מידע כללי

לא תמיד יש באפשרותנו את האמצעים והיכולת להשקיע בחופשה יוקרתית, ולמזלנו יש יעדים שבהם אפשר גם אחרת. ברומא למשל, תוכלו לבחור בלינה במלון שני כוכבים או שלושה כוכבים שמעניק שירותים בסיסיים או באכסניות עם חדרים משותפים (לעיתים קיים גם חדר פרטי לזוג). שתי האופציות לרוב יהיו ממוקמות מעט מרוחק יותר מהמדרגות הספרדיות והפונטנה די טרווי המרכז התיירותי של העיר  אך עם נגישות לתחבורה ציבורית (למשל לחפש מלונות באזור הותיקן שהופך פופלארי מאוד לתיירים שרוצים לחסוך כסף, מלונות באזור הטרמיני שמתאים למי שמהגרים והומלסים לא מפריעים לו, מלונות באזור הטרסטוורה שמתאים לתיר המחפש חיי לילה שוקקים או לחילופין קרבה לרובע היהודי), וכל זאת במחירים נוחים ושווים לכל כיס.

בעוד שלתייר הבודד שרוצה לחסוך מומלץ לחפש הוסטלים או B&B למשפחות וקבוצות יש אפשרות טובה מאוד והיא לקחת דירה ולא מלון – באזור הותיקן וטרסטוורה יש ריכוז של דירות נוחות מאוד במחירים טובים. מומלץ לקרוא על כך עוד תחת מלונות למשפחות ברומא.

**פרסומת**מלונות שלושה כוכבים מומלצים לדוגמא – Hotel Des ArtistesHotel Serena,Hotel FelliniHotel GalateaRepubblica Hotel Rome.

מלונות שני כוכבים מומלצים לדוגמא – Hotel Principe EugenioHotel Giuliana,Hotel FilippoHotel AndreinaHotel Sweet Home.

אכסניות והוסטלים מומלצים לדוגמא – Quo Vadis Roma 2Settembre 95,Relais Fori ImperialiResidenza PraetoriaThe Bluehostel.

ראה מידע נוסף ומפורט תחת אכסניות ברומאמלונות שני כוכבים ברומאמלונות שלושה כוכבים ברומא.

מלונות מומלצים נוספים לחופשה זולה ברומא

Hotel De Monti

מלון דה מונטי (Hotel De Monti) הינו מלון שני כוכבים הממוקם בין אזור הטרמיני לעיר העתיקה של רומא. המלון ממוקם באזור מונטי (Monti) התוסס שברומא, מוקף בשפע מסעדות וברים. למידע נוסף...

Hotel Orlanda

מלון אורלנדה (Hotel Orlanda) הממוקם בין תחנת טרמיני (Termini) והבזיליקה היפה של סנטה מריה מג’ורה (Santa Maria Maggiore), הינו מלון שני כוכבים קלאסי המיועד לצעירים ולדלי תקציב שרוצים ליהנות מהעיר רומא במינימום כסף. למידע נוסף...

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל