טיסות וחבילות לקוסטה בראווה

למצוא את הטיסה המתאימה לך ביותר לחוף הפראי במינימום מחיר

מידע כללי

אין טיסות ישירות לקוסטה בראווה. הטסים לקוסטה בראווה לרוב טסים לברצלונה (לפרטים והזמנה של טיסות לברצלונה) ןמשדה התעופה אל פארט יוצאים לקוסטה בראווה או ברכב שכור (ראו השכרת רכב בברצלונה) או ברכבת לחירונה או בלאנס (לפרטים והזמנת כרטיסי רכבות) ויש שמצטרפים לאחת משירותי ההסעות שיש מברצלונה לקוסטה בראווה (לפרטים והזמנה)
המלצות כלליות למזמינים טיסה או חבילה לקוסטה בראווה

  • ישנם אפשריות להשיג דילים במגוון צורות ואפשריות. יש המשלבים זאת עם טיול מאורגן, אחרים עם משחק כדורגל בברצלונה ויש כאילו שפשוט באים לעשות בטן גב בחודשי הקיץ באחת מעיירות הנופש שעל הים התיכון – כל אחד ומה שמתאים לו. אנו ממליצים לבדוק את הדילים והחבילות שיש לקוסטה בראווה לעיתים הם משתלמות יותר מטיסה ומלון (לפרטים והזמנה)
  • שימו לב! למזמינים חופשת כדורגל בברצלונה עם לינה בקוסטה בראווה (קורה בעיקר בסוף אוגוסט עד אמצע אוקטבר) – אנא ודאו שיש לכם אפשרות גישה נוחה למשחק (הגעה וחזרה). זה לפעמים עקב אכילס של תוכנית כגון זו וכך למרות שהלינה במלון בברצלונה יקרה יותר, לא תמיד היינו ממליצים על אפשרות זו.
  • רבית מחבילות הנופש של החברות השונות באזור קוסטה בראווה מרוכזות ביעדים המרכזיים – אזור יורט דה מאר וטוסה דה מאר. אם יש שם חבילה נוחה לכם, לכו על זה, אם אתם גם כך מפרקים ובאים עם רכב שכור יש עוד מגוון עיירות ואפשרויות ללינה בחוף – ראו פירוט נרחב תחת: מלונות ודירות מומלצים בקוסטה בראווה ואיפה ללון בקוסטה בראווה.
 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות: