גרין פארק Green Park

מידע על הפארק הפרטי של מלכי אנגליה

מידע כללי

גרין פארק (Green Park) או “הגן הירוק” הוא אחד הגנים המלכותיים של לונדון (גנים ששימשו בעבר כמקום בילוי ושעשועים של בני המלוכה והיום משמשים כאתרים פתוחים למבקרים).
בניגוד לגנים ופארקים אחרים, כולל סנט ג’יימס הסמוך לו או פארק גריניץ’, פארק זה אינו כולל מזרקות רבות או פרחים.
המקום שימש בעבר כמקום קבורה לחולים ומצורעים ולאחר מכן (במהלך המאה ה-17, כשעבר לחזקת משפחת המלוכה) שימש כאזור הליכה וציד לבני המלוכה.
במהלך השנים שימש המקום כאתר להפרחת בלונים פורחים וירי זיקוקי דינור. היום תוכלו לראות בו עצים וכמה פרחים נמוכים הפורחים ללא סידור כלשהו.

אין הרבה מבנים או פסלים מעניינים בפארק, ומומלץ לשלב את הביקור בו בסיור באזור כיכר ויקטוריה או בארמון ביקנגהאם, לעבור בפארק מכיוון תחנת הטיוב גרין פארק עד לשער השחור-זהב הניצב לפני ההגעה לאנדרטת ויקטוריה, כאתנחתא ירוקה בתוך כל הנוף העירוני הלונדוני.

סביב לגרין פארק תוכלו למצוא כמה מבנים של אנשי לונדון החשובים כמו ספנסר הוס, ומצבות המנציחות לוחמים במדינות האימפריה הבריטת, כמו האנדרטה לחיילים הקנדיים.

גרין פארק מהווה שרשרת של פארקים המהווים רצף מהכניסה לארמון קנזיגטון, דרך גני קנזיגטוןהייד פארק בהמשך, אחריו גרין פארק, הכניסה לארמון בקינגהם ולבסוף פארק סיינט ג’יימס ורחבת משמר הסוסים בוויט הול.

אנדרטת החייל הקנדי בתוך הגרין פארק (צילום: Jordan 1972)

**פרסומת**המלצות "הכל על" למבקר בגרין פארק

מידע שימושי על גרין פארק

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי