מלונות בולנסיה - מידע כללי

ולנסיה היא העיר השלישית בגודלה בספרד ובה מערכת תחבורה ציבורית נוחה ויעילה. העיר עברה מינוף תיירותי בעשור האחרון, ונכון לעכשיו היא מבין היעדים הפופולריים לתיירות בספרד, מה שמציע מגוון של פתרונות לינה למטיילים בעיר. בולנסיה כ-630 מלונות מסוגים וברמות שונות, החל ממלונות חמישה כוכבים מפוארים ועד אכסניות המתאימות לתרמילאים, וכולל גם דירות להשכרה המתאימות לקבוצות של מטיילים או משפחות. רובם הגדול של המלונות מרוכז בעיר העתיקה של ולנסיה, ולא בכדי- זהו החלק היפה ביותר של העיר.

המלצות

 • האיזור המומלץ ביותר ללינה בולנסיה הוא איזור העיר העתיקה, שכן שם בין סמטאות ספרדיות יש שקט יחסי ממכוניות וניתן לספוג את האווירה. רוב אתרי התיירות של העיר נמצאים שם, בין מסעדות ובתי קפה רבים ואיזור זה הוא גם איזור בילוי לילי. למידע נוסף על מלונות בעיר העתיקה.
 • איזור לינה נוסף מומלץ למי שמגיע או עוזב ברכבת ורוצה להיות קרוב לתחנה ולחסוך הגררות אליה מהמלון, הוא בקרבת תחנת הרכבת. איזור זה גם קרוב לשכונת רוספה, שהיא איזור בילוי נוסף- המלא במסעדות ובתי קפה נחמדים – (בשונה מהעיר העתיקה- לא בהכוונה לתיירים) ומזכיר באווירה זו את תל אביב. למידע נוסף על מלונות ליד תחנת הרכבת הצפונית.
 • בכללי איננו ממליצים על לינה בסמוך לנמל התעופה, אלא אם כן חשוב לכם להיות קרובים במיוחד לנמל. האיזור לא קרוב לאתרי התיירות, הנסיעה במטרו ממנו אל מרכז העיר יקרה יותר שכן צריך לחצות 2 איזורי מטרו ואלא אם כן המלון נמצא במקום טוב מאוד- אין בקרבת נמל התעופה שום ייחוד. למידע נוסף על מלונות ליד נמל התעופה של ולנסיה.
 • אף על פי שהלב והנשמה של ולנסיה לא בהכרח נמצאים באינטגרציה עם החופים שלה, ניתן להבחין במגמת עלייה בתיירות החופים בעיר. ישנה טיילת נעימה מאוד לאורך 4 ק״מ של החוף, ולמי שרוצה להיות קרוב אל הים, איזור לינה אפשרי נוסף הוא בקרבת החוף. למידע נוסף על מלונות בחוף מלוורוסה.
 • לינה בכל איזור שהוא לא: העיר העתיקה / ליד תחנת הרכבת / בקרבת החוף – פחות מבוקשת ולכן יש לצפות שם למחירים נמוכים יותר, או לאיכות גבוהה יותר בעבור אותו מחיר.
 • אם אתם בוחרים ללון באכסניה / הוסטל בולנסיה בחדר משותף (דורמיטורי), יש לזכור כי בולנסיה כמו בספרד כולה, יש לשמור על חפצי הערך שלכם עם שבע עיניים ולנעול אותם בלוקר כאשר אתם יוצאים מהחדר. לעולם אין להשאיר חפצי ערך כגון מוצרי אלקטרוניקה, כסף, דרכונים וכ׳ו על המיטה לא נעולים, או בכלל היינו ממליצים לא להשאיר שום חפץ שלא הייתם רוצים שיגנב סתם בחדר – יש לנעול הכל בארונית. אפילו דברים שלא נראה שצריך לנעול- כמו בגדים- כבר נגנבו מחדרי דורמיטורי בעבר. למידע נוסף על- אכסניות והוסטלים מומלצים בולנסיה.
 • אנו שמים לב לתלונות חוזרות ונשנות כמעט בכל המלונות בדרגות ארבעה וחמישה כוכבים, בדבר המחיר המוגזם על ארוחות הבוקר, שגם ככה אינן עשירות או מצדיקות את המחיר. המלצתנו- צאו לארוחת בוקר באחד מבתי הקפה הסמוכים, ותהנו ממחיר זול יותר ותמורה טובה יותר למחיר.
 • שמנו לב גם לתלונות מרובות על חוסר באמצעים להכנת קפה ותה בחדרים (זוהי בעיה נפוצה בספרד כולה), אפילו במלונות ארבעה וחמישה כוכבים. יש להיות מודעים לעניין.
 • במלונות מכל טווחי המחירים שמנו לב לתלונות חוזרות בדבר בעיות או קשיים עם מיזוג האוויר, אפילו מלונות שמבטיחים מיזוג אוויר לפעמים לוקים בחסר בנושא זה, או אפילו מלונות שמבטיחים מיזוג אוויר שולטים על דרגת הקור מהקבלה לכל המלון ולא פרטנית לכל חדר. אם דבר זה חשוב לכם, כדאי לברר זאת מראש.
 • תלונות נוספות ששמנו לב שחוזרות על עצמן בולנסיה הן לגבי רמת האטימות של חדרי האירוח מרעשים- או מהרחוב או מרעש שמגיע דרך הקירות מהמסדרון או מחדרים סמוכים. למי שרגיש לרעש מומלץ לברר זאת מראש ולהסתכל בהערות הגולשים באתר ההזמנה.
 • הרוב המכריע של המלונות בולנסיה מציע חניה בתשלום גבוה מדי של בין 20 ל-26 יורו בממוצע ליום. לפיכך איננו ממליצים על השכרת רכב בולנסיהלמטרה של שימוש ברכב בתוך העיר. במקרה  שאתם רוצים להשתמש ברכב כדי להגיע לאתרים מחוץ לולנסיה לעומת זאת, המקרה שונה. למידע נוסף-השכרת רכב בולנסיה.

מלונות מומלצים בולנסיהBooking.com

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל