השכרת רכב בסאן סבסטיאן

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
כדורגל

בחרתם לנסוע לחופשה בסן סבסטיאן ואתם מתלבטים האם להשכיר רכב (האם צריך רכב כדי לסייר רק בתוך העיר?) ואיך למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורכם?

מטרתו של דף זה היא לעזור לכם להחליט האם ואיך כדאי להשכיר רכב בסן סבסטיאן ובצפון ספרד ואיך למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורו.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

כבישים בסאן סבסטיאן

בעיר התחתית מחיר החניה היומי הוא כ-20 יורו, רוב החניונים הם תת קרקעיים, ומציאת דרך הגעה אליהם יכולה להיות מורטת עצבים במיוחד. פניות שמאלה נדירות במיוחד בעיר ולא צפויות במיוחד.

השימוש ב-GPS או במפת דרכים בעיר הוא חיוני במיוחד. החניונים הגדולים ביותר בעיר ממוקמים במרכז העיר, כדי להגיע אליהם בפשטות יש לנסוע בדרך הצמודה לנהר ולעקוב אחרי הסימונים. בנוסף, קשה לעקוב אחרי שמות הרחובות הכתובים בשפה הבאסקית בלבד (למרות שבמפות התיירים הם כתובים באנגלית).

**פרסומת**חניה בסאן סבסטיאן

יש מספר מקומות חניה חינמיים במערב העיר. במפות התיירים מתוצרת SanSebastianTourismo אשר זמינות במבחר בתי הארחה ואכסניות בעיר אזור החניה המערבי מסומן בקו מתאר מקווקו בצבע כחול ומופיע תחת הכיתוב “Controlled Parking Zone”.

תנועה בתוך העיר סאן סבסטיאן ללא רכב

  • אפשר לטייל בעיר ברגל ובעזרת מוניות. לתשומת לבכם, מוניות ניתנות לעצירה רק בתחנת המוניות ולא באמצע הכביש כנהוג בישראל. לנהגי המוניות אסור לעצור לעוברים ושבים, חוץ מלמזמיני מונית בטלפון.
  • העיר התחתית מלאה במסלולי אופניים, ובקיץ אופניים ניתנים להשכרה (בתקופות מסוימות הם אף ניתנים בחינם) במיקומים אסטרטגיים שונים ברחבי העיר. חוץ מחברות ההשכרה הפרטיות, העיר מחזיקה שירות השכרת אופניים משלה אשר פתוח גם לתיירים. להלן פרטים:
    • ניתן לרכוש כרטיס אופניים במרכז התיירים בשדרה ה-8 (tourist Information Center – Boulevard 8). יש להשאיר פיקדון על סך 20 יורו. מחירי הכרטיס עומדים על 15 יורו ליום, 20 יורו ל-4 ימים, ו-25 יורו לשבוע שלם. את הכרטיס יש להחזיר יום לאחר רכישתו על מנת לקבל את הפיקדון בחזרה.
    • הכרטיס מעניק שימוש מלא במספר מרכזי השכרת אופניים ברחבי העיר (ממש כמו ה”תל-אופן” בת”א). השימוש הוא למקסימום של 4 שעות רכיבה רציפה. עצירה של 30 דקות מאפשרת רכיבה של עוד 4 שעות וכן הלאה. השירות פועל רק בין השעות 10:00 בבוקר ועד 21:00 בלילה.
    • ניתן לקחת אופניים מנקודת השכרה אחת, ולהחזיר אותם בנקודה אחרת בעיר, לנוחיותכם.
    • ראה על כך מידע נוסף תחת תחבורה בסאן סבסטיאן.

לינה מומלצת בסאן סבסטיאן למי שמגיע עם רכב שכור

למגיעים עם רכב, כאשר סאן סבסטיאן היא רק תחנה בטיול בצפון ספרד, מומלץ להימנע מהזמנה של מלון בתוך הסנטרו של סאן סבסטיאן. עדיף ללכת לפריפריה של העיר (למלונות כמו מלון ווילה סורו (Villa Soro) או מלון לאקו אדר (Hotel Leku Eder)) שמספקים חניה חינם. תוכלו ללון מחוץ לעיירה באזורים הסמוכים (למשל לאסארטהארנטריה ולזו, שנמצאים ברדיוס של 7 ק”מ).
באופן כללי, כדאי מאוד לבדוק בכל מלון האם הוא כולל חניה והאם הוא נמצא ליד תחנת אוטובוס.

ראה גם מלונות בסאן סבסטיאן.

מפת תחנות השכרת רכב בסאן סבסטיאן

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)