1. עמוד הבית
 2. »
 3. לונדון 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. לוח אירועים, הופעות, הצגות ומשחקי כדורגל בלונדון
 6. »
 7. כרטיסים למשחקי קבוצת הכדורגל ארסנל – חובה לקרוא לפני שמזמינים!

כרטיסים למשחקים של ארסנל

כרטיסים למשחקי קבוצת הכדורגל ארסנל – חובה לקרוא לפני שמזמינים!

כל מה שצריך לדעת על קניית כרטיסים למשחקי קבוצת הכדורגל ארסנל: סוגי כרטיסים, מידע כללי, איפה כדאי להזמין כרטיסים ואיך לחסוך לחץ, כסף וזמן?

דף זה הוא חלק ממידע והזמנה של אירועי ספורט והופעות בחו”ל

מידע כללי

קבוצת הכדורגל של ארסנל משחקת כרגע את כל משחקי הבית באצטדיון האמירויות שנמצא באזור Holloway Road שבצפון לונדון (אזור 2, הגעה בקו פיקדילי). מלבד צפיה במשחק כדאי בהחלט להציץ באצטדיון הענק ואולי להיכנס למוזיאון הקבוצה (אם אתם אוהדים).

המועדון, שהוקם בשנת 1986, מחזיק בשיא הזמן הארוך ביותר ללא הפרעה בפריימר ליג (הליגה האנגלית הבכירה).
לא ניכנס כאi לסקירה על קבוצת הכדורגל וההיסטוריה שלה, אך מדובר באחת הקבוצות האהודות בלונדון ובעולם כולו, ואחת מהסיבות שהפכו את לונדון לשם נרדף לתיירות כדורגל בעשור הקודם (ראה כדורגל בלונדון).

סידור הישיבה באצטדיון

כניסה למשחקי הבית של ארסנל בזמן מגיפת הקורונה

נכון לעדכון שורות אלו (מרץ 2022) בדומה למדינויות הקורונה של בריטניה כולה גם מדיניות הקורונה באצטדיון האמריויות פחות נוקשה מזו המקובלת בשאר מדינות אירופה. מדיניות הכניסה לאצטדיון האמירויות למשחקים של ארסנל אינה מוגבלת יותר רק בעבור מחסונים ומי שביצע בדיקת קורונה, וניתן להיכנס למשחקים באצטדיון בין אם אתם מחוסנים, מחלימים או שאינכם מחוסנים. שימו לב כי ישנה דרישה לעטות מסכה בחללים הסגורים באצטדיון ולשמור ככל הניתן על מרחק בין אחד לשני ועל חיטוי ידיים וכי לא ניתן לשלם במזומן באיצטדיון.

תוכלו לקרוא בפירוט על הנחיות הכניסה לאצטדיון האמירויות במסגרת הנחיות הקורונה באתר הקבוצה בקישור הזה.

מבחינת רכישת הכרטיסים – בשל מגפת הקורונה אנחנו עדיין בתקופה של אי ודאות, ולכן אין ערובה שהמשחקים אכן יתקיימו בכלל ויתקיימו עם קהל בפרט, גם אם כרגע זה המצב. לכן, חשוב לקחת בחשבון כי במידה והאירועים יתבטלו או שיוחלט כי הם מתקיימים ללא קהל הסוכנים יחזירו לכם את הכסף. אבל אם האירוע מתקיים עם קהל ובחרתם שלא להגיע אליו בשל מגבלות קורונה בלונדון והנחיות בידוד אלו ואחרות עם ההגעה ליעד או עם החזרה לישראל לא תקבלו החזר כספי על הכרטיסים שרכשתם. בהתאם לכך אנו ממליצים ממי שחושש לאבד את הכסף לא לרכוש כרטיסים כעת, אלא לחכות למועד קרוב יותר ולהעלות את רמת הוודאות בנוגע לאירוע או המשחק. להערכתנו יהיו כרטיסים זמינים גם בסמוך למרבית המשחקים, אם כי הם יהיו יקרים יותר. מי שלא חושש מההשלכות של הנחיות הקורונה המשתנות רכישת כרטיסים כעת תהיה משתלמת יותר כספית מאחר והמחירים כעת זולים יותר. עליכם להחליט האם רכישת כרטיסים במצב אי הודאות שהביאה איתה הקורונה מתאימה לכם, על כל היתרונות והחסרונות ברכישת כרטיסים ללא ודאות בוגע להתקיימות המשחקים עם קהל.
השגת כרטיסים

כמו קבוצות בכירות אחרות בלונדון (כמו צ’לסי למשל), כדאי לדעת שהכרטיסים למשחקי ארסנל הם יחסית קשים להשגה בהשוואה לכרטיסים לקבוצות כדורגל אחרת ברחבי אירופה.

למה? מכיוון שהכרטיסים למשחקים יוצאים למכירה באתר המועדון הרשמי בתחילה למנויים, לאחר מכן לחברי מועדון ורק אחר כך המכירה נפתחת באתר לציבור הרחב (ולא רק לחברי המועדון). בלונדון ישנו מיעוט מסוים של כרטיסים שמיועד לתיירים והוא לרוב נמצא בידי חברות וסוכנויות המתמחות בשיווק של כרטיסים כאלה. מדובר בכרטיסים יקרים יותר שדורשים גם תשלום עמלה לסוכנים, אך למי שרוצה לקנות כרטיס מראש, ושיהיה חוקי, זו הדרך המתאימה ביותר.

ישנן כמה דרכים שונות להשיג כרטיסים למשחקים של ארסנל:

 1. להזמין כרטיסי VIP מראש כחבר מועדון הקבוצה. אם אינכם רשומים אתם יכולים להיעזר בחבר מועדון או להירשם (ראו המלצות בהמשך). יכול להיות שאפילו תשלום על חברות במועדון יחד עם הכרטיס עצמו תהיה האופציה המשתלמת ביותר, במידה שאתם מעוניינים בכרטיסים הזולים ביותר.
 2. הזמנה מראש ללא חברות בקבוצה, באתרי הקבוצה או בעיר לאחר פתיחת הכרטיסים לקהל הרחב.
  יתרון – מחיר.
  חסרון – חוסר וודאות. לא רלוונטי במשחקים מבוקשים.
 3. הזמנה דרך אחת הסוכנויות (אפשר גם דרכינו). להזמנה זו יש שתי אפשרויות:כרטיסים רשמיים לתיירים. מדובר בכרטיסים יקרים יותר עבורם משלמים מחיר גבוה יותר (הכרטיסים עצמם יקרים יותר כיוון שהם מיועדים לתיירים ולא לחברי מועדון ויש עליהם עמלת טיפול לסוכנים השונים). בנוסף, אלו כרטיסים לקטגוריה סגורה (לרוב באזור “Club Level”) שהיא אחת היקרות והטובות באצטדיון (היא כוללת גם סיור במוזיאון ומשקאות בהפסקה). את אופציה זו ניתן לסכם כיתרון – וודאות, הזמנה בטוחה וכרטיסים מצוינים. חסרון – מחיר.כרטיסי מנוי. כרטיסים אלו בעייתיים יותר. למעשה אלה כרטיסים השייכים למנויים, המוכרים את הכרטיסים שלהם לתיירים. הספסרות בתוך אנגליה היא דבר אסור, והקבוצות האנגליות דורשות רישום ומעקב על מכירת הכרטיסים האלה. ניתן לקנות אותם בפורומים שונים ובסוכנויות שונות (כולל אלה שאנו עובדים איתן). הבעיה מתחילה כשמזמינים מאתר לא רשמי או מפורומים חסרי בקרה, כיוון שאז לא ניתן לדעת האם הכרטיסים יגיעו או לא.
  שימו לב – יש בקרה חמורה של סדרנים על כרטיסי המנוי. כל מי שמזמין אותם חותם על טופס הכולל דרכי התנהגות במגרש (לא להגיע עם צבעי הקבוצה היריבה, כיצד להסביר מאיפה הכרטיסים הגיעו וכדומה). בנוסף, לכל מי שמזמין כרטיסים כאלה וחושש מבעיות כאלה או אחרות – יש שירות מענה חירום (לאחר ההזמנה בלבד) עד שעה 23:00 בלילה, שבעה ימים בשבוע.
  יתרון – מחיר זול יותר, ללא צורך בחבילות תיירות.
  חסרון – יש צורך לחתום על כללי ההתנהגות.

אנו ממליצים לקרוא בנושא את העמודים הבאים: הזמנת כרטיסים מראש מול הזמנה בעיר למשחקי ארסנלכרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון
המלצות

 • בכל מקרה אל תשקלו להזמין מחברות לא בטוחות או לעשות כל מיני קומבינות עם כרטיסי מנויים שאתם צריכים להחזיר, כדי להימנע ממצב שלא תקבלו את הכרטיס עליו שילמתם או שלא תיכנסו למשחק שכל כך ציפיתם לראות.
 • הסיכויים להשגת כרטיס משתפרים אם אתם חברים במועדון של ארסנל. אם אתם חברי מועדון או שיש לכם קרובים/חברים שהם חברי מועדון או מנויים – זו תהיה השיטה המשתלמת ביותר.
  רוצים להצטרף למועדון ארסנל? או לרשימת ההמתנה העונתית לכרטיסים? כחבר במועדון תוכלו להנות מהטבות כגון כרטיסים מועדפים נגישים לכל משחקי הליגה, חבילה אקסלוסיבית לכבוד הצטרפותכם למועדון, והזמנות באופן שוטף לאירועים של הקבוצה ומועדון האוהדים. להצטרפות https://www.arsenal.com/tickets.
 • במשחקי גביע יהיה לכם קל יותר להשיג כרטיסים שפתוחים לציבור הרחב ולא דרך סוכנים, כיוון שיש מהם יותר בהשוואה למשחקי ליגה וליגת האלופות.
 • תוכלו לבדוק אתרים שאתם חוששים לגביהם כאן (המערכת מתקשה להבין אתרים בעברית אבל היא יודעת לודא את אמינותם של אתרים באנגלית בקלות): https://www.scamadviser.com
 • מרבית משחקי ארסנל כדאי להזמין מראש, ישנם משחקים (המשחקים הגדולים כדוגמת הדרבי של לונדון, ארסנל נגד מנצ’סטר סיטיארסנל נגד ליברפול או ארסנל נגד מנצ’סטר יונייטד) שכדאי להזמין זמן רב מראש כי הביקוש עליהם מאוד גבוה.

לקריאה נוספת:

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל