אוטובוס התיירים בלונדון

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים של לונדון

הסיור באוטובוס התיירים המפורסם של לונדון

הסיור באוטובוס התיירים של לונדון מספק היכרות עם העיר לונדון באוטובוס ממוזג המאפשר עלייה וירידה בכל האתרים. המבקרים באוטובוס התיירים של לונדון זוכים לתצפית ייחודית על האתרים של לונדון, בליווי הדרכה מפורטת כמובן, בתנאים נוחים ובטוחים באוטובוס בעל גג פתוח.

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים של לונדון
הכרטיס לאוטובוס התיירים כולל בתוכו גם סיור "עלה ורד" (hop on hop off) חינם על הסירה של נהר התמזה (River of Thames), ובנוסף שלושה סיורי הליכה חינמיים: חילופי משמר, סיור רוקנרול בעקבות הביטלס, הרולינג סטונס ודיוויד בואי, וסיור ג'ק המרטש בעקבות הרוצח הסדרתי הידוע לשמצה.

אוטובוס התיירים (צילוום מקורי)

הנסיעה באוטובוס מאפשרת לשנות את מסלול הסיור. הנוסעים יכולים לרדת ולעלות מהאוטובוס בכל תחנה כמה פעמים שיחפצו.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

מה הסיור כולל?

האוטובוס כולל מספר מסלולים. המסלול הצהוב כולל הדרכה חיה על האוטובוס. למטיילים עם משפחות המסלול האדום כולל "מועדון ילדים" וערכות הפעלות חינמיות לילדים.

המלצות

  • למשפחות עם ילדים- מומלץ לשלב חלק מהאטרקציות עם אוטובוס התיירים, שמאפשר "לסמן וי" על כמה מקומות, וגם נותן זמן מנוחה לרגליים הקטנות :). שימו לב שהכרטיס תקף ל- 24 שעות מרגע העליה. אם קניתם כרטיס משולב לאוטובוס עם אטרקציה X בכלל נוח להגיע אליה…. רק שימו לב שזו ממש לא האופציה המהירה להגיע ממקום למקום, לונדון די פקוקה גם באמצע היום. רוצים להגיע מהר? קחו את הרכבת התחתית. (המלצתו של רמי להב). למידע נוסף על לונדון עם ילדים.
המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו לונדון למטיילים – London for travelers

  • אוטובוס התיירים. מה ההבדל בין החברות השונות? ראיתי שחלק מקנות שיט או סיור. במה מדובר? 24 שעות יכול להיות בשימוש מהערב עד למחרת?
    • חלק מהחברות נתנות יומיים במחיר של יום כולל שייט וסיור נושא רק בהרשמה אונליין. הנה הקישור.
    • אנחנו לקחנו יומיים עם ה- big bus tours ובכרטיס של יומיים יש הפלגה. מומלץ כי גם אין עיכובים, לא חיכינו יותר מחמש דקות לאוטובוס וגם מאוד מאוד נוח בגלל הפריסה. לנו היו רק ארבעה ימים מלאים וזה היה נהדר, כי כיסינו שטח גדול.
    • הכרטיס של ה- 24 שעות תקף ל- 24 שעות מקניית הכרטיס, אז אם את קונה בערב הוא תקף עד ערב למחרת. אבל, אם יש לך טראוול קארד יש 1+1 על אוטובוס תיירים של יום אחד (בלי 24 שעות, תקף ליום הקנייה).
  • באופן אישי הייתי מוותרת (אגב, גם זה במבצע של 1+1). בן זוגי לא לחלוטין מסכים איתי. לקחנו את אוטובוס התיירים ליומיים אז השתמשנו בו קצת להקפצות וגם עשינו את השיט לגריניץ' שהיה כלול במחיר. אז פעם אחת קפצנו איתו לגשר המצודה.

 

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל