הרפתקאות שרק, לונדון- כרטיסים בהנחה והמידע המקיף בעברית| Shrek’s Adventure

מידע על הרפתקאת שרק בלונדון

עדכון אביב 2024

עונה זו מסמנת את תחילת עונת התיירות בלונדון ומספר התיירים שמגיעים עולה. העומס מתחיל להיות מורגש וכמות המבקרים באתרים השונים בעיר, וכך גם הרפתקאות שרק, עולה. למי מכם שמתכנן כבר עכשיו, כמו רבים, את חופשה הקיץ אנו ממליצים לרכוש כרטיסים מראש עם אפשרות ביטול כדי לשמור על גמישות. גם במידה וערכתם תוכנית מסודרת לטיול ויודעים מתי תבקרו באטרקציה אנו ממליצים על הזמנה מראש וכך לחסוך את רכישת הכרטיס במקום עצמו (או מציאת כרטיס בהנחה כך שיהיה זול יותר מרכישה במקום עצמו). להזמנת כרטיסים מראש להרפתקאות שרק: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם | בקישור הזה עם שירות לקוחות בעברית.

המדריך המקוצר למתכנן ביקור בחוויית שרק בלונדון

הרפתקאת שרק (Shrek’s Adventure! London) היא אטרקצית ארבעה מימדים לילדים בנושא הסרט שרק של אולפני הקולנוע DreamWorks, הממוקמת בבית העיריה של לונדון. מדובר באחת האטרקציות הפופלאריות ביותר בלונדון למבקרים עם ילדים (וגם כאלו שלא) ובגלל מיקומה המרכזי והחוויה היחודית היא  לחווית שרק מושכת מבקרים רבים. התורים לכניסה לאטרקציה אינם מאוד גדולים ברוב השנה, אבל בקיץ רצוי מאוד להזמין את הכרטיסים מראש – לחצו כאן להזמנת כרטיסים מראש להרפתקאות שרק בלונדון עם הנחה לגולשי הכל על (קוד קופון HAKO5). בנוסף מומלץ לכוון את הביקור שלכם לשעות שאינן שעות העומס במיוחד בתקופת הקיץ, החגים וסופי שבוע (שעות העומס הן 12:00-14:00).

  • שימו לב – בגלל שמדובר באטרקציה בה יש הרבה סרטים ודיבור, ילדים עד גיל 10-11 לדעתנו פחות יהנו פה, בנוסף אם הילדים פחות יודעים אנגלית תצטרכו להסביר להם לא מעט במהלך הביקור את שהם רואים.

הכניסה להרפתקאות שרק בלונדון היא מאחד האזורים הגדושים ביותר בתיירים ממש לפני הלונדון אי ומול בניין הפרלמנט

הרפתקאת שרק בלונדון קרובה מאוד לאטרקציות כמו לונדון אייהאקווריום של לונדון, והצינוק של לונדון, וסמוכה לאתרים המפורסמים גשר ווסמיניסטר, והביג בן ובית הפרלמנט. ובגלל המרכזיות של האטרקציה לרוב משלבים אותה עם כרטיס משולב (הכרטיסים המשולבים שלה מאוד פופלרים). הכרטיס המשולב  הפופלארי ביותר הוא הכרטיס המשלב את הרפתקאות שרק וכניסה ללונדון אי (לפרטים והזמנה עם הנחה לגולשי הכל על).

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

סרטון המציג את הרפתקאת שרק בלונדון
מה רואים?

במהלך הסיור, תפגשו דמויות שונות משרק- ג׳ינג׳י, דונקי החמור, פיונה הנסיכה ועוד, וכמו כן דמויות מסרטים אחרים של DreamWorks כגון מדגסקר, קונג פו פנדה והדרקון הראשון שלי. הסיור כולל נסיעה באוטובוס ארבעה מימדים, וכולל דמויות אינטראקטיביות, הולוגרמות וסיפורי אגדות שובים.

שאלות נפוצות על הרפתקאת שרק בלונדון

ביקור ב'הרפתקת שרק' מומלץ בעיקר לילדים אך גם ההורים יהנו מהחוויה.

מומלץ להגיע לאולפני הקולנוע DreamWorks בתחבורה ציבורית, הדרך הנוחה ביותר היא באמצעות הטיוב- Waterloo, Embankment, Charing Cross (קווים Northern ו-Bakerloo).

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים להרפתקאת שרק. ניתן לקנות כרטיסים מהאתר הרשמי של "הרפתקאת שרק", אך במקרים רבים זמינות הכרטיסים באתר הרשמי נמוכה, ועל כן האפשרויות המומלצות על ידינו הן:
להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה.
להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.

כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת ווטרלו (Waterloo Station) , תוכלו לראות את האופציות השונות כאן. עוד על חברת LuggageHero אשר מפעילה את השירות תוכלו לקרוא בעמוד הסקירה שלנו בקישור הזה.

כן, יש כרטיסים המשלבים את הרפתקאת שרק עם אטרקציות נוספות, למשל:
כרטיס המשלב את הרפתקאת שרק ואת לונדון איי, וכולל כניסה לכל האטרקציות בהרפתקה של שרק בשילוב עם 30 דקות סיבוב בלונדון איי. להזמנת הכרטיס עם הנחה של 5% לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה.
כרטיס המשלב את הרפתקאת שרק ואת קידזניה, וכולל כניסה וגישה לכל הפעילויות בקידזניה בשילוב עם כניסה לכל האטרקציות בהרפתקה של שרק. להזמנת הכרטיס עם הנחה של 5% לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה.
המלצות "הכל על"

  • המלצה של רמי להב: ״חויה מדהימה מבחינת הפירוטכניקה, חלק מהדמויות הם חשקנים וחלק הולוגרמות מרשימות מאוד. הקטע המבאס – אסור לצלם, ובסוף משדלים אותך לקנות את התמונות שלך במחיר מופקע (40 פאונד או משהו באזור). גם ההורים נהנו מאוד״.
  • אפשרויות כרטיסים:
  • .מתאים ומומלץ לילדים, גם ההורים נהנו
  • ישנם תיירים אשר מגיעים לאזור זה עם תיקים גדולים או מזוודות (בדרך אל או משדה התעופה למשל), דבר אשר מקשה מאוד על ההתנהלות. במקרים אלו אנו ממליצים להשאיר אותם בנקודות שמירת חפצים אשר פזורות ברחבי העיר. כדאי לבדוק על נקודות הנמצאות ליד תחנת ווטרלו (Waterloo Station) , תוכלו לראות את האופציות השונות כאן. עוד על חברת LuggageHero אשר מפעילה את השירות תוכלו לקרוא בעמוד הסקירה שלנו פה.

מי שהתעניין בעמוד זה אולי יתעניין גם בעמודים הבאים:

כרטיסים לאטרקציות נוספות לילדים וכרטיסים משולבים בלונדון

מידע שימושי על הרפתקאת שרק

שעות פתיחה

כל השבוע (למעט חמישי) 10:00-18:00. חמישי 11:00-18:00.

כתובת

Riverside Building, Westminster Bridge Rd, London SE1 7PB, United Kingdom.

הגעה
directions_subway
מטרו

Waterloo, Embankment, Charing Cross (קווים Northern ו-Bakerloo).

directions_bus
אוטובוס

קווים 12, 53, 148, 159, 211, 453.