אוטובוס התיירים בפריז

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים בפריז

עמוד מידע, סקירה והמלצות על חווית הסיור הפנורמי באוטובוס התיירים של העיר פריז

אוטובוס התיירים בפריז הוא דרך לראות את העיר פריז בצורה נוחה בסיור פנרומי. תוך כדי הנסיעה אפשר לראות את כל האתרים של פריז בתוספת הדרכה קולית ומיזוג אוויר. לאוטובוס ארבעה מסלולים שמצטלבים בנקודות שונות, הם עוברים דרך כל האתרים המרכזיים, כמו בניין האופרהמוזיאון הלוברקתדרלת נוטרדם ומגדל אייפל, ונמשכים בין שעה לשעתיים, למי שנוסע את הקו במלואו ללא העצירות. כמו אוטובוסים דומים בעולם, הוא מאפשר לנוסעים בו לרדת ולעלות בתחנות השונות לפי רצונם.

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים בפריז

האוטובוס יוצא מהתחנות השונות בכל 10 עד 30 דקות והוא גדול, מרווח, ובעל שתי קומות (המפלס העליון הוא באוויר הפתוח, ללא גג). ניתן לרכוש כרטיס נסיעה ליום אחד, ליומיים או שלושה ובמהלכם לעלות ולרדת מהאוטובוס ללא הגבלה, להחליף מסלולים, וליהנות מרחובותיה הצבעוניים והיפים שלפריז בראש שקט.

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

**פרסומת**אוטובוס התיירים של פריז ליד שער הניצחון (צילום: tiqets)

סיור בפריז באמצעות האוטובוס מאפשרת חוויה נוחה ותמציתית למי שמגיע לעיר ליום אחד או במהלך עצירת ביניים לפני נסיעת המשך ליעד אחר, הוא אפילו כולל בתשלום לוקר לאכסון מזוודות בשדה התעופה.

תחנות מרכזיות:

Paris Grand Tour Stops:
1. Auber (“La Boutique”, Printemps Haussmann, Grands Magasins)
2. Opera (Place Vendome, Cafe de la Paix)
3. Palais Royal (Jardins du Palais Royal)
4. Musee du Louvre (Jardin des Tuileries)
5. Pont-Neuf (Conciergerie, Square du Vert Galant)
6. Notre-Dame (Cathedrale, Saint-Louis, Marche aux fleurs)
7. Saint-Michel (Place Saint-Michel, Sainte-Chapelle)
8. Musee d’Orsay (Quais de Seine, Pont des Arts)
9. Concorde (Obelisque de la Concorde, Musee de l’Orangerie)
10. Champs-Elysees Clemenceau (Grand-Palais, Petit Palais, Marche aux Timbres)
11. La Boetie – Champs-Elysees (Avenue Montaigne)
12. George V (Arc de Triomphe)
13. Charles de Gaulle-Etoile (Arc de Triomphe)
14. Trocadero (Musee dArt Moderne, Musee de la Marine, Musee Guimet)
15. Tour Eiffel (Champs de Mars)
16. Vauban-H’tel des Invalides (Tombeau de Napoleon, Ecole Militaire)
17. Esplanade des Invalides (Musee RodinMusee de l’Armee)
18. Concorde-Royale (Boutiques de la rue Saint-Honore et de la rue Royale, Maxim’s)
19. Madeleine (Eglise de la Madeleine)

אוטובוס התיירים של פריז מתחת מגדל אייפל (צילום: Vlad Shtelts )

--פרסומת--

 • כרטיסים להזמנה מראש למגוון אתרים ואטרקציות בפריז באתר Tiqets » למידע נוסף.
 • מחפשים מלון בפריז? שווה לקרוא את הסקירות שלנו על המלונות המומלצים בעיר. אפשר גם להתייעץ » למידע נוסף

לפרסום עסק העוסק בפריז באתר, אנא צור קשר.

למי זה מתאים?

אוטובוס התיירים של פריז מתאים כאטרקציה בפני עצמה ופחות לשם ההתניידות (לזה עדיפה התחבורה הציבורית) הוא מומלץ מאוד למי שמגיע לעיר לזמן קצר ורוצה להתרשם בצורה פנורמית ומהירה ממה שהיא מציעה, או למי שמעוניין לראות את החלקים המרכזיים של פריז מבלי להסתבך בתחבורה ציבורית ו/או הליכה ארוכה. כמו כן, התנאים הנוחים והבטוחים של האוטובוס הופכים אותו לכלי מצוין לטיול עם ילדים קטנים (למידע נוסף על פריז עם ילדים).

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים של פריז -
5% הנחה רק לגולשי הכל על

טיפים והמלצות לאוטובוס התיירים של פריז

 • אטרקציה זו מאוד פופאלרית, היא פשוטה, נוחה ומאפשרת לראות את העיר באופן פנרומי. כאמור, זה לא תחליף לתחבורה ציבורית, יש להתייחס אליה כאטרקציה לכל דבר (תחבורה ציבורית דחופה יותר, זולה יותר, ובאופן כללי מאפשרת הגעה יעילה לכל נקודה – אוטובוס התיירים מעניק חוויה תיירותית, התחנות שלו מותאמות לתיירים ומאפשר לראות בנוחות את הדרך שלא כמו מטרו או אפילו אוטובוס רגיל. קחו בחשבון גם שאוטובוס התיירים בפריז כפוף לפקקים, שלא כמו המטרו).
 • אנו מאוד ממליצים על אטרקציה זו לתיירים עם ילדים, לחילופין לתיירים מבוגרים ו/או מוגבלי תנועה. בנוסף, אנו מאוד ממליצים עליה למי שיש לו רק יום אחד בפריז ורוצה לעשות סיור פנורמי כללי, או למי שמבקר בעיר בימים החמים של הקיץ או בימים הקרים והגשומים של החורף.
 • בקיץ אנו ממליצים להזמין את האטרקציה הזו מראש, בחורף אנו ממליצים לעשות כן בסופי שבוע ובחופשים (בעיקר בעת חגים).
 • מסלולי האוטובוס הם מסלולים מעגליים – מה שהופך אותו למאוד נוח, כלומר אפשר להתחיל ולסיים באותה נקודה.
 • אנו ממליצים לא לקחת את האוטובוס ליותר מיום או יומיים – זה בהחלט ממצא, גם אם אתם באים ליותר ימים. את עיקר ההתניידות בפריז תעשו כאמור לרוב בתחבורה הציבורית.

אופציות נוספות להזמנה של אוטובוס התיירים בפריז וכרטיסים משולבים

תגובות והמלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו – פריז למטיילים – Paris For Travelers:

 • היי כולם, פעם ראשונה בפריז. האם מומלץ לעלות על אוטובוס תיירים או מיותר?
  • אני סבורה שלמי שבא לביקור ראשון לעיר בסדר גודל של פריס, זה יופי של דבר. זה מאפשר לראות חלק גדול של המונומנטים בסיבוב ראשון בעיר בלי להתאמץ מידי. ההסברים באוזניות שטחיים, אבל מראה העיניים – הוא הענין המרכזי. בסיבוב שני אתם יכולים לבחור לרדת במקום מסויים, להתהלך בו, להציץ פנימה (אם יש לאן) ולהמשיך הלאה לתחנה הבאה עם האוטובוס הבא שמגיע, וחוזר חלילה. בצורה כזו תתעייפו פחות ביום הראשון, כי ממילא תלכו ה-מ-ו-ן בפאריס. בנוסף, תוכלו להחליט גם היכן אתם רוצים אולי ביקור ממושך יותר ביום אחר. יש מספר חברות לענין הזה בפריס. מהמלצות של תיירים בעבר מתברר שהחברה של ה- Open tour היא המוצלחת בין החברות שיש בעיר. הם מציעים שלושה מסלולים, שהטוב מביניהם והארוך יותר הוא המסלול הכחול. העלות היומית לאדם היא 34€.
  • אני מאד בעד סיור כזה בכל עיר גדולה כמו פריז, שמבקרים בה לראשונה… סיור כזה מקיף את רוב האתרים המרכזיים במעט זמן ונותן מושג כללי על העיר, דבר שכמעט בלתי אפשרי בזמן כזה לעשות עצמאית. בנוסף, תוך כדי סיור כזה, תוכלו להתרשם אלו מקומות מצאו חן בעיניכם ולחזור אליהם בשלב אחר של הטיול.
  • חיפשתי גם אני סיור באוטובוס או שייט עם תרגום לעברית בשביל הבנות שלי בנות 7 ו-9. לצערי לא מצאתי. ב- bigbus יש תרגום ל-12 שפות, אבל לא בעברית (הצרפתים צריכים ללמוד מההולנדים).
   • עכשיו, כשאני אחרי, אני יכולה בהחלט להמליץ על הצטרפות לאוטובוס התיירים. הרבה יותר פשוט ונוח, כן… זה יותר יקר אבל אני מאלו שמשלמים בשביל נוחות. לא היה לנו הרבה זמן בפריז והאוטובוס סיפק לזה פיתרון מושלם.
    • מאיפה רוכשים כרטיס לאוטובוס הזה? יש חברה אחת או יותר? מה המחיר? ולכמה זמן זה תופס? תודה מראש וסליחה על החפירה.
     • ​בכל תחנה שלהם יש קבוצה אנשים מטעמם שמוכרת את הכרטיס. העלות היא 34€ ליום ו38 ליומיים, אם אני לא טועה. תורידי את האפליקציה שלהם ותראי שם הכל. האפליקציה קרויה Big Bus tour.
  • יש אוטובוס שנקרא le open tour. הוא לוקח לכל המקומות. טפשר לרדת ולעלות. זה חוסך נסיעות במטרו. אני תציד משתמשת בו. תהנו! פריז זה ממכר! ולא לשכוח למסעדת מתוקים בכיכר מדלן.
 • עלינו על אוטובוס התיירים עם שתי הקומות, ישבנו בקומה העליונה. חוויה מהממת ומהנה! סיירנו בכל המתחמים שהאוטובוס נוסע בהם, ראינו והכרנו את כל המקומות. בחלק מהמקרים ירדנו, סיירנו וחזרנו לאוטובוס. חשוב להבין שלבד לא היינו מגיעים למקומות ויש מרחק בין מקום למקום. האוטובוס ליומיים עלה 38 יורו לאדם. מי שנוסע באוטובוס מקבל פנקס הנחות שנותן הנחה למוזיאון השעווה – 25% ועוד.
 • אוטובוס תיירים מומלץ לילדים ולמבוגרים open tour. העלות היא 17 יורו לילד לא משנה לכמה ימים. 33/37/41 למבוגר ליום \יומיים\שלושה.
 • מה ההבדל בין האוטובוס הירוק, הכחול והאדום ואיזה מהם מומלץ?
  • מומלץ לקנות כרטיס ליומיים ואפשר לעשות את שני הקווים. האדום והירוק, לאדום יש 19 תחנות ולירוק יש 16 תחנות את יכולה לרדת ולעלות חופשי ויש תחנות שאת יכולה להחליף את הקו. אם את לא יורדת מהאוטובוס כל הסיבוב הוא בסביבות שעתיים. דבר נוסף, את חייבת לשמור על הכרטיס כי כל ירידה ועליה באחת התחנות את צריכה להראות את הכרטיס לסדרן שנמצא באוטובוס. בכל הקוים יש תרגום לעברית, את מקבלת אוזניות בעליה לאוטובוס. הקוים עובדים גם בימי ראשון.
  • יש בברצלונה 2 חברות שעושות את הסיורים באוטובוס תיירים. לחברה אחת יש 2 קווים – ירוק וכתום, ולחברה השניה יש 3 קווים – ירוק, כתום וכחול. בשורה התחתונה שתי החברות מגיעות לאותם מקומות. לנו הספיק יום אחד, ירדנו ב כמה תחנות וטיילנו ובאמצע החלפנו בין הקווים. יש אוזניות עם הסבר מעולה בעברית. מצרפת צילום של המפה ודף ההסבר שמחלקים באוטובוס. תהנו!

מפת הקווים והתחנות של אוטובוס התיירים בפריז

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל