יום סיור לסטונהנג’ מלונדון, הנחה בלעדית ומידע מקיף

הזמנת סיורים יומיים מלונדון לסטונהדג' עם הנחה לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO 5)

ביקור בסטונהדג’ הסיור היומי המומלץ והפופולארי מחוץ ללונדון

צאו מלונדון למסע בזמן על ידי טיול יומי היוצא מלונדון לאזור סטונהנג’, האנדרטה של סטונהדג’ היא חידה מעוררת ההשתאות שסקרנה דורות ומבקרים רבים סביר שהיא תסקרן גם אותכם. למי שרוצה לקרוא עוד לעומק על האתר עצמו אנו ממליצים להסתכל בעמוד המקיף שלנו: הכל על סטונהדג’ – המדריך המקיף בעברית. אפשרי להגיע לסטונהדג’ מלונדון לבד, אבל העובדה שזה דורש הזמנת כרטיסים ושימוש בתחבורה ציבורית או נהיגה ברכב שכור (בהמשך העמוד אנו מפרטים על כך יותר) מביאה רבים לבחור בדרך של הזמנת סיור מאורגן.

הזמנת סיורים יומיים מלונדון לסטונהדג' עם הנחה לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO 5)

ישנם אופציות לסיורים רבים היוצאים מלונודון לסטונהדג’ מסיורים לאתר ההיסטורי בלבד ועד סיורים שיאפשרו לכם לראות עוד אתרים במרחבים הכפריים שמחוץ ללונדון (למשל:אוקספורדטירת ווינסדור, המרחצאות הרומיים) כל אחד מהסיורים הללו מתאים במשך, במחיר ובנקודות העניין השונות אותם תפגשו. האופציות הפופלאריות ביותר הם (את כלל הסיורים המוזכרים כאן עדיף להזמין מראש ולהבטיח את מקומכם, הזמינות נמוכה):

טקס דרואידי באתר – עד היום יש קבוצות הרואות באתר כמקום קדוש. 
(צילום sandyraidy – https://bit.ly/2IO6H6T)

סטונהדג’ על רקע השמש השוקעת – סוף היום הוא הזמן הפופלארי לביקור במקום. 
(צילום – Rob Purvis – https://bit.ly/2k7eDlx)

ישנם עוד אפשרויות רבות לסיורים מודרכים מלונדון לסטונהדג’ אנו ממליצים את כולם להשתדל להזמין מראש – לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ואפשרות הזמנה לשלל אופציות לסיורים מודרכים מומלצים מלונדון לסטונהדג’ עם אפשרות ביטול בעת הצורך.האם ניתן להגיע לסטונהג' עצמאית ללא סיור מודרך?

קודם כל כן ולהרבה תיירים זה אופציה מאוד מתאימה כיוון שלמרות הסרבול הקטן והעובדה שהנסיעה ארוכה יותר, הגעה בתחבורה ציבורית היא אופציה זולה בהרבה מהגעה עם סיור מודרך. קחו רק בחשבון שהנסיעה באוטובוס היא יותר מ3 וחצי שעות והנסיעה ברכבת היא יותר משעתיים וחצי. ישנו אוטובוס (יוצא מתחנת ויקטוריה ומשדה התעופה הית’רו) המגיע למקום ממרכז העיר ועוצר במרחק הליכה (Amesbury נמצאת במרחק של 10 דקות הליכה, אפשרי גם לקחת מונית) – זוהי הדרך היותר זולה להגיע לאתר. למי שרוצה תחבורה ציבורית יותר נוחה ומהירה אפשר גם להגיע ברכבת מלונדון (יוצא מתחנת ווטרלו) ללסליסבורי ומשם לקחת שאטל של אחת מספקי התיירות במקום. אנו ממליצים להזמין את הכרטיסים מלונדון לסטונהדג’ מראש על מנת להבטיח כרטיסים במחיר טוב וישיבה משותפת (במיוחד כאשר מדובר בקבוצות הגדולות משניים) – לחצו כאן להזמנת כרטיסים לתחבורה ציבורית לסטונהדג’.

כמובן שאפשר להגיע לסטונהדג’ ברכב שכור הכבישים יחסית נוחים ויש חניה לצד הפארק הארכיאולוגי, כאשר יש לקחת בחשבון את היבטי הנהיגה הייחודים של בריטניה ראו על כך מידע רב בנושא בעמודים: השכרת רכב בלונדון והשכרת רכב באנגליה (כאן תוכלו לקבל הכוונה נוספת על דרכי הגעה). למי שמתכנן לקחת רכב מלונדון אנו ממליצים להזמין את הרכב בתקופת האביב והקיץ כמה שיותר זמן מראש כיוון שהמחיר לא יהיה זול יותר, והביקוש גבוהה במיוחד לרכבים עם פחות היצע כמו רכבים גדולים, אוטומטיים וג’יפים (לחצו כאן להזמנת רכבים בלונדון עם אפשרות ביטולולחצו כאן להזמנת רכבים בלונדון עם הנחה לגולשי הכל על).

*ההגעה ברכב שכור מתאימה למי שמזמין רכב בלי קשר לסיור זה ומתכנן סיור באנגליה ליותר מיומיים שלושה שהביקור באתר זה הוא חלק ממנו – ההזמנה של רכב ליום רק עבור סיור זה לדעתנו אינה מומלצת.

מה סיורי היום כוללים?

הסיורים היומיים משתנים בין אחד לשני, חלק יכללו איסוף מבית המלון, חלק ממרכז לונדון (לרוב תחנת ויקטוריה Victoria Coach Station)- זה כמובן משפיע על המחיר שלהם.  חלק כאמור יעברו רק בסטונהדג’ וחלק בנקודות עניין נוספות. חלק יכללו גם ארוחת צהריים וחלק לא. אנו ממליצים לבחון בכל סיור יומי שאתם בוחרים את המפרט שלו ואז להחליט האם הוא מתאים לכם או לא. הסיור היומי כולל נסיעה באוטובוס ממוזג (לרוב גם עם חיבור לאינטרנט אלחוטי) הלוך וחזור אל סטונהנג’ (ואל היעדים הנוספים בסיור), מדריך אאודיו (באנגלית, צרפתית, גרמנית, רוסית, פולנית). המחיר כולל בתוכו את הכניסה לאתרים השונים.

אורך הסיורים משתנה בין 6-12 שעות.

מה התכנות העיקריות שיש בסיורים אילו?

תחנות עיקריות שסיורים אילו עוברים מלבד האתר הארכיאולוגי של סטונהדג’ (עליו תוכלו לקרוא בפירוט פה)

  • טירת ווינסדור

רבים מהסיורים מתחילים בבית ששימש את המשפחה המלכותית במשך 900 שנים, ושנחשב לטירה הכבושה הגדולה והעתיקה בעולם. חומותיה המבוצרים של טירת ווינסדור שולטים בעיר הנהדרת שהתפתחה סביבה במשך השנים.
תוכלו לראות את הדירות הנשיאותיות המקושטות בפאר בכנסיית סנט ג’ורג’. תוכלו לחזות בהחלפת המשמר הצבעונית הרשמית והמפוארת (ב-30 באפריל, ב-18-19 במאי וב-16-18 ביוני האתרים סגורים וסיורים שעוברים לרוב בטירת ווינדזור מעבירים את הביקור לארמון המפטון קורט במקום בטירה).

טירת ווינסדור

  •  Bath – “המרחצאות הרומיים”

הסיור ימשיך ל”אמבטיה” המפורסמת בארכיטקטורה הגאורגית שלה. תוך סיור פנורמי במרחצאות תתאהבו ברחובותיה המקסימים של העיירה. תבקרו באמבט “אבי”, גשר “פולטני” המצולם רבות, הבנוי עפ”י הדגם של פונטה וקיו בפירנצה. במהלך הסיור תבקרו גם במרחצאות רומיים, ובאמבט הרומי השמור ביותר מהעת העתיקה.  לקריאה נוספת על באת’: באת’ המדריך המקיף בעברית.

בת’ – Bath

 

כרטיסים וסיורים מודרכים לסטונהנג’ מלונדון

שאלות נפוצות על סיור יום בסטונהנג

תשובות לשאלות שנשאלנו בעבר על סיורים אילו:

ימי הסיור לסטונהדג' מומלצים לכל אוהבי העתיקות והמעוניינים להרחיב את ידיעותיהם על ההיסטוריה העשירה של אנגליה, ולמי שבעת הביקור בלונדון זמנו בידו ומעוניין לצאת מהעיר על מנת לצפות בנופים אחרים ולחוות אטרקציות מעניינות. מי שרוצה להתעמק בסודות של סטונהדג' עצמו כדאי לבחור את הסיור המומקד רק בפארק הארכיאולוגי (לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול) למי שמחפש יותר את הנופים והתרבות כדאי לקחת את הסיור המשולב עם אוקספורד (לפרטים והזמנה) או לסיור המשולב עם באת' (לפרטים והזמנה) ולמי שיש אהבה גם לארמונות ומשפחת המלוכה כדאי לקחת את הסיור המשולב עם ביקור בווינדזור (לפרטים והזמנה)

יש מספר רב של אפשרויות לקניית כרטיסים לסיורים הללו. למי שרוצה לרכוש בעיר באזור דוכני התיירות בכיכר טרפלגר או כיכר לסטר תראו הרבה דוכניים שיציאו לכם סיורים אילו. יש הרבה מאוד אפשרויות הזמנה און ליין. כרטיסי כניסה וסיורים מודרכים בפארק עצמו (ללא הסעה מלונודון) אפשר להזמין באתר הרישמי. האפשרות המומלצת על ידינו היא הזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה,  או הזמנה עם אפשרות ביטול בחינם בקישור זה או הזמנה בקישור זה עם שירות לקוחות בעברית  (הסיורים באנגלית)

הסיורים נמשכים חצי יום עד יום (6-14 שעות). המידע על זמן הסיור מפורסם בעמודי ההזמנה השונים ורצוי לבדוק שהוא מתאים לכם.

יש כמה וכמה אפשרויות לסיור מאוד פופלארי זה. האפשרות הפופלארית אחת היא בשילוב עם באת' – לפרטים והזמנה בהנחה לגולשי הכל על  | לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול | להזמנה עם שירות לקוחות בעברית. אופציה פופלארית אחרת היא:יום סיור מלא הכולל את ווינדזור, אוקספורד וסטונהדג’ (גם הוא מבוקש מאוד – לדעתנו יותר טוב ומתאים למשפחות) – לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול.

יש רק לשים לב שב-30 באפריל, ב-18-19 במאי וב-16-18 ביוני האתרים סגורים וסיורים שעוברים לרוב בטירת ווינדזור מעבירים את הביקור לארמון המפטון קורט במקום בטירה.

הסיורים הקבועים שנסקרו עלידנו מועברים באנגלית, לא ידוע לנו על סיור כזה שמועבר בעברית. יכל להיות שיש מידי פעם חברות ישראליות בלונדון שיוציאו סיור כזה כתלות בהזמנה או כסיור פרטי. מרבית ההדרכות של החברות הישראליות בלונדון הן מתמקדות בתוך לונדון.

כל סיור הוא כמובן שונה. אבל ככלל הסטנדרט הוא שילדים בגילאים 3-16 ומבוגרים מעל גיל 60 זכאים להנחה (בעת ההזמנה יש לכם אפשרות לבחור כרטיסים המזכים בהנחה). ילדים מתחת לגיל 3 בחינם.

הסיור הזה, כולל נסיעה באוטובוס ממוזג הלוך וחזור אל סטונהנג’ בלבד, מדריך אודיו (באנגלית, צרפתית, גרמנית, רוסית, פולנית). המחיר כולל בתוכו את הכניסה לאתר. אורך הסיור כ-6 שעות.
הסיור הזה, כולל גם את טירת ווינסדור והמרחצאות הרומיים, כולל נסיעה באוטובוס ממוזג ובעל חיבור ווי פיי הלוך וחזור, מדריך. המחיר כולל כניסה לכל האתרים. אורך הסיור כ-11 שעות.

האתרים אליהם אנו שולחים הם בטוחים ונוחים לכן אנו ממליצים עליהם.
אם אתם נוסעים בתקופת האביב והקיץאנו ממליציחם להזמין כרטיסים לסיור מראש, מיכוון שהביקוש אליו מאוד גבוהה.
במידה ואתם נוסעים בחורף… יש פחות לחץ בנושא.

למי שמתעניין בעמוד זה כדאי לקרוא גם: