ארמון בקינגהאם Buckingham Palace

שימו לב! כדאי להישאר מעודכנים בנוגע להנחיות והגבלות הקורונה בלונדון, ההנחיות ליוצאים מישראל לבריטניה וההנחיות לחוזרים לישראל מבריטניה. תוכלו לקרוא על כך בעמוד הנחיות הקורונה בלונדון.

 מידע על הארמון המרכזי של לונדון

מידע כללי

ארמון בקינגהאם (Buckingham Palace) הוא ארמון המלוכה הבריטי. הוא נמצא בחלקה הדרומי של לונדון ומשמש כמשכנה הרשמי של המלכה אליזבת’ השנייה. יחד עם כיכר ויקטוריה הסמוך. הוא משמש כאחד מסמלי המונרכיה הבריטית.

הארמון מושך אליו עשרות אלפי תיירים בשנה, מאז נפתח לציבור בשנת 1993.
כדי לקבל פרופורציות על עושרה של המלכה ועל גודלו האמיתי של הארמון – בעת ביקורכם רק 18 מתוך 600 חדרי הארמון פתוחים לקהל, ורק 100 מתוך 7,000 ציורי השמן של המלכה מוצגים לראווה עבור המבקרים. וזהו רק אחד מבתיה של המלכה.
רוצים לדעת האם המלכה נמצאת בארמון או לא? פשוט בדקו האם דגל המלוכה מונף. אם כן המלכה נמצאת בו והארמון סגור לביקורים.

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

ביקור בארמון עשיר זה ימחיש לכם את היחס האמביוולנטי של האנגלים למשפחת המלוכה – מצד אחד היא עולה המון כסף, מצד שני היא סמל, ומצד שלישי היא מזכה את מולדתם במיליוני פאונדים המגיעים מתיירים נלהבים וסקרנים.

הכניסה לארמון מהווה שרשרת של פארקים המהווים רצף מהכניסה לארמון קנזיגטון, דרך גני קנזיגטוןהייד פארק בהמשך, אחריו גרין פארק, הכניסה לארמון בקינגהם ולבסוף פארק סיינט ג’יימס ורחבת משמר הסוסים בוויט הול.
ההיסטוריה של ארמון בקינגהאם

בית בקינגהאם נבנה במקורו עבור ג’ון שפילד, הדוכס הראשון מבקינגהאם, בשנת 1703. בשנת 1762 נרכש המבנה על ידי המלך ג’ורג’ השלישי, שהרחיב והגדיל אותו.
בשנת 1826 שכר המלך ג’ורג’ הרביעי את שירותיו של האדריכל הבריטי המפורסם ג’ון נאש (שהוחלף לאחר מכן בגלל טענות על ראוותנות יתר) על מנת שישפץ את המבנה ויהפכו לארמון. בשנת 1837 הפך הארמון לארמון העיקרי של בית המלוכה הבריטי, והתגוררה בו המלכה ויקטוריה.

לא נכנס כאן להיסטוריה של השינויים במבנה, רק נספר שהמבנה העיקרי (והמוכר למתבוננים בארמון מבחוץ), הוא גם החזית המזרחית של הארמון, נוסף לארמון לאחר נישואיה של המלכה ויקטוריה לנסיך אלברט.
כמו ברינטניה כולה, גם ארמון בקינגהאם נפגע בתקופת הבליץ בזמן מלחמת העולם השנייה.ארמון זה אירח אמנים וסלבריטאים מהשורה הראשונה, בין אם אנשי שלטון כמו הצאר ניקואלי, ובין אם אנשי מוסיקה כמו יוהן שטראוס. למען האמת הארמון לא היה פתוח לציבור תמיד, אך ב-1992 כשטירת ווינדזור נשרפה המלכה הייתה צריכה לממן את שיפוצו ולכן החליטה לאפשר ביקור בארמון בקניגהאם תמורת תשלום שיממן את השיפוצים.

המלכה אליזבת’ השנייה

אליזבת’ אלכסנדרה מרי ווינדזור (Elizabeth Alexandra Mary Windsor) או המלכה אליזבת השנייה (Queen Elizabeth II), היא מלכת הממלכה המאוחדת של בריטניה הגדולה. כהונתה כמלכה החלה עם פטירת אביה, המלך ג’ורג’ השישי (הידוע מן הסרט “נאום המלך”).

אליזבת’ השניה נשואה לנסיך פיליפ והיא שולטת בבריטניה יותר מ-60 שנה (החליפה ראשי ממשלה רבים כמו צ’רציל, מרגרט תאצ’ר וכדומה – הם הלכו והיא נשארה).
יש לציין שהיא ממשיכה מסורת של מלכות חזקות ששלטו בבריטניה לאורך ההיסטוריה, כמו המלכה ויקטוריה והמלכה מרי (סבתה והסיבה לשמה השני).

מה רואים בארמון בקינגהאם?

במתחם ארמון בקינגהאם תוכלו לבקר בחדרי הארמון הרשמיים והחצי רשמים, לבקר ולחזות בגלריית המלכה ובאורוות המלכה, כאשר כל אחת מאטרקציות אלו היא אתר בפני עצמו (ניתן לקנות כרטיס משולב). אטרקציה נוספת המושכת את התיירים מכל העולם הוא טקס החלפת המשמרות בכניסה לארמון.
את הפירוט על מה שרואים מחוץ לארמון תוכלו לקרוא בדף המידע על כיכר ויקטוריה.

הכניסה לארמון בקינגהאם (צילום מקורי)

סיור בחדרי וגני הארמון (Palace State Rooms):

בחודשי הקיץ (כאשר המלכה לא נמצאת בארמון) תוכלו לבקר בחדרים הרשמיים והחצי רשמיים של הארמון ולהיחשף לעושר של משפחת המלוכה. הביקור כולל בין השאר ביקור בגני הארמון ובחלק קטן מהחדרים שבו. בקומת הארמון הראשונה (או הקומה הרשמית), תוכלו לראות כמה חלקים מדהימים, כמו גני הארמון, החדרים הראשיים, חדרי האירוח המקושטים וחדרי הכתר. במסדרון הארמון נמצאת גלריית התמונות הכוללת ציורים של רמברנדט, אנתוני ואן דייק, פטר פאול רובנס ויאן ורמר. זהו חלק מאוסף פרטי של אמנות קלאסית מהגדולים בעולם (למי שמתעניין ביצירות אמנות כאלה אנו מציעים לפנות לגלריה הלאומית).

כבר בכניסה לארמון תוכלו לראות את אולם הכניסה המפואר ואת המדרגות עם המעקה המוזהב. בקצה תוכלו לראות את התקרה השקופה שמכניסה את האור לארמון, וכמובן את ההעתק של פסל ראשה של המדוזה של צ’ליני (המקור לפסל נמצא בפירנצה).

ליד תוכלו לראות את חדר המשמר ועמדת השומרים של הארמון, שהוא אחד החדרים היפים בארמון. בחדר תמצאו פסל שיש לבן של המלכה ויקטוריה והנסיך אלברט, הלבושים בתלבושת רומית. בקומה מתחת (או הקומה החצי רשמית) תוכלו לבקר בחדרים המשמשים למסיבות תה סוערות של המלכה ואצילי המלוכה ולצפות בחדרים בו אורחו שועי עולם, כמו הצאר ניקולאי הראשון.

אולי הנקודה החשובה של הסיור היא צפייה באולם הכס המלכותי. באולם זה בו תראו את כס המלכות של המלכה והנסיך פיליפ, תוכלו להיחשף לחדר האירוח הראשי של המלכה ולצפות בציורים המתארים את מלחמת השושנים מהמאה ה-15.

החדר הראוותני ביותר בארמון הוא חדר ההסבה הכחול, בו תוכלו לראות חלל בעיצוב מהודר מאוד של נאש, ובו פסלים וציורים של המצביעים הגדולים של העת העתיקה (כמו אלכסנדר מוקדון ויוליוס קיסר).

גם חדר ההסבה הלבן לא ישאיר אותכם אדישים. הוא כולל מעברים סודיים המוסתרים על ידי חפצים כגון מראות, דרכם יכולה המלכה להימלט ממסיבה ממש משעממת. באולם המוסיקה, שמשמש לקונצרטים ונשפים מלכותיים, תוכלו לצפות בתקרה האקוסטית המדהימה.
למידע נוסף

ברק ומישל אובמה מתארחים בחדרים המלכותיים של ארמון בקינגהאם
 (צילום: Pete Souza)

ההתגלות של ישו למריה –
מאוסף ציורי המלכה בארמון 
(Rembrandt)

הארוות המלכותיות (Royal Mews):

בסמוך לארמון תוכלו לצפות באורוות המלכותיות (Royal Mews) שנפתחו לקהל הרחב על מנת לממן את ההוצאות של בית המלוכה (כמו רוב אתרי המלכה).

בעבר הן שימשו כאורוות של בית המלוכה הבריטי והן ממוקמות מאז ראשית המאה ה-19 בארמון בקינגהאם. הן הועברו אליו מהמבנה הישן (שהיה ממוקם בסמוך לצ’רינג קרוס) למבנה שנבנה על ידי האדריכל של לונדון מהמאה ה-19, ג’ון נאש.
היום תוכלו לראות באורוות את כרכרות בית המלוכה שעדיין משמשות את משפחת המלוכה באירועים חשובים (חתונה, הכתרה, מושב פתיחה של הפרלמנט וכו’).

הכרכרה המפורסמת מכולן היא הכרכרה המוזהבת של המלכה (שהמלכה ויקטוריה התלוננה שהיא מגמדת אותה בגלל גודלה העצום).
תוכלו לראות באורוות גם את כרכרת הזכוכית שמשמשת לכלות המלכותיות, את מכוניות השרד של בית המלוכה וכ-30 סוסים אצילים שמשמשים למשיכת העגלות של המלכה.
למידע נוסף

ה-Bentley State Limousine, ממכוניות השרד אותן רואים 
באורוות המלכותיות (צילום: S. Foskett)

גלריית המלכה:

בלי לפרט יותר מדי, גלריית המלכה היא המקום בו ניתן לראות יצירות אמנות ששייכות לאוסף של המונרכיה הבריטית, ולצידן תכשיטים ורהיטים שמציגים את רכושה של המשפחה הבזבזנית בתבל. המוצגים אינם רק של המלכה היום, כי אם של רכושה של משפחת המלוכה ב-500 שנים האחרונות.
בין המוצגים תוכלו לראות קרמיקות, ציורים, שעונים, תכשיטים, תקצירים וטקסטים, מפות, כלי כסף, ספרים ומזכרות. אם תרצו לסכם במשפט אחד – בגלריה זו תוכלו להבין כמה עמלה המשפחה המלכותית על הפיכת המלכה והמשפחה המלכותית למותג בינלאומי מבוקש.

הכניסה לגלריה נפרדת, ודורשת תשלום בפני עצמו או הזמנה של כרטיס משולב. למחזיקי לונדון פאס, הכניסה היא בחינם.

למידע נוסף: https://www.royalcollection.org.uk/

רכישת כרטיסים מסוגים שונים לארמון בקינגהאם

החלפת המשמרות:

בכניסה לארמון מתקיים טקס החלפת המשמרות (Changing of the Guard). הטקס מתקיים בכל יום בקיץ ובכל יומיים בחורף בשעה 11:00 בבוקר.

השומרים שייכים למספר יחידות צבאיות הכפופות באופן מסורתי למלכה ומייצגות חלקים שונים של אנגליה והאימפריה הבריטית. הם לבושים במדי צבא בריטי מסורתיים אשר אינם בשימוש מזה כמעט מאה שנים. הנוצה שעל ראשם וסוג הכובע והלבוש מלמדים על היחידה אליה הם משתייכים (בדומה לכומתה הצה”לית). את פירוט היחידות השונות ואת סמלי לבושם תוכלו לראות בשילוט הסמוך.בהחלפת המשמרות החיילים העולם למשמרת צועדים בסך מארמון סנט ג’יימס לכיוון ארמון בקינגהאם. צעידתם נמשכת כחצי שעה והיא מלווה על ידי תזמורת צבאית. לאחר שמגיעה קבוצת השומרים החדשה לפתח ארמון בקינגהאם מתבצע החילוף עצמו בהרבה כבוד, הדר ובעיקר (כמו כל תס”ח) עם הרבה חשיבות עצמית – כאילו בהחלפה זו מצילים את גורל האימפריה הבריטית המתפוררת…

חיילי המשמר והחלפת המשמרות (צילום מקורי)

ביקור בארמון בקינגהאם בזמן הקורונה

נכון לעדכון שורות אלו (מאי 2022) ארמון בקינגהאם מחייב הזמנה מראש של כרטיסי כניסה לכל מתחמי הארמון, בין אם מדובר על כרטיסים לגלריית המלכה, הארוות המלכותיות או שאר החלקים הפתוחים למבקרים בארמון. ניתן להזמין את הכרטיסים ביום הביקור, אבל יש לקחת בחשבון שלא בהכרח ישארו כרטיסים פנויים לאותו היום או לשעות הנוחות לכם, לכן מומלץ לבצע את ההזמנה לפחות יום לפני הביקור עצמו. כמו כן אנו ממליצים להגיע לפני השעה לה הזמנתם כרטיס, מי שמאחר יוכל להיכנס רק על בסיס מקום פנוי בשעות הכניסה הבאות.
בדומה להנחיות הקורונה בלונדון אין הכרח אבל מצופה מהמבקרים לעטות מסכות בעת הביקור בחללים הסגורים בארמון על אף שאין זו חובה, בחצרות ובגני הארמון אין צורך ולא מצופה מהמבקרים לעטות מסכה. בכניסה לארמון לא יבדקו חום ולא יבדקו תעודות חיסון, תעודות מחלים או בדיקות קורונה שליליות.
תוכלו לקרוא על הנחיות הקורונה המפורטות של ארמון בקינגהאם באתר הרשמי כאן.

המלצות "הכל על" למבקר בארמון בקינגהאם

**פרסומת** • המלצה שלנו – לא למהר להיכנס. המחיר יקר ולמרות שהארמון יפה גם מבפנים החלק המרשים נמצא בחוץ (כולל החלפת המשמרות).
 • רוצים להחליט האם להיכנס לארמון או לא? לסיור וירטואלי בחדרי הארמון>>
 • תכננו את הביקור באתרי הארמון כך: הסיור בחדרים אורך שעה וחצי-שעתיים, ההמתנה בתור אורכת 20-40 דקות והסיור באורוות ובגלריה אורך כשעה נוספת (בכל אחד מהם בנפרד).
 • אם ברצונכם להיכנס בכל זאת, חישבו על הזמנת כרטיס מראש שמאפשר לכם להיכנס לארמון ללא תור ועם הדרכה. הוא עולה יותר כסף אבל חוסך זמן רב בתקופות התיירות. רצוי לדעת שיש לכם גם אפשרות להזמין כרטיס משולב – לארמון, לחדרים ולגלריה של המלכה, או כרטיס ל-state rooms בלבד. במידה והזמנתם כרטיסים מראש תוכלו לאסוף אותם לפני הכניסה ואז להיכנס בתור קצר ביותר.
 • לא מומלץ להתקרב לארמון עם רכב. אין חנייה, פקוק ואין הצדקה (עצה זאת נכונה לכל העיר לונדון, ראו השכרת רכב בלונדון והשכרת רכב באנגליה). למי שמשתמש בשירותי אוטובוס התיירים של לונדון, יכל לנצל את התחנה הנוחה שיש לייד הארמון.
 • מומלץ להגיע להחלפת המשמרות מוקדם (בחודשי התיירות לפחות חצי שעה קודם אם רוצים לראות משהו בין כל הקהל שמגיע יחד עמכם). אפשר גם לראות חילופי משמרות בבית הפרשים (Horse Grade) הסמוך לארמון – שם יש פחות קהל.
 • קחו בחשבון שמדריך אודיו ניתן לכל מבקר באורוות המלכותיות (כלול במחיר). בנוסף ישנם סיורים מודרכים חינמיים היוצאים מספר פעמים ביום (תלוי בעונה) ובסופ”שים יש באתר פעילות המיועדת לילדים (ראו גם לונדון עם ילדים).
 • כדאי מאוד לשלב את הביקור באתרי הארמון עם פארק סנט ג’יימס ו/או גרין פארק הסמוכים.
 • למי שמעוניין להכיר את האזור לעומק אנו ממליצים על סיור מודרך בעברית. למידע נוסף ראו לונדון הקלאסית: סיור בעברית בשכונת ווסטמינסטר וסיורים מודרכים בלונדון בעברית.
 • אזור הארמון הוא ליבה של לונדון המלוכנית – הוא לא מצטיין בבילויים ו/או חיי לילה מצד אחד ולא במסעדות וקניות מצד שני. למרות זאת יש תיירים רבים שמוצאים אותו כאזור מתאים ללינה. המלונות באזור זה הם יקרים יחסית ומיועדים למי שחושק בלינה יוקרתית ובקרבה לאתרי המורשת ופחות למי שבא לבלות בעיר. מרבית המלונות באזור זה הם ברמה גבוהה של חמישה כוכבים וארבעה כוכבים ומצויים בו כמה מהמלונות המומלצים של לונדון כמו – מלון קונרד לונדון סנט ג’יימס (Conrad London St James)מלון סנט ג’יימס קורט (St. James’ Court, A Taj Hotel, London) ומלון קראון פלאזה לונדון סנט ג’יימס (Crowne Plaza London St James). ראו גם מלונות בלונדון ומלונות ליד ארמון בקינגהאם.
 • האתר מתאים לילדים, אך לא בטוח שיהיה להם סבלנות לראות את הכל.
 • מחירים:
  • החדרים המלכותיים: מבוגר £18, ילד (17-5) £10.25, משפחה (2 מבוגרים ו-3 ילדים) £47. ילדים מתחת לגיל 5 נכנסים חינם.
  • האורוות המלכותיות: מבוגר £8.25, ילד (17-5) £5.20, משפחה (2 מבוגרים ו-3 ילדים) £22. חינם למחזיקי London Pass. ילדים מתחת לגיל 5 נכנסים חינם.
  • גלריית המלכה: בוגרים £9.25, פנסיונרים וסטודנטים £8.50, צעירים מתחת גיל 17 £4.65, ילדים מתחת גיל 5 נכנסים חינם, חינם למחזיקי London Pass.
  • יש גם כרטיס משולב לחדרי הארמון, לגלריית המלכה ולאורוות המלכותיות.
 • שימו לב – תיתכן סגירת אתרי הארמון או חלקים ממנו בעת קיום אירועים רשמיים.

המלצות טיפים ותגובות שעלו בקבוצה שלנו – הכל על לונדון – הקבוצה ממנה מתחילים את הטיול בעיר שלא מחכה

 • אהיה בלונדון במרץ. לא מצליחה למצוא כרטיסים לארמון בקינגהאם דרך האתרים. מישהו יכול לעזור בעניין?
  •  שמעון כהן: אין. רק בעונת הקיץ.
  • כמו ששמעון אמר מעלי הביקור בארמון אפשרי רק במהלך חודשי הקיץ. למה? כי בשאר השנה המלכה נמצאת בארמון ולכן לא ניתן לבקר בו. כן אפשר (ומומלץ) להגיע לארמון ולראות את טקס החלפת המשמרות בכניסה לארמון. תוכלי לקרוא עליו כאן https://bit.ly/33gorDY
  • סמדר דרור: ממליצה לך חלופות גני קיי או ארמון הממפטון קורט
  • יש את ההחלפת משמרות בחודש מרץ? צריך לקבוע מראש כרטיסים? יש עלות לראות רק את ההחלפת משמרות? אשמח לקבל פרטים
   • החלפת המשמרות מתקיימת לאורך כל השנה. אין צורך לרכוש כרטיס, אלא רק להגיע בזמן כדי “לתפוס מקום” ממנו תוכלו לראות את הטקס. תוכלי לקרוא את הפרטים כאן https://bit.ly/33gorDY
 • שאלה של מנהל הקבוצה: ארמון בקינגהם לוותר לגמרי? להגיע לראות מבחוץ? להתאמץ ולהגיע להחלפת המשמרות או מיותר? !כשיש אפשרות! – שווה לדעתכם להיכנס לסיור בפנים?
  • אבי חן:יפה מאוד מבפנים, קצת יקר, למי שמתעניין בבית המלוכה זו תחנת חובה, מי שפחות, יש מספיק טירות יפות באזורים יותר יפים והמון דברים יפים במוזיאונים החינמיים מסביב.
  • שימעון כהן: הארמון , אחד מסמלי בית המלוכה . מעונה הרשמי של המלכה .
   פתוח לביקורים בדרך כלל רק בעונת הקיץ,בחודשים יולי – ספטמבר, כאשר המלכה נמצאת בחופשת הקיץ שלה בסקוטלנד.
   ביקרתי בארמון לפני כמה שנים . הסיור עצמאי והתחיל באורווה המלכותית, שם ניתן לראות את כל הכרכרות המשמשות את בני המלוכה באירועים שונים , משם עוברים לגלריה המלכותית כדי לראות אוסף תמונות קטן . אחר כך נכנסים במסלול מסומן ומגודר לתוך הארמון . מבקרים במבנה האחורי זה שאינו החזית המוכרת לכל. שם נכנסים לביקור בסטייט רום , היכן שהמלכה מקבלת את פני אורחיה ,על הדרך יש הרבה תמונות גדולות תלויות על הקירות ,של מלכי עבר וגם יצירות אמנות אחרות. בהמשך מגיעים לחדר האוכל כדי להתרשם מגודל השולחן הגדול המסודר בצורת U והסרויס המפואר שערוך עליו.אם איני טועה , הוא מתאים לאירוח 150 סועדים. אחר כך נכנסים לחדר שמוצגים בו מתנות שקיבלה המלכה ממנהיגי העולם לאורך שנות מלכותה. ובסוף יוצאים לכיוון הגנים האחוריים של הארמון ושם הסיור מסתיים. באופן אישי נהניתי מהביקור ושמחתי לראות מקרוב.
   על טקס החלפת המשמרות ממליץ לוותר מראש , אלא אם יש לכם סבלנות לעמוד בשקט במקום טוב , כשעתיים לפני התחלתו. אם מגיעים בסמוך לתחילת הטקס , סביר להניח שלא יהיה לכם מקום טוב לראות את התזמורת והחיילים. כחלופה , הייתי מציע לראות את הטקס בארמון וינדזור , שם אמנם יותר צנוע , אבל עומדים ממש ליד החיילים וללא מחיצות.
  • נועה מצליח: אנחנו הגענו בספטמבר וטיילנו בתוך הארמון וזאת לגמרי לגמרי חוויה של פעם בחיים בעיני היה שיא הטיול
  • אילנה כהן: המינימום- לראות מבחוץ את הארמון וחילופי המשמרות.
  • אסתר בולקה: המינימום- לראות מבחוץ את הארמון וחילופי המשמרות.
  • לבנה ניסים: אני הייתי בחודש נובמבר בלונדון חיכינו שעה לחילופי המשמרות. בסוף עשו טובה ויצאו מספר חיילים ים סוסים. ממש לא שווה לחכות בתהלוכה. בחודשי הקיץ חילופי המשמרות הרבה יותר מרשים. מי שנוסע בחורף חבל על הזמן לחכות בתהלוכה.
 • החלפת משמרות בארמון- אשמח לטיפים, מתי מתקיים? מאיפה הכי כדאי להגיע? באילו שעות ?
  • שירי בר: ממליצה בחום לעשות את זה עם we are London. עשינו איתם והיה מושלם. סיור חינמי שמבוסס על טיפים.
   • חגית קרש: אפשר קישור בבקשה?
   • שירי בר:  https://wearelondon.net  תלחצו על צור וקשר ותכתבו זה בעברית. הם נותנים זוויות מעולות. מיקום טוב. והסבר בעברית. מומלץ ממש!
 • 1. ביקור בבקינגהאם שווה? באתר הארמון אין כרטיסים , יש אתרים אחרים שמוכרים אותם?
  2. כדי לראות את החלפת המשמרות בארמון, יש צורך לקנות כרטיס או אפשר גם בלי?

  • נטליה: ביקור בבקינגהאם מאוד שווה לטעמי. לא הייתי מוותרת. אם אתם מגיעים לא בתקופה שאפשר לבקר אז ממליצה בחום על האמפטון קורט, מהמם שם ואפשר להגיע בקלות ברכבת או לחילופין טירת וינדזור.
  • נאווה:  1. לא שווה 2. לא צריך כרטיס לצפייה בהחלפת משמרות
  • סמדר דרור: הארמון פתוח רק יולי עד ספטמבר והגיוני שאין כרטיסים, לפעמים אפשר למצוא כרטיסים בבתי המלון שיש שירות אירוח כזה.
  • אור: ארמון בקינגהאם פתוח בפרק זמן מאוד מסוים, בקיץ. לא נשמע לי סביר שכבר נגמרו הכרטיסים לכל העונה אבל זה בהחלט אפשרי. אפשר לקנות גם דרך כל מיני סוכנויות תיירות, בטח במחיר מופקע. מאוד נחמד שם בפנים אבל זה בעיקר כמו עוד מוזיאון, כל שנה בעצם יש תערוכה בנושא אחר ומקבצים יצירות אמנות ופריטים מכל מיני אוספים (כולל דברים שלא פתוחים לציבור בדרך כלל).
   בנוסף, הקיץ בלונדון מתחיל ביולי עם חופשת הקיץ של המלכה. בכל אופן אם אתם בעיר בסופ”ש הראשון של יוני יש חגיגות 70 שנה להכתרה, הייתי מוותר על החלפת משמר רגילה ופשוט מגיע מוקדם בבוקר ביום חמישי (2.6) לראות את המלכה עצמה (ויתר בני המשפחה) ואז את החיילים חולפים בדרכם למסדר “טרופינג דה קולור”.

   • שיראלי: אור תודה רבה! אני מנסה להבין כבר שבועים..מה זה מוקדם בבוקר? מתי הם אמורים לעבור?
   • אור: הטקס ברחבת ה-Horse Guards מתחיל ב-10. הקהל גודש את המאל (הדרך שמובילה מהארמון לכיכר טרפלגר) כבר הרבה קודם, אז אם רוצים סיכוי לראות אותה הייתי אומר להגיע לפני תשע, אחרי אוכל וקפה, ועם סבלנות לעמוד על הרגליים (ולהרכיב ילדים על הכתפיים אם הם בקטע). ב-2018 יצא לי לראות אותה ואני מתכוון בהחלט לנסות שוב.

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו לונדון למטיילים-London for travelers:

 • יצאנו בבוקר לראות את החלפת המשמרות. מומלץ ללכת לפני, זה מרחק של 4 דקות מהארמון למקום שבו הם מתאמנים לפני הטקס. רואים הכל פצצה ואין אנשים. הגענו גם לאורוות המלכותיות. עולה 11פאונד. נחמד מינוס, מומלץ עם ילדים.
 • טקס החלפת המשמרות זה “חובה”, או שאפשר לוותר אם באים רק ל- 3.5 ימים נטו?
  • לוותר. חצי יום מבוזבז לטעמי.
  • הייתי כמה וכמה פעמים בלונדון וטרם ראיתי. אין חובות, יש החלטות. אם זה לא מושך אותך אל תלך כי אחרים הלכו.
   • כ״כ נכון! ובהזדמנות זאת, בתור מי שחגיגה את הביקור העשירי שלה בעיר הזאת בנובמבר האחרון ולא ביקרה במכוון באף ״אטרקציה״, שחררו את נקודות החובה! העיר האדירה הזו היא הרבה יותר ממוקדים תיירותיים. בעיני הרבה יותר כיף פשוט לשוטט בעיר, חלקו לכם לאזורים ולכו לאיבוד ברגל, פתאום תמצאו את עצמכם בטרפלגר או על הנהר ויהיה לכם סופר קול.
  • אפשר לוותר.
  • הלכנו כחלק מסיור של ווסטמינסטר וכל האיזור. הסיור היה שלוש שעות שמיצו יפה המון היסטוריה וגם זכינו לראות החלפת משמרות. היה שווה לגמרי.
  • ההחלפה עצמה משעממת, אבל הצעדה של הפרשים והתזמורת מאוד יפה ומרשימה.
 • החלפת משמרות בארמון בקינגהאם- למרות שהמליצו לנו לוותר אני חושבת שזה היה נחמד ולדעתי שווה להגיע (לא חייבים להישאר לכל הטקס או להצטופף ליד הארמון. יש הרבה אזורים שניתן לצפות מהם).
 • ארמון בקינגהאם – בואו נדבר על זה רגע. מבנה מרשים? מרשים. מי שנכנס לתוך הארמון אולי אפילו מתרשם יותר, אבל למי שמסתפק בלהסתכל רק מבחוץ. אפשר לחשוב שפגשתם את מלכת אנגליה לפי ההתהלבות של כולם בפוסטים, יפה יפה אבל לא כמו שהרבה מציגים את זה לפי דעתי, אז אחרי הנמכת ציפיות קלה, שווה לראות, המבנה יפה, אבל כמו הביג בן אל תבנו את הטיול שלכם על זה בעיניי.

המלצות והערות של גולשי האתר על ארמון בקינגהאם

 • יוני: “החדרים יפים אבל לא מאוד התרשמנו. “חבל שבזבזנו על כך זמן…”.

מידע שימושי על ארמון בקינגהאם

שעות פתיחה

החדרים המלכותיים: כל יום 10:00-18:00. ביום רביעי פתוח עד 21:00 (הכניסה בחודשי הקיץ בלבד).
האורוות המלכותיות: סגור מ-23 בדצמבר 2011 עד 31 בינואר; 1 בפברואר-31 במרס: שני-שבת 10:00-16:00; 1 באפריל-31 באוקטובר: בכל יום, 10:00-17:00; 1 בנובמבר-21 בדצמבר: שני-שבת 10:00-16:00. סגור מ-22 עד 31 בדצמבר. כניסה עד 45 דקות לפני הסגירה.
גלריית המלכה: פתוח בכל ימות השבוע החל משעה 10:00 ועד לשעה 17:30. כניסה אחרונה עד שעה 16:30.

כתובת

Buckingham Palace, London SW1A (סמוך לכיכר ויקטוריה).

הגעה
directions_subway
מטרו

לרדת בכל אחת מהתחנות Victoria, Green Park, Hyde Park Corner.

directions_bus
אוטובוס

קווים 11 211 C1 C10.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי