1. עמוד הבית
  2. »
  3. ספרד 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. חבל נווארה 2022 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  6. »
  7. השכרת רכב בפמפלונה וחבל נווארה (2022) – המידע שיחסוך לכם כסף וטעויות

השכרת רכב בפמפלונה וחבל נווארה

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
כדורגל

מטרתו של דף זה היא לעזור לכם להחליט האם ואיך כדאי להשכיר רכב פמפלונה וחבל נווארה, איך למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורו ואת המידע החשוב לפני שמתחילים לנהוג.

 

האם צריך רכב בפמפלונה וחבל נווארה?

באופן כללי כן. קשה מאוד עד בלתי אפשרי להתנייד בין הכפרים והעיירות בתחבורה הציבורית (הדברים אינם אמורים בטרקרים או בטיולי סקי אליהם יש התייחסות שונה וצריך לבדוק את אופי הטיול). לכן אם אתם נוסעים לטיול שמטרתו לנסוע וליראות את האזור הזמינו רכב. מצד שני – אם אתם מחפשים טיול לפמפלונה עצמה (בזמן הפסטיבל, לאחת האוניברסיטאות או סתם לטיול רגיל למרות שזה אינו מקרה מצוי) אין צורך ברכב – התחבורה הציבורית בעיר נוחה מאוד.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**חניה בפמפלונה

  • בהשוואה לערים אחרות בספרד (ברצלונה מדריד) החניה בפמפלונה די נוחה. הבעיה תיהיה בעיר העתיקה אז תוכלו לחנות בתשלום (הוגן יחסי) יש חניון מצויין מתחת לכיכר הקסטליאנים למשל).
  • לגבי מלונות בעיר (ראה מלונות בפמפלונה), המלונות בהם תמצאו חניה חינם יהיו מרוכזים יותר בחלק הפריפריאלי של העיר ובחלקים החדשים היותר. במלונות שלייד העיר העתיקה תוכלו למצוא מלונות המאפשרים חניה בתשלום נוסף.

הירידה לחניון של חברת Saba בכיכר הקסטיליאנים -החברה מפעילה את החניון בפמפלונה ובחלקים רבים בספרד (ראה חניה בספרד) –
היא לוקחת על חניה בחלק מהמקומות על פי דקה שימו לכך לב! וניתן למצוא את החניונים בקלות על ידי מעקב אחר השלטים הנושאים את שמה (צילום מקורי).

כבישים בחבל נווארה

הכבישים הראשים בחבל מצויינים, בכל זאת כמה מהדרכים הראשיות של צפון ספרד עוברות כאן. יש באזור גם כבישים מהירים רגילים וגם כבישי אגרה נוחים.

תגובות, המלצות וטיפים להשכרת רכב בחבל נווארה

  • הרכבים המומלצים לאזור הם רכבים עירוניים פשוטים, אלא אם אתם רוצים להיכנס לשמורות של הפירנאים עם רכבכם הפרטי ואז יש צורך בהזמנה של 4*4 באוםן כללי סיור כזה מומלץ לעשות עם מדריך מקומי.

מפת תחנות השכרת רכב בפמפלונה וחבל נווארה

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)