7 דירות ומלונות מומלצים בולנסיה

Arena Zone Hotel

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בדרום העיר אשר מרוחק מהמרכז התיירותי של ולנסיה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Conqueridor

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור אקסטראמורס הסמוך לעיר העתיקה. זהו אזור מגורים בעיקרו אך ניתן למצוא בו גם מקומות לינה במחירים נוחים יחסית. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Primus Valencia

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור עיר האמנות והמדעים בה נמצאים כמה מהאתרים התיירותיים הפופולאריים ביותר בולנסיה. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Eurostars Acteón

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזורקאמינס אל גראו אשר פחות פופולארי ללינה, אך בשל כך ניתן למצוא בו מקומות לינה במחירים נמוכים יחסית. כדאי לקחת מלון שנמצא ליד תחנת מטרו כדי להתנייד בנוחות וקלות לשאר העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ואחסון מטען. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

MYR Palacio Vallier

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא בלב העיר העתיקה של ולנסיה, שהינה האזור המרכזי והמבוקש ביותר ללינה בעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למגיעים עם רכב שמחפשים מלון לינה יוקרתי מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Ad Hoc Carmen

זהו מלון אשר נמצא בעיר העתיקה שהינה אזור הלינה הפופולארי בולנסיה ומתאים במיוחד למי שאוהב להיות במרכז העניינים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ואחסון מטען. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Ilunion Valencia 4

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בצפון העיר המרוחק מהמרכז התיירותי. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים למשפחות אשר מחפשות מקום לינה ברמה גבוהה. למידע נוסף לחצו כאן.

תשובות לשאלות נפוצות על מלונות מומלצים בולנסיה

בין המלונות המומלצים למגיעים עם רכב לולנסיה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים MYR Palacio Vallier (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 25€ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים MYR Puerta Serranos (חניה פרטית במקום במחיר של 23€ לכל יום), מלון YOURS boutique stay ומלון חמישה כוכבים Only YOU Hotel Valencia (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון שני כוכבים Hotel 19-30 Valencia (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 18€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בולנסיה אנו ממליצים להסתכל מלון שלושה כוכבים Arena Zone Hotel, מלון שלושה כוכבים Petit Palace Ruzafa, מלון ארבעה כוכבים Eurostars Acteón ומלון ארבעה כוכבים Primus Valencia המתאימים למשפחות עד 5 נפשות ומלון Ad Hoc Carmen המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים בולנסיה אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים Hotel Conqueridor, מלון ארבעה כוכבים Ilunion Valencia 4 ומלון ארבעה כוכבים Eurostars Acteón שיש בהם גם חניית נכים ומלון שני כוכבים HoGraFic hotel boutique ומלון חמישה כוכבים Only YOU Hotel Valencia . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לולנסיה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות בולנסיה מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Primus Valencia ומלון חמישה כוכבים Las Arenas Balneario Resort שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון ארבעה כוכבים Sercotel Sorolla Palace, מלון ארבעה כוכבים NH Valencia Center ומלון ארבעה כוכבים Hotel Valencia Center שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בולנסיה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Eurostars Acteón, מלון ארבעה כוכבים Melia Valencia, מלון שלושה כוכבים Hotel San Lorenzo Boutique ומלון חמישה כוכבים Only YOU Hotel Valencia שמגישים אוכל טבעוני ומלון ארבעה כוכבים Primus Valencia שמגיש אוכל צמחוני.

בין המלונות המומלצים בלב העיר העתיקה ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים MYR Palacio Vallier , מלון שלושה כוכבים Cosmo Hotel Boutique , מלון ארבעה כוכבים MYR Marqués House , מלון ארבעה כוכבים MYR Plaza Mercado & Spa ומלון ארבעה כוכבים The Valentia Cabillers.

בין המלונות המומלצים באשימפלה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Soho Boutique Turia , מלון ארבעה כוכבים Hotel Dimar , מלון ארבעה כוכבים NH Collection Colón Valencia , מלון שני כוכבים HoGraFic hotel boutique ומלון חמישה כוכבים Hospes Palau de La Mar.

בין המלונות המומלצים באזור עיר האמנות והמדעים ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Sercotel Valencia Alameda 41 , מלון שלושה כוכבים Opera House Valencia B&B , מלון ארבעה כוכבים Barceló Valencia , מלון ארבעה כוכבים AC Hotel Valencia by Marriott ומלון ארבעה כוכבים Primus Valencia.

מלונות בולנסיה - מידע כללי

ולנסיה היא העיר השלישית בגודלה בספרד ובה מערכת תחבורה ציבורית נוחה ויעילה. העיר עברה מינוף תיירותי בעשור האחרון, ונכון לעכשיו היא מבין היעדים הפופולריים לתיירות בספרד, מה שמציע מגוון של פתרונות לינה למטיילים בעיר. בולנסיה כ-630 מלונות מסוגים וברמות שונות, החל ממלונות חמישה כוכבים מפוארים ועד אכסניות המתאימות לתרמילאים, וכולל גם דירות להשכרה המתאימות לקבוצות של מטיילים או משפחות. רובם הגדול של המלונות מרוכז בעיר העתיקה של ולנסיה, ולא בכדי- זהו החלק היפה ביותר של העיר.

המלצות

 • האיזור המומלץ ביותר ללינה בולנסיה הוא איזור העיר העתיקה, שכן שם בין סמטאות ספרדיות יש שקט יחסי ממכוניות וניתן לספוג את האווירה. רוב אתרי התיירות של העיר נמצאים שם, בין מסעדות ובתי קפה רבים ואיזור זה הוא גם איזור בילוי לילי. למידע נוסף על מלונות בעיר העתיקה.
 • איזור לינה נוסף מומלץ למי שמגיע או עוזב ברכבת ורוצה להיות קרוב לתחנה ולחסוך הגררות אליה מהמלון, הוא בקרבת תחנת הרכבת. איזור זה גם קרוב לשכונת רוספה, שהיא איזור בילוי נוסף- המלא במסעדות ובתי קפה נחמדים – (בשונה מהעיר העתיקה- לא בהכוונה לתיירים) ומזכיר באווירה זו את תל אביב. למידע נוסף על מלונות ליד תחנת הרכבת הצפונית.
 • בכללי איננו ממליצים על לינה בסמוך לנמל התעופה, אלא אם כן חשוב לכם להיות קרובים במיוחד לנמל. האיזור לא קרוב לאתרי התיירות, הנסיעה במטרו ממנו אל מרכז העיר יקרה יותר שכן צריך לחצות 2 איזורי מטרו ואלא אם כן המלון נמצא במקום טוב מאוד- אין בקרבת נמל התעופה שום ייחוד. למידע נוסף על מלונות ליד נמל התעופה של ולנסיה.
 • אף על פי שהלב והנשמה של ולנסיה לא בהכרח נמצאים באינטגרציה עם החופים שלה, ניתן להבחין במגמת עלייה בתיירות החופים בעיר. ישנה טיילת נעימה מאוד לאורך 4 ק״מ של החוף, ולמי שרוצה להיות קרוב אל הים, איזור לינה אפשרי נוסף הוא בקרבת החוף. למידע נוסף על מלונות בחוף מלוורוסה.
 • לינה בכל איזור שהוא לא: העיר העתיקה / ליד תחנת הרכבת / בקרבת החוף – פחות מבוקשת ולכן יש לצפות שם למחירים נמוכים יותר, או לאיכות גבוהה יותר בעבור אותו מחיר.
 • אם אתם בוחרים ללון באכסניה / הוסטל בולנסיה בחדר משותף (דורמיטורי), יש לזכור כי בולנסיה כמו בספרד כולה, יש לשמור על חפצי הערך שלכם עם שבע עיניים ולנעול אותם בלוקר כאשר אתם יוצאים מהחדר. לעולם אין להשאיר חפצי ערך כגון מוצרי אלקטרוניקה, כסף, דרכונים וכ׳ו על המיטה לא נעולים, או בכלל היינו ממליצים לא להשאיר שום חפץ שלא הייתם רוצים שיגנב סתם בחדר – יש לנעול הכל בארונית. אפילו דברים שלא נראה שצריך לנעול- כמו בגדים- כבר נגנבו מחדרי דורמיטורי בעבר. למידע נוסף על- אכסניות והוסטלים מומלצים בולנסיה.
 • אנו שמים לב לתלונות חוזרות ונשנות כמעט בכל המלונות בדרגות ארבעה וחמישה כוכבים, בדבר המחיר המוגזם על ארוחות הבוקר, שגם ככה אינן עשירות או מצדיקות את המחיר. המלצתנו- צאו לארוחת בוקר באחד מבתי הקפה הסמוכים, ותהנו ממחיר זול יותר ותמורה טובה יותר למחיר.
 • שמנו לב גם לתלונות מרובות על חוסר באמצעים להכנת קפה ותה בחדרים (זוהי בעיה נפוצה בספרד כולה), אפילו במלונות ארבעה וחמישה כוכבים. יש להיות מודעים לעניין.
 • במלונות מכל טווחי המחירים שמנו לב לתלונות חוזרות בדבר בעיות או קשיים עם מיזוג האוויר, אפילו מלונות שמבטיחים מיזוג אוויר לפעמים לוקים בחסר בנושא זה, או אפילו מלונות שמבטיחים מיזוג אוויר שולטים על דרגת הקור מהקבלה לכל המלון ולא פרטנית לכל חדר. אם דבר זה חשוב לכם, כדאי לברר זאת מראש.
 • תלונות נוספות ששמנו לב שחוזרות על עצמן בולנסיה הן לגבי רמת האטימות של חדרי האירוח מרעשים- או מהרחוב או מרעש שמגיע דרך הקירות מהמסדרון או מחדרים סמוכים. למי שרגיש לרעש מומלץ לברר זאת מראש ולהסתכל בהערות הגולשים באתר ההזמנה.
 • הרוב המכריע של המלונות בולנסיה מציע חניה בתשלום גבוה מדי של בין 20 ל-26 יורו בממוצע ליום. לפיכך איננו ממליצים על השכרת רכב בולנסיהלמטרה של שימוש ברכב בתוך העיר. במקרה  שאתם רוצים להשתמש ברכב כדי להגיע לאתרים מחוץ לולנסיה לעומת זאת, המקרה שונה. למידע נוסף-השכרת רכב בולנסיה.

כיצד בחרנו את המלונות והדירות המומלצים בולנסיה?

ניתחנו כ-1,600 אפשרויות לינה בולנסיה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בולנסיה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בולנסיה (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

עמודי סקירה על מלונות בולנסיה

לאורך השנים ערכנו סקירה מקיפה ומעמיקה על מגוון מלונות (וגם דירות) פופולאריים בולנסיה, החל ממלונות שני כוכבים ועד למלונות חמישה כוכבים. בעמודי הסקירה על המלונות השונים תמצאו מידע רב – על מיקום המלון כך שתוכלו להבין איפה הוא נמצא בעיר והאם אזור זה מתאים לכם או לא, מידע על המתקנים שהמלון מציע וסיכום של ביקורות הגולשים וחוות הדעת שהמלון מקבל בפלטפורמות השונות – כך שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ביותר לגבי מקום הלינה בולנסיה.

מלונות לפי אזורים ואתרים בולנסיה

מיקום המלון הוא אחד ההיבטים המשמעותיים והחשובים ביותר כאשר בוחרים מלון בולנסיה – הוא שיקבע עד כמה תהיו קרובים לאטרקציות המרכזיות ובמידה רבה גם את המחיר שתשלמו בעבור לילה במלון. הכנו עבורכם עמודים אשר סוקרים את הלינה באזורים השונים בולנסיה, בכל עמוד תמצאו מידע על האזור, היתרונות והחסרונות של לינה בו, ולמי הלינה בו מתאימה. מיקום המלון הוא אחד ההיבטים המשמעותיים והחשובים ביותר כאשר בוחרים מלון בולנסיה – הוא שיקבע עד כמה תהיו קרובים לאטרקציות המרכזיות ובמידה רבה גם את המחיר שתשלמו בעבור לילה במלון. הכנו עבורכם עמודים אשר סוקרים את הלינה באזורים השונים בולנסיה, בכל עמוד תמצאו מידע על האזור, היתרונות והחסרונות של לינה בו, ולמי הלינה בו מתאימה.

מלונות לפי סוגי תיירים בולנסיה

מלון שמתאים למשפחה שמגיעה לחופשה בולנסיה עם הילדים לא בהכרח יהיה המלון המתאים ביותר למי שמגיע לולנסיה לחופשה בתקציב סטודנטים. מאחר ולכל תייר יש צרכים שונים עליהם מקום הלינה צריך לענות הכנו בעבורכם עמודים אשר מתמקדים בהתלבטויות ובצרכים שמתאימים לכם. אנו ממליצים לקרוא בעמוד הרלוונטי לכם בו תוכלו למצוא גם מידע על בחירת מקום הלינה המתאים, המלצות, ורשימה של מלונות שיוכלו להתאים לכם.Booking.com

Booking.com