טיסות לולנסיה

מידע כללי

הטיסה הסדירה הישירה היחיד שיש מישראל לולנסיה היא של חברת סאן דור (שהיא מותג של אל על). זוהי טיסה עונתית היוצאת מנמל תעופה בן גוריון ונוחתת בנמל התעופה של ולנסיה, משכה כ-5 שעות. טיסה זו נוחה משום שהיא לא כוללת עצירות ביניים ואת ההטלטלויות בין שערים בנמל התעופה, אך המחיר שלה הוא מבין המחירים היקרים ביותר לטיסות מישראל לולנסיה ולכן הוא לא אטרקטיבי במיוחד אם מחיר הוא בראש סדר העדיפויות שלכם. חסרון נוסף של טיסה זו הוא שהיא אפשרית רק בימים מסוימים- נכון לשנת 2017 היא מוצעת בימי שלישי בחודשים אפריל-אוקטובר.

מרבית הנפח של הטיסות מישראל לולנסיה הן טיסות עם קונקשן – טיסה עם עצירת בניים (אחת או יותר) בערים אחרות בספרד כמו מדריד וברצלונה או יעדים מחוץ לספרד כמו מוסקבה, איסטנבול, פריזלונדוןאמסטרדםרומא ועוד. טיסות אלה יהיו זולות יותר ויאפשרו מרווח תאריכים גדול יותר שממנו ניתן לבחור- בכל יום בשבוע ושל מגוון חברות טיסה. החסרון של טיסות אלה הוא שזמן הטיסה הוא ארוך יותר, ונע בין 6 ל-20 ואפילו 24 שעות, מרגע שעזבתם את הארץ ועד שנחתתם בולנסיה.
טווח מחירים מומלץ לכרטיס טיסה לולנסיה

מחיר כרטיס טיסה לולנסיה יכול להגיע גם ל-400$, אך טווח המחירים המומלץ לטיסה במחלקת תיירים לולנסיה נע בין 330$-150$. תלוי אם מדובר בתקופה מבוקשת או לא (חגים וחופשים יקרים יותר מימים רגילים) והאם מדובר בטיסה סדירה או צ’רטר. ההפרשים בין מחירי הכרטיסים לולנסיה בקיץ ובחורף משמעותיים.

היציאה מנמל התעופה של ולנסיה (צילום מערכת)

המלצות להוזלת מחיר כרטיסי הטיסה לולנסיה

הזמנה של תקופת זמן משמעותית מראש לטיסות לולנסיה

בניגוד ליעדים אחרים, בטיסות לולנסיה אין הרבה משמעות להזמנה ברגע האחרון. הזמנה של הטיסות כמה שיותר זמן מראש תהיה לרוב יעילה יותר.

הזמנת טיסות לאו-קוסט -לולנסיה

נושא זה תופס תאוצה בטיסות מישראל בכלל והוא משמעותי מאוד בטיסות לולנסיה. חברות כמו וויזאיר Wizz Air, אל על וכדומה מקיימות טיסות לו-קוסט לולנסיה (כאמור עם עצירות ביניים) במחירים נוחים. למי שלא מבין מה זה אומר טיסת לאו קוסט – ממליצים לקרוא עמוד זה – טיסת לואו קוסט.

שימוש במנועי חיפוש המבטיחים למצוא את הטיסה הזולה ביותר לולנסיה

זו שיטה מקובלת והיום כל תייר מנוסה יודע שאפשר למצוא הצעות מחיר טובות על ידי שימוש במנועי חיפוש כדוגמת סקייסקנר, טרווליסט, קיאק וכדומה הדבורים אמורים גם בטיסה לולנסיה. צריך לדעת שלפעמים הבטחה זו היא מנוע שיווקי בלבד והחברות סומכת על כך שמרבית הלקוחות לא יבקשו החזר כספי כאשר ימצאו טיסה זולה יותר, אבל לא פעם מוצאים שם הצעות טיסה זולות ומצויינות ומומלץ לבדוק אותם.

בחירת זמן מתאים לטיסה לולנסיה

חשוב לתת דגש על הימים בהם אתם מזמינים את הטיסה. אם אתם רוצים לטוס בזול, לא מומלץ לטוס לולנסיה בזמן חופשות וחגים בדגש על חופשת הקיץ שהיא שיא העונה. טיסה שאינה בזמן חופשות יכולה לחסוך לכם לעיתים 50% ממחיר הכרטיס לעומת כרטיס בעונת השיא או החגים (כמובן שהבעיה היא שרובנו לא יכולים לצאת לחופש בזמן זה, אך למי שיכול זו שיטה טובה לצמצום עלות הכרטיס). אם אין לכם ברירה ואתם חייבים לטוס בחגים או בחופשות, הזמינו טיסה כמה שיותר מוקדם. קשה למצוא טיסה במחיר סביר בסמוך לחופשות ולחגים. חשוב להדגיש שלגבי מלונות הזמנים הם קצת שונים. בקיץ המלונות נמצאים במחירי שיא (ראו מלונות בולנסיה), והחגים היותר משמעותים הם החגים הנוצריים שמשפיעים על מחירי המלונות ופחות משפיעים על מחירי הטיסות.

אם הזמנים פחות חשובים לכם תוכלו לבצע הזמנה של טיסות ברשימות המתנה או לחכות למקום פנוי באחת הטיסות, ולהזמין את הכרטיס סמוך ליום הטיסה. ישנם מבצעים רבים הנקראים “באישור מיידי” בכל אחת מחברות התעופה הגדולות. ניתן למצוא כאלה בגוליבראיסתא ובדקה ה-90.

נמל התעופה של ולנסיה (צילום המערכת)

זמן הטיסה מתל אביב לולנסיה

זמן הטיסה של טיסה ישירה מישראל לולנסיה הוא כ-5 שעות.
זמן הנסיעה של טיסה עם עצירת בניים מישראל לולנסיה יכול לקחת בין 11 שעות במקרה הטוב ליממה שלמה במקרה המקסימלי. הדברים תלויים ביעד בו תבחרו לקיים את עצירת הבניים שלכם כמו גם זמן הההמתנה בהחלפה של הטיסות.

לטוס לולנסיה עם סוכן או בהזמנה ישירה דרך האינטרנט?

כמו רוב ערי אירופה, אין הצדקה בתשלום עמלה נוספת לסוכן נסיעות. תוכלו להזמין את כרטיס הטיסה בכל אחת מחברות הטיסה הגדולות. היתרון של סוכן הוא בשירות ובמענה שהוא נותן לבעיות ובטיפול האישי, אבל אם מוצאים מלון זול ונחמד בעיר (תוכלו לעשות זאת בדף מלונות בולנסיה) – לתיירים העצמאיים מבנינו אין צורך בסוכן נסיעות.

דרך איזה אתר מומלץ להזמין כרטיס טיסה לולנסיה?

יש לאמר שבין החברות השונות אין הבדלים גדולים במחירי הטיסות, ורובן מציעות אותן הצעות בהפרשים קטנים.
תוכלו כמובן גם לבדוק את הדילים וההצעות של חברות ישראליות נוספות (לחיצה על הקישורים תעביר אותכם לדף מידע על החברה המדוברת באתר שלנו), כמו גוליבראיסתא והדקה ה-90. אנו גם ממליצים לבדוק מול חברות התעופה עצמן.

איך מגיעים משדה התעופה של ולנסיה למרכז העיר?

למידע על נמל התעופה של ולנסיה ודרכי הגעה ממנו למרכז העיר ולהפך- לחצו כאן.
למידע נוסף על תכנון חופשה בעיר ולנסיה

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות: