מידע כללי

פריז היא יעד לא זול. המטרפולין בפריז יקר לתושביו ולתייריו. לא תמיד יש באפשרותנו את האמצעים והיכולת להשקיע בחופשה יוקרתית בפריז, ולמזלנו אפשר גם אחרת. להלן מספר הצעות וטיפים להשגת לינה זולה בפריז:

1. תוכלו לבחור בלינה במלון שני כוכבים (או שלושה) שמעניק שירותים בסיסיים או באכסניות עם חדרים משותפים (בחלקן קיים גם חדר פרטי לזוג).

2. לקחת מיקום פחות מרכזי. פריז היא עיר מאוד נוחה מבחינת תחבורה ציבורית – גם אם לא תלונו ליד מוזיאון הלובר או על שדרות השאנז-אליזה תוכלו להגיע בקלות לאתרים המרכזיים של פריז באמצעות התחבורה הציבורית. אפשר למצוא מקומות לינה טובים וזולים באזורים נגישים מאוד כמו אזור אזור טוולירי (Tuileries)הרובע הלטיני (Latin Quartier)המארה (Le Marais) או אפילו אזור האופרה ובתי הכלבו (Opera et les Grand Magasins). מלון זול באזורים אילו יכול להיות בטווח 50 עד 250 שקלים ללילה (לחדר זוגי).

3. לקבוצות גדולות ומשפחות אנו ממליצים לחשוב על אופציה של דירת אירוח ולא מלון. זה יוזיל את הלינה, יעניק מטבח וריהוט (שיוזילו עלויות של ארוחות במסעדות) ויספק יותר מרחב בהשוואה לחדרי טריפל וקאודרפל במלונות השונים. כדאי לקרוא עוד תחת דירות בפריז ומלונות למשפחות בפריז.

4. תאריכים. בפריז כמו ברוב אירופה יש הפרשים גדולים במחירי הלינה כתלות בעונה. רוצים ללון בזול? בואו בחורף (מלבד ימי חגים כמו כריסמס). אי אפשר בחורף? בואו בסתיו או באביב – כמובן שבקיץ המחירים יהיו היקרים ביותר. כדאי לקרוא עוד תחת חופשת חורף בפריז.

**פרסומת**


דפי ייעוץ, שאלות ותשובות שענינו על מלונות לחופשה זולה בפריז

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל