השכרת רכב בבילבאו

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
כדורגל

בחרתם לנסוע לחופשה בבילבאו ואתם מתלבטים האם להשכיר רכב (האם צריך רכב כדי לסייר רק בתוך העיר?) ואיך למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורכם?

מטרתו של דף זה היא לעזור לכם להחליט האם ואיך כדאי להשכיר רכב בבילבאו ובצפון ספרד ואיך למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורו.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

האם צריך רכב בבילבאו?

התשובה לשאלה זו משתנה בין תייר לתייר, והשאלה המרכזית שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה מהות החופשה אותה אתם מתכננים?

אם אתם מתכננים לסייר רק בעיר עצמה – אל תחשבו על הזמנת רכב! (אנו מכירים כמה תיירים שממהרים להזמין רכבים לסיורים עירוניים והטיול שלהם פשוט נהרס).
חישבו על מרכז העיר בילבאו אשר קשה לנהיגה, הכבישים הרריים וחד סטריים, ושיפוץ מתמשך של פני העיר הופכים את בילבאו לסיוט נהגים קלאסי. בנוסף, ישנה תחבורה ציבורית מצוינת בתוך העיר (למידע נוסף ראה תחבורה ציבורית בבילבאו).

לעומת זאת, לנוסעים לסיור בו מתוכננת יציאה מהעיר עצמה לאזורים הכפריים המקסימים העוטפים את בילבאו, חבל הבאסקים, והפירנאים, או למצפינים לדרום צרפת, רכב יהווה תוספת עיקרית לחוויה ויעלה את רמת הנוחות והגישה בצורה משמעותית.

**פרסומת**מפת תחנות השכרת רכב בבילבאו

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)