סיור באולפני וורנר ברד'ר בלונדון בעקבות הארי פוטר

הזמנת הסעה וכרטיסים לסיור באולפני הארי פוטר

סקירה מלאה כולל המלצות כיצד לתכנן, להגיע, לחסוך טרחה וזמן (וכמובן איך להשיג כרטיסים) בעת ביקור באולפנים הפופלארים ליד לונדון, המתארים את צילומי סרטי הארי פוטר.

הזמנת הסעה וכרטיסים לסיור באולפני הארי פוטר

מעריצי הארי פוטר המבקרים בלונדון יכולים לזכות בהצצה אל מאחורי הקלעים של עולמם הקסום של הארי פוטר וחבריו. לרבים מהמבקרים בלונדון זוהי גולת הכותרת של הביקור בעיר. מעריצי הקוסם ודאי שיהנו מהביקור  באולפנים, אך לא רק הם. למרות שזו אטרקציה מלהיבה, חשוב לדעת שמדובר באטרקציה מאוד מבוקשת, הנמצאת מחוץ ללונדון, עם זמינות נמוכה של הכרטיסים מחד, ומחיר לא זול מאידך. לכן ישנם הרבה מאוד היבטים בתכנון הביקור באופלפנים שמעסיקים את המתכננים את החופשה שלהם בלונדון: האם לבקר בכלל באולפנים או שהמחיר והטרחה אינם משתלמים? איך להשיג כרטיסים גם שבאתר הרשמי הם אינם  זמינים? האם עדיף להזמין רק כרטיסי כניסה ולהגיע עצמאית, או שעדיף להזמין את אחת מהחבילות המאפשרות הסעה ממרכז העיר לאולפנים וחזרה – על כל השאלות הללו ננסה לענות בעמוד זה.

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

סוגי כרטיסים לסיור באולפני הארי פוטר

סוג הכרטיס

למי מתאים ואפשרויות הזמנהכרטיס כניסה בלבד

כרטיס כניסה ללא הסעה מלונדון מתאים למי שרוצה לחסוך במחיר האטרקציה ומי שנוח לו להסתדר עם תחבורה ציבורית בחו"ל. במידה וזו האופציה המתאימה לכם חושב לקחת בחשבון שכרטיסים אלו אוזלים במהירות ולכן יש להזמין אותם זמן רב מראש, ושלא ניתן לבטל כרטיסים אלו, אלא רק להזיז את תאריך ההגעה בתוספת תשלום.

 • כרטיסי כניסה בלבד ניתן לרכוש רק באתר הרשמי כאן

כרטיס כניסה + הסעה מלונדון

כרטיסים אלו מתאימים למי שמעוניין להימנע מהגעה בתחבורה ציבורית, למשפחות עם ילדים שמעוניינות לחסוך את ההחלפות בתחבורה הציבורית בדרך לסטודיו או למי שלא מצליח להשיג כרטיסים בדרך אחרת, לא פעם במיוחד בקיץ הכרטיסים אוזלים במהירות.

כרטיס כניסה + הסעה פרטית מלונדון

כרטיסים אלו מתאימים למי שמעדיף להגיע בהסעה פרטית ומוכן לשלם בעבור זה יותר מאשר הסעה משותפת. שימו לב כי אפשרות זו מוגבלת לארבע שעות בסטודיו.

 • דרך אתר Get Your Guide - כרטיסים הכוללים כניסה לאולפני וורנר ברד'רס ואיסוף בהסעה פרטית שיוצאת מסטארבקס שנמצא בצומת הרחובות Baker Street ו-Porter Street.
כרטיס כניסה + הסעה + סיור מודרך


כרטיס זה מתאים למי שמעוניין בסיור מודרך באולפני וורנר ברד'רס. מצד אחד תוכלו לשמוע מהמדריך פרטים וסיפורים שאורחים שלא עושים סיור מודרך לא ישמעו, מצד שני אפשרות זו מגבילה בזמן את הביקור שלכם באולפנים ואת הזמן בו תוכלו לחקור בעצמכם את האזורים השונים באולפנים.

כרטיס כניסה משפחתי + הסעה מלונדון

כרטיס זה מתאים למשפחות או קבוצות של ארבעה אנשים, למעשה מדובר במחיר מוזל יותר לארבעה כרטיסים אשר נמכרים יחד וכוללים הסעה. במידה ואתם פחות מארבעה כרטיס זה לא מומלץ, במידה ואתם יותר מארבעה כדאי לרכוש כרטיס אחד משפחתי ואת שאר הכרטיסים לרכוש בנפרד.

 • דרך אתר Get Your Guide - איסוף והורדה בתחנת ויקטוריה בתחנת Bus Stop 1 אשר נמצאת ליד שלט עליו כתוב "Golden Tours".

סט הטירה מתוך הסיור בעקבות הכנסת הסרט הארי פוטר באולפני וורנר ברוד’ר
(צילום: Dave Catchpoleרשיון)

מה הסיור באולפני הארי פוטר בלונדון כולל?

הסיור באתר מאפשר לכם להיכנס לעולמם הקסום של הארי פוטר וחבריו. תוכלו לראות סטים מקוריים מסצנות הצילום של הסרט, כולל האולם המרכזי. בנוסף, תוכלו להיכנס אל מאחורי הקלעים ולראות כיצד סרטי הארי פוטר צולמו. תוכלו לקחת את הזמן ולסייר באולם הגדול, במשרדו של דמבלדור ובפינותיה של סמטת דיאגון, בה ניצבים חלונותיהן של החנויות המפורסמות אוליבנדר, פלוריש ובלוטס, ואפילו חנות הקסמים של האחים וויזלי ובנק גרינגוטס.
לבסוף, תוכלו ללמוד על האפקטים המיוחדים של הסרטים והסודות שהביאו דמויות כמו דובי או אוכלי המוות לחיים… .

 • במהלך הסיור באתר ישנם הדרכות של מדרכים מקומיים בתחנות השונות והמעבר באתר מתבצע בין התחנות לפי רצונו של המבקר.
 • אורך הסיור הוא בין 30 דקות ועד לשש שעות – תלוי בהתמדה, ההשתתפות והסבלנות שלכם.

הכניסה למתחם של אולפני הארי פוטר בלונדון (צילום: Karen Roe ). לא כדאי לטעות בכניסה הסולידית בפנים מתגלה עולם מרתק ומיוחד

תחנות חשובות באולפנים:

האולם הגדול

בחדר הזה תוכלו לראות את התפאורה המרשימה של החדר בו בצעו את הסעודות הגדולות, דמבלדור נתן את הנאומים המפוצצים, ובו צולמו סצנות עוצרות נשימה שהכניסו את הצופים לתוך העולם הקסום של בית הספר ההוגוורטס. בולט בו במיוחד מצד החד הגודל מצד שני החשיבה על כל פרט ופרט. רק תדמיינו לרגע איך מהגג פתאום נכנסים עשרות בעלי כנף שמחפשים את הילד הנכון להביא לו את ההודעה החשובה שנשלחה אליו.

האולם הגדול וורנר ברדר סטודיו לונדון (צילום: Ank Kumar)

היער האסור

היער האסור שנמצא בסמוך לבית הספר היה מקום ההתרחשות של אירועים רבים בעלילת הספרים והסרטים – הילדים פגשו בו יצורים קסומים מעכבישי ענק ועד חדי קרן. הצילום שלו בסרטים נעשה בשילוב של צילום חוץ ואולפני צילום ענקיים. בביקור באולפנים – אתם יכולים לקבל טעימה מהסט ששימש לצילום הפנים של ההתרחשות ביער, וגם לפגוש חלק מהיצורים הקסומים בעצמכם.

היער האסור - וורנר ברדר לונדון

היער האסור – וורנר ברדר לונדון (צילום:Ungry Young Man)

רציף הרכבת  9 ו3/4

אחת הנקודות שהציתו את הדמיון למעריצים רבים בספרים ובסרטים היא נקודת המעבר מהעולם של המוגלגים לעולם הקסם המקביל של הארי פוטר. העובדה שיש רציף שרק יחידי סגולה יכולים לעבור בו ולעבור מהעולם שלנו  – האנשים הרגילים וחסרי הקסם – לעולם שבו אפשר לחפש את אבן חכמים ולרדוף חרי דרקונים, הביאה אנשים רבים לנסות את מזלם ולהיכנס פשוטו כמשמעו עם הראש בקיר. נקודת הטרנספורמציה היחודית הזו – עברה בסרטים בצורה יפה ובביקור באולפנים תוכלו לראות את הרציף אליו הגיע הרכבת הקסומה שהובילה את הילדים לבית הספר ושימשה נקודת פתיחה להרבה מאוד מעלילות המשנה של הסרטים והספרים. אם ממש תרצו תוכלו גם לעלות עליה ולראות איך זה מרגיש מבפנים.

סימטאת דיאגון

עם כל הכבוד לבית הספר, העולם הקסום של פוטר לא היה רק בית ספר… אלא עולם שלם שכלל פוליטיקה, יצרים ומסחר. בסמטת דיאגון נחשפנו מעט לעולם זה בספרים ובסרטים. בסמטה גילנו עם פוטר שהוא עשיר ויש לו כספת ענקית בבנק שמחכה רק לו, וקיבל בטעות את הקונספציה שאף אחד לא ינסה לפרוץ לשם בגלל שאיש אינו רוצה להסתבך עם הגובלנים (תוכלו לראות באופלנים גם את הצורה בה יצרו אותם), רכשנו עם פוטר את השרביט שלו וגילנו שלכל קוסם יש שרביט מתאים ושזה מקצוע של ממש להתאים לו אותו, גילנו את המסעדות של הקוסמים ולפעמים גם את הויכוחים והקנופליקטים בין ההורים של הילדים. בסמטה בסרטים ובספרים קבלנו הצצה גם לחיי השוליים של הקוסמים מצד אחד, ולמעמדות הכלכלים השונים מצד שני – וחדי המעריצים גם ידעו להצביע על מצב הרוח הכללי של עולם הקסמים לפי התיאורים והצילומים של אותה סמטה. באולפנים תוכלו לקבל הצצה על הצורה בה צילמו את הסמטה ועל השינויים שהיא עברה בין הסרטים.  בנוסף האופלנים שחררו אפשרות לראות את הסמטה ב360 מעלות לפני הגעה – גם בGoogle Street Map וגם ביוטיוב. מומלץ מאוד להסתכל על זה – זה יסביר יותר טוב מה תראו שם במקום שנפרט על החניות השונות וסגנונות העיצוב השונים בחלק זה של האולפנים.

תלבושות ואביזרים

לאורך כל הסיור באולפנים תוכלו לראות בפינות שונות את התלבושות המיוחדות שמשו את הסרטים – מהתלבשות של הארי, רון והרמיוני בשלבים שונים של עלילות הסרטים (מהסתודדות במועדון גרינפדור ועד הבגדים שלהם כמבוגרים והורים לילדים בסצנת הסיום),  ועד לתלבושות של החבורה של וולדרמוט. מלבד תלבושות תוכלו לראות אביזרים שהציתו את הדמיון מבקבוקי הזכרונות ועד האביזרים שיצרו את המשרד המצועצע של פרופסור אמבדריג’ – יריבתו “השמרנית -ממסדית” של דמבלדור ומכאן גם של הארי. אפשר גם להזכיר בהקשר זה את העובדה שתכלו לראות איך יצרו את החיות והמפלצות הקסומות בסרטים ואיך העניקו להם חיים בצורה כוה משכנעת.

החלק המציג את הצילום של מועדון גרינפדור

החלק המציג את הביגוד ותפאורת הצילום של מועדון גרינפדור למי שרוצה להרגיש בהסתודדיות הסודיות של רון הרמיוני והארי (צילום: Robert Clarke)

הפספורט המלווה

חווית הביקור שלכם באטרקציה מתחילה בהנפקת פספורט שילווה אתכם בעולם הקסום של סרטי הארי פוטר. אפשר לאסוף את הפספורט ולהחתים אותו אצל אנשי הצוות של האטרקציה, והוא כולל משחקי טרוויה מלווים ואפשרות לצבור נקודות להמשך הביקור.  במידה ולא אספתם את הפספורט בכניסה לא נורא. תוכלו לאסוף אותו אצל שאר אנשי הצוות.

המסך הירוק ושלל אפקטים ויזואלים

אחת האטרקציות המוכרות ואהובות שיש באולפנים היא האפשרות לעשות שימוש במסך ירוק שממחיש איך צלמו את תחרויות הקווידיץ’ או איך הארי טס בשמיים באופנע של האגריד. תוכלו לחוות זאת בעצמכם ואף לעוף בשמיים – כמובן שאם ממש תרצו תוכלו לרכוש את הצילום למזכרת (וגם את הגלימה, וגם את המטאטא…). אבל החוויה היא לא רק המסך הירוק, תוכלו לראות איך יצרו את השעונים הקסומים, את הערבה המרביצה, ואת הדלת לחדר הסודות.
אופציות נוספות לכרטיסים ולחבילות הכוללות הסעה מלונדון לאולפני WB והארי פוטר
המלצות "הכל על" למבקר באתר הארי פוטר

 • הסיור מותאם לכל הגילאים מעל גיל 8. לדעתנו ילדים קטנים מידי פחות יהנו מהאתר, לעומת זאת מבוגרים (במיוחד תיירים בשנות העשרים והשלושים שגדלו על הספרים והסרטים) יהנו מאוד. הבעיה הגדולה שלו היא שהוא נמצא מחוץ לעיר וקשה להגיע אליו עצמאית. לצורך כך יש את אופציות החבילה הכוללת כרטיסים והסעה כמו זו המוצעת בעמוד זה. אפשר לראות מספר חברות המשווקות חבילה זו למשל Viator (ראו לינק זה) ו Get Your Guide (ראו לינק זה). ישנה עדיין אפשרות להגיע עצמאית לאתר. זה כמובן יותר זול, אך דורש התנהלות מול התחבורה הציבורית האנגלית או שימוש ברכב שכור. ההמלצה שלנו למרבית התיירים ובמיוחד למשפחות המבקרות בלונדון עם ילדים לעשות שימוש בחבילות המוצעות או דומות להן.
 • הורים לילדים קטנים שמלווים את האחים הקטנים (או אתכם?) יש אפשורת במסעדה לקבל מים חמים ללא עלות להכין אוכל לקטנות ולקטנים. יש פינה של שקט לילדים קטנים שמשמשת גם כמקום מתאים להנקה/שאיבה. כמובן שיש פינות החתלה מאוד נוחות ומסודרות באתר ובאופן כללי אפשר לומר שהוא ידידותי מאוד להורים לילדים בכל הגיליים.
 • סך כל הביקור באתר עצמו אורך בין שעה וחצי לשעתיים וחצי למבקר ממוצע, כתלות ברמת העניין שלכם המהירים ממש עושים אותו בחצי שעה, למעריצים השרופים הוא יכול לקחת גם חמש-שש שעות.
 • מעריצים שרופים? מלבד הפספורט המלווה עם משחקי הטרוויה ישנה אפליקציה מלווה לביקור של מועדון המעריצים של הארי פוטר ובה תוכלו לגלות סודות נוספים שיעמיקו את חווית הביקור שלכם באטרקציה.  להורדת האפליקציה בגוגל פלי להורדת האפליקציה באפ סטור. בכל חלקי האולפנים ישנן נקודות בהן ניתן לסרוק קוד שיוביל אתכם לעוד פיסות תכנים ייחודיות. אנשי הצוות יודעים לעזור גם בהתקנת האפליקציה וגם במציאה וסריקה של אותם קודים בתחנות השונות.
 • למשרדגים ישנו ספר / מדריך בכריכה קשה שניתן להזמין בנוסף לכרטיס הכניסה ומחכה לכם בהגעה לאולפנים.
 • מעבר להדרכה של המדריכים בתחנות השונות יש המזמינים את ההדרכה הדיגיטלית של המקום – היא לא מאוד יקרה, והתגובות שקבלנו עליה שהיא מומלצת (יש בשלל שפות כמובן שיש באנגלית אין בעברית).
 • מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש (ההמלצה שלנו לפחות שבועיים קודם, עדיפות לשלושה). המלצה זו נוגעת הן להזמנה של כרטיסים בלבד לאתר והגעה עצמאית, והן בהזמנת חבילה הכוללת הסעה לאתר. האטרקציה מבוקשת מאוד ונמכרת הרבה זמן מראש. המלצה זו נכונה עוד יותר בתקופת הקיץ וחופשות מקומיות. קרו כבר מספר פעמים שגולשים בקשו את עזרתנו בהזמנה של האטרקציה וכבר לא נשארו להם מקומות פנויים בתאריכים המדוברים. אנו מאוד ממליצים למי שמתעניין בהמלצות כגון אלו, להציץ גם בעמוד המקיף הבא: המלצות והנחות לנוסעים ללונדון, חובה לבקר לפני הזמנה!
 • שימו לב, ההזמנה באתר הרשמי היא כמעט תמיד תהייה הזולה ביותר. הבעיה שקשה מאוד להשיג שם כרטיסים, החברות השונות המוכרות את הכרטיסים למעשה קונות אותם מראש ומעלות מחירים או מחברות אותם לשירותים נוספים כמו הסעות ממרכז העיר. לא פעם למרות שזה מבאס זו בעצם הדרך היחידה להשיג כרטיסים לאטרקציה. לעיתים אפשר להמתין ולבדוק האם משתחררים לאתר הרשמי כרטיסים שאנשים שהזמינו אותם בעבר החזירו או ביטלו. בחודשי הקיץ ובחופשות זה הרבה פחות סביר שזה יקרה.

המלצות הגולשים על הביקור באולפני הארי פוטר בלונדון

המלצות ותגובות אילו נאספו על ידי גולשנו באתר, בקבוצה שלנו – הכל על לונדון – הקבוצה ממנה מתחילים את הטיול בעיר שלא מחכה ובקבוצה השותפה שלנו – לונדון למטיילים:

למי הביקור באולפנים מתאים? והאם כדאי לבוא?

 • עופרה (אמא מלווה): הסיור מומלץ מאוד. כמובן שהחוויה תהיה משמעותית רק למי שמכיר את הסיפורים והדמויות, אבל בהחלט לא צריך להיות במועדון המעריצים השרופים לשם כך. וגם: בעוד שעבור ילדים תהיה זו חווית-שיא בלתי נשכחת, גם עבור מבוגרים מדובר ביום מהנה במיוחד. אני, בת 33, קראתי את כל ספרי הארי פוטר די מזמן, ואף שאהבתי אותם מאד אינני זוכרת מהם הרבה, ואת מעט הסרטים שראיתי לא אהבתי. יחד עם זאת, נהניתי מאד מהסיור באולפנים.
  • מערכת אתר הכל על: עופרה, תודה על ההמלצה!
 • הארי פוטר מומלץ לחובבי הז’אנר. בתי נהנתה שם מאד, אני לא מצאתי את עצמי כי זה לא מדבר אלי. אתר מאד מושקע וחווייתי למי שקראו וראו את הסרטים.ולפי המחיר אני מבין שלא השגתם כרטיסים דרך האתר הרשמי אז זה יוצא יקר מאד . אז אפשר להתפצל אם לא כולם אוהבים.
 • אופיר (בת 16 – הקלדה ידנית מביקורת טלפונית): במילה אחת מדהים, היו מדריכים נחמדים החוויה הכיפית ביותר של לונדון… חבל שאין הדרכה בעברית.
 • הייתי, לפני מספר שנים, עם בת ה-16 שלי. שתינו נהנינו מאד, בשבילה – הביקור היווה נקודת שיא בטיול. החבילה שכוללת הסעה מומלצת. מפשטת את ההגעה למקום, ומכניסה לאוירה כבר עם ההגעה לרציף (9 ו- 3/4…).
  לא לפספס!
 • בתור מעריצה אולי הדעה שלי קצת מסונוורת אבל חוויה אדירה! מגניב מעניין בכיף 5-3 שעות ואם מגיעים עם הגולדן טורס אז יש גם אוטובוס קומותיים מגניב מעוצב בהשראת הארי פוטר ומוקרן הסרט ה-1
 • היינו השבוע עם שני בנים, 10 ו13, אחרי שעשינו קודם מרתון סרטי הארי פוטר בvod. לפני כן, לא היתה להם כלל זיקה להארי פוטר. אולי האטרקציה הטובה ביותר שהייתה לנו בלונדון.
 • מעולה מעולה, מומלץ בחום. אנחנו ממש לא פריקים של הארי פוטר ובכל זאת נהנינו מאוד!
 • שווה מאוד, אם אתם בקטע של הסרטים. תתכננו הרבה זמן, מינימום שלוש שעות אבל בתכלס אפשר גם חמש אם לוקחים את הזמן
 • אולפני הארי פוטר- אחד המקומות המרשימים שהייתי בהם. גם אמא שלי שלא חובבת הארי פוטר נהנתה מהחוויה.
 • נסענו לאטרקציה העיקרית בטיול – הסטודיו של הארי פוטר! כמי שקראה את כל הספרים לפני שנים, ממש כשהספרים יצאו לאור, היה מדהים! מדהים! מדהים! רכשנו כרטיסים כמה חודשים מראש, דרך האתר של הארי פוטר והגענו ממש בקלות עם טיוב ורכבת לתחנה שליד האולפנים, ומשם יש הסעה ישירה לאולפנים. חזרנו לדירה עייפים, אך מרוצים.
 • האם זה מתאים גם ללא מעריצים? (יודעים מי זה..)והאם זה מתאים גם למבוגרים?
  • בתור לא מעריצה סבלתי שם מאוד. הבנות ובעלי התלהבו ממש והם מעריצים שרופים.
  • ידע בסיסי קצת צריך, הנאה לכל הגילאים, אני בת 24 וניהנתי יותר מהילדים שאגב לא מכירים את הארי כמעט כי הם לא נולדו בכלל בתקופה.
  • חושב שמי שלא מעריך כן יהנה אבל פשוט לא יבין הרבה דברים. ממליץ לראות לפני זה את הסרטים. אני הייתי עם אבא שלי ואח שלי (49, 13) ואני בן 21 וכולנו מאוד נהננו. זה לא לגיל מסויים.
 • אשמח לדעת כמה זמן משוער לוקח מתחם הארי פוטר?
  • מנהל: בביקור באולפני הארי פוטר (https://bit.ly/35rpWk5) צריך לקחת בחשבון גם נסיעה(אם נוסעים עם הסעה בערך 45 דקות כיוון מתחנת האיסוף בלונדון, וכמה דקות יותר אם נוסעים באופן עצמאי עם תחבורה ציבורית). הסיור עצמו לא מוגבל בזמן מרגע הכניסה ומשך הסיור תלוי מאוד במידת העניין שלכם. ביקור ממוצע הוא בערך 3-4 שעות, אבל יכול לקחת גם 6 למי שרוצה לראות הכל ולא לפספס שום דבר בסטודיו.
  • אוליה: היינו באולפנים של הרי פוטר, רכישה באתר רשמי והגעה עצמית בתחבורה ציבורית… לקח לנו כ 6 שעות… מקום מדהים וסופר מומלץ 💜
   • רויטל:  ההגעה עצמאית היא פשוטה??
   • אוליה:כן… עם כרטיס אויסט… רכבת עד לתחנה (לא זוכרת את שמה) 20 דקות נסיעה בערך… ואז שאטל חינמי לאולפנים.
   • רויטל: תודה הקלת עליי בבחירה, בהתחלה חשבתי על הסעה ממרכז לונדון אבל הבדל המחירים מטורףףףף!
  • רותם: הארי פוטר בסביבות ה3 -3 וחצי שעות.

דרכי הגעה מומלצות לאטרקציה

 • הגענו על ידי עם רכבת מתחנת יוסטון ל watford junction. מחוץ לתחנה עומד אוטובוס של האולפנים. עולה כ 2.5 ליש”ט לכרטיס הלוך-חזור.
 • איך הכי קל להגיע לאולפני וורנר? מתגוררות בהמפסטד.
  • לוקחים רכבת מתחנת יוסטון. שימי לב שיש רכבות אקספרס שלוקחות 20 דקות, ורכבות מאספות שלוקחות שעה. נוסעים עד ווטפורד ג׳נקשן. משם יש הסעה לאולפנים, בתדירות של פעם בעשרים דקות בערך. נסיעה לא ארוכה. הכרטיס שקונים להסעה הוא להלוך ושוב אז לשמור אותו. ואל תשכחי לשתות בירצפת
 • קניתי את הכרטיס הזול שנותן כניסה לאולפן בלבד (39 לישט). כדי להגיע לשם, לקחנו רכבת מeuston לwatford junction, עלה 12 כמדומני לשני הכיוונים. משם יש שאטל (עשר דקות נסיעה) כל 20 דקות לאולפנים בהצגת כרטיס כניסה, 2.5 לישט הלוך ושוב. יש קווים מהירים (כ- 20 דקות) לווטפורד ויש כאלה שלוקח להם יותר, שימו לב לפני ותתזמנו את עצמכם בהתאם (כדי להגיע ליוסטון עלינו על קו ויקטוריה מאוקספורד).
 • ההגעה מתחנת יוסטון לווטפורד ג’נקשן , זולה יותר לאחר השעה 9 וחצי בבוקר וגם לא בין השעות 16 -19 שהן שעות העומס ברכבות . ואפשר לנסוע עם אויסטר טעון בכסף, גם ברכבת הרגילה הנוסעת לשם.
 • האם כדאי לקחת נהג פרטי מלונדון לאתר?
  • שמעון כהן:כרטיסים אפשר לקנות באתר הרשמי. נהג צמוד זה עסק יקר מאחר והאולפנים נמצאים מחוץ ללונדון . מחיר מונית יכול להגיע ל80 פאונד לכל כיוון. האופציה הזולה היא נסיעה ברכבת לתחנת ווטפורד ג’נקשן ומשם ממשיכים בהסעה היוצאת מהתחנה לאולפנים.
   https://www.wbstudiotour.co.uk/
  • נאווה קאסל: אני חושבת שבמלון בו תשהי אולי יוכלו להתקשר לתחנת מוניות ולבדוק אופציה של נהג.
 • לווטרפוד ג’נקשן יש 5-6 רכבות בשעה, וההסעה מתחנת הרכבת לוקחת כ20 דקות על בסיס – מתמלא ונוסע. סה”כ כדאי לקחת כשעה הגעה מרגע שהגעתם לתחנת יוסטון. נסיעה לווטרפורד ג’נקשן עם אויסטר זולה יותר מאשר רכישת כרטיס ניר בקופה (כ5.5 פאונד לכיוון ) בעת רכישת כרטיסים יש כל מיני חבילות הכוללת גם מכשירי אודיו VIP , וחוברת של הארי פוטר . החוברת ממש שווה כמזכרת- אבל מספיק לקנות אחת כזאת בקופה – כל השאר חבל על הכסף.

רכישת כרטיסים

 • הגיוני שמרגע לרגע מצאתי כרטיסים להארי פוטר ל- 1.4 ב- 82£ באתר של WB?
  • לא, כנראה זה כרטיס עם הסעה, או שסימנת 2 כרטיסים. בלי קשר לתאריך, המחיר הוא יחיד.
   • הזמנתי 2 כרטיסים לי ולבן זוג. לא התכוונתי שהגיוני מבחינת מחיר, אלא שפתאום מצאתי כרטיסים פנויים. השאלה היא איך זה הגיוני שחודש שלם כל יום אני בודקת באתר של הארי פוטר כרטיסים ואין כלום ופתאום כן מתפנים כרטיסים שווים ל- 1.4 לסיור ב- 10:00?
    • כנראה שמישהו ביטל, או שינה את שעת הביקור שלו.  תגידי תודה ותחטפי מהר! את קונה באתר רשמי, הקניה היא בטוחה.

סיור באולפנים עם תינוקות

 • מישהו עשה את הסיור של הארי פוטר עם תינוק?
  • כן. אין בעיה להסתובב עם עגלה, הכל נגיש. כדי להגיע לאולפנים מגיעים לתחנת ווטפורד ג׳נקשיין ומשם בשאטל לאולפנים. לתחנת ווטפורד אנחנו הגענו ברכבת עילית מתחנת יוסטון. יש גם חברות שמציעות הסעה באוטובוס ממרכז לונדון ועד לאולפנים. הנסיעה ברכבת הייתה נוחה, נסיעה של רבע שעה.

טיפים כללים

 • לא הצלחתי להשיג כרטיסים לסטודיו של הארי פוטר, אבל כפרס תנחומים קטן נסענו לתחנת קינג קרוס כדי להצטלם ברציף 9 3/4. הבריטים יצרו שם סט צילומים קטן ומגניב ליד החנות שמוקדשת להארי פוטר (יקרה להחריד). תמונה קטנה עלתה לי 10 פאונד, אך שווה את זה.
 • למי שהיה באולפני הארי פוטר – המקום ממוזג?
  • נראה לי שכן. היינו שבוע שעבר והיה נעים מאוד בפנים.
  • כן, ממוזג לגמרי וכיף גדול.

המלצות לקריאה נוספת:

מידע שימושי

שאלות ותשובות

להלן השאלות שנראות לנו החשובות ביותר ואילו החוזרות על עצמם, לשאלות נוספות שנשאלנו במייל על סיור בעקבות הארי פוטר, ותשובותינו, לחצו כאן.

 • מה ההבדל בין הזמנת הסיור המשולב להזמנת כרטיסים באתר?

הסיור המשולב כולל את ההסעה למקום ואת כרטיסי הכניסה. מי שמזמין כרטיסים ונוסע ברכבת לתחנת הרכבת Watford ומשם לוקח שאטל לאולפנים מוסיף באזור 10-8 פאונד יותר לאדם (תלוי ברכבת אותה אתם לוקחים מלונדון) – כלומר תוספת של 60-50 ש”ח לאדם בערך. יש כאלו המשלבים זאת עם רכב פרטי, אם יוצאים מהעיר לכיוון צפון ליום או יומיים – זה דווקא עדיף, אם לא – בחישוב כולל של עלות ההשכרה והחניה בלונדון – החבילה המשולבת עדיפה במחיר.

 • איך מגיעים למקום שלא בחבילה המדוברת?

האופציה הקלה להגיע למקום באופן עצמאי היא באמצעות רכב פרטי אך, היא מתאימה רק למי שמתכנן סיור מחוץ ללונדון עם רכב פרטי מלבד הביקור באתר. אנו לא ממליצים לשכור רכב בלונדון רק עבור ביקור באתר זה (מומלץ לקרוא בהרחבה על כך בעמודים על השכרת רכב בלונדון והשכרת רכב באנגליה). ההגעה למקום היא מאוד פשוטה ברכב פרטי ומגרשי החניה בכניסה לאתר מרווחים מאוד.

האופציה המסובכת יותר – לקחת רכבת לתחנת Watford (יוצאת מכמה תחנות בלונדון – כולל Euston ו-Birmingham) ומשם שאטל לאולפנים. לפרטים נוספים לגבי הגעה ברכב, או ברכבת ראה: https://www.wbstudiotour.co.uk/getting-here.

 • כמה זמן מראש כדאי להזמין את הכרטיסים לסיור?

הסיור דורש הרשמה מוקדמת והוא מבוקש מאוד. קרו מקרים רבים בהם תיירים לא מצאו מקומות פנויים בתאריכים אותם הם מחפשים. לכן מומלץ מאוד להזמין אותו לפחות שבועיים מראש! בתקופת הקיץ ובחגים נוצריים (למשל פסחא) מומלץ להזמינו אפילו שלושה שבועות קודם לכן.

 • האם הסיור באולפני הארי פוטר מתאים גם למי שלא דובר את השפה האנגלית?

אומנם ההדרכה היא באנגלית (יש הדרכות גם בשפות נוספות, אך הן פחות רלוונטיות). אך האתר מאוד נגיש, אינטרקטיבי ומפעיל, ולכן ילדים בכל הגילאים ימצאו בו עניין – גם אם אינם דוברי אנגלית.

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל