סיורי יום לטירת לידס, קתדרלת קאנטרברי ודובר, מלונדון

כרטיס ליום סיור בטירת לידס, קתדרלת קאנטרברי ודובר

להכיר את אנגליה הקלאסית

לונדון היא עיר נהדרת, אבל חבל לעזוב אותה מבלי לסייר לפחות ליום אחד באזורים הכפריים מסביבה. סיור זה מאפשר לכם לנסוע צפון-מערבה ולבקר בטירת לידס הציורית וההיסטורית, בקתדרלת קאנטרברי ובדובר.

בדרככם צפונה תעברו גם בגריניץ’, ביתם של המצפה המלכותי וקו גריניץ’ (מרידיאן) – המקום בו הזמן העולמי נקבע. כשתגיעו לטירת לידס, תהנו מתצפית אישית ממרומיה של הטירה המהוללת הזו מהמאה ה-12. לאחר מכן תבקרו בקתדרלת קאנטרברי המפורסמת, שם תוכלו לחזות בצוקים הלבנים של אזור דובר המרהיב.

כרטיס ליום סיור בטירת לידס, קתדרלת קאנטרברי ודובר

מה הסיור כולל?

טירת לידס הינה אטרקציה תיירותית אנגלית עמוסה, אך הסירו דאגה מלבכם בכל הנוגע להידחפות בקהל, אם תצטרפו לסיור זה תהנו מסיור פרטי אקסקלוסיבי בטירה לפני ההגעה של הקהל הרחב, מה שיאפשר לכם ליהנות ממלוא הדרה של הטירה תחת שקט יחסי (ללא תקתוקי המצלמות היפניות
שיאפיינו אותה בשעות המאוחרות יותר של היום).

טירת לידס צילום מלמעלה 

טירת לידס מפורסמת באגם המנצנץ המקיף אותה – אגם היוצר תעלת מגן אפקטיבית. אחורה בדפי הזמן, בשנת 1119, הטירה נהנתה משטח אידיאלי של 500 אקר של פארקים וגנים, מה שהפך אותה לאחת הטירות הציוריות בבריטניה. תוכלו להתרשם בטירה מאוסף מדהים של ריהוט מימי הביניים, שטיחים ואמנות אימפרסיוניסטית. תוכלו לצפות במעופן של ציפורים נדירות, ולבקר ביקב ובמבוך המפורסמים של הטירה.

הצוקים של דובר

טירת לידס

בשלב הבא תמשיכו לקתדרלת קאנטרברי אשר נבנתה במאה ה-11. הקתדרלה קשורה להרבה דמויות בכירות בכנסייה – השם המפורסם מכולם הינו סנט תומס בקט, אשר נרצח שם ב-1170. הסגנון הגותי של ארכיטקטורת הקתדרלה הינו עדות פועמת להיותה מקום מולדתה של הנצרות האנגלית. היא גם משחקת תפקיד חשוב בספר החשוב של צ’אוקר, סיפורי קאנטרברי.

לבסוף, תמשיכו דרך אזור קנט הידוע כ”גן אנגליה”, יחד עם העיירות המשונות והנופים היפים הנמשכים עד חוף דובר. כאן תוכלו להתרשם מהמצוקים הלבנים של דובר, גובהם 122 מטר מעל פני הים. גבוה מעל התעלה האנגלית נמצאת טירת דובר, הטירה הגדולה באנגליה.
כתובת האיסוף ליציאה לסיור:

איסוף ויציאה מ-Concludes at Victoria (יציאה בשעה 8:45).