בשנות ה-20 של המאה העשרים הרובע הגיע לשיא פופולריות בתקופה שמכונה “השנים העליזות”, אז הרחובות ובתי הקפה שקקו חיים והאמנות והיצירה במקום פרחה.

מידע כללי

רובע מונפרנאס (Montparnasse) נמצא בגדה השמאלית של פריז, בגבולות הרובע הארבעה-עשר ודרומית לרובע הלטיני. הרובע נקרא כך על ידי סטודנטים שהתגוררו בו במאה ה-17 במטרה לציין את תל העפר הקטן עליו היו נושאים באותה תקופה נאומים ושירים שכונה “הר פארנסוס”, מקום מושבן של המוזות במיתולוגיה היוונית.

מונפרנאס נעשה לפופולרי בתקופת התערוכה העולמית של פריז ב-1889 ועם הדעיכה בזוהר שבמגורים במונמרטר. מונפרנאס הציע מגורים זולים ועממיים יותר, והזמין אליו את מיטב האינטלקטואליים, אנשי הרוח והאמנות של אותה התקופה.

הלינה באזור המונפרנאס אומנם פחות פופולארית בהשוואה ללינה באזורים מרכזיים יותר של פריז, אך כדאי לשקול אותה בחיוב, בעיקר בשל השילוב של המחיר הזול יחסית, הנגישות והקרבה לאזורים מרכזיים אחרים (מומלץ למצוא מלון בקרבה לאחת מחמש תחנות המטרו הפזורות באזור, המאפשרות להגיע לכל נקודה בעיר) כמו פינות חמד ובתי קפה היסטוריים שמשמרים את תקופת הזוהר של המקום כאזור מגורים של האינטלקטואליים והאמנים בפריז.

המלונות באזור זה מציעים בעיקר רמת אירוח פשוטה ופונקציונאלית, מיועדים עבור מי שמחפש מקום לישון עם נגישות לטיול נוח בעיר ללא פינוקים מיותרים ומוכן להתרחק מהאזורים התיירותיים.

רמת הביטחות במונפרנס  היא טובה ברוב החלקים שלה.

האזורים המומלצים ללינה במונפרנס הם מלונות ליד שדרות מונפרנס שמספקים גם נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית וגם קרבה לבתי קפה חנויות ומסעדות רבות. ומלונות ודירות באזור הצפון מזרחי של המונפרנס במרחק הליכה מגני לוקסמבורג הנפלאים והיפים. והרובע הלטני

**פרסומת**היתרונות של הלינה באזור זה הם:

  • מחירים טובים. אזור זה מיועד למי שמחפש מלונות זולים יחסית בפריז.
  • נגישות רבה למרכז העיר.
  • אזור עם הרבה מסעדות ובתי קפה מקומיים ופחות תיירותיים המספקים חוויה יותר אותנטית.

​החסרונות של הלינה באזור זה הם:

 

המלצות למחפשים מלון באזור

 

**פרסומת**סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל