כל מה שצריך לדעת לפני ביקור בפורטאוונטורה | PortAventura World

שימו לב! כדאי להישאר מעודכנים בנוגע להנחיות והגבלות הקורונה בברצלונה, ההנחיות ליוצאים מישראל לספרד וההנחיות לחוזרים לישראל מספרד. תוכלו לקרוא על כך בעמוד הנחיות הקורונה בברצלונה.

בעמוד זה תמצאו את כל המידע הבאמת חשוב לתייר הישראלי המבקר בפורט אוונטורה, הפארק המפורסם ליד ברצלונה. עמוד זה יענה לכם על השאלה מה הולכים לראות? יפרט את אפשרויות ההגעה, איך לחסוך כסף ותור ושלל טיפים חשובים אחרים.

מידע כללי

עולם פורט אוונטורה הוא ריזורט בידור למשפחה הנמצא במרחק של שעה וחצי נסיעה מברצלונה. הקומפלקס כולל בתוכו את פארק פורט אוונטורה (עליו נפרט בעמוד זה), פארק פרארי לנד ופארק קוסטה קאריבה אקווטיק (לכל אחד מהם כרטיסי כניסה בנפרד).

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

פארק פורט אוונטורה הוא פארק השעשועים הפופלרי ביותר בספרד בו מבקרים כ-4 מליון איש בשנה, והשישי המבוקר ביותר באירופה כולה (הראשון הוא דיסנילנד פריז כמובן). בפארק נמצאת רכבת ההרים הגבוהה באירופה (עם ירידה של 78 מטר)! הוא מתאים לכל המשפחה וכמובן גם למכורים לפארקי שעשועים שעבורם נסיעה לחו”ל לא שלמה בלי ביקור בפארקים הגדולים של האיזור. הפארק מהנה לכל הגילאים והביקור בו יהיה חוויה משפחתית בלתי נשכחת. הביקור כמובן מומלץ יותר בחודשי האביב והקיץ הנעימים.

הפארק מעוצב בסגנון מיוחד וכל אזור בו מעוצב כעיר אחרת בעולם וכולל מגוון של מתקנים ומסעדות. לצד האזורים הגיאוגרפיים, אזור מיוחד בפארק הוא אזור “רחוב סומסום” שמצליח לחדור לליבו של כל ילד. כמו כן, בפארק מתקיימים מדי יום מספר הופעות של רקדנים ואקרובטים.

**פרסומת**לפורט אוונטורה מגוון נרחב של כרטיסים מסוגים שונים- כרטיס כניסה דילוג על התור (שמדלג על התור ברכשית הכרטיס, אך לא על התורים במתקנים), בתוספת תשלום במקום אפשר לרכוש כרטיס המאפשר דילוג על התורים של המתקנים, וכמו כן ניתן לרכוש כרטיס כניסה הכולל הסעה מאורגנת מברצלונה, או הסעה עצמית ברכבת. כרטיסים נוספים הם הכרטיסים המשולבים- המשלבים את פורט אוונטורה עם אחד או יותר מהפארקים השכנים במתחם- פרארי לנד וקאריבה אקווטיק. לכרטיסים אלו רמת הסיבוכיות עולה אף יותר משום שיש אפשרויות למספר שונה של ימים (כרטיס ליום אחד לדוגמא יהיה זול יותר אך יאלץ אתכם לבקר בשני הפארקים באותו היום). על כל סוגי כרטיסים אלו פירטנו בנפרד, כל כרטיס בעמוד משלו, כולל המלצות והסברים למי הם מתאימים- תחת כרטיסי כניסה לפארקי פורט אוונטורה.

The request cannot be completed because you have exceeded your quota.

נסיעה ברכבת ההרים שאמבלה, גולת הכותרת של פורט אוונטורה

מה רואים?

בפארק פורט אוונטורה 5 אזורים בנושאים שונים, 4 המבוססים על ציביליזציה (הים התיכון, המערב הרחוק [הפרוע], מקסיקו, סין ופולינזיה) והחמישי והחדש ביותר בנושא רחוב סומסום, הפונה לילדים. בפארק שישה רכבות הרים למבוגרים, כאשר גולת הכותרת היא שאמבלה – הגבוהה (78 מטרים) והמהירה (134 קמ”ש) מסוגה באירופה, השניה במספר מבחינת הצניחה הארוכה ביותר באירופה – אחרי רכבת ההרים רד פורס מפארק פרארי לנד השכן שעקפה אותה. רכבת הרים נוספת נמצאת במתחם הילדים של רחוב סומסום.

בפארק גם מתקנים נוספים וביניהם מתקני מים (אם כי, אם אתם מחפשים פארק מים אולי עדיף לפנות אל קאריבה אקווטיק השכן), חנויות, מסעדות ועוד. בעונת הקיץ, מתקיימים בחלק מהערבים מצעדים עם מוזיקה וכוריאוגרפיה, מופעי זיקוקים ומים והצגות בתיאטרון.

רכבת הרים בפורט אוונטורה (צילום: User:Boris23, ברשות הכלל)

איך מגיעים לפארק פורט אוונטורה?

ישנן מספר אפשרויות להגיע לפארק פורט אוונטורה. הבחירה באיזו אפשרות עדיפה לך תלויה בתקציב, במספר האנשים, ובשאלה האם התכוונת לשכור רכב פרטי בין כה וכה.

מברצלונה

 • ברכב שכור– זמן הנסיעה: שעה ועשרים. מתאים למי שתכנן לשכור רכב בין כה וכה לצורך טיול אל מחוץ לברצלונה לעוד מקומות. איננו ממליצים לשכור רכב רק בשביל הנסיעה לפארק, למטרה זו כדאי דווקא להזמין במקום כרטיס לפארק הכולל הסעה הלוך ושוב. למידע נוסף על- השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד.
 • בהסעה מאורגנת באוטובוס– זמן הנסיעה: כשעה וחצי. מתאים למשפחות עם ילדים ולכל מי שאינו רוצה להטרטר בתחבורה ציבורית. לא מתאים למי שמתכנן להשאר ללון באחד מהמלונות באזור או להגיע לפארק ליותר מיום אחד. גם לא מתאים למי שמתכנן לשכור רכב.
 • ברכבת– זמן הנסיעה: שעה ועשרים דקות ברכבת, ולכך להוסיף הליכה של 15-20 דקות לפארק מתחנת הרכבת (ואת זמן הנסיעה בתוך ברצלונה לתחנת הרכבת). מתאים למי שרוצה להוזיל בעלויות הנסיעה ומסתדר עצמאית טוב בתחבורה ציבורית. יכול גם להתאים למשפחות אבל מומלץ במקרה כזה רק אם הילדים קצת יותר בוגרים. ניתן לרכוש בתחנת הרכבת כרטיס לפארק, במחיר שהופך את הנסיעה ברכבת לכמעט חינם. אנו ממליצים כאשר אתם בתחנת הרכבת בברצלונה לרכוש גם את כרטיס הנסיעה חזור, מפני שחלק מגולשינו סיפרו כי בתחנת הרכבת בפורט אוונטורה לא ניתן לרכוש כרטיסי נסיעה חזרה לברצלונה (צריך לעשות זאת על הרכבת באמצעות כרטיסן אנושי או ביציאה מהתחנה כאשר תגיעו לברצלונה. כדי לחסוך זמן זה, עדיף כבר לרכוש את הכרטיס בהלוך).

מנמל התעופה

אוטובוסים מגיעים לפורט אוונטורה מנמל תעופה אל פראט של ברצלונה (שעה נסיעה) או Reus Airport שבטרגונה (רבע שעה)- מידע כאן (בספרדית), כמו כן הפארק מציעה הסעה מאורגנת מהנמלים כאן (באנגלית) וניתן כמובן גם להגיע במונית.

ביקור בפארק פורט אוונטורה בזמן הקורונה

נכון לעדכון שורות אלו (מאי 2022) פארק פורט אוונטורה, בדומה לדיסנילנד ולפארקים נוספים בעולם, הקל בהנחיות הקורונה והתאים אותן להתנהלות לצד הקורונה. אין יותר צורך לעטות מסכה ברחבי הפארק – גם במתקנים והחללים הפתוחים וגם במתקנים והחללים הסגורים, וייתכן כי חלק מהפעילויות יישארו סגורות על מנת לשמור על ריחוק חברתי בין המבקרים. מומלץ מאוד להזמין כרטיסים מראש, ואין צורך להציג תעודת חיסון, תעודת מחלים או תוצאת בדיקה שלילית בכניסה לפארק.

תוכלו לקרוא עוד על האמצעים בהם הפארק נוקט בעמוד השאלות ותשובות באתר הרשמי של הפארק בקישור הזה.

**פרסומת**המלצות "הכל על"

 • אתר זה כלול ברשימת האתרים של כרטיס האטרקציות המשולב של ברצלונה - iVenture Card. אם הנכם מתכננים לבקר באתר ובאתרי נוספים ברשימה, מומלץ לבדוק האם הכרטיס הזה כדאי לכם. למידע נוסף ראו כרטיס האטרקציות של ברצלונה.
 • ההגעה עם תחבורה ציבורית לפארק אינה נוחה אך בהחלט אפשרית (ישנה רכבת, ישנה אפילו אפשרות להזמין כרטיסים משולבים לרכבת ולפארק – אך לעיתים היא מסורבלת ולא תמיד ברורה, איטית, דורשת הליכה של כ-15 דקות מהתחנה אל הפארק ויש איתה לא פעם בעיות בזמנים). לכן למי שלא מתכנן להשכיר רכב (מומלץ רק עבור טיול מחוץ לעיר – ראה השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד) אנו חושבים שהאופציה של הסעה הלוך ושוב היא מעולה. אומנם היא עולה יותר מנסיעה בתחבורה הציבורית, אך מהירה יותר, נוחה יותר ולדעתינו במיוחד עבור משפחות עם ילדים הרבה יותר מתאימה לחוויה נעימה בביקור בפארק. על כרטיסים בלבד המצויינים בעמוד זה אנו ממליצים לקבוצות התיירים הבאות: א. למי שחושב על השכרת רכב, שזו אופציה לא רעה (יש חניה מסודרת בפארק ודי גדולה אם כי לא זולה), אך אנו ממליצים עליה רק למי שמטייל מחוץ לעיר באתרים נוספים ולא רק בפארק (פשוט לטובת נסיעה לפארק לדעתינו יותר יעיל להשתמש בשירות של הסעה הלוך ושוב). ב. למי שמעוניין לחסוך בנסיעה לפארק, במיוחד אם הוא נוסע ללא ילדים ולא מפחד מהתחבורה הציבורית הספרדית שמחוץ למרכז התיירותי של ברצלונה ואין לו בעיה ללכת מהרכבת לפארק עצמו. ג. תיירים שמגיעים לפארק ליותר מיום אחד.
 • חשוב לדעת – פארק זה משנה את עורו לחלוטין לפי עונות השנה. בקיץ הוא מלא במבקרים, בחורף גם בימים בהם הוא פתוח (בשיא החורף בין אמצע ינואר לאפריל הפארק סגור) יכל להיות מאוד לא נעים לבקר בו (גם גשם וגם רוח).
 • בכל מקרה, מומלץ להזמין לפארק כרטיסים מראש (או כחבילה עם הסעה, או רק כרטיסי כניסה), זה יחסוך לכם המתנה בתור שלעיתים יכולה להיות ארוכה.
 • אנו ממליצים לקחת בחשבון שחלק מהמתקנים עם מים ואין איפה לשמור את הציוד – יש לקחת זאת בחשבון בכל האמור לפלאפונים, מצלמות וכדומה.
 • ישנה הגבלה על הכנסה של אוכל לפארק (מותר להכניס מים).
 • הפארק כולל מתקנים לכל הגילאים – גם לקטנים, שלהם יש הגבלה בחלק גדול מהמתקנים, ישנו אזור ייחודי ומושקע רק בשבילם.
 • קחו בחשבון שבכל דרך בה תבחרו לנסוע לפארק, הנסיעה היא לא קצרה – הפארק מרוחק כ-120 ק״מ מהעיר, כלומר כשעה וחצי נסיעה ברכב פרטי. לכן מומלץ להתארגן מבעוד מועד לנסיעה שכזו (אוכל, שתייה וכדומה).
 • כדאי לכם לבדוק אם עדיין יש אפשרות לרכוש כרטיס משולב במכונות המטרו – הוא כולל כניסה לפארק + נסיעה ברכבת, כשלמעשה זו אותה עלות כמו לקנות כרטיס כניסה בפארק… ואז הנסיעה ברכבת היא למעשה חינם!

רכישת כרטיסים עם אופציות שונות לפארקי פורט אוונטורה

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו ברצלונה למטיילים – Barcelona for travelers

 • טיפ לנוסעים לפארק השעשועים פורט אוונטורה- קחו מעילי גשם, כי נרטבים שם לא מעט ממספר מתקנים. עלות מעיל בפארק 5 יורו.
 • פורט אוונטורה! האם לקנות כרטיסים מראש או שעדיף במקום? הבנתי שאפשר לקנות כרטיס משולב עם כרטיס רכבת מברצלונה. נוסעים בסוף אוגוסט. תודה!
  • אני רכשתי ישרות מהאתר כרטיס כניסה וכרטיס לרכבת בתחנה בברצלונה. רצוי לרכוש הלוך חזור, היות ובתחנה אין איפה לרכוש כרטיס.
   • יש סיבה לקנות מראש אם נהיה באוגוסט? לא עדיף את הכרטיס המשולב עם הרכבת?
    • כן, התור מאוד ארוך וזה גם יותר זול.
  • חשוב לדעת, בתוך הפארק לחלק מהמתקנים יש שני סוגי תורים- רגיל ואקספרס. צריך כרטיס שונה למי שעומד בתור האקספרס- אפשר לשדרג את הכרטיס הרגיל בתוך הפארק.
  • אנחנו נוסעים עוד שבוע. הבנתי שאם רוכשים כרטיס במכונה של תחנת הרכבת בברצלונה כולל נסיעה לשם וחזרה וכרטיסי כניסה לפארק אז יוצא שהנסיעה חינם. נשמע לי שווה ונוח לקנות ברכבת.
  • תקנה בבוקר של היום בתחנת רכבת בברצלונה (יש 3 תחנות רכבת לדעתי) אצל הקופאי או במכונה האוטומטית. כרטיס עם רכבת הלוך חזור זה 47 יורו (למבוגר). כרטיס בפארק (בלי רכבת) זה גם 47 יורו. הרכבת מגיעה ממש לתחנה של הפארק. רק תבדוק מתי הרכבת ותגיע איזה רבע שעה – עשרים דקות לפני. הסיבה היחידה אם אני מבין לא לקנות ככה זה אם אתם משפחה עם כמה ילדים, ואז יש כרטיסי משפחה. לא התעמקנו בזה, אבל הבנתי שזה קיים. לא יודע האם אפשר לקנות כרטיס משפחתי ברכבת, לא חקרנו את זה. לגבי כרטיסי האקספרס, זה משהו יחסית יקר (יש באתר שלהם פירוט). מה שכן, א. יש ליד המתקנים המרכזיים שלטים אלקטרוניים שמראים את אורך התור (בדקות) וככה אפשר לתכנן לאיזה מתקן ללכת עכשיו ואיזה לבוא יותר מאוחר ב. אם אתם רואים שבאמת נפלתם על יום לא טוב, והכל זה תורים של שעה, אפשר לקנות את הכרטיס גם בתוך הפארק ליד המתקנים השווים באמצע היום. אנחנו היינו ביום טוב מאוד (לפני שבועיים) ולא היו תורים של יותר מ-20-30 דקות גם במתקנים הגדולים. זה באמת אחלה פארק, לא עמוס מידי ומה שיש באמת מהנה. תהנו!
  • אנחנו קנינו כרטיסים לרכבת ולפארק יום לפני שרצינו לנסוע כדי להמנע מלחץ על הבוקר אבל ניתן בהחלט לקנות באותו בוקר בתחנת רכבת sants לא רחוק מככר אספניה ורק לידיעה הרכבת האחרונה יוצאת מפורט אוונטורה לכיוון ברצלונה בשעה 22:00 ולא כפי שצויין בכמה מקומות ב 20:40 כך שיש יותר זמן להנות. 47 יורו הלוך חזור למבוגר, לילד לא זוכרת במדוייק. שעה וחצי נסיעה.
  • טיפ למי שנוסע עם 3 ילדים ויותר- יש כרטיס Large Family שעולה רק 155€ לכל המשפחה- קונים אותו בקופות של הפארק ומבקשים להציג דרכונים, כהוכחה שכולם שייכים לאותה המשפחה.
 • האם מישהו היה בפארק השעשועים פורט אוונטורה ויכול להמליץ?
  • נהדר!
  • גם אנחנו היינו בקיץ עם ילדים במגוון גילאים, נהננו מאוד, גרנו במלון בתוך הפארק.
  • נפלא, מומלץ ביותר!
  • פארק מדהים ומהנה לכל הגילאים.
  • מעולה! אמנם הייתי לפני עשור, אבל זכור לי כפארק נהדר.
  • היינו ביולי, כיף אמיתי. הפארק גדול, מרווח ועם מגוון מתקנים לכל הגילאים.
 • פורט אוונטורה עם ילדים. 3 או 4 ימים מלאים? אשמח לחוות דעת מנסיון. תודה רבה.
  • עם ילדים מתאים מאוד, אני הייתי עם בני בן 16 ויום אחד בהחלט הספיק לפארארי לנד ולפורט אונטורה. בקיץ יש גם פארק מים, לשיקולכם.
 • האם אתם יודעים על אופציה של כרטיס בלי לעמוד בתור (כרטיס אקפרסס או משהו בסגנון)?
  • ניתן לרכוש בכניסה לפארק כרטיס אקספרס. אנחנו רכשנו וזה קיצר משמעותית את התור.
  • אנחנו היינו ביולי, היו מתקנים עם תור של יותר משעה.
  • כשהייתי זו היתה ממש בדיחה כל תור למתקן אולי 10 דק’ בהגזמה. זה היה בפסח.
  • יש 3 סוגים של כרטיסי אקספרס. אנחנו קנינו את הזול בסיבות 20 יורו לאדם.
 • היי, חזרתי עכשיו מפורט אוונטורה. הנסיעה היא מברצלונה תחנת Santa כל כיוון מבוגר או ילד 8.8 יורו. רכבת עוצרת מתחנת פורט אוונטורה. הליכה קצרה למלונות ולפארק.
  לגבי אוכל מותר להכניס, אין שום איסור. גם אנחנו היינו עם אוכל ולא נאמר לנו כלום. חזרה תבקשי מהמלון שיחזירו אותך לתחנת רכבת. כרטיסים חזרה קונים אצל הכרטיסן ברכבת. במידה והוא לא מגיע אליכם, אתם צריכים לקנות כרטיסים בברצלונה ביציאה מהרכבת על מנת לצאת מהתחנה. אתם ממש תהנו.
 • פארק פרארי לא שווה יותר משעה. תנצלו את הימים בפורט אוונטורה.
 • מומלץ לקחת לינה במלונות של הפארק הם לא יקרים וכוללים כניסה חופשית ביום הצק אין וביום הצק אאוט. תיכנסו לאתר של הפארק ותבחרי בתי מלון. יש כמה Port aventura park. אנחנו לקחנו מלון כולל כניסה לפארק פרארי לנד. מחירים ממש טובים ומשתלמים.
 • מי יודע מהי הדרך הקלה/מהירה להגיע מברצלונה לפארק המים פורט אוונטורה בעיירה סאלו?
  • רכבת. נסיעה של שעה ו 26 דקות. שים לב לרכבת חזרה. יש ישירה ויש מאספת. במאספת צריך להחליף בדרך רכבת. והנסיעה מעל שעתיים וקצת. עוד משהו, אין בתחנת רכבת איפה לקנות כרטיסי רכבת. אז חשוב לקנות כרטיסים הלוך חזור. זה עולה 17.5 אירו. לפארק עצמו אסור להכניס אוכל ושתיה. אז חבל להיסחב עם תיקים. אם אתם בקרוב שם. לקחת בחשבון שחם מאוד. ואין הרבה צל. אז כובע זה מצרך חשוב. כרטיסי רכבת תקנה בכניסה לרכבת. יש מכונות אוטומט. קל מאוד לתפעול.
   קראתי בקבוצה שאפשר לקנות כרטיס לפארק שכולל גם את הנסיעה ברכבת. לא יודעת על זה, כי את הכרטיסים לפארק רכשתי מהארץ. המלצה. יום אחד לא מספיק למקום הענקי הזה. ואל תחפשו מתקנים. מה שרואים עולים, כי זה מטורף מה שהולך שם.
 • פורט אוונטורה (49 יורו כניסה) – לונה פארק גדול, מומלץ להגיע קודם לתחנת רכבת sants בברצלונה ולקנות כרטיסים לרכבת וגם ללונה פארק ב- 49 יורו ובעצם הנסיעה יוצאת בחינם. שעה ורבע נסיעה ברכבת, מוריד 10 דק מהפארק ברגל. מומלץ להגיע באמצע השבוע מבחינת כמות האנשים. אפשר לקנות בפארק תורים של אקספרס (33 יורו). הייתי ממליץ קודם להגיע לפארק ולראות כמה אנשים ואז לקנות (תורים סביבות חצי שעה לכל מתקן). יש גם לוחות בפארק שמראים כמה זמן יש לחכות כל תור.
 • לידיעת המתעניינים בפארק פורט אוונטורה: כרטיסים ניתן לרכוש בתחנת רכבת sants בברצלונה (כרטיס רגיל.לא אקספרס). הכרטיס כולל את עלות הנסיעה ברכבת הלוך ושוב. חשוב לשמור את הקבלות (הספחים הארוכים מנייר כימי ) כי מיד בהגעה לפארק חובה לפנות לקופות מצד ימין ולהמיר את הספחים האלה בכרטיסים רלוונטיים לפארק. באותן קופות ניתן להוסיף כסף לכרטיסי אקספרס (33€ לכרטיס אקספרס בנוסף למחיר49 € ששילמתם ברכישה הבסיסית). יש גם כרטיס אקספרס ב53 € שמאפשר כניסה מהירה ללא הגבלת מספר הכניסות פר מתקן. המחירים הנל חשוב לציין מתווספים ל49 יורו!!! שנית, חשוב לשמור את כרטיסי הרכבת הן בגלל שצריך אותם בחזור והן מפני שיש כרטיסנים שבודקים. בפארק חם מאד ולח מאד, תיהנו…
  • שאלה:אם אני רוצה כרטיס ל 3 ימים אני יכול גם לקנות אותו משולב עם הרכבת ?
   • לא ניסיתי אז לא יודעת להשיב. סורי
   • אם אתה לן שם תבדוק אולי זה כלול במלון
  • זה כולל הפרארי לנד?
   • המחירים לא כוללים את פרארי לנד ולא את פארק המים הצמוד

מידע שימושי על פורט אוונטורה

שעות פתיחה

לכל תאריך שעות משלו ולא ניתן לפרט כאן את כל הטבלה (מה גם שהיא משתנה משנה לשנה לפי תאריכי החגים). ניתן לאמר בכללי שהפארק פתוח בין החודשים אוגוסט ותחילת ספטמבר בין השעות 10:00-24:00, בשאר ספטמבר ואוקטובר בין השעות 10:00-19:00 (בשבתות עד 23:00), בנובמבר-דצמבר סגור למעט ימי שבת, ראשון וחגים בין השעות 10:00-17:00, בינואר פתוח רק במשך השבוע הראשון בין השעות 10:00-17:00. שימו לב שבאופן כללי בחורף הפארק סגור (למעט סופשים וחגים), ובקיץ הוא פתוח עד מאוחר. אנו ממליצים לבדוק באתר האינטרנט של האתר את התאריך הספציפי בו אתם רוצים לבקר במיוחד אם אתם לא מגיעים בקיץ, מידע מפורט יותר ואת הטבלה המלאה ניתן למצוא כאן.

כתובת

Avinguda del Batlle Pere Molas, km 2, 43840 Vila-seca, Tarragona, Spain

הגעה
directions_subway

רכבת R. EXPRES מתחנת Barcelona Sants שבברצלונה עד לתחנת Port Aventura (שעה ורבע נסיעה). משם יש הליכה ברגל של 15-30 דקות.

directions_bus
הסעה מאורגנת
flight
טיסה

אוטובוסים מגיעים לפורט אוונטורה מנמל תעופה אל פראט של ברצלונה (שעה נסיעה) או Reus Airport שבטרגונה (רבע שעה)- מידע כאן (בספרדית), כמו כן הפארק מציעה הסעה מאורגנת מהנמלים כאן (באנגלית) וניתן כמובן גם להגיע במונית.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי