אונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן - Onda and Museo de Ciencias Naturales El Carmen

מוזיאון טבע וקרמיקה ישנה וחדשה

מידע כללי

בעוד מוזיאון הטבע אל כרמן היא אחת האטרקציות העיקריות בעיר אונדה, אפשר למצוא גם היסטוריה מעניינת, טירה ותעשיית קרמיקה בעיר הקטנה הזו, הממוקמת צפונית לולנסיה, נסיעה קצרה מערבה מקאסטיון דה לה פלאנה, בספרד.
ההתיישבות הראשונה בעיר התחילה כבר בימי האיברים, במאות השישית עד הראשונה לפני הספירה. במאה ה-13 העיר הייתה תחת שלטון מוסלמי והמבנה של העיר העתיקה נקבע אז ונשאר עד היום באותה צורה.

הטירה באונדה (צילום: Stefanoרישיון)

**פרסומת**מה רואים?

במוזיאון הטבע אל כרמן תוכלו למצוא מגוון אדיר של חיות, צמחים, מינרלים ומאובנים. המוזיאון הוא בית לאלפיים מינים שונים של בעלי חיים ועוד אלף מינים שונים של חרקים, יותר מ-1,500 מיני צמחים שונים, אלפיים מינרלים ו-500 מאובנים.

בעיר אונדה ישנה טירה וכנסייה הראויים לציון, וגם מוזיאון נוסף – מוזיאון לקרמיקה!

**פרסומת**המלצות "הכל על"

מידע שימושי על אונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן

שעות פתיחה

שעות הפעילות של המוזיאון משתנות, אך הן בדרך כלל מ-8 או 9 בבוקר ועד שעות הצהריים המוקדמות. תוכלו לבדוק בדיוק באתר של המוזיאון.

כתובת

Complejo Museo el Carmen, 1, 12200 Onda, Castellón, Spain

הגעה
directions_car
רכב

יוצאים מולנסיה לכיוון צפון ועולים על כביש A-7 אשר הופך לכביש CV-10. פונים שמאלה לכביש CV-20 אשר נכנס לתוך העיר. למידע נוסף על השכרת רכב בולנסיה והשכרת רכב בספרד.

directions_subway

רכבת

יש להגיע לקאסטיון דה לה פלאנה (מידע על דרכי ההגעה לקאסטיון דה לה פלאנה), ומשם להמשיך במונית. למידע נוסף על רכבות מולנסיה.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי