בלאנס Blanes

מידע כללי והיסטוריה

בלאנס (Blanes) היא עיירת דייגים קטנה הנמצאת כ-70 ק”מ מברצלונה. העיירה נחשבת כתחילתה של קוסטה בראווה והיא מחזיקה במגוון רב של מלונות ושני גנים בוטניים נחמדים.

מדי פעם מקיימת העיירה פסטיבלים, כמו פסטיבל גיטרה או פסטיבל ילדים, שמושכים אליהם לפעמים אנשים המבקרים בברצלונה (אנו משתדלים לעדכן על אירועים אלו בלוח הופעות בברצלונה).

המיקום של העיירה הופך אותה ל”תחנה המרכזית” של קוסטה בראווה ומרבית המבקרים באזור מגיעים אליה לפני שהם ממשיכים לעיירת הנופש שלהם (למשל הלנים ביורט דה מאר או בטוסה דה מאר לרוב עוברים דרכה).

The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

**פרסומת**אתרים מרכזיים

מלבד החופים הרבים והמפרץ היפה של העיר סביבו מרוכזים מרבית החופים, פועלים בעיר שני גנים בוטניים יפים: Marimurtra Botanical Garden ו- Pinya de Rosa Tropical Garden שנחשבים לגנים בוטניים ייחודיים מאוד המציגים צמחים מכל העולם (כ-7000 מינים).

קניות ובילויים

כמו כל קוסטה בראווה, סמוך לחוף תמצאו לא מעט חנויות, בתי קפה ומסעדות. רובם ככולם יגישו לכם דגים ומאכלי ים. בנוסף ישנו שוק של העיירה בו תוכלו לקנות פירות, ירקות וכמובן דגים, שרימפסים ושאר פירות ים.

שוק בבלאנס (צילום: Josep Renalias)

**פרסומת**המלצות "הכל על"

החוף של בלאנס

מידע שימושי

  • הגעה: ההגעה ברכב אפשרית ואפילו נוחה (ראה השכרת רכב בקוסטה בראווה והשכרת רכב בספרד) פשוט עושים זאת דרך כביש N-11 (כביש החוף של קוסטה בראווה).
    גם התחבורה הציבורית לעיירה מצוינת – באוטובוסים השונים (כולל שאטלים יעודיים היוצאים מברצלונה בקיץ בתדירות גבוהה) או דרך הרכבת RENFE של ספרד.
  • אתר אינטרנט רשמי: https://www.visitblanes.net/en/visit/115.html

התחנה המרכזית בבלאנס – מכאן ניתן להגיע לעיירות רבות בקוסטה בראווה (צילום: Lite)

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי