הסעות בין שדות התעופה למרכז העיר לונדון – המדריך המקיף ביותר בעברית

הזמנת הסעה מ/אל שדה התעופה

ישנם רבים שבוחרים להגיע משדה התעופה של לונדון לעיר בעזרת תחבורה ציבורית: רכבות האקספרס הן האופציה הנבחרת ביותר (לפרטים והזמנה של רכבות אקספרס מהשדה לעיר לונדון)  הסעה מאורגנת. נכון שיש תחבורה ציבורית לא רעה מהשדה לעיר, אבל לאילו הנוחתים בלילה לעיתים אינה פועלת וגם רבים מאילו שינחתו ביום יעדיפו לא להיסחב עם המזוודות בתחבורה הציבורית. ישנם חברות ישראליות רבות שמקיימות את שירות זה, אך רובם יקרות יחסית ועיקר יתרונם הוא נהג דובר עברית. אך ישנם חברות רבות המקיימות את שירות זה בלונדון (לפרטים והזמנה של הסעות משדה התעופה של לונדון לעיר עם אפשרות ביטול). ישנם הסעות משותפות הזולות יותר וישנם הסעות פרטיות שהינן יקורות יותר כך או כך היתרון של ההסעות הוא בכך שיקחו אותכם מהשדה ישר לפתח המלון שלכם.

הזמנת הסעה מ/אל שדה התעופה
אפשרויות ההגעה מהית’רו

מהית’רו יש רכבת תחתית, קו פיקדילי מחבר את הית’רו עם מרכז לונדון, רבים בוחרים אותה. הי מהירה ונוחה והכי זולה. אלא שרבים המגיעים בלילה שאינה פועלת או שמעדיפים לא להיסחב עם מזוודות בטיוב מעדיפים פתרונות אחרים. רכבת האקספרס (לפרטים והזמנה), היא היום פתרון מאוד פופלארי. רכבת האקספרס שירות רכבות ייעודי המציע נסיעה מהירה יותר מהית’רו למרכז לונדון. הית’רו אקספרס נוסעת ללא הפסקה לתחנת פדינגטון בתוך כ-15-20 דקות. מי שרוצה נוחות ומהירות (ולקבוצות ומשפחות שלהם הפער במחיר לא כזה משמעותי) יעדיפו מוניות ושירותי העברה פרטיים זמינים בכל המסופים של היתרו. ניתן למצוא מוניות שחורות מורשות בדרגות ייעודיות מחוץ לטרמינלים, בעוד שניתן להזמין שירותי העברה פרטיים מראש (לפרטים והזמנה). מספר שירותי אוטובוסים פועלים מהית’רו לחלקים שונים של לונדון. הפופולרי ביותר הוא שירות ה National Express (לפרטים והזמנה), המחבר את הית’רו עם מיקומים מרכזיים במרכז לונדון.

אפשרויות ההגעה מגטוויק

בדומה להית’רו אקספרס, לנמל התעופה גטוויק יש שירות רכבות ייעודי משלו בשם גטוויק אקספרס (לפרטים והזמנה). הוא נוסע משדה התעופה לתחנת ויקטוריה במרכז לונדון ולוקח כ-30 דקות והוא היום אחת האופציות המומלצות ביותר להגעה לעיר למרבית התיירים. ישנם גם שירותי רכבת סדירים מנמל התעופה גטוויק לתחנות שונות בלונדון, כולל תחנת ויקטוריה, וגשר לונדון. שירותים אלה בדרך כלל זולים יותר מהגטוויק אקספרס, אך ייתכן שיהיו יותר עצירות בדרך. מוניות ושירותי העברה פרטיים זמינים בנמל התעופה גטוויק. ניתן למצוא מוניות מחוץ לטרמינלים, אך רבים מעדיפים להזמין העברות פרטיות מראש כהסעה משותפת או הסעה פרטית (לפרטים והזמנה).גם National Express ו-EasyBus מספקות שירותי אוטובוס מגטוויק למיקומים שונים במרכז לונדון שיטת הגעה שהופכת פופלארית יותר יותר בשנים האחרונות (לפרטים והזמנה).

המלצות "הכל על"

  • אין שום סיבה להימנע מהזמנה מראש של הסעות. זה יותר זול, מבטיח שימתינו לכם בכל שעה שתנחתו ומאפשר לכם להתלונן על חברה מסודרת שלא התנהלה כיאות.
  • למשפחות וקבוצות הסעות ומוניות הופכות להיות משתלמות יותר בלונדון.
  • בשעות היממה יש מוניות רבות בשדות התעופה בלונדון. כאשר נוחתים בלילה בעיר, יש פחות ועוד יותר מומלץ להזמין הסעה מראש.
  • בטיוב או באוטובוס, ילדים עד גיל שנתיים אינם מחוייבים בתשלום כאשר נוסעים עם מבוגר שמשלם, למידע נוסף על לונדון עם ילדים.
  • ההסעה מונגשת גם עבור מתניידים באמצעות כסא גלגלים, אך שימו לב כי יש לציין זאת בעת ביצוע ההזמנה.
  • שימו לב כי בקרב רוב חברות ההסעה, כל נוסע רשאי להביא עימו תיק יד אחד ומזוודה אחת. כל מטען נוסף תלוי במקום הפנוי ברכב.

 

הזמנת כרטיס