המוזיאון לאומנות, ולנסיה | Museo de Bellas Artes

מידע כללי

המוזיאון לאומנות (Museo de Bellas Artes) השוכן באזור הנמצא בין גני רויאל לשכונת קארמה, נבנה במאה ה17 בסגנון הבארוק. מוזיאון זה הוא השני בגודלו בולנסיה ונחשב לאחד מהמוזיאונים בעלי האוסף האומנותי החשוב בספרד. הגלריה כוללת בעיקר את עבודותיהם של אמנים מקומיים כגון Vicente López  Juan de Joanes, los Ribalta ,Joaquín Sorolla ו- Pinazo, אך מוצגות בה גם יצירות של אמנים חיצוניים מוכרים כמו  ואן דייק וגויה.
המוזיאון מציג תערוכות זמניות וקבועות, סיור מלא במוזיאון אורך בין שעתיים לשלוש וניתן להזמין הדרכה בתיאום מראש.

מבנה המוזיאון המרשים (צילום: Joanbanjoרישיון)
מה רואים?

המוזיאון מציג פריטי אומנות מהמאה ה-14 עד למאה ה-19, לצד ממצאים ארכיאולוגיים בעלי ערך ואוסף שלם של פאנלים גותיים מעוטרים. בנוסף, במוזיאון מוצגת אחת מחצרות הרנסנס החשובות ביותר במאה ה16: the courtyard of the Vich ambassador, שמאפשרת הצצה אל סגנונות הבנייה באותה התקופה.

סרטון המציג חלק מפריטי האומנות המוצגים במוזיאון (יחד עם הסבר לדוברי הספרדית מבינינו)
המלצות "הכל על"

מידע שימושי

שעות פתיחה

יום שני: סגור. שלישי-ראשון: 10:00 עד 20:00.

כתובת

Carrer de Sant Pius V, 9, 46010 València, Valencia, Spain

הגעה
directions_bus
אוטובוס

לקחת את אחד מקווי האוטובוס הבאים: 1, 6, 11, 16, 26, 28, 79, 95 או N10 ולדרת בתחנת Sant Pius V – Alboraia שנמצאת בכניסה למוזיאון. למידע נוסף על אוטובוסים בולנסיה.

directions_subway
מטרו

לוקחים את קו 3 (אדום), 5 (ירוק), 7 (כתום) או 9 (חום), של המטרו, יורדים בתחנת Alameda והולכים ברגל 900 מטר (כ12 דקות הליכה) לכיוון צפון-מערב. למידע נוסף על מטרו בולנסיה.

directions_subway

טראם

עולים על קו 4 של החשמלית, יורדים בתחנת Pont de Fusta והולכים ברגל 500 מטר לכיוון דרום-מזרח. למידע נוסף על טראם בולנסיה.

directions_car
רכב

לא מומלץ להגיע לאתר זה עם רכב מפני שאין חניונים קרובים ומכיוון שניתן להגיע אליו בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. למידע נוסף על השכרת רכב בולנסיה.