מה ההבדל בין הזמנת כרטיסי כדורגל באתר הכל על להזמנה באתרים אחרים?

שאלה שנשאלנו במייל באוגוסט 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
תימור יצחק

משחק/הופעה/אירוע:
משחק כדורגל צ’לסי-ברייטון ביום 28.9.2019.
ראיתי שהמחירים וההצעות באתר שלכם ובאתר של livetickets הם זהים.
רציתי לדעת אם יש הבדלים, למשל זה שהמחיר יכול לעלות אחרי רכישת הכרטיס, או בשליחת הכרטיסים למלון (ראיתי שאצלכם זה לא בטוח שישלחו למלון אלא שיכולים גם להיאסף מאחת התחנות בעיר).

**פרסומת**תשובה

שלום תימור,

ראשית חשוב להבהיר שאנו לא סוכנים ולא מוכרים כרטיסים.
המערכת שלנו מציגה כרטיסים משני סוכנים אמינים איתם אנו עובדים מספר שנים, כאשר לכל משחק מוצגת ההצעה הטובה ביותר. אומנם מה שמוצע אצלנו במערכת הוא לא תמיד הכי זול, אבל הוא בטוח, וגם במידה וקורה משהו גם יש מול מי לפתור את הבעיה וגם יש התחייבות ל150% פיצוי. יכול להיות שמדובר באותו ספק ולכן המחירים זהים.

מבחינת הזמנת הכרטיסים למלון – במידה ואתה מזמין את הכרטיס למלון ומשלם על כך תקבל את הכרטיסים למלון. אבל הרבה פעמים יש בעיות עם זה, אם לנים בדירה למשל (ואז אין שם קבלה) או יש ערים בהן יש בעיה עם המשלוחים. כשאוספים את הכרטיסים זה חוסך את עלות המשלוח. כמו כן, כאשר הדבר אפשרי משתדלים לעבוד עם כרטיסים אלקטרוניים.

לגבי עליית המחיר – אם מסומן עיגול ירוק זה אומר שמדובר ברכישה מידית ואז אין שינוי במחיר. במידה ואין עיגול ירוק הספק מאשר את המחיר ולאחר קבלת האישור הסופי ממנו אז המחיר לא ישתנה יותר. לרוב המחירים לא משתנים.

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
http://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל בלונדון:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של הקבוצות. בלונדון המצב יותר בעייתי מאשר למשל בברצלונה, במדריד או ברומא. למשחקים של הקבוצות המבוקשות צ’לסי וארסנל, לא פשוט להשיג כרטיסים שאינם כרטיסים רשמיים ויקרים. לעומת זאת, במשחקים של טוטנהאם מדובר באצטדיון גדול שאינו מתמלא ובמשחקים של הקבוצות הקטנות יותר, בוודאי באלו של הליגה השניה, יש לא פעם כרטיסים פנויים שקונים ישר מאתר הקבוצה או בקופות האצטדיון. מצד שני, יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר בקבוצות הגדולות, ו/או במשחקים חשובים או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, אין ממש אופציות אחרות לרכישת כרטיסים. בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר לקרוא על כך בעמוד המפורט על: כרטיסים לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו).
  • בלונדון יש משמעות לא קטנה לסוג הכרטיס. אם בחרתם בכרטיס רשמי של הקבוצה, אתם משלמים יותר כסף (לעיתים עבור חווית צפייה פחות טובה), אך אתם עם ראש שקט. אם אתם מזמינים כרטיס יד שניה (לרוב כרטיס של מנוי שמוכר את כרטיסו), אתם יכולים לחסוך כסף ולשפר את רמת הישיבה, אבל אתם צריכים לעמוד בכללי התנהגות מסויימים ולהיות מוכנים שהסדרנים אולי ישאלו אתכם שאלות כאלו או אחרות. לדעתנו, לכל תייר יש את האופציה שמתאימה ביותר עבורו ואין פה נכון ולא נכון. אנו ממליצים מאוד לקרוא את עמוד זה – כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון ולהתייעץ עימנו לפני ההזמנה.
  • שימו לב! כמעט תמיד (אלא אם מצויין אחרת), הישיבה במשחקים בעיר היא עם אוהדי הקבוצה המארחת. יש להתנהג בהתאם וכמובן לבוא בבגדים מתאימים. לא נעים ואף יכול לגרור סילוק מהאצדטיון, אם למשל תגיעו לאצטדיון האמירויות (האצטדיון של ארסנל) עם חולצה של צ’לסי.
  • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות במשחק. לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים השונים, מכיוון שהם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר. כל האצטדיונים נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה. כדאי לבדוק עמוד זה בנושא – מלונות בלונדון לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש בלונדון בעמוד זה: כדורגל בלונדון.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט בלונדון, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים, TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל