יום סיור מלונדון באוקספורד וקוסטוולדס

הזמנת סיור יומי מלונדון לאוקספורד עם אפשרות ביטול

סיור באזור אוקסופרד וקוסטוולדס – להכיר את אנגליה של ימי הבניים

אזור אוקספורד וקוסטוולדס, שמוכר כאזור של יופי טבעי בלתי רגיל, מהווה את אחד האזורים הפסטרוליים והמקסימים בברטיניה ולכן את אחד מהאזורים הכי פופלארים לימי טיול מלונדון. יש כמה וכמה סוגי סיורים יומיים מלונדון לאוקספורד, הפופלארי ביותר הוא הסיור יוצא מהעיר לונדון ומאפשר לכם לבקר באזור האנגלי הקלאסי, הכולל את קוסטוולדס, אוקספורד, סטנפורד וטירת וורוויק (לחצו כאן לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול) ואילו הסיור השני הוא זה המשלב את אוקסופורד וקוסטוולדס עם סטונהדג’ (לחצו כאן לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול) וישנם גם סיורים פופלארים המשלווים את הביקור באוקספורד עם ביקור באולפנים של הארי פוטר ליום שמשלב היסטוריה ופנטזיה (לחצו כאן לפרטים והזמנה עם אפשרות ביטול).

הזמנת סיור יומי מלונדון לאוקספורד עם אפשרות ביטול

מה הסיור כולל?

. הסיור באזור אוקספורד מאפשר לכם לשקוע מעט בהיסטוריה של אנגליה תוך טיול בגבעות עגלגלות, צפייה בכפרים ציוריים, במקום הולדתו של וויליאם שייקספיר, וכמובן לבקר באחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות בעולם, הלא היא אוניברסיטת אוקספורד המדהימה.

למי שמעוניין לקרוא עוד מידע על העיר אוקספורד, ראו עמוד זה: אוקספורד, בריטניה – המדריך המקיף | Oxford

סימו לב: פירוט זה הוא פירוט של הסיור הפופלארי ביותר : From London: Cotswolds and Oxford Guided Day-Trip אם תקחו סיור אחר ללונדון סביר שיהיו בו התמקדות בנקודות עניין אחרות.

  • אוקספורד

הסיור היומי מתחיל במסע לאורך גבעות צ’ילטרן לאוקספורד, העיר עם הצריחים, וביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם דוברי האנגלית. המבנים האלגנטיים, בעלי האופי העתיק יומין של אוקספורד ומדשאותיה היוו מוקד משיכה לרבים לאורך השנים (כולל ביל קלינטון וביתו צ’לסי, יו גרנט וקייט בקינסייל). במהלך הטיול, תחזו בספרייה הבודליאנית ובמכללת קרייס צ’רצ’, המקום בו סצנות הארי פוטר צולמו ואותו מקום ממש בו למד אלברט איינשטיין. הסיור כולל כניסה לקרייס צ’רצ’.

האוניברסיטה של אוקספורד

 

  • סטרטפורד אפון-אבון

בשלב הבא בסיור תסיירו בקוטסוולדס, אזור המעוטר ביופי אנגלי עדין, מורשת והיסטוריה. תוכלו להציץ מבעד לחלון ולראות את הבתים המקסימים בעלי גגות הקש ואת האכסניות הקסומות של האזור. בסוף חלק זה תגיעו לסטרטפורד אפון-אבון, מקום הולדתו של היוצר המפורסם וויליאם שייקספיר. תבקרו בביתו של שייקספיר מתקופת טיודור, יחד עם הסלון האופייני, חדרי השינה והמטבח.

נוף טיפוסי בסטנפורד

  • טירת וורוויק

לאחר נסיעה קצרה מגיעים לטירת וורוויק השוכנת כאן עוד מימי הביניים, טירה אשר מגדליה המדהימים נשארו ללא פגע במשך שנים רבות. כאן תחזרו בזמן כ-1,000 שנים לאחור, תוך חציית גשר הולכי רגל לעולם אבוד של נשפים, קרבות וחגיגות. טפסו בגרם המדרגות המתפתל אל מגדל הנסיכה, או, אם תחושו אמיצים, בקרו במרתפים המצמררים בהם עונו אסירים בימי הביניים. ייתכן שתרצו לערוך טיול בגנים המרהיבים והמטופחים של הטירה, בהם קשתים ומתאבקים מתאמנים בחודשי הקיץ.

טירת וורוויקכתובת האיסוף ליציאה לסיור:

Victoria Coach Station, Gates 1-5 (יציאה בשעה 8:45).