כרטיסים לכדורגל בלונדון

שימו לב! כדאי להישאר מעודכנים בנוגע להנחיות והגבלות הקורונה בלונדון, ההנחיות ליוצאים מישראל לבריטניה וההנחיות לחוזרים לישראל מבריטניה. תוכלו לקרוא על כך בעמוד הנחיות הקורונה בלונדון.

 כל מה שצריך לדעת על קניית כרטיסים למשחקי כדורגל בלונדון: סוגי כרטיסים, מידע כללי, איפה כדאי להזמין כרטיסים ואיך לחסוך לחץ, כסף וזמן?

מידע כללי

כדורגל בלונדון הוא דת של ממש – גם קבוצות הפריימר ליג וגם הליגות הנמוכות של אנגליה סוחפות אליהן אוהדים רבים וקשה מאוד להשיג כרטיסים לקבוצות הבכירות ולמשחקים האטרקטיביים והמבוקשים.
ניתן לומר שכמו שחובה לבקר בארמון ווסטמינסטר או לראות הצגת מיוזקל טובה – כדי “לסמן וי” על לונדון חייבים לראות משחק ולהבין מה הוא הכדורגל עבור אזרחי האי הבריטי (ומולדת הכדורגל).

**פרסומת**אפשרויות השגת כרטיסים לכדורגל בלונדון

ישנן מספר דרכים בהן ניתן להשיג כרטיסים למשחקי כדורגל בלונדון, ויש צורך להפריד בין הקבוצות הבכירות (ארסנל וצ’לסי) לקבוצות הקטנות יותר בפריימיר ליג וקבוצות הליגה השנייה באנגליה.
בכל האמור לקבוצות הבכירות – השגת הכרטיסים קשה והכרטיסים לא זולים. יש ביקוש רב ובניגוד לספרד למשל (ראו כדוגמה כרטיסים לברצלונה, וכרטיסים לריאל מדריד) האצטדיונים קטנים יותר וכמעט תמיד מפוצצים.
אם ברצונכם לראות משחק של קבוצות הליגה השנייה – השגת הכרטיסים תהיה קלה הרבה יותר, והכרטיסים זולים יותר.

מה קובע את מחיר הכרטיסים?

 • סוג הכרטיס – לאורך המגרש עולה יותר מלרוחב, קרוב עולה יותר מרחוק וכו’. בנוסף הכרטיסים הרשמיים של הקבוצות המיועדים לתיירים עולים יותר מכרטיסים של מנויים המוכרים את כרטיסיהם.  ראו למשל מידע על הנושא בעמודים הבאים: כרטיסים בין רחבות ה-16 באצטדיונים בלונדוןכרטיסים מאחורי השער באצטדיונים בלונדוןכרטיסים לאורך המגרש באיצטדיונים בלונדון ו כרטיס רשמי וכרטיס מנוי לכדורגל בלונדון.
 • צורת השגת הכרטיס – כרטיסים שקניתם מסוכן, בעזרה שלנו או בכלל (בהנחה שמדובר בכרטיסים מורשים ובטוחים), יעלו יותר מכרטיסים שתצליחו להשיג באתר הקבוצה במידה ואתם חברי מועדון, או במכירה שנפתחה לקהל הרחב (או מספסר כזה או אחר, אך על זה לא נפרט – אמנם יש ספסרים בטוחים ואמינים, אך זה שוק מסוכן וחסר בקרה). כמו כן בשנים האחרונות ישנה אפשרות להזמין מאתרי מסחר של כרטיסים – כדוגמת viagogo או Ticketbis. יש לאתרים אלו את היתרונות והחסרונות שלהם – ואנו ממליצים לקרוא את הסקירות על החברות השונות באתר שלנו לפני הזמנה (ראו עמוד זה).
 • סוג המשחק – משחקים של הקבוצות הגדולות כמו צ’לסי, ארסנל ואפילו טוטנהאם יקרים יותר. משחקים ביניהן (דרבי), משחקים מול הקבוצות הגדולות של מנצ’סטר (מנצ’סטר יונייטד ומנצ’סטר סיטי), או מול ליברפול, וכמובן משחקים באירופה יהיו יקרים יותר לעומת משחקים של קבוצות קטנות. אפשר לקרוא על כך עוד גם בעמודים בהם ענינו על שאלות בנושא, כמו כרטיסים למשחקים של פולהאםכרטיסים למשחקי ליגת האלופות בלונדון.

רישום כחבר מועדון של הקבוצות בעיר

אחת הדרכים הנוחות והאפקטיביות ביותר להשיג כרטיס היא להיות חברים במועדון הקבוצה אותה אתם רוצים לראות. אם אתם חברי מועדון או שיש לכם קרובים/חברים שהם חברי מועדון או מנויים – זו תהיה השיטה המשתלמת ביותר. למה? כי כרטיסים למשחקי הקבוצות הגדולות יוצאים קודם למכירה לחברי מועדון בלבד באתר המועדון, ורק לאחר מכן יוצאים למכירה ציבורית, בתנאי שנשארו עוד כרטיסים. יש אנשים שמעדיפים להירשם למועדון רק בשביל קניית הכרטיס. שימו לב שיש על זה הגבלות (צריך לצבור נקודות זכות לפני שתוכלו לקנות כרטיסים למשחקים הגדולים כמו דרבי, משחקים באירופה או משחקים נגד אחת הקבוצות הגדולות של אנגליה).

היתרון: ניתן להשיג כרטיסים בקלות, במחיר טוב (במיוחד אם מתכננים לראות יותר ממשחק אחד).
החיסרון: לא משתלם עבור משחק אחד ועבור מי שלא מעוניין להיות חבר מועדון ולעיתים לא אפשרי להזמין כרטיס (יש תקופת המתנה בין הרישום לבין האפשרות להזמנה).

הזמנה מראש דרך סוכן

הזמנה מראש דרך סוכן (אפשר גם בעזרת המערכת שלנו דרך הסוכנים שאנו עובדים איתם – יפורט בהמשך) – מדובר בכרטיסים המצויים למכירה לציבור הרחב, שנמכרים דרך סוכנים. אלה כרטיסים מסוגים שונים (רישמיים או שלא רישמיים ראו דף מידע בנושא) ויש עליהם עמלה הניתנת לסוכנים המטפלים לכם בהזמנה.
לא תמיד יש חובה להזמין בצורה כזו – לפעמים אפשר למצוא פתרונות אחרים זולים יותר (אפשר לראות דוגמא לתשובה לשאלה בנושא פה)- אך זו שיטה שתמיד נותנת ראש שקט.

היתרון: ראש שקט, ביטחון בקבלת הכרטיסים וכרטיסים טובים.
החיסרון: מחיר יקר יחסית.

הזמנה באתרי הקבוצות השונות (ללא רישום כחבר מועדון)

מספר כרטיסים מגיע למכירה ציבורית, אך זה קורה רק לאחר שהמנויים וחברי המועדון קיבלו את האפשרות לקנות את הכרטיסים. כרטיסים אלה לא מחזיקים לאורך זמן ונחטפים במהירות. לעיתים במשחקים מבוקשים אפשרות זו אינה קיימת כלל.

היתרון: בדרך כלל המחיר המשתלם ביותר.
החיסרון: קשה עד בלתי אפשר להשיג כרטיסים בשיטה הזו.

אופציה אחרת בכיוון זה היא להזמין את כרטיסי האירוח היקרים של הקבוצות המיועדים לתיירים ולצפוים שאינם חברי מעודון. כרטיסים אילו (של הקבוצות הגדולות) הם כרטיים יקרים מאוד עם חבילות אירוח שכוללות הרבה מעבר לצפייה במשחק (מושבים ייחודים, מסכי טלוויזיה, קופון לחנות הקבוצה וכו’ – כל קבוצה והתנאים שלה)- לרוב מרבית התיירים יעדיפו שלא להזמין כרטיסים אילו.

הזמנה מראש במערכת שלנו

כאמור, אנו משתפים פעולה עם סוכנים אמינים וותיקים בלבד – שאנו יכולים לסמוך עליהם במאה אחוז.
אז למה להזמין במערכת שלנו?

 • עזרה וייעוץ שלנו. אנו יודעים לתת עזרה בבחירת הכרטיסים (כולל האם בכלל יש צורך בהזמנה מראש), ובתכנון החופשה בלונדון (ממלון בלונדון, דרך אטרקציות מומלצות ואתרים בהם כדאי לבקר). בנוסף, אנו יכולים לעזור לכל מי שרוצה בכך עם ההזמנה האינטרנטית.
 • הסוכנים שמפרסמים כרטיסים במערכת שלנו ואחראים על אספקת המוצר הינם אך ורק סוכנים אמינים ביותר המשווקים אירועי ספורט ומוסיקה מסביב לעולם ואפשר לסמוך על אבטחת המידע ועל אספקת המוצר שלהם כמו גם על היכולת לתת שירות לקוחות אמין ויעיל לאחר ההזמנה.
 • היתרון המשמעותי לתייר הישראלי הוא העובדה שלסוכנים איתם אנו עובדים יש שירות ומענה בעברית, כך שאפשר לבצע את כל תהליך ההזמנה והרכישה בשפת האם שלנו, ולא לשבור את השיניים בשיחה עם נציג שירות לקוחות מגרמניה או אירלנד.
 • לחברות והסוכנים שעובדים עימנו יש מענה טלפוני שזמין שבעה ימים בשבוע עד שעות הערב המאוחרות, כך שהחוויה המלחיצה קצת מצטמצמת.

יתרונות: אמינות, שירות בשפה העברית, תמיכה וייעוץ.
חסרונות: מחיר גבוה יותר מאשר לקנות דרך הקבוצות.

חבילות לכדורגל בלונדון

לחבילות יש הרבה יתרונות והרבה אנשים פונים אליהם. חשוב רק לדעת שיש להם גם חסרונות. מפני שחבילות מגבילות את ההזמנה, מבצעים אותן מול חברת השיווק ולא ישירות מול חברת הכרטיסים, המלון וכדומה. ויש צורך לשלם לסוכן על עבודתו. על כן, הרבה פעמים עדיף ואף זול יותר להזמין טיסה בנפרד, מלון בנפרד וכרטיס למשחק בנפרד.
אך בכל זאת יש הרבה אפשרויות להזמין חבילות טובות עם דילים בהם אפשר להגיע לכדי 5-15 אחוז הנחה ולקבל ראש שקט מסוכן שדואג לכם להזמנה מקיפה של כל מה שאתם צריכים (מטיסה דרך הכרטיס ועד למלון). השאלה האם לקחת חבילה או להזמין כל דבר בנפרד תלוי במספר פרמטרים: בהצעת המחיר עצמה, בסוג הלקוח, בסוג החופשה המבוקשת, במספר האנשים ועוד.

יתרונות: חבילה למשחקים בלונדון תאפשר לכם הנחה של 15-5 אחוזים מהמחיר הכולל ותעניק לכם ראש שקט.

חסרונות: חוסר גמישות בהתאמת מלון או סוג הכרטיסים, ההסכם הוא לא מול המלון אלא מול החברה המבצעת את ההזמנה, מה שיכול לגרום לשינויים או לביטולים בלתי צפויים. לעיתים יכול לצאת יותר יקר מהזמנה עצמית של כרטיסים, טיסה ומלון.

למי שמעוניין, אנו יכולים לעזור לכם להרכיב חבילה אישית ללונדון. גם דרך סוכני תיירות העובדים עימנו ומומחים בחבילות ספורט בלונדון בפרט ובאנגליה בכלל, וגם לעזור בהכוונה בהזמנת טיסות, כרטיסים, ומלונות שתתאים במיוחד עבור הצרכים שלכם. אנו עובדים עם חברות ענק ישראליות ובין לאומיות כמו בוקינג, מונה טורס, גוליבר איסתא ספורטהשטיח המעופףנופש ישירוואלה טורס ונוכל לעזור לכם בבניית חופשה משתלמת הכוללת צפיה בכדורגל בלונדון. אנו נשתדל להפנות כל אחד למקום ולערוץ שמתאים לו. למעונינים השאירו פרטים.
המלצות

 • בכל מקרה אנו ממליצים להימנע מקנייה דרך ספסרים או מקורות לא בדוקים. אפשר להשיג הצעות משתלמות אך לעיתים כאב הלב ועוגמת הנפש יכולים להיות גדולים ולהרוס את החוויה.
 • אפשר תמיד להתייעץ עימנו – האם להזמין מראש, ממי ואיך. אנו משתדלים לתת את המידע האמין והטוב ביותר שאנו יכולים.
 • יש משחקים בלונדון, במיוחד בקבוצות הגדולות – שכדאי מאוד להזמין מראש את הכרטיסים תקופת זמן ארוכה (של יותר מחודש). אפשר להתייעץ עימנו גם בנושא זה.
 • כדאי לדעת- נוח יותר להשיג כרטיסים למשחקי גביע קטנים גם של הקבוצות הגדולות (יש להם פחות ביקוש והם פחות מוגבלים לחברי מועדון – ראו שאלה ופירוט בנושא פה).
 • יש המון הונאות וחוסר אמינות בקרב אתרים המוכרים כרטיסים לכדורגל בלונדון. תוכלו לבדוק אתרים שאתם חוששים לגביהם כאן (המערכת מתקשה להבין אתרים בעברית אבל היא יודעת לודא את אמינותם של אתרים באנגלית בקלות): http://www.scamadviser.com
 • מנויים רבים קונים כרטיסים רק כדי למכור אותם. זיכרו – כדי להיכנס עם כרטיס של מנוי אתם חייבים להציג את כרטיס המנוי עצמו! כלומר, אתם חייבים לקחת מהמנוי את הכרטיס ולהחזיר אותו בסוף השימוש. זה חלק מהטירדה שבהזמנת כרטיס מנוי.
  שירות חיבור בין מנויים לתיירים ללא סוכן יש באתרים כמו (איננו לוקחים אחריות על הזמנה זו והיא על אחריותכם בלבד):

 • ​​כמו שפירטנו למעלה – צפיה במשחקי הקבוצות הקטנות של לונדון – היא אופציה מאוד טובה למי שרוצה להינות מחוויה של כדורגל בעיר. האצטדיונים מלאים והמתקנים ברמה גבוהה מאוד. המחירים במקרה הזה הרבה יותר טובים.

אולי יעניין אתכם גם:

קריאה נוספת בעברית ברחבי הרשת:

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל