מידע כללי

חוף מלוורוסה (La Malvarrosa) הוא מבין החופים המומלצים של ולנסיה ולאורכו טיילת נעימה עם שורת דקלים. ניתן להגיע אליו ניתן להגיע בקלות עם הטראם, ובו גם תמצאו את הפאייה הטובה ביותר, תבשיל האורז שמקורו מולנסיה.

זהו איזור לינה טוב בולנסיה בשל העובדה הברורה שהוא נמצא על חוף הים… לינה באזור זה מציעה נופש ליד החוף המומלץ של ולנסיה. בשל היותו האזור קטן מאוד, אין בו מספר גדול במיוחד של מלונות ואכסניות, ולכן אם אתם נעולים על מספר כוכבים מסוים המגוון לבחירה יהיה דל. גם פה כמו בכל מקום, תוכלו למצוא מלונות בכל טווח המחירים: החל ממלונות מפנקים במיוחד, דרך דירוג של 2-3 כוכבים ועד אכסניות המתאימות לאלה שהקציב שלהם לחוץ יותר.

מלונות בחוף מלוורוסה - המלצות כלליות

  • אתר התיירות המרכזי היחידי באזור זה הוא החוף, אך בעזרת תחבורה ציבורית תוכלו להגיע במהרה לאזורים אחרים בעיר בהם נמצא ריכוז אתרי התיירות (העיר העתיקה לדוגמא).
  • החוף נגיש למוגבלים בתנועה ומציע השכרת כסאות גלגלים של חוף, ולרוחבו ישנו מעין רציף עץ המוביל בתוך החוף מרחק די טוב לעבר הים. המטרו שקרוב לחוף (מרחק שניתן לעשות בכסא גלגלים) נגיש למוגבלי תנועה וכך גם האוטובוסים. למידע נוסף על ולנסיה למוגבלים בתנועה, ומלונות בולנסיה למוגבלי תנועה.

מלונות מומלצים בחוף מלוורוסה

Las Arenas Balneario Resort

מלון לאס ארנס בלניאריו ריזורט (Las Arenas Balneario Resort) הוא מלון חמישה כוכבים השוכן באזור פובלאטס מריטימס שבולנסיה… למידע נוסף...

Hotel Neptuno

מלון נפטונו (Hotel Neptuno) הוא מלון ארבעה כוכבים השוכן על שפת הים באזור פובלאטס מריטימס שבולנסיה… למידע נוסף...

Hotel Boutique Balandret

מלון הבוטיק בלאנדרט (Hotel Boutique Balandret) הוא מלון שלושה כוכבים השוכן באזור פובלאטס מריטימס שבולנסיה… למידע נוסף...

Sol Playa

מלון סול פלאיה (Sol Playa) הוא מלון שני כוכבים השוכן בקרבה לשפת הים באזור פובלאטס מריטימס שבולנסיה… למידע נוסף...

Urban Youth Hostel

אורבן יוס הוסטל (Urban Youth Hostel) הוא הוסטל השוכן באזור פובלאטס מריטימס שבולנסיה… למידע נוסף...

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל