סיור אוכל בסוהו

הזמנת סיור אוכל בסוהו

סיור אוכל בסוהו (Soho Food & Walking Tour) בואו לגלות את לונדון דרך הבטן. בסיור זה, המתרחש בסוהו בשעות הערב, תגיעו אל מסעדות בילנאומיות ופאבים אנגליים ותגלו צד אחר של הרובע התוסס והמגוון. מלבד אוכל תזכו גם לשמוע את הסיפורים של אגדות הרוק אנד רול שנולדו פה תוך אכילת נקנקיות ושעועית ודים סאם – שילוב שיכול לעבוד רק בסוהו.

הזמנת סיור אוכל בסוהו
את הסיור מלווה מדריך המכיר כל פינה ברובע, ויספר לכם על תחילת דרכם של הכוכבים השונים ברובע הזה, תזכו לראות איפה ג׳ון לנון הופיע לראשונה – בין מגוון תאטראות שהמשיכו לעבוד גם בזמן מלחמת העולם השנייה כשהעיר הייתה תחת הפגזה מתמדת. אם תעקבו אחרי לוחות ההנצחה בצבע הכחול – תגלו מי היו תושבי המקום המפורסמים שחיו כאן בעבר (ספוילר – הרולינג סטונס, דיוויד בואי, המי ועוד..).
במהלך הסיור תגיעו גם אל פאב היסטורי בו יגישו לכם ג’ין וטוניק, יחד עם פאי בשר אנגלי, נקנקיות ושעועית או מאכלים אנגליים דשנים אחרים. לאחר מכן, תוכלו לטעום מהמטבח הבינלאומי המוצע ברובע המגוון הזה – בשר חזיר ספרדי עם כוס יין אדום חזק, לגימה של תה ירוק לצד כופתאות ג׳ינג׳ר בצ׳יינה טאון, ולבסוף גם תקנחו בטירמיסו מעולה.

משך הסיור – כשלוש וחצי שעות.

(צילום: Expedia)

המלצות "הכל על"

  • ההשתתפות מגיל 18 ומעלה ולכן אינו מתאים למשפחות המטיילות עם ילדים, למידע נוסף על לונדון עם ילדים. כמו כן, הסיור אינו נגיש למתניידים בכיסאות גלגלים או למוגבלים בתנועה, ההליכה מרובה ויש צורך בעליית מדרגות.
  • במהלך הסיור תקבלו כ-8 טעימות של אוכל ושתייה. שימו לב כי חלק מהמאכלים מכילים חזיר או שילוב של בשר וחלב ולכן ייתכן כי סיור זה אינו מתאים לשומרי כשרות (למידע נוסף על דתיים ושומרי מסורת בלונדון). יש אפשרות לפנות אל החברה ולנסות לקבל הצעה לתפריט מיוחד ו״כשר״.
  • הסיור מתבצע בקבוצות קטנות (עד 8 אנשים) ועם מדריך צמוד. מינימום אנשים על מנת שהסיור יתקיים – 2.
  • שימו לב כי יש להגיע לנקודת המפגש 15 דקות לפני מועד היציאה. נקודת המפגש – צומת הרחובות Shaftesbury ו- Charing Cross, צפונית לכיכר לסטר (Leicester Square).
  • דרך ההגעה המומלצת למקום היא באמצעות הטיוב, קווים Northern ו-Piccadilly עד לתחנת Leicester Square Station, או קווים Central ו-Northern עד לתחנת Tottenham Court Road Station.

הזמנת כרטיס

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל