מידע כללי

משמעות השם אקסטראמורס – Extramurs בספרדית היא מחוץ לחומות, וכשמו כן הוא- זהו אזור שנמצא מחוץ לעיר העתיקה וגובל בה ממערב. זהו אזור מגורים שאין בו אתרי תיירות מאתרי המאסט של העיר והמשמעות שלו לתיירים היא בעיקר לצורך לינה.

בשל העובדה שהאזור המבוקש ללינה הוא העיר העתיקה (הן משום ששם גם נמצאים רוב אתרי התיירות)- לינה באזור אקסטראמורס שפחות מבוקשת תוכל לספק לכם מחירים נמוכים יותר או תמורה רבה יותר בהשוואה לאותו מחיר בעיר העתיקה. כל זאת באזור שגובל בעיר העתיקה עצמה כלומר לא מרוחק מדי אליה להגעה לאתרי התיירות.

כהוכחה להבדל המחירים לעומת העיר העתיקה, ניתן לשים לב לכך שבאיזור הזה אין מלונות 5 כוכבים כלל ורק שני מלונות של 4 כוכבים. כל יתר אפשרויות הלינה באזור הם אכסניות, גסטהאוסים, דירות ומלונות עם מספר כוכבים נמוך.

רוב המלונות המומלצים באזור נמצאים ליד תחנת הרכבת הצפונית, ויכולים גם להתאים למי שרוצה להיות קרוב אליה משום שהוא מגיע אל ולנסיה או עוזב אותה ברכבת (למידע נוסף על רכבות לולנסיה).

מלונות מומלצים באקסטראמורס

Zenit Valencia

מלון זניט ולנסיה (Zenit Valencia) הוא מלון ארבעה כוכבים השוכן באזור אקסטראמורס שבולנסיה… למידע נוסף...

UP Hostel Valencia

UP הוסטל ולנסיה (UP Hostel Valencia) הוא הוסטל השוכן באזור אקסטראמורס שבולנסיה… למידע נוסף...

Zalamera BnB

זלמרה Zalamera BnB) BnBׂׂׂ) הוא בית הארחה על בסיס של לינה וארוחת בוקר השוכן באזור אקסטראמורס שבולנסיה… למידע נוסף...

Valencia City Host

ולנסיה סיטי הוסט (Valencia City Host) הוא בית הארחה השוכן באזור אקסטראמורס שבולנסיה… למידע נוסף...

Valenciaflats Centro Ciudad

ולנסיה-פלאטס סנטרו סיודאד (Valenciaflats Centro Ciudad) הוא מלון דירות השוכן באזור אקסטראמורס שבולנסיה ומציע דירות להשכרה… למידע נוסף...

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל