סיורי פאבים, לונדון – המדריך המקיף ביותר בעברית

סיור פרטי בפאבים היסטוריים בליווי מומחה בירה מקומי

סיור בפאבים ההיסטוריים של לונדון דומה לטיול בהווה ובעבר כאחד, הוא כולל טעימות של בירות במקומות בהם סיפורים בני מאות שנים זורמים יחד עם המשקעות.

ההיסטוריה של לונדון שזורה בפאבים שלה, הביקור בפאבים מאפשר להכיר סיפורים מרתקים על לונדון. לכל פאב יש סיפור ייחודי משלו לספר; מהמקומות האהובים על דמויות ספרותיות מפורסמות ועד לטברנות עתיקות ששרדו את השריפה הגדולה של לונדון, כל פאב מרגיש כמו להיכנס לפרק אחר בסיפור הארוך והמפותל של לונדון.ושהסיפורים הללו שזורים בבירות איכותיות – אין פלא שסיור פאבים בלונדון הוא אופציה מאוד פופלארית למבקרים  בלונדון עד שאת חלקם כדאי להזמין מראש כמה שיותר זמן מראש כיוון שהמקומות מתמלאים במהירות (לפרטים והזמנה של מגוון אופציות לסיורי פאבים בלונדון עם אפשרות ביטול). חלק מהסיורים הם סיורים המשולבים עם מוזיקה (לפרטים והזמנה). חלק מהסיורים כוללים שיט או ביקור באטרקציות מרכזיות, אבל סיורי הפאבים הפופלאריים ביותר הם אילו ההיסטוריים  חלקם מהסיורים המודרכים המבוקשים ביותר בלונדון  (לפרטים והזמנה)

סיור פרטי בפאבים היסטוריים בליווי מומחה בירה מקומי

הסיורים כוללים קפיצה בין מספר פאבים והסברים היסטוריים מקצועיים על תהליך בישול הבירה וסוגיה השונים, ויחד מדובר בחוויה שיהיה לכם קשה לשכוח (תלוי כמה תשתו…):
סיור פרטי בפאבים היסטוריים

סיור פרטי בליווי מומחה בירה מקומי שלא תשכחו. הסיור הוא כולל שתיה (חצי פיינט בירה בכל פאב אליו תגיעו), מלווה בהסברים וטיפים של מדריך מנוסה, מפורסם ועטור שבחים ותארים (סומלייה בירה מצטיין) והכי חשוב – מכיוון שהסיור פרטי הוא מותאם לך באופן אישי. לרוב הסיור מתחיל בשעות אחר הצהריים המוקדמות ואורך כ-3 שעות והוא כולל סיור רגלי שבמהלכו תעברו בין פאבים וותיקים מפורסמים שונים, ותשמעו על ההיסטוריה והמנהגים הבריטיים.

סיור פאבים בטרפלגר, קוברט גארדן וסוהו

סיור של 4 שעות שבמהלכן תגיעו לפאבים הנחשבים ביותר בחלקה המערבי של העיר. המדריך המקצועי והאדיב יפגוש אתכם בכיכר טרפלגר ויגיע איתכם לחמישה פאבים שבהם תקבלו טעימות בירות מקומיות. הסיור מאפשר הצצה לתרבות השתיה הבריטית באיזור הנחשב ביותר של העיר, וכמו כן מאפשר להכיר מקרוב את ההיסטוריה והתרבות של הבירה הבריטית באמצעות המדריך.

סיור רגלי בפאבים היסטוריים

במהלך הסיור שאורך כ-4 שעות תגלו פאבים בריטיים מסורתיים עתיקים באחר צהריים חווייתי במיוחד. הסיור מתחיל בגשר לונדון וממשיך באיזור הסיטי של לונדוןובמהלכו תגיעו לפחות ל-4 פאבים ותלוו על ידי מדריך מקצועי שיספר לכם על ההיסטוריה של הבירה והפאבים האנגליים וימליץ לכם איזה בירות לנסות בפאבים המסורתיים ביותר בלונדון. שימו לב שסיור זה אינו כולל את השתיה במחיר הסיור.