סיורי אוכל, לונדון – המדריך המקיף ביותר בעברית

הזמנת כרטיס לסיור אוכל סביב העולם הקולינרי המיוחד של האיסט אנד

סיורים מומלצים שיציגו לכם את העולם הקולינרי המגוון, האקלקטי והמשובח של לונדון

המטבח הלונדוני ידוע במגוון הרחב שהוא מציע שמושפע בין היתר מהשילוב המרתק בין המסורת הבריטית להשפעות הזרות על תרבות האוכל. לצד מנות מסורתיות כגון פיש אנד צ’יפס, סנדביץ’ בייקון ושעועית לארוחת הבוקר, אל המטבח הלונדוני נכנסו מנות רבות מתרבויות רחוקות כגון קוריאה, הודו, בנגלדש, יפן, איטליה ומקסיקו. תרבויות אלו מהוות חלק בלתי נפרד מהמטבח הלונדוני כיום ובאות לידי ביטוי בכל איזורי העיר בעלי האופי השונה. מעבר לכך, תרבות האוכל בלונדון ידועה באיכותה הגבוהה. סיורי האוכל יספקו לכם היכרות מרתקת וטעימה עם העולם הקולינרי העשיר והמפותח של העיר, בליווי הסברים מקצועיים של המדריכים המקומיים. הסיורים הקולינריים בלונדון כוללים מגוון אופציות פופלאריות כמו סיורי פאבים המוזמנים לפעמים חודשים מראש  (לפרטים והזמנה – רצוי להזמין כמה שיותר זמן מראש), אירועי שתית תה ועוגה מסורתיים (לפרטים והזמנה) סיורי אכילה בשווקים המיוחדים של לונדון (לפרטים והזמנה) ולחובבי הגורמה יש שלל סיורים הכוללים ארוחות גורמה כולל נסיעה באוטובוס בעיר או שיט על התמזה  (לפרטים והזמנה).

הזמנת כרטיס לסיור אוכל סביב העולם הקולינרי המיוחד של האיסט אנד
סיור אוכל באיסט אנד

סיור הליכה של שלוש וחצי שעות שבמהלכו תכירו לעומק את העולם הקולינרי המיוחד של האיסט אנד של לונדון, בו חיות אוכלוסיות מגוונות ומהגרים רבים. בעזרת מדריך מקומי מקצועי שייקח אתכם למקומות שאוכלים בהם הלונדוניים שמבינים, תספגו במהלך הסיור בקבוצה הקטנה את האוירה המקומית והקולינרית. במהלך הסיור תטעמו כעשר מנות שונות, ביניהן מנות בריטיות קלאסיות אך גם מנות שהגיעו ללונדון מהמגרים הרבים – למשל מהודו ומבנגלדש.

סיור אוכל בינלאומי בסוהו

סיור אוכל מעמיק ומקיף במיוחד במטבח האקלקטי של לונדון באיזור הסוהו הוותיק ומלא החיים. תלמדו מהמדריך המנוסה על ההיסטוריה וההשפעות הבינלאומיות על האיזור ועל האוכל המקומי ותגיעו לבוטיקים ולבתי קפה ייחודיים. במהלך הסיור תקבלו 10 טעימות של מנות ובנוסף יין ובירה בחלק מן המקומות. כחלק בלתי נפרד מהסיור בסוהו, תבקרו בצ’יינה טאון המקומית ואת הסיור תסיימו באחד מברי היין הוותיקים בלונדון במרתף ליד נהר התמזה.

סיור שווקים בלונדון

סיור מרתק וטעים בשווקים של בריקסטון ובורו המפורסמים בלונדון בקבוצה קטנה ובליווי של מדריך חברותי שיגלה לכם את הסודות של השווקים. תתחילו את הסיור בשוק בריקסטון הבוהמייני והתוסס, שם תהנו מארוחת בוקר אפרו-קריבית בשילוב של מטעמים מהמטבח הבריטי. משם תיסעו באוטובוס לשוק בורו, השוק הגדול והוותיק של לונדון (שמקורו במאה ה-11!), שם תטעמו כריכי גורמה מיוחדים ותגלו איפה ניתן למצוא את הבראוניז הטובים ביותר בעיר וסודות רבים נוספים.