כל מה שמבקרי גלריית האמנים באילת צריכים לדעת

גלריית האמנים באילת – כל המידע שצריך לדעת לפני שמבקרים – למי מומלץ? מתי כדאי לבוא? וטיפים רבים נוספים.

מידע כללי על גלריית האמנים באילת

גלריית האמנים באילת שוכנת בסמוך למוזיאון אילת עירי ולמזרקות המוזיקליות. הגלרייה מציגה יצירות אמנות מתחלפות של למעלה מ-70 אמנים תושבי העיר אילת והסביבה, ולעיתים ישנן גם תערוכות הנערכות בגלרייה גם של אמנים מקומיים, אמנים ישראליים ואמנים מחו”ל.

דיוקן העשוי פלסטלינה על קרטון שהוצג בגלריית האמנים (צילום: צילום מקורי, האמנית: שרית נחשון)דיוקן העשוי פלסטלינה על קרטון שהוצג בגלריית האמנים (צילום: צילום מקורי, רישיון, האמנית: שרית נחשון)

מה רואים ומה עושים בגלריית האמנים באילת?

הגלרייה מחולקת לשלושה חללים בהם ישנו מגוון מוצגי אמנות – החל מציורים, דרך צילומים, פסלים ועבודות קרמיקה ועד לתכשיטים וחפצי נוי. קירות הגלרייה עשויים זכוכית, והדבר מאפשר לראות את הסביבה של הגלריה כך שנוצר דיאלוג בין העיר עצמה לבין מוצגי האמנות בגלרייה. בניגוד לגלריות אחרות בגלריית המאנים באילת אין תערוכה הסובבת סביב נושא אחד, או אמן אחד, אלא היא אוסף אקלקטי של סגנונות, אמנים ונושאים שונים.
הגלרייה קטנה מאוד והביקור בה לוקח לרוב מספר דקות (כתלות במדית ההעמקה בתמונות וביצירות השונות). המיקום הנהדר שלה מאפשר ביקור קצר בה ללא צורך להגיע במיוחד. מאחר והיצירות בה מתחלפות בתדירות יחסית גבוהה גם אם הגעתם לגלרייה בביקור הקודם שלכם בעיר תוכלו להגיע אליה שוב ולראות יצירות אחרות וחדשות.
המלצות וביקורות הגולשים על גלריית האמנים באילת

מבקרים בגלריה מעידים כי הגלרייה קטנה ונחמדה מאוד, וכיף לעבור בה בדרך אל או מהמקומות השונים באילת.
מלונות באזור גלריית האמנים באילת

גלריית האמנים של אילת נמצאת מעבר לכביש מקניון מול הים, ממש בתפר בין אזור המלונות הגדולים והיקרים של העיר לבין אפשרויות הלינה הזולות והפשוטות יותר. בין המלונות הקרובים לאתר זה ניתן למנות את מלון קלאב הוטל אילת, מלון נפטון ומלון סוליי בוטיק. בין אפשרויות הלינה הזולות יותר תוכלו למצוא את אכסניית הנסיך הקטן, אכסניית אנ”א אילת ומלון עדי.
המלצות "הכל על" למבקר בגלריית האמנים באילת

 • כדאי להגיע למקום או בהליכה ברגל מאזור הטיילת או עם תחבורה ציבורית – אין בסמוך לגלרייה חניה ולכן ההגעה עם רכב פחות מומלצת.
 • הגלריה סגורה וממוזגת ולכן מהווה אופציה טובה להתרעננות קצרה במזגן בימי הקיץ החמים.
 • בגלריית האמנים באילת ישנה תשומת לב לנגישות לנכים ובמקום ישנם שירותי נכים, חניית נכים מסודרת והמקום מותאם לכיסאות גלגלים.
 • הכניסה לגלריית האמנים הינה חינמית.

מידע שימושי על גלריית האמנים באילת

 • שעות פתיחה: שני – חמישי 10:00-20:00
  שישי- 10:00-14:00
  שבת- 20:00-00:00
 • כתובת: דרך יותם 2, אילת
 • דרכי הגעה: למגיעים ברכב מכביש 90 , בהגיעכם לאילת, פנו ימינה ברחוב דרך יותם והמוזיאון יהיה מימינכם.
  בתחבורה ציבורית: ניתן לקחת קווים: 1,2,5,א5
 • אתר פייסבוק: https://www.facebook.com/EilatMuseum/

[wpgmza id="23" cat="5" marker="4129" zoom="15"]