אונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן – Onda and Museo de Ciencias Naturales El Carmen

מוזיאון טבע וקרמיקה ישנה וחדשה

מידע כללי

בעוד מוזיאון הטבע אל כרמן היא אחת האטרקציות העיקריות בעיר אונדה, אפשר למצוא גם היסטוריה מעניינת, טירה ותעשיית קרמיקה בעיר הקטנה הזו, הממוקמת צפונית לולנסיה, נסיעה קצרה מערבה מקאסטיון דה לה פלאנה, בספרד.
ההתיישבות הראשונה בעיר התחילה כבר בימי האיברים, במאות השישית עד הראשונה לפני הספירה. במאה ה-13 העיר הייתה תחת שלטון מוסלמי והמבנה של העיר העתיקה נקבע אז ונשאר עד היום באותה צורה.

הטירה באונדה (צילום: Stefanoרישיון)
מה רואים?

במוזיאון הטבע אל כרמן תוכלו למצוא מגוון אדיר של חיות, צמחים, מינרלים ומאובנים. המוזיאון הוא בית לאלפיים מינים שונים של בעלי חיים ועוד אלף מינים שונים של חרקים, יותר מ-1,500 מיני צמחים שונים, אלפיים מינרלים ו-500 מאובנים.

בעיר אונדה ישנה טירה וכנסייה הראויים לציון, וגם מוזיאון נוסף – מוזיאון לקרמיקה!

לינה באונדה

אונדה קטנה יותר ולפיכך קצת יותר שקטה מקאסטיו, לכן הלינה בה מתאימה למי שנמצא באזור ומחפש מקום שקט יותר.  בין המלונות המומלצים באונדה ניתן למצוא את מלון Shhh הנחשב יוקרתי ביחס למלונות האחרים באזור. לעומת זאת, מבקרים המחפשים לינה זולה יותר יכולים לבחור ב Gran Hotel Toledo . כדאי לקחת בחשבון שמכיוון שזהו אזור פופולרי ללינה המלונות עמוסים במיוחד בקיץ ולכן מומלץ להזמין מקום מראש במידה ואתם נוסעים בחודשים אלו. למידע נוסף על מלונות באונדה.

שאלות ותשובות נפוצות על אונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן

מומלץ להקדיש לביקור באונדה ובמוזיאון הטבע אל כרמן יום שלם.

ניתן להגיע מולנסיה למוזיאון הטבע אל כרמן באמצעות רכב שכור או רכבת.

ניתן להזמין רכב שכור בולנסיה בלינק זה או בלינק זה.מומלץ למי שמתכנן לשכור רכב לא רק להגעה לאונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן, אלא לטיול ארוך או רחב יותר באזור. יוצאים מולנסיה לכיוון צפון ועולים על כביש A-7 אשר הופך לכביש CV-10. פונים שמאלה לכביש CV-20 אשר נכנס לתוך העיר. למידע נוסף על השכרת רכב בולנסיה והשכרת רכב בספרד.

בנוסף ניתן להגיע באמצעות רכבת, יש להגיע לקאסטיון דה לה פלאנה (מידע על דרכי ההגעה לקאסטיון דה לה פלאנה), ומשם להמשיך במונית. למידע נוסף על רכבות מולנסיה.

בין המלונות המומלצים באזור אונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן ניתן למנות את מלון Shhh, מלון Gran Hotel Toledo ומלון Artesola. את מספר מקומות האירוח באונדה ניתן לספור על יד אחת, כך שאין שם ממש מגוון ותאלצו לבחור מתוך הקיים לפי דרגת הכוכבים המתאימה לכם.
למלונות נוספים באונדה לחצו כאן.
המלצות "הכל על"

מי שהתעניין בעמוד זה אולי יתעניין גם בעמודים הבאים:

מידע שימושי על אונדה ומוזיאון הטבע אל כרמן

שעות פתיחה

שעות הפעילות של המוזיאון משתנות, אך הן בדרך כלל מ-8 או 9 בבוקר ועד שעות הצהריים המוקדמות. תוכלו לבדוק בדיוק באתר של המוזיאון.

כתובת

Complejo Museo el Carmen, 1, 12200 Onda, Castellón, Spain

הגעה
directions_car
רכב

יוצאים מולנסיה לכיוון צפון ועולים על כביש A-7 אשר הופך לכביש CV-10. פונים שמאלה לכביש CV-20 אשר נכנס לתוך העיר. למידע נוסף על השכרת רכב בולנסיה והשכרת רכב בספרד.

directions_subway

רכבת

יש להגיע לקאסטיון דה לה פלאנה (מידע על דרכי ההגעה לקאסטיון דה לה פלאנה), ומשם להמשיך במונית. למידע נוסף על רכבות מולנסיה.