כרטיס משולב לבזיליקת פטרוס הקדוש ואוטובוס התיירים

כרטיס משולב לבזיליקת פטרוס הקדוש ואוטובוס התיירים

כרטיס דילוג על התור משולב הכולל כניסה לבזיליקת פטרוס הקדוש עם הדרכת אודיו (הכניסה היא חינם במילא אבל הכרטיס מאפשר דילוג על התור ואת מדריך האודיו שאינו חינם) ונסיעות באוטובוס התיירים למשך 48 שעות.

כרטיס משולב לבזיליקת פטרוס הקדוש ואוטובוס התיירים

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
קצת על האטרקציות- בזיליקת פטרוס הקדוש משמשת כסמלו של הותיקן זוהי למעשה הכנסייה הגדולה בעולם, מה שהופך אותה למוקד קתולי חשוב. הבזיליקה מסוגלת להכיל בתוכה עד כ-60,000 איש בזמן נתון. אוטובוס תיירים ברומא הוא אחת מהשיטות הפופולוריות ביותר לראות את רומא במבט תיירותי מהיר.

סרטון מידע על הבזיליקה ועל הכיכר
(מתוך ערוץ היוטיוב של אתר הכל על)

האם הכרטיס כדאי?

לטעמנו, נכון לשנת 2018 רכישת הכרטיס המשולב משתלמת היות ורכישה של הכרטיס המשולב יוצאת זולה יותר מאשר קניית הכרטיסים כל אחד בנפרד. זה אמנם נשמע הגיוני אך לא תמיד כך המקרה בכרטיסים המשולבים, לא תמיד הם משתלמים או כדאיים (לדוגמא הכרטיס המשולב למוזיאון הותיקן ואוטובוס התיירים יוצא יקר יותר מאשר בנפרד, והכרטיס המשולב לקולוסיאום ואוטובוס התיירים אמנם זול יותר רק במעט אך מציע פחות אפשרויות ממה שרכישה בנפרד מציעה)

אטרקציה בנפרד כרטיס משולב
בזיליקת פטרוס הקדוש
דילוג על התור ומדריך אודיו
19.5€
אוטובוס התיירים ל-48 שעות 31€
───── ─────
סה”כ 50.5 38€
השורה התחתונה –  משתלם

 

 

היות והצעות ומחירים משתנים עם הזמן (לא תדיר אך קורה, ומדי פעם יש גם הצעות ייחודיות למחירים נמוכים יותר) אנו מציעים לגולשינו תמיד לבצע בעצמם את הבדיקה העדכנית. ניתן להעזר לשם כך בלינקים- כרטיס בנפרד לדילוג על התור והדרכת אודיו לבזיליקת פטרוס הקדושאוטובוס התיירים של רומא מול הכרטיס המשולב לבזיליקת פטרוס הקדוש ואוטובוס התיירים.
המלצות "הכל על"

  • התור הוא בעיה בביקור בבזיליקה, לרוב ההמתנה אורכת יותר מהביקור עצמו (במיוחד בעונות התיירות) ולכן אנו ממליצים מאוד על רכישת כרטיס דילוג על התור (כמו הכרטיס המשולב), למרות שהכניסה לכנסיה עצמה היא בחינם.
  • הבזיליקה היא אחד מאתרי החובה של רומא, לא כדאי לוותר עליה.
  • שימו לב כי יש להביא אתכם אוזניות בשביל מדריך האודיו, הכרטיס אינו מספק אותם. למקרה ששכחתם, ניתן לרכוש במקום בעלות של יורו.
  • זכרו להוריד את מדריך האודיו שלכם לסמארטפון טרם ההגעה למקום. במידה ואין לכם חבילת גלישה, ניתן לעשות זאת בוייפיי במלון.
  • 48 השעות של אוטובוס התיירים נספרות מרגע השימוש הראשון באוטובוס, לכן יש לקחת זאת בחשבון.

 

סרטון הסבר באנגלית על אוטובוס התיירים ברומא

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

 

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? הכרטיס מגיע במייל וניתן לשמור אותו על הנייד. יש להציג אותו על האוטובוס או במרכז המבקרים ולקבלו במקומו כרטיס נייר ואת הקוד להורדת מדריך האודיו של הבזיליקה.

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל