1. עמוד הבית
 2. »
 3. לונדון 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. אטרקציות, אתרים מרכזיים וסיורים מודרכים בלונדון – הנחות וסקירות מומחים מקיפות
 6. »
 7. מוזיאון מאדאם טוסו, לונדון – כרטיסים בהנחה, דילוג על התור וההמלצות הכי חשובות | Madame Tussaud’s Museum

מוזיאון מאדאם טוסו, לונדון – כרטיסים בהנחה, דילוג על התור וההמלצות הכי חשובות | Madame Tussaud’s Museum

עדכון אפריל, 2024

בשבועות אלו כמות התיירים בלונדון הולכת ועולה, מגמה אשר תלך ותתחזק ככל שנתקרב אל הקיץ. אם אתם מתכננים להגיע לאטרקציות הפופולאריות ביותר, למשל מוזיאון מאדאם טוסו, מאוד מומלץ להזמין כרטיסים מראש. העומס במוזיאון רב, במיוחד כשמגיעים במהלך סוף השבוע, והזמנה מראש תבטיח את כניסתכם במועד המתאים לכם וגם תחסוך לכם את העמידה בתור לרכישת כרטיסים בקופות המוזיאון. להזמנת כרטיסים מראש למוזיאון מאדאם טוסו: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם | בקישור הזה עם שירות לקוחות בעברית.

המדריך המקוצר למתכנן ביקור במוזיאון מאדאם טוסו בלונדון

מאדאם טוסו (Madame Tussaud’s Museum) הוא למעשה שמה של רשת מוזיאונים העוסקות בפיסול פסלי שעווה. אמנם לרשת יש מוזיאונים רבים ברחבי העולם (ראה גם מאדאם טוסו באמסטרדם, מאדאם טוסו בוינה, ומאדאם טוסו בברלין), אך כשאומרים מאדאם טוסו מתכוונים למוזיאון הראשי של הרשת שנמצא כמובן בלונדון. מאדאם טוסו בלונדון זו אטרקציה מאוד פופלארית המושכת אליה מבקרים רבים  – מעל 2.5 מיליון מבקרים בה כל שנה. זו הסיבה שהביקוש לכרטיסים גבוהה, אנו לא מכירים מקרים שלא היו כרטיסים בתאריך מסויים בכלל, אבל התורים בקופות לאילו שלא הזמינו כרטיסים מראש יכולים להיות ארוכים מאד. על כן אנו ממליצים להזמין את הכרטיסים לפני ההגעה שלכם למוזיאון (לחצו כאן להזמנת כרטיסים למדאם טוסו עם הנחה לגולשי הכל על). למי שרוצה לקרוא סקירה על הכרטיסים השונים לפני הזמנה שיעבור לחלק זה בעמוד: כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון.

ההכניסה למדאם טוסו יכולה להיות עם תורים ארוכים מאוד בקיץ – מומלץ להזמין כרטיסים מראש

אחת ההתלבטויות הרבות של תיירים השוקלים האם לבוא לבקר במדאם טוסו הוא נושא המחיר. האטרקציה אינה זולה, אך כאמור רוב המבקרים מוצאים אותה כמשתלמת. מי שרוצה לחסוך במחיר יכול לנסות לרכוש את אחת מהחבילות הכוללות את האטרקציה – משילוב של כניסה למדאם טוסו עם הלונדון אי (שילוב פופולארי מאוד – לפרטים  והזמנה) ועד שילוב של מדאם טוסו עם האקווריום של לונדון (לפרטים והזמנה). בנוסף שווה לנצל הנחות ומבצעים כמו גם את ההנחות שיש לסטונדטים למשל.

 • שימו לב גם אם מזימינים כרטיסים מראש, בקיץ הדוחק יכול להיות לא נעים. לכן אנו ממליצים מלבד הזמנה מראש לבוא לפה שלא  בשעות העומס (12:00- 14:00 )

פסלי השעווה של מדאם טוסו – נראים כמו הדבר האמיתי

מיקום המוזיאון באזור הפופולרי מרילבון (Marylebone) אשר נמצא צפונית ללונדון סיטי ולא רחוק ממנה, במרחק הליכה קצר מתחנת בייקר סטריט (Baker Street station) הופך את הביקור בו לנוח ביותר, במיוחד בשל ריבוי אטרקציות פופולריות אחרות סביבו כגון פארק ריג’נטס (Regent’s Park) ומוזיאון שרלוק הולמס (Sherlock Holmes Museum) כך שפשוט אפשר להיכנס למדאם טוסו לחוויה של שעה וחצי עד שעתיים, לצאת ולהמשיך את היום שלכם בלונדון.

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון

קיימות מגוון אפשרויות להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון. בין היתר ניתן לבחור בין כרטיסים רגילים ובסיסיים למי שרוצה לבקר באטרקציה עצמה בלבד, או באפשרויות כרטיסים משולבים: מאדאם טוסו עם אטרקציה אחת נוספת, או 2 אטרקציות נוספות, או 4. התורים בכניסה למאדאם טוסו יכולים להיות ארוכים, לפי בדיקה שלנו יש לפעמים שהם מגיעים למעל שעה המתנה (בקיץ), לכן אנו ממליצים בחום לרכוש כרטיסים מראש לפני ההגעה.

כרטיסי כניסה רגילים למאדאם טוסו בלונדון

כרטיסים אלו הם כרטיסי כניסה בסיסיים למוזיאון מאדראם טוסו בלונדון. כרטיסים אלו כוללים כניסה למוזיאון ואפשרות גישה לשלל האטרקציות שבו: צפיה בבובות השעווה של הסלבריטאים השונים, אפשרות צפייה בסרט אינטרקטיבי עם גיבורי מארוול בארבעה ממדים, ועוד. לאחר ההזמנה הכרטיסים יגיעו ישירות אל הסמארטפון שלכם כך שתוכלו להציגם באופן נוח ויעיל בכניסה. כרטיסים אלו מתאימים למי שמעוניין לחסוך במחיר משום שמדובר באפשרות הזולה ביותר, ללא שילוב עם אטרקציות נוספות.

 • להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון בתוספת 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון עם אפשרות ביטול לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון עם שירות לקוחות בעברית לחצו כאן

כרטיסים משולבים: מאדאם טוסו וארטקציה אחת נוספת

כרטיסים משולבים אלו מעניקים את האפשרות לשלב את הביקור במוזיאון מאדאם טוסו יחד עם אטרקציה אחת נוספת לבחירה כדוגמת לונדון איי, גן החיות של לונדון, הצינוק של לונדון, ואקווריום סיי לייף. כרטיסים אלו מתאימים למי שמעוניין לבקר הן במוזיאון מאדאם טוסו והן באטרקציה אחת נוספת מבין הבאות שנפרט כעת, במחיר משתלם ומוזל לשתיהן. שילובים אלו מומלצים במיוחד למשפחות עם ילדים שכן האטרקציות כולן מתאימות לילדים בכל הגילאים ויכולים להוזיל את הביקור בהן באופן משמעותי.

 • להזמנת כרטיסים מושלבים למאדאם טוסו וללונדון איי בתוספת 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו וללונדון איי עם אפשרות ביטול לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו ולגן החיות של לונדון בתוספת 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו ולצינוק של לונדון בתוספת 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו ולאקווריום סיי לייף בתוספת 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן

 (צילום מקורי) אנו עם ג’וני דפ (או יותר נכון ג’ק ספארו)

כרטיסים משולבים: מאדאם טוסו ו-2 אטרקציות נוספות

כרטיסים משולבים אלו מעניקים את האפשרות לבקר במוזיאון מאדאם טוסו יחד עם 2 אטרקציות נוספות. תוכלו לבחור האם לבקר במאדאם טוסו וגם באקווריום סיי לייף, בצינוק של לונדון או בלונדון איי (כל כרטיס מעניק אפשרות קומבינציה של עוד 2 אטרקציות מבין אלו שהזכרנו, בתוספת למאדאם טוסו). הכרטיסים מתאימים ומומלצים למי שרוצה לשלב ביקור ב3 אטרקציות מובילות בלונדון במחיר מוזל, לאחר הרכישה תוכלו לבחור באיזה סדר ותאריכים לבקר בכל אחת מאטרקציות אלו (לאורך 90 ימים מרגע הרכישה).

 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו, לונדון איי וסיי לייף עם אפשרות ביטול לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו, לונדון איי והצינוק של לונדון עם אפשרות ביטול לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים משולבים למאדאם טוסו, הצינוק של לונדון וסיי לייף עם אפשרות ביטול לחצו כאן

כרטיסים משולבים: מאדאם טוסו ו-4 אטרקציות נוספות

אפשרות זו של כרטיסים משולבים מעניקה כניסה למוזיאון מאדאם טוסו יחד עם 4 אטרקציות נוספות מובילות בלונדון:לונדון סיי לייף, לונדון איי, הצינוק של לונדון, והרפתקאות שרק באולפני דרימוורקס(DreamWorks Tours: Shrek’s Adventure). הכרטיסים מעניקים גישה מלאה לשלל אטרקציות אלו בנפרד, תוכלו לבחור באיזה יום וסדר תרצו לבקר בכל אחת מהן לאורך 90 יום מרגע הזמנת הכרטיס. כרטיסים אלו מתאימים למי שלא מעוניין להסתפק באטרקציה אחת או שתיים, אלא להכיר את האטרקציות המובילות והפופולריות ביותר בלונדון על בוריין. בנוסף הכרטיס מתאים למשפחות עם ילדים שכן אטרקציות אלו מתאימות לילדים בכל גיל שיהנו מהן.

 • לרכישת כרטיסים משולבים ל5 האטרקציות: לצינוק של לונדון, מדאם טוסו, סיי לייף, לונדון איי, והרפתקאות שרק עם אפשרות ביטול לחצו כאן

הכניסה למוזיאון מאדאם טוסו, חדי העין ישימו לב לתור לכניסה שיכול לקחת גם שעה בקיץ ועל כן מומלץ להזמין כרטיסים מראש

שימו לב!

 • אין צורך להדפיס כרטיסים שנקנו מראש. אפשר לבוא עם האישור בפלאפון.

מה רואים במוזיאון מאדאם טוסו?

מוזיאון מאדאם טוסו אמנם התחיל את דרכו כמוזיאון המציג פסלי שעווה בלבד, אך היום מדובר באחד מאתרי האטרקציה לתיירים המתקדמים ביותר בלונדון, באירופה ובעולם.

חלקו הראשון של המוזיאון מוקדש לבובות שעווה של סלבריטאים הוליוודיים. תוכלו לפגוש בו בשחקנים כמו בראד פיט, אנג’לינה ג’ולי, ג’וני דפ וכודמה.
בחדר אחר תוכלו לפגוש בגיבורים היסטוריים בינלאומיים אך בעיקר בריטיים. חדר אחר מוקדש לאנשי ממשל כולל ראשי העולם החופשי כמו ביל קלינטון, טוני בלייר ואנשים שאנו אוהבים לאהוב כמו נלסון מנדלה ומהטמה גנדי, ולידם פסלי שעווה של נציגי העולם שאנו אוהבים לשנוא, כמו רוברט מוגבה, פידל קסטרו וסאדאם חוסיין.
עוד חדרים של בובות שעווה הם החדרים של נציגי ספורט ידועים כמו יוסיין בולט ודיוויד בקהאם, פסלי אמני מוסיקה כמו ג’ימי הנדריקס, פרדי מרקיורי, הביטלס וביונסה, פסלי משפחת המלוכה ופסלי אנשי תרבות ומדע בהיסטוריה האנושית.
ישנו גם אגף המוקדש לכוכבים בוליוודים שאנו לא מכירים, אך כנראה שלונדונים רבים דווקא כן. מעריצי הקומיקס של מארוול יכולים לראות בחדר המוקדש לכך את דמויות השעווה של גיבורי העל האהובים עליהם, כולל איירון מן, ספיידרמן והאלק. יש אפשרות להוסיף לביקור גם את החוויה הארבע מימדית של מארוול – חוויה נחמדה לראות סרט של מלחמת דמויות מצוירות כאשר הכיסא רועד יחד עם הדמויות.

חלקו השני של מוזיאון מאדאם טוסו יציג לכם משחקים אינטראקטיביים מתחלפים (למשל משחקים העוסקים בספורט לפני ואחרי האולימפיאדה) ויאפשר לכם פעילות נחמדה ומהנה.
חלק אחר של המוזיאון מוקדש לסיור במרתף האימה, בו תוכלו לראות בובות שעווה של פושעים מפורסמים לצד פסלים של מוצאים להורג, כאשר ביניהם מסתובבים שחקנים שינסו להפחיד אתכם (חלק זה לא מומלץ לילדים קטנים ולאמהות הרות, אם כי צריך לדעת שהוא לא ממש מפחיד).
חלק אחר של המוזיאון נקרא “הרוח של לונדון” ובו תוכלו לראות תמונות מאירועי העבר החשובים של העיר. אתם נחשפים לתמונות אלה כאשר אתם נוסעים בקרון רכבת העובר בין האירועים ההיסטוריים החשובים (למי שרוצה להבין על בוריים את החדרים שרואים במסע זה מומלץ לקרוא על ההיסטוריה של לונדון).

החלק האחרון של המוזיאון מוקדש לדמויות הקומקיס של מארבל, בו תכלו להשתתף במשחקים המדמים אתכם לבובות הקומיקס הידועות. תוכלו להיות ספיידרמן ההולך על התקרה, להיות וולברין או להיות עלמה הנחטפת על ידי הענק הירוק. לבסוף תוכלו לצפות בסרטון תלת מימדי וחוויתי על מלחמתם של דמויות הקומקיס הידועות בהגנה על העיר לונדון. בסופו של המוזיאון תוכלו להיחשף לתהליך ההכנה של הפסלים ולסיפורו של המוזיאון ושל מארי טוסו.

(צילומים מקוריים)
ההיסטוריה של המוזיאון

שמו של מוזיאון השעווה ניתן לו על שמה של מקימתו, מארי טוסו, שהיא האחראית לרשת הבינלאומית של מוזיאונים אלה.

ההיסטוריה של מוזיאון מאדאם טוסו אינה מעניינת במיוחד, לכן נספר אותה בקצרה בלבד. אם אתם מתעניינים בה תוכלו להיחשף אליה תוך כדי ביקור במוזיאון, באחד החדרים שלו. במהלך סוף המאה ה-18 מארי טוסו למדה את אמנות פיסול השעווה מאימה, שהייתה סוכנת בבית של פסל שעווה. כך החלה מארי בפיסול בשעווה בפריז וזכתה להצלחה רבה. בין היתר היא היתה המורה לאמנות של אחותו של מלך צרפת לואי ה-16 בארמון ורסאי, ואף נכלאה במהלך המהפעה הצרפתית אך שוחררה לאחריה. לאחר מכן, בתחילת המאה ה-19, עברה מפריז ללונדון ופתחה את המוזיאון ברחוב בייקר סטריט.
שאלות ותשובות נפוצות על מוזיאון מאדאם טוסו

הביקור במאדאם טוסו מתאים למי שאוהב אתרים בסגנון ולמי שמגיע לעיר עם ילדים ובני נוער. מדובר באתר הבולט ביותר בתחומו בעולם והוא הרבה מעבר למוזיאון שעווה, הוא מרכז חוויתי ומעניק חווית בילוי נהדרת לכל הגילאים, בדגש על משפחות עם ילדים שצפויים ליהנות במיוחד. אנשים שפחות מרוצים מהביקור באתר לרוב מזכירים אכזבה מהמחיר הגבוהה, מהתור ומהדוחק, לכך אנו ממליצים להזמין כרטיסים מראש ולשקול את אחת מאפשרויות ההנחה השונות שיש למקום  כמו גם לבוא בשעות הפתיחה ולא בעומס. אבל, אם היבטים אילו ממש מפריעים לכם, שווה לשקול לוותר על הביקור.

ההגעה למוזיאון מאדאם טוסו מומלצת בשעות הבוקר לפני שהמקום מתמלא בתיירים (עד 11:00). בנוסף, חשוב לשים לב שבימי ראשון ושני המוזיאון נפתח חצי שעה מאוחר יותר ונסגר חצי שעה מוקדם יותר משאר השבוע.

מבחינת זמן מומלץ לביקור לאורך השנה, המוזיאון פתוח כל השנה והיתרון הוא שמדובר באזור מקורה. לונדון ידועה בהיותה עיר גשומה במיוחד אך הדבר אינו אמור להפריע למי שרוצה להנות מהאטרקציות המקורות שבה כגון זו (למידע נוסף על מזג אוויר בלונדון לחצו כאן))

קיימות מגוון אפשרויות להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון. בין היתר ניתן לבחור בין כרטיסים רגילים ובסיסיים למי שרוצה לבקר באטרקציה עצמה בלבד, או באפשרויות כרטיסים משולבים: מאדאם טוסו עם אטרקציה אחת נוספת, או 2 אטרקציות נוספות, או 4. התורים בכניסה למאדאם טוסו יכולים להיות ארוכים, לפי בדיקה שלנו יש לפעמים שהם מגיעים למעל שעה המתנה (בקיץ), לכן אנו ממליצים בחום לרכוש כרטיסים מראש לפני ההגעה.

 • להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון בתוספת 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן
 • להזמנת כרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו בלונדון עם אפשרות ביטול לחצו כאן

לקריאה והזמנת כרטיסים משולבים לחצו כאן.

מומלץ להגיע למוזיאון מאדאם טוסו באמצעות מטרו- קווים Circle, Metropolitan, Jubilee ו-Hammersmith & City לרדת בתחנת Baker Street.

כדאי לחבר את הסיור באתר עם סיור באזור רחוב בייקר סטריט כולל מוזיאון שרלוק הולמס וריג’נטס פארק. אם ברצונכם לשלב את הביקור עם אטרקציות נוספות במחיר משתלם (למשל על ידי רכישת כרטיסים משולבים המעניקים הנחה), תוכלו לבחור מבין אטרקציות מובילות כדוגמת אקווריום סיי לייף, הצינוק של לונדון, לונדון איי, ועוד. למידע מקיף על כרטיסים משולבים לאטרקציות אלו לחצו כאן.

בין המלונות המומלצים באזור מוזיאון מאדאם טוסו ניתן למנות את Marylebone Inn Hotel , מלון Landmark London ומלון Wyndham Hotel – B&B.
לקריאה נוספת על מלונות באזור מוזיאון מאדאם טוסו לחצו כאן.

יש אפשרות לשמירת חפצים באזור מוזיאון מאדאם טוסו, כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת בייקר סטריט (Baker Street), תוכלו לראות את האופציות השונות בקישור הזה.

הביקור במוזיאון מאדאם טוסו מתאים מאוד למשפחות עם ילדים. ילדים בכל הגילאים ימצאו כוכבים מפוסלים משעווה, בין אם מעולם הסרטים, המוזיקה, התרבות הפופולרית, ועוד. הביקור אינטרקטיבי ויכול לכלול גם צפיה בסרט בארבעה מימדים, והמוזיאון עצמו מעוצב ברמה גבוהה ומושקעת. על כן אין ספק שמשפחות עם ילדים יהנו מביקור בו (למידע נוסף על לונדון עם ילדים לחצו כאן).המלצות "הכל על" למבקר במוזיאון מאדאם טוסו

 • מוזיאון מאדאם טוסו הוא אטרקציה נחמדה, שאין הרבה אותנטיות ועומק היסטורי ותרבותי מאחוריה – מדובר באתר שהוא פאן טהור. הביקור בה מתאים למי שאוהב אתרים כגון אלו ולמי שמגיע לעיר עם ילדים ובני נוער. בכל זאת מדובר באתר הבולט ביותר בתחומו בעולם והוא הרבה מעבר למוזיאון שעווה – הוא מרכז חוויתי ומעניק חווית בילוי נהדרת לכל הגילאים, בדגש על משפחות עם ילדים שצפויים ליהנות במיוחד (ראה גם לונדון עם ילדים).
 • אחת התלונות שתמצאו בקרב רבים מהמבקרים במדאם טוסו הוא התלונה על כמות המבקרים הדוחק והעובדה שקשה לצלם בלי שידחף לך תייר אחר לפריים. לכן מעבר לדגש שאנו נותנים על הזמנת כרטיסים מוקדמת שתחסוך לכם את התור בכניסה, מומלץ להגיע מוקדם בבוקר לפני שהמקום מתמלא בתיירים. 
 • כדי לחסוך במחיר היקר ובזמני ההמתנה מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש. אפשר להזמין כרטיס כניסה רגיל (אפשר להזמין בלינק זה עם הנחה של 5% לגולשי הכל על, או בלינק זה בו יש אפשרות לביטול בעת הצורך). ישם גם כרטיסים משולבים עם אטרקציות נוספות שהם מאוד פופלארים למשל שילוב של מאדם טוסו עם האקווריום של לונדון, לונדון איי, הרפתקאות שרק והצינוק של לונדוןאת כל השילובים הנ”ל שיכולים לחסוך כסף רב אפשר להזמין בלינק זה עם הנחה של 5% לגולשי הכל על, או בלינק זה בו יש אפשרות לביטול בעת הצורך (למידע נוסף ומקיף על אפשרויות הזמנת הכרטיסים השונות אנו ממליצים לקרוא בחלק זה בעמוד).
 • מוזיאון מדאם טוסו נגיש כמעט לחלוטין לבעלי קשיי התניידות, אך ישנה הגבלה על כמות כסאות הגלגלים בזמן נתון ולכן אם אתם נוסעים על כסא גלגלים חשוב לשריין מקום טרם הגעתכם למקום.
 • שימו לב כי המוזיאון מקיים אירועים בערבים ובסופי שבוע המיועדים לתיירים מעל גיל 18 בלבד הכוללים אלכוהול ופעילויות שאינן מתאימות לילדים – מומלץ לבדוק באתר.
 • כדאי לחבר את הסיור באתר עם סיור באזור רחוב בייקר סטריט כולל מוזיאון שרלוק הולמס וריג’נטס פארק.
 • למחזיקי הטרוול קארד ישנה כניסה של 1+1 לאתר משעה 15:00 והילך (בקיץ ובחופשות התור בשעה זו ארוך יותר מהרגיל).
 • ישנם תיירים אשר מגיעים לאזור זה עם תיקים גדולים או מזוודות (בדרך אל או משדה התעופה למשל), דבר אשר מקשה מאוד על ההתנהלות. במקרים אלו אנו ממליצים להשאיר אותם בנקודות שמירת חפצים אשר פזורות ברחבי העיר. כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת בייקר סטריט (Baker Street), תוכלו לראות את האופציות השונות כאן. עוד על חברת LuggageHero אשר מפעילה את השירות תוכלו לקרוא בעמוד הסקירה שלנו פה.
 • אזור המאדם טוסו הוא אזור מבוקש מאוד ללינה (ראה גם מלונות ליד המאדאם טוסו תחת מלונות בלונדון) הוא מאפשר קרבה ונגישות לאזורי ואתרי התיירות הגדולים של העיר במחיר סביר יחסית. בין המלונות המומלצים ניתן למנות את מלון מרילבון אין (Marylebone Inn Hotel)מלון לנדמרק לונדון (Landmark London) ומלון ווינדהאם (Wyndham Hotel – B&B).
 • ילדים: האתר מיועד עבורם (למרות שיש שיגידו שהם רק תרוץ).

מי שהתעניין בעמוד זה אולי יתעניין גם בעמודים הבאים:

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים וכרטיסים משולבים בלונדון

המלצות גולשים על מאדאם טוסו

המלצות טיפים ותגובות שעלו בקבוצה שלנו – הכל על לונדון – הקבוצה ממנה מתחילים את הטיול בעיר שלא מחכה

 •  מירב הובר: אנחנו הזמנו כרטיסים רגילים באותו יום בבוקר, באתר של המוזאון, לשעת הפתיחה. היה תור בכניסה לפני הפתיחה, אבל לא נורא. כ15 דק’ המתנה (זה היה באפריל, יתכן שזה ישתנה בעונת התיירות). לדעתנו היה שווה לצרף את הסרט של מארוול.
 • אפרת גוטליב: הגענו למאדאם טוסו ביום גשום ובלחץ הילדים. מאוד מאוד נהנינו. הגענו בשעה 15:30, לא היה תור בכלל, לא הייתה צפיפות, יכולנו להצטלם בנחת עם הבובות ומאוד אהבנו את התפאורה. גם החלק השני – נסיעה במוניות קטנות במסלול המתאר את לונדון בעבר וגם הסרט בתלת מימד הוסיפו לחוויה. בקיצור מומלץ!
 • עדן: הצפיפות בחנות המזכרות נוראית. החנות די גדולה ומגיעים אליה ישירות בסיום הסיבוב במוזיאון לפני היציאה. יש שם המון דברים מכל סוג שהוא, מלא סוגי כוסות, חלק רגילות וחלק ממש מעוצבות, המחירים יחסית יקרים, אבל יש כמה פריטים שיש עליהם מבצעים.
 • מני: סתם בזבוז של כסף, הלכתי ועשיתי פרצופים כמו כולם מול הפסל של מדונה אבל זה לא שווה את המשכנתא ששילמתי כדי להיכנס פנימה. דרך אגב עשיתם יופי של עבודה בסקירה של המקום.
 • נורית: לא מסכימה עם מני, מדובר בחוויה אדירה במיוחד למי שמבקר עם ילדים. נכון זה יקר, אבל החוויה אדירה. דרך אגב אני כן מסכימה עם מני על הברכות לאתר שלכם – הוא מצוין, מחכה כבר למידע על ברלין

מידע שימושי על מוזיאון מאדאם טוסו

שעות פתיחה

שני-ראשון 17:30-9:30, בחגים, בסופי שבוע ובחופשים 9:00-18:00

כתובת

Marylebone Road (ליד בייקר סטריט)

הגעה
directions_subway
מטרו

תחנת Baker Street קווים CircleMetropolitan, Jubilee ו-Hammersmith & City.