בזילקת הלב הקדוש, או בזילקת סקרה קאר, הינה סמל לאומי ודתי בצרפת.

מידע כללי

בזיליקת הלב הקדוש (או בצרפתית, הסקרה קר) ניצבת בראש גבעת מונמארטר, הנקודה הגבוהה ביותר בפריז. זו כנסייה קתולית המוקדשת ללבו הקדוש של ישו, ומהווה את אחת הכנסיות היפות והמרשימות בפריז ואחד מהאתרים המומלצים בעיר.

הלינה באזור הסקרה – קאר כמו הלינה באזור המונמרטר היא דבר דיי מבוקש על ידי הלנים בפריז (צריך לומר שפחות על ידי התייר הישראלי המעדיף לרוב אזורים אחרים ומרכזיים יותר כמו לינה באזור האופרה או לינה באזור הרובע הלטיני).

ישנם מעל לשלוש מאות אפשרויות לינה באזור על הגבעה עצמה ובאזור החלונות האדומים הסמוך. רוב מקומות הלינה באזור מתאפיינים בלינה פונקציונאלית יותר – הרבה מאוד דירות אירוח קטנות. כמו כן, הינו אחד האזורים הפופולאריים למחפשי הדירות בפריז ומלונות קטנים ברמה של שניים / שלושה כוכבים (מלונות ענק ו/או מלונות פאר אין בכלל באזור).

**פרסומת**היתרונות של הלינה באזור זה הם:

  • מחירים יחסית טובים (בהשוואה למלונות שנמצאים בלב העיר).
  • קרבה לאזורים פעילים ושוקקים מהנחשבים של פריז – בעיקר באזור האומנים בפלאס דה-טרטרה (Place du Tertre), בו ניתן למצוא אומנים פעילים רבים, מסעדות מצוינות וכדומה.
  • אפשרות לינה באזורים שקטים יותר ונעימים, אך עם זאת גם נגישים למרכז העיר (יש הרבה סמטאות נעימות בעלי אווירה כפרית באזור).

החסרונות של הלינה באזור זה הם:

  • מרחק ממרכז העיר.
  • בעיות נגישות לחלק מהמלונות – אלו שנמצאים במעלה הגבעה ומצריכים טיפוס / הליכה כדי להגיע למלון.
  • קרבה לאזורים מפוקפקים של חיי הלילה הפחות נעימים של פריז – נכון בעיקר למלונות שנמצאים בחלק התחתון של הגבעה, באזור האורות האדומים והמולאן רוז’ (אזור לינה זה אומנם יותר זול ומרכזי – אך לא מתאים לכל התיירים שאינם רוצים ללון ליד חנויות לאביזרי מין ותאטראות קאברט).

המלצות למחפשים מלון באזור

 

**פרסומת**סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל