מגדל מונפרנאס, פריז- הנחה בלעדית ומידע מקיף | Tour Montparnasse

עדכון קיץ 2024

זוהי עונת שיא התיירות בפריז וכמות התיירים שמגיעים מכל רחבי העולם עצומה. העומס באטרקציות השונות, ובניהן גם מגדל מונפרנאס, עולה. בימים בהם יש תורים הם אומנם קצרים בהרבה לעומת התורים לאתרי החובה, אבל העמידה בשמש והעיכוב בתכנון היום שלכם יכולים להעיק. כדי להימנע מכך אנו ממליצים להזמין כרטיסי כניסה מראש, וכך לדלג על התור לרכישת הכרטיסים. להזמנת כרטיסים מראש למגדל מונפרנאס: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם

מידע על גורד השחקים הגבוה בפריז

מידע כללי

מגדל מונפרנאס (Tour Montparnasse) הממוקם ברובע מונפרנאס, הינו אחד מגורדי השחקים הגבוהים ביותר בפריז, הנראה מרחוק מכמעט כל נקודה בעיר בשל התפרצותו לקו הנוף הנמוך יחסית של הגדה השמאלית. הבניין הגבוה כולל 59 קומות של משרדים ואזורים מסחריים בקומות הראשונות, ומספק תצפית פנורמית מרהיבה לעיר ולסביבותיה.

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

הבניין נבנה בין השנים 1969 ו-1972 ותוכנן על ידי האדריכלים רוז’ה סובו, אז’ן בודואן, אורבן קסן ולואי וואם דה מריאן. בתחילה היה הבניין הגבוה ביותר בצרפת, אך כיום הינו השני. בדומה לתגובות למונומנטיים יוצאי דופן, כמו מגדל אייפל ומרכז פומפידו, גם כלפי גורד השחקים מונפרנאס עלתה ביקורת רבה עם בנייתו בשנות ה-60 על חוסר השתלבותו בנוף, ואכן שנתיים לאחר תום הבנייה אסרה עיריית פריז על בניית גורדי שחקים נוספים במרכז העיר.
מה רואים?

מעלית מהירה מגיעה לקומה ה-56 בה פועלת מסעדה עם מרפסת ותצפית פנורמית על העיר. בנוסף קיימת במגדל תערוכה על ההיסטוריה של פריז. התצפית מכאן היא תחליף ראוי למגדל אייפל – אך ללא תור, בעלות נמוכה יותר, וכמובן- מפה תוכלו לראות גם את מגדל אייפל עצמו. העלייה לתצפית פתוחה כל יום. כמו כן, בקומות הראשונות של המגדל נמצא מרכז קניות רוחש חיים ובו רשתות בינלאומיות (ראה עוד תחת קניות בפריז).

עיר האורות מכיוון מגדל המונפרנס (צילום: Getfunky)

 • כרטיסים להזמנה מראש למגוון אתרים ואטרקציות בפריז באתר Tiqets » למידע נוסף.
 • מחפשים מלון בפריז? שווה לקרוא את הסקירות שלנו על המלונות המומלצים בעיר. אפשר גם להתייעץ » למידע נוסף

הזמנת כרטיסים לסיורים ואטרקציות באזור

שאלות ותשובות נפוצות על מגדל מונפרנאס

מומלץ להגיע למגדל מונפראנס בפריז באמצעות המטרו:

 • קו 6 לתחנת Edgar Quinet.
 • קו 4, קו 6, קו 12 וקו 13 לתחנת Montparnasse-Bienvenüe.
 • אוטובוס:
 • קווים 28, 58, 82, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96 לתחנת Montparnasse-Bienvenüe.

מומלץ לקרוא גם על תחבורה ציבורית בפריז.

על אף שיש חניון סמוך למגדל, ההגעה אליו (כמו למרבית האתרים במרכז פריז) אינה מומלצת עם רכב פרטי. ראה עוד תחת השכרת רכב בפריז והשכרת רכב בצרפת.

בין המלונות המומלצים באזור מגדל מונפראנס ניתן למנות את מלון Hotel Arcadie Montparnasse ואת מלון Hôtel Vaneau Saint Germain.

יש אפשרות לשמירת חפצים באזור מגדל מונפראנס, כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת אדגר קווינט (Edgar Quinet), תוכלו לראות את האופציות השונות כאן באתר luggage hero.

ישנם מספר אפשרויות לקניית כרטיסים למגדל מונפרנאס. לרכישת כרטיסים למגדל מונפרנאס הכולל 5% הנחה לגולשי הכל על עם קוד קופון HAKO5 לחצו כאן. ישנה אפשרות נוספת לרכישת כרטיס המאפשר ביטול חינם בעת הצורך, למעבר לרכישה לחצו כאן. בנוסף, הכניסה למגדל מונפרנאס נכללת בכרטיס פריז פאס. אם אתם מתכננים ביקור באתרים נוספים מלבד המגדל, אנו ממליצים לבדוק את הפריז פאס. למידע נוסף על הפריז פאס לחצו כאן.

האפשרות המומלצת על ידינו לדילוג על התור, אשר מתאימה מאוד למי שרוצה לחסוך זמן, היא רכישת כרטיס אשר כולל דילוג על התור בכניסה למגדל מונפרנאס עם אפשרות ביטול חינם עד 24 שעות לפני ההגעה בקישור הזה.

כדאי לחבר את הביקור במגדל מונפרנאס עם האתרים הסמוכים לו כמו מוזיאון הקטקומבות של פריז (Les Catacombes De Paris), גני לוקסנבורג (Jardin Du Luxembourg) ורחוב רו דה רן (Rue De Rennes).

כן יש כרטיסים המשלבים ביקור במגדל מונפראנס עם אטרקציות נוספות, למשל:
כרטיס המשלב ביקור במגדל מונפראנס ושייט בנהר הסיין. להזמנת הכרטיס עם הנחה של 5% לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה.
כרטיס המשלב ביקור במגדל מונפראנס ובשער הניצחון. להזמנת הכרטיס עם הנחה של 5% לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה.

כן, אך יש לשים לב שביום ראשון המגדל פתוח מהשעה 11:00 עד 22:30, בשונה משאר ימי השבוע.

אין צורך להקדיש לביקור יותר משעה.
המלצות "הכל על"

 • מומלץ לבקר במגדל בזמן השקיעה, כדי לראות את העיר כולה מוארת ומנצנצת.
 • כדאי לחבר את הביקור במקום עם אתרים סמוכים כמו: מוזיאון הקטקומבות של פריזגני לוקסנבורג ורחוב רו דה רן.
 • לרוב, התור בכניסה למגדל אינו ארוך. אין צורך בהזמנה של כרטיסים מראש, למעשה ניתן לומר שזהו האתר שמאפשר תצפית על העיר עם הכי פחות תור שתמצאו.
 • האתר הוא מאסט לצלמים ולחובבי נקודות נוף, לשאר התיירים הוא אופציה טובה עבור מי שנמצא בעיר ליותר משלושה ימים או למי שמגיע לפריז בפעם השנייה.
 • הכניסה למגדל נכללת בכרטיס פריז פאס. אם אתם שוקלים ביקור באתר יחד עם אתרים נוספים, כדאי לבדוק כדאיות רכישת הכרטיס. למידע נוסף על- פריז פאס.
 • ישנם תיירים אשר מגיעים לאזור זה עם תיקים גדולים או מזוודות (בדרך אל או משדה התעופה למשל), דבר אשר מקשה מאוד על ההתנהלות. במקרים אלו אנו ממליצים להשאיר אותם בנקודות שמירת חפצים אשר פזורות ברחבי העיר. כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת אדגר קווינט (Edgar Quinet) , תוכלו לראות את האופציות השונות כאן. עוד על חברת LuggageHero אשר מפעילה את השירות תוכלו לקרוא בעמוד הסקירה שלנו פה.
 • הלינה באזור המגדל ובאיזור המונפרנאס בכלל היא אומנם פחות פופולארית בהשוואה ללינה באזורים מרכזיים יותר של פריז, אך כדאי לשקול אותה בחיוב. בעיקר בשל השילוב של המחיר הזול יחסית, הנגישות והקרבה לאזורים מרכזיים אחרים, כמו גם פינות החמד ובתי קפה ההיסטוריים שמשמרים את תקופת הזוהר של המקום כאזור המגורים של האינטלקטואלים והאומנים של פריז. המלונות באזור זה הם לרוב פשוטים ופונקציונאליים, מיועדים עבור מי שמחפש מקום לינה עם נגישות נוחה וללא פינוקים מיותרים. בין המלונות המומלצים של פריז הנמצאים באזור המגדל ניתן למנות את Hotel Arcadie Montparnasse ואת Hôtel Vaneau Saint Germain. כדאי לקרוא על כך עוד תחת מלונות באזור מונפרנס ומלונות בפריז.
 • על אף שיש חניון סמוך למגדל, ההגעה אליו (כמו למרבית האתרים במרכז פריז) אינה מומלצת עם רכב פרטי. ראה עוד תחת השכרת רכב בפריז והשכרת רכב בצרפת.
 • מחיר: מבוגר- 15€, גילאים 16-20 וסטודנטים- 11.70€, גילאים 7-15- 9.20€.

מידע שימושי על מגדל מונפרנאס

שעות פתיחה
1 באפריל-30 בספטמבר- בין השעות 9:30-23:30.
1 באוקטובר-31 במרץ- ימים א’-ה’: 9:30-22:30, ימים ו’-ש’ וערבי חג: 9:30-23:00
כתובת

33 avenue du Maine, פריז, צרפת

אתר רשמי
הגעה
directions_subway
מטרו

קו 6 לתחנת Edgar Quinet.

קו 4, קו 6, קו 12 וקו 13 לתחנת Montparnasse-Bienvenüe.

directions_bus
אוטובוס

קווים 28, 58, 82, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96 לתחנת Montparnasse-Bienvenüe.