הארי פוטר והילד המקולל | Harry Potter and the Cursed Child בלונדון – סקירת מומחים

הארי פוטר והילד המקולל - מידע כללי

הארי פוטר והילד המקולל (Harry Potter and the Cursed Child) אחד ממחזות הזמר המדוברים ביותר כיום בלונדון ובעולם בכלל, מספר את סיפורו של הארי פוטר, שכולנו מלווים מאז שהיה בין 11, כאדם מבוגר בעולם הקסמים.

המחזמר למעשה ממשיך מהמקום בו ג’יי. קיי. רולינג הפסיקה ונכתב כמובן בהשראתה ובהשראת הספרים. המחזמר עוקב במקביל אחרי הארי והתמודדותו עם העבר, ואחרי בנו הבכור – אלבוס – שצריך להתמודד עם כל מה שמגיע עם שם המשפחה “פוטר”.

המחזמר כמעט בגדר חובה בעבור מי שמעריץ את הארי פוטר וקרא את הספרים, או ראה את הסרטים, בשקיקה. אבל מתאים גם למי שלא מכיר את העלילה של כל שבעת הספרים בסדרה.

שימו לב שמדובר במחזמר בשני חלקים, רכישת כרטיס כוללת כניסה לשני החלקים – תוכלו לבחור לראות את שני החלקים באותו יום – הצגת צהריים החלק הראשון ובהצגת ערב את החלק השני, או לראות את החלקים בימים עוקבים. הדבר נתון לשיקולכם ולזמינות הכרטיסים.
הארי פוטר והילד המקולל - מידע שימושי

 • למי ההצגה מיועדת? ההצגה מתאימה לבני נוער ומבוגרים.
 • שעות ההצגות: בימים רביעי, שישי ושבת הצגת צהריים בשעה 14:00 והצגת ערב בשעה 19:00, בימי ראשון הצגת צהריים בשעה 13:00 והצגת ערב בשעה 18:00.
 • משך ההצגה: חלק ראשון : שעתיים וארבעים דקות (כולל הפסקה).
  חלק שני: שעתיים ושלושים וחמש דקות (כולל הפסקה).
 • מחיר: ניתן להשיג כרטיסים להצגה זו החל מ34 פאונד.
 • חודשים בהם המחזמר רץ: כרגע כרטיסים זמינים למכירה עד מרץ 2025, אך המחזמר מציג באופן רציף וכרגע אין תאריך משוער להפסקה שלו.
 • מקום ההצגה: Palace Theatre.
 • כתובת: Shaftesbury Avenue, London, W1D 5AY

שאלות נפוצות על המחזה הארי פוטר והילד המקולל

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים למחזמר הארי פוטר והילד המקולל. אפשר לקנות כרטיסים מהאתר הרשמי וניתן לקנות בקופות האתר, אך במקרים רבים זמינות הכרטיסים באתר הרשמי ובקופות נמוכה, ועל כן האפשרויות המומלצות על ידינו הן:

 • רכישת כרטיסים מראש שיבטיחו את מקומכם במחזמר בקישור זה. שימו לב שמדובר במחזמר בשני חלקים, רכישת כרטיס כוללת כניסה לשני החלקים – תוכלו לבחור לראות את שני החלקים באותו יום – הצגת צהריים החלק הראשון ובהצגת ערב את החלק השני, או לראות את החלקים בימים עוקבים. הדבר נתון לשיקולכם ולזמינות הכרטיסים.

כמו כן, תוכלו לנסות את מזלכם עם כרטיסים ברגע האחרון או בלונדון ת'יאטר דיירקט או בכיכר לסטר- לקישור לכרטיסים לרגע האחרון לחצו כאן.

המחזמר הארי פוטר והילד המקולל הוא ארוך מהרגיל ולכן מורכב משתי חלקים: החלק הראשון נמשך כשעתיים וארבעים דקות במהלכו תהיה הפסקה, והחלק השני אורך כשעתיים ושלושים וחמש דקות וגם בו יש הפסקה.

הדרך המומלצת ביותר להגיע לתיאטרון פאלס היא בטיוב בקווים Piccadilly, Northern- לרדת בתחנת Leicester Square שנמצאת במרחק 3 דקות הליכה מהתיאטרון. למדריך מקיף על התחבורה הציבורית בלונדון לחצו כאן.

מחזמר הארי פוטר והילד המקולל מתאים לבני נוער ומבוגרים. היות והמחזמר מוצג בשפה האנגלית מומלץ לצפות בסרטים/לקרוא את הספרים לפני המחזמר. למידע נוסף על פעילויות בלונדון שמתאימות לילדים לחצו כאן.

כן, אם אתם רוצים לראות את מחזמר הארי פוטר והילד המקולל באופן ספציפי מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש, במיוחד אם אתם מחפשים כרטיסים ליותר משני אנשים - בחורף אפשר להזמין כמה ימים מראש בקיץ כדאי להזמין לפחות שבועיים מראש. ניתן להזמין מראש כרטיסים ולהבטיח את מקומכם בקישור הזה.

המלצות על המחזמר הארי פוטר והילד המקולל בלונדון:

 • מומלץ להזמין כרטיסים מראש, במיוחד כשמדובר ביותר משני כרטיסים ובמיוחד בעונת הקיץ בה יש ביקוש רב.
 • ההופעה לא קצרה ויש הפסקה. אין בעיה להכניס לאולם חטיפים ושתייה מהבית, אך אסור אוכל חם. יש במקום גם מזנון אך המחירים יקרים, כמו כן קיימת גם אפשרות לבחור מוצרים שיגיעו אליכם למושב בזמן ההפסקה בלי לקום.
 • בהשוואה להצגות ומחזות זמר אחרים בלונדון ההצגה מתאימה לדתיים ושומרי מסורת ברוחה. יש להדגיש כי היא אינה מתאימה לתיירים שנמנעים משירת נשים או מלבוש שאינו צנוע. אנו ממליצים לקרוא עוד בנושא בעמוד לונדון לדתיים ושומרי מסורת.
 • התיאטרון נמצא באזור סוהו, ואפשר לשלב את הביקור בו בין השאר עם האתרים: כיכר לסטר, כיכר טרפלגר, צ’יינה טאון, ואזור ווסטמניסטר הנמצאים בקרב מקום.
 • דרך ההגעה המומלצת לאזור היא באמצעות הטיוב. תחנת Leicester Square (קווים Piccadilly, Northern) נמצאת במרחק 3 דקות הליכה מהתאיטרון.

הארי פוטר והילד המקולל - תמונות מהמופע

סצנה מתוך המחזמר

עוד תחת מחזות זמר והצגות בלונדון: