1. עמוד הבית
 2. »
 3. לונדון 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. אטרקציות, אתרים מרכזיים וסיורים מודרכים בלונדון – הנחות וסקירות מומחים מקיפות
 6. »
 7. ביקור בארסלורמיטאל אורביט, לונדון – כרטיסים בהנחה והמדריך המקיף | ArcelorMittal Orbit & The Slide

ביקור בארסלורמיטאל אורביט, לונדון – כרטיסים בהנחה והמדריך המקיף | ArcelorMittal Orbit & The Slide

הזמנת כרטיסי כניסה לארסלורמיטאל אורביט

ביקור בארסלורמיטאל אורביט (ArcelorMittal Orbit & The Slide) מאפשר לכם הצצה פנורמית על לונדון מגובה 114.5 מטר! המגדל, שנראה בכלל כמו פסל, נבנה לכבוד המשחקים האולימפיים שנערכו בעיר ב-2012, ונועד להנציח עבור הדורות הבאים את המשחקים והכבוד הגלום באירוח האולימפיאדה. בחלקו העליון של המבנה נמצאות שתי מרפסות עגולות המשקיפות על הכפר האולימפי ועל מרכז לונדון.

הזמנת כרטיסי כניסה לארסלורמיטאל אורביט

עדכון אביב 2024

עונה זו מסמנת את תחילת עונת התיירות בלונדון ומספר התיירים שמגיעים עולה. העומס מתחיל להיות מורגש וכמות המבקרים באתרים השונים בעיר, וכך גם ארסלורמיטאל אורביט, עולה. אומנם אין בעיה של זמינות כרטיסים בתקופה זו של השנה, אבל יש ימים בהם עלולים להיווצר תורים. לכן, למי שרוצה להשיג כרטיסים אותם יוכל פשוט להציג בלי לעמוד בתור לרכישה, או למי שיש לו כבר תוכנית בנויה - כדאי להזמין כרטיסים מראש, מי שחושש להתחייב למועד ביקור קבוע יכול להסתכל על אופציות עם אפשרות ביטול. להזמנת כרטיסים מראש לארסלורמיטאל אורביט: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם | בקישור הזה עם שירות לקוחות בעברית.
האטרקציה האמיתית המסתתרת פה, היא המגלשה החצי שקופה היורדת מראש המגדל עד הקרקע (178 מטרים!). המגלשה מתפתלת סביב המגדל 12 פעמים וזמן הגלישה בה כ-40 שניות. זו בהחלט דרך מקורית לרדת מהמגדל, כזו שלא תשכחו.

הכרטיס כולל כניסה ועלייה אל המגדל ואת הירידה במגלשה.

המלצות "הכל על"

 • זו אטרקציה נהדרת למשפחות וילדים, מי לא נהנה להתגלש במגלשה? שימו לב כי המגלשה מיועדת עבור מי שגילו מעל 8 (ומעל 1.3 מטר). למידע נוסף על לונדון עם ילדים.
 • מומלץ להגיע למקום בנעליים סגורות ובלבוש נוח. הגלישה אינה מומלצת בכפכפי אצבע, שמלות, ותכשיטים שעלולים ליפול.
 • לסובלים מפחד ממקומות סגורים ומהחושך – מומלץ להימנע מגלישה במגלשה. במקרה כזה ניתן לרכוש כרטיס כניסה למגדל בלבד (ללא הגלישה) עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) לחצו כאן או עם שירות לקוחות בעברית לחצו כאן.
 • לסובלים ממחלות לב ובעלי קוצב לב – מומלץ להיוועץ עם רופא לפי ההחלטה לרכוש את הכרטיס למגלשה.
 • אין צורך להדפיס את הכרטיסים, רק הורידו לסמארטפון שלכם והציגו בכניסה.
 • המגדל ממוקם בכתובת: Queen Elizabeth Olympic Park, 3 Thornton St, E20 2AD. דרך ההגעה המומלצת למקום היא באמצעות הטיוב קווים Central או Jubilee עד לתחנת Stratford Station.

הזמנת כרטיס