מידע כללי

העיר העתיקה (Ciutat Vella) של ולנסיה תחומה מצפון וממזרח על ידי פארק הטוריה, מדרום על ידי פלאסה דה טורוס וממערב על ידי מגדלי קווארט, והיא יעד חשוב בעיר. בין רחובות העיר העתיקה ניכרת מאוד נוכחות התיירות בעיר. תוכלו לשבת לארוחה טובה או לקפה, לבקר במגדלים עתיקים שהיו חלק מחומת העיר העתיקה בעבר, בכנסיות, בשוק, ובמבנים בעלי סגנונות בניה שונים. למידע מפורט על אתרים בעיר העתיקה.

זהו האזור המבוקש ביותר בולנסיה מבחינת לינה, ולינה באזור זה מציעה חווית תרבות והנאה תוך כדי גילוי מוקדי התיירות העיקריים של העיר. בשל היותו האזור מצומצם יחסית, מספר המלונות ברמת 4-5 כוכבים שתמצאו בו הוא קטן ביותר (אם כי קיים), ותמצאו בו מגוון רחב יותר של אפשרויות לינה שוות לכל כיס החל מאכסניות ועד למלונות בדירוג הנע בין שניים לשלושה כוכבים. המגוון הגדול ביותר של מלונות באזור זה הוא של מלונות ללא דירוג כוכבים. את כל אלו תוכלו למצוא במרחק דקות הליכה מרחובות שכונת קארמה היפיפיה.

מלונות בעיר העתיקה - המלצות כלליות

  • אזור זה הוא אזור הלינה המומלץ ביותר בולנסיה.
  • מבחינת נגישות למוגבלים בתנועה האזור אולי פחות מומלץ בשל כך שרחובותיה של העיר העתיקה מרוצפים אבנים ולא תמיד נוחים להתנהלות עם כסא גלגלים. אם תרצו להתנהל בו עם תחבורה ציבורית- רוב האזור לא יותר מדי קרוב למטרו (מרחק הליכה אבל לא ממש סביר עם כסא גלגלים), אך כן נגיש לאוטובוסים. חלק מסמטאות העיר העתיקה לא נגישות במונית לכן יש לברר מראש אם המלון שבחרתם נמצא במקום נגיש. למידע נוסף על ולנסיה למוגבלים בתנועה, ומלונות בולנסיה למוגבלי תנועה.

מלונות מומלצים בעיר העתיקה

Caro Hotel

מלון קארו (Caro Hotel) הוא מלון חמישה כוכבים השוכן באזור חוף מלוורוסה שבולנסיה…. למידע נוסף...

Vincci Mercat

מלון וינצ’י מרקט (Vincci Mercat) הוא מלון ארבעה כוכבים השוכן באזור חוף מלוורוסה שבולנסיה… למידע נוסף...

Hotel San Lorenzo Boutique

מלון הבוטיק סן לורנצו (Hotel San Lorenzo Boutique) הוא מלון שלושה כוכבים השוכן באזור העיר העתיקה שבולנסיה… למידע נוסף...

Ad Hoc Carmen

מלון אד הוק כרמן (Ad Hoc Carmen) הוא מלון שני כוכבים השוכן באזור חוף מלוורוסה שבולנסיה… למידע נוסף...

The River Hostel

דה ריבר הוסטל (The River Hostel) הוא הוסטל השוכן באזור העיר העתיקה שבולנסיה בסמוך לגני רויאל… למידע נוסף...

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל