מידע על מלונות בגבעה היפה והנוסטלגית של פריז

מידע כללי

ברובע ה-18 הצפוני שבפריז, בגבעה שמעט מנותקת מהאווירה של העיר עצמה, נמצא אזור המונמרטר (Montmartre). לאזור היסטוריה מפורסמת ומרתקת. הוא הפך מכפר קטן עם כרמים וטחנות קמח למוקד הבוהמייני של גדולי הציירים והאמנים הפריזאים במאה ה-19, שחיו חיי יצירה והוללות ברחובותיו.
הלינה באזור המונמרטר היא דבר דיי מבוקש על ידי הלנים בפריז (צריך לומר שפחות על התייר הישראלי שמעדיף לרוב אזורים אחרים מרכזיים יותר, כמו לינה באזור האופרה או לינה באזור הרובע הלטיני). יש מעל לשלוש מאות אפשרויות לינה באזור על הגבעה עצמה ובאזור החלונות האדומים הסמוך. רוב מקומות הלינה באזור מתאפיינים בלינה פונקציונאלית יותר – הרבה מאוד דירות אירוח קטנות. בנוסף, הינו אחד האזורים הפופולאריים למחפשי מלונות קטנים ברמה של שניים / שלושה כוכבים (מלונות ענק ו/או מלונות פאר לא תוכלו למצוא באזור זה).

היתרונות של הלינה באזור זה הם:

  • מחירים יחסית טובים (בהשוואה למלונות שנמצאים בלב העיר).
  • קרבה לאזורים פעילים ושוקקים מהנחשבים של פריז – בעיקר באזור האמנים, פלאס דה-טרטרה (Place du Tertre), בו ניתן למצוא אמנים פעילים רבים, מסעדות מצוינות וכדומה.
  • אפשרות לינה באזורים שקטים יותר ונעימים אך עם זאת נגישים למרכז העיר (יש הרבה סמטאות נעימות בעלות אווירה כפרית באזור).

החסרונות של הלינה באזור זה הם:

  • מרחק ממרכז העיר.
  • בעיות נגישות לחלק מהמלונות – אילו שנמצאים במעלה הגבעה ומצריכים טיפוס / הליכה בכדי להגיע למלון.
  • קרבה לאזורים מפוקפקים של חיי הלילה הפחות נעימים של פריז – נכון בעיקר למלונות שנמצאים בחלק התחתון של הגבעה באזור האורות האדומים והמולאן רוז’ (אזור לינה זה אומנם יותר זול ומרכזי, אך לא מתאים לכל התיירים שאינם רוצים ללון ליד חנויות לחפצי מין ותאטראות קאברט).

המלצות למחפשים מלון באזור

 

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל