הצינוק של לונדון – הנחה בלעדית ומידע מקיף | London Dungeon

הצינוק של לונדון, המקום הכי מפחיד בממלכה

עדכון פברואר, 2024

אנו נמצאים בעיצומו של החורף בלונדון וכמות התיירים נמוכה. למרות זאת, בעבור האתרים והאטרקציות המבוקשים ביותר כמו צינוק של לונדון מומלץ להזמין כרטיסים מראש גם בשבועות הקרובים. אומנם אין את עומס משמעותי כמו בקיץ, אבל גם במהלך החורף ישנם מבקרים רבים, והזמנת כרטיס מראש מאפשרת לכם להיכנס מהר יותר בלי להמתין בתור לרכישת הכרטיסים, וגם מבטיחה לכם מקום במועד הביקור המתאים לכם ביותר. להזמנת כרטיסים מראש לצינוק של לונדון: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם | בקישור הזה עם שירות לקוחות בעברית.

מידע כללי על הצינוק של לונדון

הצינוק של לונדון (London Dungeon) הוא מהפופלריות באטרקציות של לונדון וזו האטרקציה אשר נחשבת כאתר המפחיד ביותר בממלכה (חייבים לציין, וסליחה על הציניות שאם זה המפחיד ביותר שלהם – המצב קשה..). הוא נמצא קרוב מאוד לאטרקציות האקווריום של לונדוןלונדון אייהצינוק של לונדון והרפתקאת שרק, ובסמוך לאתרים המפורסמים גשר ווסמיניסטר, והביג בן ובית הפרלמנט. האתר מציג את ההיסטוריה של הממלכה הבריטית באור קצת פחות חיובי מההצגה החיובית והמלבבת של הרכבת ההסטורית הנמצאת במאדם טוסו, הוא ומציג את ההיסטוריה של לונדון דרך סקירת הזוועות, האסונות, והמזימות אשר התרחשו בממלכה. מדובר בקונספט שמזכיר את מוזיאון העינויים בפראג, אשר מציין גם הוא את ההיסטוריה של האזור מפן זה. בדאנג’ן תוכלו לראת את מרתפי העינויים של העיר, כיצד וכיצד בוצעו הוצאות להורג שמאפיינות חלקים חשובים בהסטוריה של לונדון. הצינוק עבר במהלך 2013 למשכנו החדש ב-Counthy Hall על גדת התמזה. הירידה למעמקי הצינוק מתבצעת באמצעות מעלית עתיקה, המזכירה את ימי הביניים, ומסייעת למבקרים להיכנס לאווירה.

הכניסה לצינוק של לונדון (צילום: C. G. P. Greyרישיון)
כרטיסים לצינוק של לונדון

קיימים מגוון סוגי כרטיסים לצינוק של לונדון. בין היתר תוכלו למצוא כרטיסים המספקים כניסה בסיסית בלבד עם אפשרות תוספת משקאות (בתוספת תשלום) בטרסה, כרטיסים הכוללים סיור רגלי מודרך בשכונת ווסטמינסטר, וכרטיסים משולבים הכוללים כניסה ל1, 2, או 4 אטרקציות נוספות חוץ מלצינוק של לונדון. ההמלצה היא לבחור את הכרטיסים בהתאם להעדפות שלכם, אם אתם מעוניינים לחסוך במחיר ולהכנס לאתר בלבד, או אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע על אודות האתרים המובילים בווסטמינסטר ולשמוע הסברים מפי מקור מוסמך. יתכן ואתם מעוניינים להכנס לכמה שיותר אטרקציות בלונדון במחיר מוזל, ואז ההמלצה היא לרכוש את אחת מאפשרויות שילוב הכרטיסים, כפי שנפרט כעת.

כרטיסי כניסה בסיסיים לצינוק של לונדון

כרטיסים אלו כוללים גישה לצינוק של לונדון, כולל צפיה במופעים השונים שמתקיימים בו. ישנה אפשרות לשדרג את החוויה בתוספת מחיר ולהנות ממשקאות בטברנה של המקום. הכרטיסים מגיעים באופן נוח ויעיל ישירות לסמארטפון לאחר ההזמנה, ותוכלו להציג אותם בכניסה בדרך זו. כרטיסים אלו מתאימים למי שמעוניין לחסוך במחיר, לבקר רק באטרקציה זו ללא שילוב אטרקציות אחרות, ולבחור באופציה הזולה ביותר המוצעת מבין אפשרויות רכישת הכרטיסים האחרות.

 • לרכישת כרטיסים לצינוק של לונדון כולל 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • לרכישת כרטיסים לצינוק של לונדון עם אפשרות ביטול לחצו כאן

כרטיסים לסיור מודרך בווסטמינסטר כולל כניסה לצינוק של לונדון

כרטיסים אלו כוללים סיור הליכה מודרך בשכונת ווסטמינסטר המפורסמת יחד עם כניסה לצינוק של לונדון. במהלך הסיור אשר נמשך כ-3 שעות תוכלו לראות מבחוץ ולשמוע הסברים על אודות כ-20 אתרים מפורסמים בשכונה. בין היתר תצפו מבחוץ בארמון בקינגהם, מנזר ווסטמינסטר, הביג בן, כולל שמיעת הסברים מקיפים על אתרים אלו וההיסטוריה שלהם מפי מדריך מוסמך. לאחר מכן תכנסו לצינוק של לונדון להשלמת החוויה בצורה מיטבית. כרטיסים אלו מתאימים למי שמעוניין לשלם יותר כדי להכיר את שכונת ווסטמינסטר בצורה הטובה ביותר, לשמוע הסברים על האתרים השונים ולהעמיק את הידע על אודותיהם, כולל שילוב של כניסה לצינוק.

 • לרכישת כרטיסים לסיור מודרך בווסטמינסטר כולל כניסה לצינוק של לונדון עם אפשרות ביטול לחצו כאן

כרטיסים משולבים: הצינוק של לונדון יחד עם אטרקציה נוספת, או שתי אטרקציות נוספות

קיימות אפשרויות רבות לכרטיסים משולבים הכוללים כניסה לצינוק של לונדון יחד עם כניסה לאטרקציה נוספת אחת או שתיים. תוכלו לבחור האם לרכוש כרטיסים המשלבים כניסה לצינוק של לונדון יחד עם מוזיאון מדאם טוסו או עם לונדון איי, אם תרצו לשלב את הכניסה לצינוק רק עם עוד אטרקציה אחת. יש אפשרות לשלב כניסה ל3 אטרקציות נבחרות, כלומר הצינוק של לונדון ועוד 2 אטרקציות שונות, כפי שמפורט בהמשך. כרטיסים אלו מומלצים למי שמעוניין להיכנס באופן עצמאי לאטרקציות שונות בלונדון ולשלם מחיר מופחת על כניסה לכל אחת מהן, כדי לחוות את כל מה שיש ללונדון להציע.

 • לרכישת כרטיסים משולבים לצינוק של לונדון ולמדאם טוסו עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • לרכישת כרטיסים משולבים לצינוק של לונדון וללונדון איי עם אפשרות ביטול לחצו כאן
 • לרכישת כרטיסים משולבים לצינוק של לונדון, ללונדון איי ולמדאם טוסו עם אפשרות ביטול לחצו כאן
 • לרכישת כרטיסים משולבים לצינוק של לונדון, למדאם טוסו ולסיי לייף עם אפשרות ביטול לחצו כאן

כרטיסים משולבים: הצינוק של לונדון יחד עם 4 אטרקציות נוספות

כרטיסים אלו כוללים כניסה לאטרקציות הבאות: הצינוק של לונדון, מדאם טוסו, סיי לייף, לונדון איי, והרפתקאת שרק באולפני דרימוורקס (DreamWorks Tours: Shrek’s Adventure). הכרטיסים משלבים גישה מלאה לאטרקציות אלו במחיר מוזל, תוכלו לבקר בכל אחת בהן בנפרד בכל סדר וזמן שתרצו לאורך 3 חודשים מרגע הרכישה. כרטיסים אלו מתאימים למי שמעוניין לבקר בכמה שיותר אטרקציות מובילות בלונדון במחיר משתלם.

 • לרכישת כרטיסים משולבים ל5 האטרקציות: לצינוק של לונדון, מדאם טוסו, סיי לייף, לונדון איי, והרפתקאות שרק עם אפשרות ביטול לחצו כאן

מה רואים בצינוק של לונדון?

כאמור האתר הוא מעין מוזיאון אימה, המציג את הזוועות האפלות ביותר בהיסטוריה של לונדון, באמצעות בובות שעווה כרותות ראש, מכשירי עינוים ברוח התקופה, אפקטים קוליים ואף שחקנים חיים המנסים להפחיד את המבקרים (לעיתים, באמצע שבוע, בימים בהם אין מספיק אנשים תצטרכו להמתין להם עד שיתרכזו מספר מספיק של אנשים כדי שיהיה שווה להפעיל את שחקנים אילו), . ניתן לראות במוזיאון שלל התרחשויות מההיסטוריה רווית הזוועה של לונדון, בניהן מה קורה למי שהמלך הנרי ה-8 מחליט להיפטר ממנו, כיצד פעלו גיבורים הסטוריים נתונים במחלוקת כמו ג’ק המרטש וסוויני טוד, ועוד רבים וטובים.

שאלות ותשובות נפוצות על הצינוק של לונדון

הצינוק של לונדון (London Dungeon) נחשב כאחד האטרקציות המוכרות של לונדון, אבל לא בטוח שכולם יהנו ממנה. הביקורות עליה חלוקות, יש שאוהבים מאוד ויש שפחות, אבל בהחלט ניתן לומר שהאתר מומלץ, במיוחד אם אתם מטיילים עם ילדים (אמיצים), אבל גם אם לא ואתם אוהבים אטרקציות מהסוג הנ"ל.

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לצינוק של לונדון. ניתן לקנות כרטיסים באתר הרשמי של הצינוק של לונדון או בקופות האתר אך במקרים רבים זמינות הכרטיסים בהן נמוכה, ועל כן האפשרויות המומלצות על ידינו הן:
להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה
להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.

תוכלו לקרוא בחלק זה בעמוד על אודות אפשרויות רכישת כרטיסים שונות, כדוגמת סיור מודרך בשכונת ווסטמינסטר הכולל כניסה לצינוק או כרטיסים המשלבים כניסה לצינוק יחד עם כניסה לאטרקציות מובילות אחרות.

זמני הפתיחה של הצינוק הם לרוב 10:00-18:00 אך הם עלולים גם להתקצר לפעמים כך שמומלץ לברר באתר הרשמי מה הם ביום בו אתם מתכננים לבקר. בין כה וכה, להניח שיהיה פחות תור בכניסה ופחות עומס באתר עצמו בשעות הבוקר והצהריים, כך שמומלץ להגיע בשעות האלה בשביל להתחמק מהעומס.

מבחינת זמן לאורך השנה, מדובר באזור מקורה ולכן אפשרי להגיע לאורך כל השנה - לונדון היא עיר גשומה מטבעה אך זה לא אמור להפריע לכם להנות מהאטרקציות שבה, ביחוד אלו המקורות (למידע נוסף על מזג אוויר בלונדון לחצו כאן). אם ביכולתכם - מומלץ להימנע מהגעה בחודשי יולי ואוגוסט העמוסים בתיירים ובתורים לאטרקציות מובילות כמו זו.

מומלץ להגיע לצינוק של לונדון באמצעות טיוב (הרכבת תחתית של לונדון):

 • קווים Bakerloo ,Jubilee , Northern ו-Waterloo & City לתחנת Waterloo.
 • קווים Circle ו-District לתחנת Westminster.

כמו כן ניתן להגיע באוטובוס בעזרת קווים 12, 53, 59, 76, 77, 148, 159, 211, 341, 381, RV1.
למידע מקיף על אפשרויות תחבורה ציבורית בלונדון ופירוט על הטיוב לחצו כאן.

מומלץ להימנע מהגעה עם רכב לאזור הצינוק של לונדון - אין סיבה לשכור רכב אם ברצונכם לשוטט ולהכיר את העיר על בוריה בשל מערכת התחבורה הציבורית המצוינת שיש לעיר להציע.

סיור מודרך מומלץ הוא סיור שעובר באזור ווסטמינסטר (Westminster) יחד עם כניסה הכוללת דילוג על התור לצינוק של לונדון בקישור הזה המאפשר ביטול בחינם. כמו כן, אפשר לרכוש כרטיסים המשלבים את הביקור בצינוק של לונדון יחד עם סיור רגלי בלונדון בקישור הזה המאפשר ביטול בחינם.

בין המלונות המומלצים באזור הצינוק של לונדון ניתן למנות את מלון Premier Inn London County Hall , מלון Park Plaza County Hall London ומלון Park Plaza Westminster Bridge London. לקריאה נוספת על מלונות באזור לונדון איי לחצו כאן.

יש אפשרות לשמירת חפצים באזור הצינוק של לונדון, כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת ווטרלו (Waterloo Station), תוכלו לראות את האופציות השונות בקישור הזה.

כן יש כרטיסים המשלבים ביקור בצינוק של לונדון עם אטרקציות נוספות, למשל:
כרטיס המשלב ביקור בצינוק של לונדון ולונדון איי. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
בנוסף ישנו כרטיס המאפשר ביקור בשני האתרים הללו ובמדאם טוסו. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
ניתן גם להזמין כרטיס כניסה לצינוק של לונדון, הכולל גם כניסה למדאם טוסו וסי לייף. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.
למי שמעוניין לבקר בהרבה אטרקציות מומלץ לרכוש את כרטיס מרלין מג'יקל פאס המאפשר כניסה לצינוק ולעוד 4 אטרקציות נוספות בלונדון. להזמנת הכרטיס עם 5% הנחה לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה. להזמנת הכרטיס עם אפשרות ביטול בחינם עד 24 שעות לפני ההגעה היכנסו לקישור הזה.

כן. גם לקו האדום וגם לקו הכחול של אוטובוס התיירים יש תחנות שנמצאות במרחק של 2 דקות הליכה מהצינוק של לונדון. למידע נוסף מומלץ לקרוא גם על אוטובוס התיירים בלונדון.

הזמנת כרטיסים לצינוק של לונדון

המלצות "הכל על"

 • האתר נחשב כאחד האטרקציות המוכרות של לונדון – אבל לא בטוח שכולם יהנו ממנה – הביקורות עליה חלוקות. יש שאוהבים מאוד ויש שפחות. האתר מומלץ במיוחד אם אתם מטיילים עם ילדים (אמיצים), אבל גם אם לא ואתם אוהבים אטרקציות מהסוג הנ”ל, ראו לונדון עם ילדים.
 • הביקור במקום אורך בין שעה וחצי לשעתיים, כולל הדרכות בטיחות והמתנה לתחילת הסיור.
 • מומלץ לשלב את הביקור במקום עם ביקור באקווריום של לונדון ובלונדון איי במיוחד בשל אפשרות הכרטיסים המשולבים שמאפשרת להכנס לאטרקציות אלו במחיר מוזל כמו למשל באפשרות זו (על אפשרויות נוספות להוזלת ושילוב כרטיסים קראו כאן).
 • האתר נגיש לבעלי מוגבלויות בכיסאות גלגלים אך ישנה הגבלה על כמות הכיסאות שיכולים לנוע בתוך המקום בכל זמן נתון. ההגבלה עומדת על כיסא גלגלים 1 בכל שעה, זאת בשל תקנות פינוי בזמן שריפה. אנא ידעו את צוות המקום בעת הגעתכם.
 • נשים בהריון, חולי לב ובעלי קוצב לב – יכולים בהחלט להשתתף בסיור כולו, מלבד נסיעות בסירות ו”נפילה חופשית”. נא ידעו את צוות המקום והם יעבירו אתכם לפעילות הבאה. שימו לב כי דילוג על אטרקציות כאלו ואחרות לא אמורות לפגוע בחוויה שלכם במקום.
 • מומלץ לא להגיע עם חפצים יקרי ערך או עדינים מכיוון ויש אלמנטים של מים במקום ולא תרצו שחפציכם ירטבו או יהרסו.
 • בגלל הפופלריות הרבה, נסו להימנע מהגעה לאתר בסופ”ש – התור ארוך במיוחד בקיץ. עדיף לבוא בימים ב’-ו’.
 • כמו אתרים אחרים על התמזה, ניתן להגיע אל האתר בסירה, ולא רק באוטובוס או טיוב (למידע נוסף על תחבורה ציבורית בלונדון לחצו כאן). כשמזג האוויר יפה אנו ממליצים לשקול גם את האופציה של האופניים. בכל אופן מה שממש לא כדאי הוא להגיע לאזור עם רכב (כמו לכל אתרי לונדון הנמצאים במרכז העיר, ראה מידע נוסף בעמוד השכרת רכב בלונדון).
 • ישנם תיירים אשר מגיעים לאזור זה עם תיקים גדולים או מזוודות (בדרך אל או משדה התעופה למשל), דבר אשר מקשה מאוד על ההתנהלות. במקרים אלו אנו ממליצים להשאיר אותם בנקודות שמירת חפצים אשר פזורות ברחבי העיר. כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת ווטרלו (Waterloo Station) , תוכלו לראות את האופציות השונות כאן. עוד על חברת LuggageHero אשר מפעילה את השירות תוכלו לקרוא בעמוד הסקירה שלנו פה.
 • מבחינת לינה, מדובר באזור מקסים ופעיל ומאוד מומלץ לכל מי שרוצה ליהנות מהעיר עד תומה ולכן המלונות כאן יקרים יותר מאזורים אחרים בלונדון – יש לקחת זאת בחשבון. בניגוד למלונות בחלקה המלכותי יותר של ווסטמינסטר המלונות כאן סובלים מיותר רעש. מצד שני ניתן למצוא כאן מלונות בכל הרמות כך שכל אחד יכול למצוא מה שהוא מחפש (למעשה כאן נמצא הריכוז הגבוהה ביותר של מלונות בלונדון). מלונות מומלצים בלונדוןהנמצאים באזור זה לדוגמא: מלון פרמייר אין לונדון קאונטי הול (Premier Inn London County Hall)מלון פארק פלאזה קאונטי הול לונדון (Park Plaza County Hall London) ומלון פארק פלאזה ווסטמיניסטר ברידג’ (Park Plaza Westminster Bridge London). ראה גם מלונות ליד הלונדון איי.

 

מי שהתעניין בעמוד זה אולי יתעניין גם בעמודים הבאים:

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים וכרטיסים משולבים בלונדון

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו לונדון למטיילים – London for travelers

 • הצינוק של לונדון ומרתפי לונדון זאת אותה האטרקציה? מומלץ?
  • זו אותה אטרקציה.
  • הדאנג’ן די עלוב (יחסית לברלין, נניח). יש גם דאנג’ן אחד ליד שוק בורו – זה לא אותו דאנג’ן!
  • כן. הרפתקה מצמררת. לא לבעלי לב חלש. אני רצינית. לחובבי זוועות.
  • אותה אטרקציה. בעיניי מיותר. זה בהחלט עלוב ומשעמם ולא מפחיד לא לרגע אחד. יכול להפחיד אולי ילדים בני חמש.
  • יש את דאנג׳ן ויש את london bridge expirience. שניהם באותו סגנון. מאוד תלוי עם מי הולכים. אם הולכים עם חברים (צעירים) אז זה יכול להיות קטעים. אם הולכים עם אמא אז זה מיותר. באטרקציה השנייה בהתחלה עוברים בחושך כשכל מיני יצורים נוגעים בך. יש כאלה שזה מפחיד אותם. יש כאלה שזה ילדותי להם ויש כאלה שלוקחים את זה כחלק מהאטרקציה ונהנים. אני כל פעם נוסעת ללונדון עם פרטנר אחר לנסיעה ובהתאם לאופי שלו מחליטה האם לקחת אותו לאחת האטרקציות או לא. אז… עניין של טעם, אבל יכול להיות נחמד.
 • בזבוז זמן וכסף טהור. לא מפחיד ולא מעניין.
  • ממש ככה.. משעמם.
 • אסור להכנס עם תיק גב?
  • אין בעיה, נכנסנו השבוע עם תיק.
 • מקום מאוד נחמד. היו שם קטעים קצת מלחיצים, אבל לא מפחידים בכלל. רק בסוף כשלקחו אותנו לאטרקציה האחרונה והושיבו אותנו על כיסאות.זה באמת היה מבהיל מאוד!
 • מומלץ!
 • מפחיד אולי את גילאי 8. אבל כן, משעשע.
 • היינו בזמנו. לא מתאים עם הילדים.
 • לא יודעת אם מומלץ עם ילדים, אבל נהננו.
 • אחד המקומות היותר טובים שביקרתי בהם!
 • הצינוק של לונדון- הדעות היו חלוקות, אבל אנחנו פשוט נהנינו חבל על הזמן! ממליצה בחום! אז בוא נספר לכם על מה מדובר, האטרקציה בתשלום, ממוקמת מול הלונדון איי, ומשווקת כאטרקציה מפחידה, אממה? מפחידה כמו המבוכים המפחידים האלה בארץ היא לא, זה לא הכיוון בכלל. כקבוצה אתם עוברים בין חדרים שונים, בכל חדר יש שחקן שמספר לכם את סיפורי הזוועות שהיו בלונדון בתקופה מסויימת בהיסטוריה, בכל חדר זאת תקופה אחרת. הם מסבירים ממש משעשע ומצחיק, ומדי פעם יש קטעים מבהילים אבל מהסוג הזה שצוחקים אחרי שניה. בוא נגיד, אני הייתי היחידה שצרחה מכל הקבוצה (כולל ילדים) וצחקתי אחרי שנייה, כי זה לא באמת מבהיל. האטרקציה כוללת 2 קטעים של לונה פארק, אחד סירה שנוסעת מהר בתוך מסלול עם מים, והשנייה זה מתקן כזה שנופלים מהר והלב נשאר למעלה חחח, שווה בטירוף! למי שלא יכול לעלות על המתקנים יש גם אופציה חלופית, לא לדאוג. מומלץ מאוד!

מידע שימושי על הצינוק של לונדון

שעות פתיחה

האתר פתוח בימים ב’-ד’, ו’ בין השעות 17:00-10:00, בימי ה’ בין השעות 17:00-11:00, ובימי שבת וא’ בין השעות 10:00-18:00

כתובת

County Hall, Westminster Bridge Road, London SE1

הגעה
directions_subway
מטרו

קווים Bakerloo ,Jubilee , Northern ו-Waterloo & City לתחנת Waterloo. קווים Circle ו-District לתחנת Westminster.

directions_bus
אוטובוס

קווים 12, 53, 59, 76, 77, 148, 159, 211, 341, 381, RV1.