מלונות מומלצים באזור העיירה בברוטו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מידע כללי

ברוטו (Broto) היא עיירה קטנה ובה כ-550 נפשות (במושגים של עיירות בפירנאים של אראגון זו עיירה בינונית ואף גדולה, והיא למעשה העיירה הגדולה ביותר באזור שמורת אורדסה). ויחד עם טורלה ואיינסה היא מהווה אזור לינה עירוני ומיושב שרבים מהתיירים המבקרים בשמורה פוקדים אותו.
ללנים במקום יש כמה אפשרויות לינה נוחות בעיר ברוטו עצמה ובחוות מסביבה – בנוסף ישנם כמה מסעדות ופאבים אשר חלקם בתוך בתי המלון וחלקם בעיירה עצמה.

בתוך ברוטו יש יחסית מעט אופציות ללינה – כשלוש עשרה במספר, אך אם מתרחקים מעט ברדיוס של 25 קילומטר ישנן מעל 170 אפשרויות לינה שונות, רובן אכסניות או מלונות ברמה של שניים ושלושה כוכבים וכן דירות ובקתות אירוח, אך ניתן למצוא גם כמה מלונות בודדים בדירוג של ארבעה וחמישה כוכבים.

המלצות למחפשים מלון באזור

  • למגיעים עם רכב פרטי – אין בעיה למצוא מלונות עם חנייה באזור (ראה השכרת רכב בספרד והשכרת רכב בפירנאים).
  • בעונות הסקי ובקיץ מומלץ להזמין מקום מראש!
  • מרבית המלונות באזור אינם כוללים מיזוג אוויר – יש לקחת זאת בחשבון במיוחד בימי הקיץ החמים.

מלונות מומלצים באזור ברוטו

Hotel Pradas

מלון פראדאס אורדסה (Hotel Pradas Ordesa) נמצא בעיירה ברוטו (Broto), אשר נמצאת בהרי הפירנאים (Pyrenees). המלון נמצא סמוך לפארק הלאומי של אורדסה (Ordesa National Park). המלון מציע לאורחיו אינטרנט .. למידע נוסף...

Hotel Sorrosal

מלון סורוסאל (Hotel Sorrosal) נמצא בעיירה ברוטו (Broto) אשר בהרי הפירנאים (Pyrenees). המלון נמצא במרכז העיירה ובמרחק נסיעה קצרה מהפארק הלאומי של אורדסה (Ordesa National Park). המלון מציע מגוון… למידע נוסף...

[wpgmza id="15" cat="6" marker="1734" zoom="12"]