אוטובוס התיירים בולנסיה

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים בולנסיה

סיור זה מקנה לכם כרטיס התקף ל-24 שעות ומאפשר לעלות ולרדת לפי רצונכם על אוטובוס תיירים המסייר בעיר ולנסיה. האוטובוס בעל שתי הקומות מציע קומה עליונה פתוחה בה אפשר לשבת ולהסתכל על הרחוב והמבנים. כמו כן, באוטובוס תוכלו להקשיב להסבר מוקלט על העיר, אך הוא באנגלית. הכרטיס מאפשר לכם לקבוע את לוח הזמנים שלכם לפי רצונכם ולרדת מהאוטובוס בכדי לראות את העיר והאטרקציות השונות בה. ניתן לשדרג את הסיור ברכישת כרטיס לאושיאנוגרפיק בולנסיה (Oceanogràfic) – האקווריום הגדול ביותר באירופה המונה יותר מ-45,000 בעלי חיים.

הזמנת כרטיסים לאוטובוס התיירים בולנסיה

לאוטובוס שני מסלולים שונים היוצאים מהפלאזה דה לה ריינה (Plaza de la Reina) אך אפשר להתחיל את הסיור בכל אחת מהתחנות ובמספר רב של זמנים. חשוב לציין שניתן לעלות על שני המסלולים כיוון שהכרטיס תקף ל-24 שעות ולשני המסלולים.
תחנות המסלול האדום (ולנסיה ההיסטורית):

1. פלאזה ריינה (Plaza Reina)
2. המרכז לאומנות מודרנית בולנסיה (Institut Valencià d’Art Modern)
3. ארמון סאן פיו החמישי (San Pio V Palace)
4. מרכז הקניות נואבו סנטרו (Nuevo Centro)
5. מרכז הכנסים של ולנסיה (Palacio de Congresos)
6. פסל הדאמה איברקה (Palacio de Congresos)
7. גן החיות ביופארק (Bioparc)
8. מוזיאון ההיסטוריה של ולנסיה (Museo Historia Valencia)

תחנות המסלול הכחול (ולנסיה הימית):

1. פלאזה ריינה (Plaza Reina)
2. המוזיאון ההיסטורי פאלרו (Museo Fallero)
3. עיר האומנויות והמדעים של ולנסיה (Ciudad de las Artes y las Ciencias)
4. האושיאנוגראפיק (Oceanografic)
5. מרכז הקניות אקווה (Centro Comercial Aqua)
6. בית המלון לאס ארנאס (Las Arenas)
7. הנמל של ולנסיה (Puerto de Valencia)
8. בית הספר למדעי האוקינוס (Baleares)
9. ארמון סאן פיו החמישי (San Pio V Palace)

האוטובוס יוצא כל 20-30 דקות מתחנת היציאה וכל סיור מלא עורך כשעה וחצי.

בין האתרים הנוספים הנמצאים בסביבת הסיור תוכלו למצוא את מבנה שוק המשי (La Lonja), שהוא אחד מאתרי מורשת עולם של אונסק”ו, הקתדרלה של ולנסיה (Cathedral of Valencia)מגדלי קווארט (Quart Towers)מגדלי סרנו (Serrano Towers), שערי העיר העתיקה של ולנסיה (Valencia’s old city gates) ואצטדיון הפוטבול מסטאייה (Nou Mestalla).

במידה ותחליטו לרכוש כרטיס לאושיאנוגראפיק תוכלו לצפות באוסף בעלי החיים באקווריום המונה יותר מ-500 מינים שונים מאזור הים התיכון, הים האנטרקטי והארקטי, ימות טרופיים וים סוף. הסיור באקווריום לא מודרך ותוכלו להינות ממנו בקצב שלכם ואם תירצו אף לסעוד במסעדה הנמצאת במקום (לא כלול בעלות הכרטיס). כשתסיימו לטייל באקווריום תוכלו לחזור ולעלות על האוטובוס להמשך הסיור בעיר אך כמובן שניתן גם לסיים את הסיור באקווריום. יש לשים לב שרק המסלול הכחול עובר באקווריום.

הכרטיס לא כולל עלות כניסה לאטרקציות השונות בעיר ואינו כולל עלויות של מזון ושתיה במהלך היום (למידע נוסף על אוכל בולנסיה).יש לשים לב שהאוטובוס לא מתאים למוגבלי תנועה. (למידע נוסף על ולנסיה למוגבלי תנועה).

סרטון המציג את הנוף מהקומה העליונה של אוטובוס הסיור
המלצות "הכל על"

 

אוטובוס הסיור (צילום: Bernardo Aldo ph.רישיון)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? בעת הזמנת הסיור תקבלו אישור למייל אותו תוכלו להציג בעת העליה לאוטובוס. באפשרותכם גם להדפיס אישור זה על מנת להציגו באוטובוס, במידה ולא תהיה לכם גישה לאינטרנט במהלך השהות שלכם בולנסיה. כדי לחסוך בנייר אנחנו ממליצים לשמור את המייל על הפלאפון כך שיהיה זמין גם ללא אינטרנט.
  • מחיר: עלות הכרטיס הבסיסי הוא כ-18 דולר. מחיר כרטיס לאוטובוס ולאקווריום עולה כ-43 דולר.