כרטיסים למשחקים של צ'לסי

מידע והזמנת כרטיסים למשחקי הבית של קבוצת הפאר של לונדון

מידע כללי

צ’לסי היא הקבוצה הבכירה של לונדון יחד עם ארסנל. השגת הכרטיסים למשחקי הקבוצה, הן למשחקי הליגה האנגלית והן למשחקי ליגת האלופות (או הליגה האירופית, תלוי איפה היא משחקת באותה שנה) לא פשוטה, בגלל הביקוש הגבוה. צ’לסי משחקת את כל משחקי הבית שלה באצטדיון סטמפורד ברידג’ (Stamford Bridge) בחלק הדרום-מערבי של לונדון (לא ברובע צ’לסי). זהו אצטדיון יפה ומיוחד הכולל שלוש טריבונות חדשות שהתווספו בשנות ה-90′, כאשר צ’לסי עברה שידרוג פיננסי.

 

סטמפורד ברידג'

פתיחת המשחק בין צ’לסי לליברפול, האווירה המחשמלת, זו הסיבה שאנשים נוסעים לראות משחק באצטדיון  (צילום: Brian Minkoff, London Pixels)

כניסה למשחקי הבית של צ'לסי בזמן מגיפת הקורונה

נכון לעדכון שורות אלו (מרץ 2022) אין צורך להראות תעודת חיסון או תוצאת בדיקת שלילית בכניסה לאצטדיון סטמפורד ברידג’ למשחקים של צ’לסי. המועדון מבקש מהמגיעים למשחקים לשמור ככל הניתן על ריחוק חברתי בין האוהדים, לחטא ידיים לעיתים תכופות ולעטות מסכה – אולם אין זו דרישה.

תוכלו לקרוא בפירוט על הנחיות הכניסה לסטמפורד ברידג’ במסגרת הנחיות הקורונה באתר הקבוצה בקישור הזה וגם בקישור הזה.

מבחינת רכישת הכרטיסים – בשל מגפת הקורונה אנחנו עדיין בתקופה של אי ודאות, ולכן אין ערובה שהמשחקים אכן יתקיימו בכלל ויתקיימו עם קהל בפרט, גם אם כרגע זה המצב. לכן, חשוב לקחת בחשבון כי במידה והאירועים יתבטלו או שיוחלט כי הם מתקיימים ללא קהל הסוכניים יחזירו לכם את הכסף. אבל אם האירוע מתקיים עם קהל ובחרתם שלא להגיע אליו בשל מגבלות קורונה בלונדון והנחיות בידוד אלו ואחרות עם ההגעה ליעד או עם החזרה לישראל לא תקבלו החזר כספי על הכרטיסים שרכשתם. בהתאם לכך אנו ממליצים ממי שחושש לאבד את הכסף לא לרכוש כרטיסים כעת, אלא לחכות למועד קרוב יותר ולהעלות את רמת הוודאות בנוגע לאירוע או המשחק. להערכתנו יהיו כרטיסים זמינים גם בסמוך למרבית המשחקים, אם כי הם יהיו יקרים יותר. מי שלא חושש מההשלכות של הנחיות הקורונה המשתנות רכישת כרטיסים כעת תהיה משתלמת יותר כספית מאחר והמחירים כעת זולים יותר. עליכם להחליט האם רכישת כרטיסים במצב אי הודאות שהביאה איתה הקורונה מתאימה לכם, על כל היתרונות והחסרונות ברכישת כרטיסים ללא ודאות בוגע להתקיימות המשחקים עם קהל.
מפת האצטדיון

השגת כרטיסים למשחקי צ'לסי

יחסית לקבוצות הגדולות של אנגליה להשיג כרטיסים למשחקים של צ’לסי פשוט יחסית, אלא אם מדובר במשחקים מאוד מבוקשים כמו משחקים בין הגדולות של בריטניה (ליברפול, מנצ’סטר סיטי, מנצ’סטר יוניינטד וכדמה). או משחקי ההכרעה של ליגת האלופות

כמו כרטיסים לקבוצת אחרות בלונדון, ישנן מספר דרכים בהן אפשר לרכוש כרטיסים למשחקי צ’לסי:

 • כרטיסים למשחקים של צ’לסי יוצאים למכירה בעמוד המועדון הרשמי של הקבוצה למנויים ולחברי מועדון לפני הכל, ורק לאחר מכן מוצעים לציבור הרחב אם לא נגמרו. אם אתם חברי מועדון או שיש לכם קרוב או חבר המתגורר בלונדון עם גישה למועדון זו תהיה האופציה הזולה ביותר לרכישת הכרטיסים.

לרישום למועדון: https://www.chelseafc.com/membership

לפעמים כדאי להירשם למועדון רק בשביל קניית הכרטיס, אך שימו לב שיש על זה הגבלות (צריך לצבור נקודות זכות לפני שתוכלו לקנות כרטיסים למשחקים הגדולים).

 • הזמנה מראש דרך סוכן (אפשר גם דרכינו בעזרת המערכת שלנו המעניקה הצעות מחיר של סוכנים שאנו עובדים איתם). להזמנה זו יש שתי אפשרויות:
  • כרטיסים רשמיים לתיירים. מדובר בכרטיסים יקרים יותר עבורם משלמים מחיר גבוה יותר (הכרטיסים עצמם יקרים יותר כיוון שהם מיועדים לתיירים ולא לחברי מועדון ויש עליהם עמלת טיפול לסוכנים השונים). בנוסף, אלו כרטיסים לקטגוריה סגורה (לרוב באזור “Club Level”) שהיא אחת היקרות והטובות באצטדיון (היא כוללת גם סיור במוזיאון ומשקאות בהפסקה).
   יתרון – וודאות, הזמנה בטוחה וכרטיסים מצוינים.
   חסרון – מחיר.
  • כרטיסי מנוי. כרטיסים אלו בעייתיים יותר. למעשה אלה כרטיסים השייכים למנויים, המוכרים את הכרטיסים שלהם לתיירים. הספסרות בתוך אנגליה היא דבר אסור, והקבוצות האנגליות דורשות רישום ומעקב על מכירת הכרטיסים האלה. ניתן לקנות אותם בפורומים שונים ובסוכנויות שונות (כולל אלה שאנו עובדים איתן). הבעיה מתחילה כשמזמינים מאתר לא רשמי או מפורומים חסרי בקרה, כיוון שאז לא ניתן לדעת האם הכרטיסים יגיעו או לא.
   שימו לב – יש בקרה חמורה של סדרנים על כרטיסי המנוי. כל מי שמזמין אותם חותם על טופס הכולל דרכי התנהגות במגרש (לא להגיע עם צבעי הקבוצה היריבה, כיצד להסביר מאיפה הכרטיסים הגיעו וכדומה).
   בנוסף, לכל מי שמזמין כרטיסים כאלה וחושש מבעיות כאלה או אחרות – יש שירות מענה חירום (לאחר ההזמנה בלבד) עד שעה 23:00 בלילה, שבעה ימים בשבוע.
   יתרון – מחיר זול יותר, ללא צורך בחבילות תיירות.
   חסרון – יש צורך לחתום על כללי ההתנהגות.בהקשר זה לפני החלטה מאוד ממלץ לקרוא עמוד זה.

כרטיס נייר של צ'לסי

דוגמה לכרטיס נייר למשחקים של צ’לסי – הרבה יותר מבוקשים והרבה יותר בטוחים מכרטיסי הפלאסטיק ולכן יותר יקרים  (צילום: ca1951rr)

 • הזמנה באתר הקבוצה – מספר כרטיסים מגיע למכירה ציבורית, אך זה קורה רק לאחר שהמנויים וחברי המועדון קיבלו את האפשרות לקנות את הכרטיסים. כרטיסים אלה לא מחזיקים לאורך זמן ונחטפים במהירות.
  היתרון: בדרך המחיר המשתלם ביותר.
  החיסרון: קשה עד בלתי אפשר להשיג כרטיסים בשיטה הזו.
  אתר האינטרנט של צ’לסי: https://www.chelseafc.com/fullwidth-article/article/2441717/title/buy-tickets
 • תוכלו לבדוק אתרים שאתם חוששים לגביהם כאן (המערכת מתקשה להבין אתרים בעברית אבל היא יודעת לודא את אמינותם של אתרים באנגלית בקלות): https://www.scamadviser.com
המלצות כלליות להזמנת כרטיסים לצ'לסי

 • בכל מקרה אל תשקלו להזמין מחברות לא בטוחות או לעשות כל מיני קומבינות עם כרטיסי מנויים שאתם צריכים להחזיר, כדי להימנע ממצב שלא תקבלו את הכרטיס עליו שילמתם או שלא תיכנסו למשחק שכל כך ציפיתם לראות.
 • הכרטיסים שעולים למכירה באתר של צ’לסי מתרעננים כל בוקר ב10:00 – כך ששוה לבדוק האם יש מנוי שהחזיר את הכרטיסים שלו למכירה חוזרת באתר למשחק המבוקש על ידכם. כרטיסים בודדים למשחקים לא מאוד מבוקשים יחסית קל למצוא, קבוצה שתשב ביחד יותר מורכב וככל שהמשחק יותר מבוקש כך הסיכוי למצוא קבוצת כרטסים שיושבת ביחד יורדת.
 • הסיכויים להשגת כרטיס משתפרים אם אתם חברים במועדון של צ’לסי. אם אתם חברי מועדון או שיש לכם קרובים/חברים שהם חברי מועדון או מנויים – זו תהיה השיטה המשתלמת ביותר.
 • במשחקי גביע יהיה לכם קל יותר להשיג כרטיסים שפתוחים לציבור הרחב ולא דרך סוכנים, כיוון שיש מהם יותר בהשוואה למשחקי ליגה וליגת האלופות.
 • יש הרבה אופציות להזמנת כרטיסים ברשת – חלקן טובות וחלקן הן “סקאם” (תרמית) של ממש תוכלו לבדוק אתרים שאתם חוששים לגביהם כאן (המערכת מתקשה להבין אתרים בעברית אבל היא יודעת לודא את אמינותם של אתרים באנגלית בקלות): https://www.scamadviser.com
 • מרבית משחקי צ’לסי כדאי להזמין מראש, ישנם משחקים (המשחקים הגדולים כדוגמת משחקי הדרבי של לונדון, צ’לסי נגד מנצ’סטר יונייטד או נגד הסיטיצ’לסי במשחקי ההכרעה של ליגת האלופות וכדומה) שכדאי להזמין זמן רב מראש כי הביקוש עליהם מאוד גבוה.

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו לונדון למטיילים-London for travelers:

 • אני רוצה להגיע למשחק של צ׳לסי בסטמפורד ברידג׳, האם כדאי לקחת חבילת ספורט או להרכיב בעצמי? האם אתם מכירים בית חב״ד קרוב לאיזור אפילו עד שעה הליכה מהאיצטדיון לטובת תפילה וארוחה בשישי/שבת?
  • אין בית חב”ד בכלל באיזור הזה. גם לא במרחק שעה הליכה. הכי קרוב לשם נמצא במרכז לונדון בבלומסבורי. לפי גוגל שעה וחצי ברגל. זה דף הפייסבוק שלהם. תנסה לשאול שם.
   • דווקא נראה סביר. אפשר לחפש מלון יחסית קרוב אליהם ולעשות הליכה לאיצטדיון. רחוק אבל לא כל כך נורא – קצת ספורט כדי לראות ספורט. אבדוק מולם, תודה.
 • לא מאמינה שאני אומרת את זה, אבל החוויה הכי גדולה בטיול הייתה המשחק של צ’לסי נגד סאות המפטון. אני לא אוהבת כדורגל, אבל זה היה פשוט מדהים בלתי ניתן לתאר ובהחלט מבחינתי גולת הכותרת בטיול בלונדון.

לקריאה נוספת:

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל