כרטיסים למשחקים של טוטנהאם

מידע והזמנת כרטיסים למשחקי הבית של הקבוצה הכי יהודית בליגה האנגלית

דף זה, הוא חלק ממידע והזמנה של אירועי ספורט והופעות בחו”ל שיתוף פעולה של אתר הכל על עם חברת ticketingo ו TikTik

מידע כללי

טוטנהאם הוטספור (Tottenham Hotspur) או ה”תרנגולים”, משחקים את כל משחקי הבית שלהם באצטדיון ”Tottenham Hotspur Stadium” שבשכונת טוטנהאם בצפון לונדון. האצטדיון החדש מכיל 62,062 מקומות ונבנה על הריסותיו של איצטדיון וייט הארט ליין המיושן והקטן, אשר שימש את המועדון יותר ממאה שנים. המועדון שאב את ההשראה לשם הקבוצה מחייל אנגלי מפורסם מהמאה ה-15 שנשא את אותו השם.

קבוצת הכדורגל של טוטנהם נחשבת לרוב קבוצה השלישית בטיבה בלונדון אחרי ארסנל וצ’לסי והיא נחשבת לקבוצה של היהודים של לונדון. לקבוצה יש קהל אוהדים “שרוף” ומרבית הכרטיסים למשחקי הקבוצה הינם סולד אווט בשלבים מוקדמים – הן שמדובר בליגה האנגלית והן שהקבוצה משתתפת בגביעי אירופה השונים (במשחקי הגביע יש יותר כרטיסים).

כניסה למשחקי הבית של טוטנהאם בזמן מגיפת הקורונה

נכון לעדכון שורות אלו (מרץ 2022) הכניסה לאצטדיון למשחקים של טוטנאם אינה מוגבלת יותר רק בעבור מחסונים ומי שביצע בדיקת קורונה, וניתן להיכנס למשחקים באיצטדיון בין אם אתם מחוסנים, מחלימים או שאינכם מחוסנים. אין דרישה מטעם המועדון לעטיית מסכה, אך הם מבקשים מהבאים למשחקים לעשות זאת, ולשמור ככל הניתן על מרחק בין אחד לשני ועל חיטוי ידיים.

תוכלו לקרוא בפירוט על הנחיות הכניסה לאצטדיון טוטנהאם במסגרת הנחיות הקורונה באתר הקבוצה בקישור הזה.

מבחינת רכישת הכרטיסים – בשל מגפת הקורונה אנחנו עדיין בתקופה של אי ודאות, ולכן אין ערובה שהמשחקים אכן יתקיימו בכלל ויתקיימו עם קהל בפרט, גם אם כרגע זה המצב. לכן, חשוב לקחת בחשבון כי במידה והאירועים יתבטלו או שיוחלט כי הם מתקיימים ללא קהל הסוכניים יחזירו לכם את הכסף. אבל אם האירוע מתקיים עם קהל ובחרתם שלא להגיע אליו בשל מגבלות קורונה בלונדון והנחיות בידוד אלו ואחרות עם ההגעה ליעד או עם החזרה לישראל לא תקבלו החזר כספי על הכרטיסים שרכשתם. בהתאם לכך אנו ממליצים ממי שחושש לאבד את הכסף לא לרכוש כרטיסים כעת, אלא לחכות למועד קרוב יותר ולהעלות את רמת הוודאות בנוגע לאירוע או המשחק. להערכתנו יהיו כרטיסים זמינים גם בסמוך למרבית המשחקים, אם כי הם יהיו יקרים יותר. מי שלא חושש מההשלכות של הנחיות הקורונה המשתנות רכישת כרטיסים כעת תהיה משתלמת יותר כספית מאחר והמחירים כעת זולים יותר. עליכם להחליט האם רכישת כרטיסים במצב אי הודאות שהביאה איתה הקורונה מתאימה לכם, על כל היתרונות והחסרונות ברכישת כרטיסים ללא ודאות בוגע להתקיימות המשחקים עם קהל.
מפת האצטדיון

אפשרויות השגת כרטיסים לטוטנהאם

ישנן מספר דרכים בהן ניתן להשיג כרטיסים למשחקים של טוטנהאם, אבל בכל מקרה צריך לדעת שכרטיסים אלה סובלים מדרישה גבוהה והיצע נמוך מאוד.

  • אחת הדרכים הנוחות והאפקטיביות ביותר ייכללו חברות במועדון הקבוצה, וחבילות ה-Match Break החדשות. שיטה זו תהיה משתלמת ביותר ולכן אם אתם חברי מועדון או שיש לכם קרובים חברים שהם חברי מועדון/מנויים – זו תהיה השיטה המשתלמת ביותר.

למה? כי כמו כל הקבוצות הגדולות המשחקות כדורגל בלונדון (תופעה המתקיימת באירופה בכלל), כרטיסים למשחקי הקבוצה יוצאים קודם למכירה לחברי מועדון בלבד באתר המועדון, ורק לאחר מכן יוצאים למכירה ציבורית, בתנאי שנשארו עוד כרטיסים.

לרישום למועדון: https://www.tottenhamhotspur.com/membership/
לפעמים כדאי להירשם למועדון רק בשביל קניית הכרטיס, אך שימו לב שיש על זה הגבלות (צריך לצבור נקודות זכות לפני שתוכלו לקנות כרטיסים למשחקים הגדולים כמו דרבי, משחקים באירופה או נגד אחת הקבוצות הגדולות של אנגליה).
הזמנה מראש דרך סוכן (אפשר גם בעזרתנו דרך הסוכנים שאנו עובדים איתם): אלו כרטיסים המצויים למכירה לציבור הרחב, שנמכרים דרך סוכנים. מדובר בכרטיסים במקומות טובים יחסית ולא זולים, הכוללים חבילות אירוח באצטדיון. בנוסף יש עליהם עמלה הניתנת לסוכנים המטפלים לכם בהזמנה.
יתרון – ראש שקט, ביטחון בקבלת הכרטיסים וכרטיסים מפנקים.
חיסרון – מחיר.

  • הזמנה באתר הקבוצה: מספר כרטיסים מגיעים למכירה ציבורית, אך זה קורה רק לאחר שהמנויים וחברי המועדון קיבלו את האפשרות לקנות את הכרטיסים. כרטיסים אלו לא מחזיקים לאורך זמן ונחטפים במהירות.להזמנה: https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx?utm_source=top-navigation&utm_medium=thfc-site-new&utm_campaign=buy-tickets
  • בכל מקרה אל תשקלו להזמין מחברות לא בטוחות או לעשות כל מיני קומבינות עם כרטיסי מנויים שאתם צריכים להחזיר, כדי להימנע ממצב שלא תקבלו את הכרטיס עליו שילמתם או שלא תיכנסו למשחק שכל כך ציפיתם לראות.תוכלו לבדוק אתרים שאתם חוששים לגביהם כאן (המערכת מתקשה להבין אתרים בעברית אבל היא יודעת לודא את אמינותם של אתרים באנגלית בקלות): https://www.scamadviser.com
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל