דיסנילנד פריז (יורודיסני) | Disneyland Paris

שימו לב! כדאי להישאר מעודכנים בנוגע להנחיות והגבלות הקורונה בפריז, ההנחיות ליוצאים מישראל לצרפת וההנחיות לחוזרים לישראל מצרפת. תוכלו לקרוא על כך בעמוד הנחיות הקורונה בפריז.

מידע על פארק השעשועים הגדול שליד פריז

מידע כללי

דיסנילנד פריז (Disneyland Paris) המכונה לעיתים גם ה-יורו דיסני הוא פארק השעשועים המפורסם שנמצא בסמוך לעיר פריז במארן-לה-ואלה, המהווה את אחת האטרקציות האהובות ביותר על ילדים (ראו גם ילדים בפריז). למרות שהתקבל בצרפת בביקורתיות רבה כסמל לאמריקאיות, כיום הוא אחד הפארקים המבוקרים ביותר באירופה. דיסנילנד פריז משתרע על שטח נרחב לא רחוק מפריז וכולל אינספור מתקנים ומבנים מושקעים שקוסמים לילדים ולמבוגרים כאחד. בפארק יש יותר מ-50 מתקנים הנכללים במחיר הכרטיס, 8 מהם הרפתקניים יותר ומוגבלים בגובה ו-25 מתוכם מיועדים לילדים קטנים.

הזמנת כרטיסים לכמה ימים בדיסנילנד -
5% הנחה נוספים רק לגולשי הכל על

הזמנת כרטיסים ליום אחד בדיסנילנד -
5% הנחה נוספים רק לגולשי הכל על

הידעת?

אומנם אנו כתיירים מסתכלים על הפארק רק במשמעות תיירותית-חווייתית אבל הוא בעל משמעות אדירה בתחום הכלכלי והוא מקרה בוחן מרתק להיבטים תרבותיים וחברתיים של הכלכלה הגלובאלית והתנגשות התרבות המקומית עם התרבות האמריקאית. הכניסה שלו לצרפת על אף תרבותו האמריקאית היא לא עניין של מה בכך. בסופו של דבר גם חברת דיסני העולמית וגם צרפת הבינו את היתרונות שבחיבור הנל.  בדיסנלנד פריז מעוסקים מעל 15,000 עובדים מ100 לאומים שונים, עם 20 שפות אם שונות ב500 משרות. לפי הערכות דיסנילנד פריז אחראי על 50 מיליארד אירו בשנה הכנסות מתיירות נכנסת לצרפת באופן ישיר ועקיף!

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

סוגי כרטיסים לדיסנילנד פריז

סוג הכרטיס

למי מתאים ואפשרויות הזמנה

כרטיס ליום 1

הכרטיס מתאים למי שרק משלב את דיסנילנד כגיחה קצרה כחלק מטיול קצר בפריז. הוא מתאים למטיילים עצמאיים שאין להם בעיה עם תחבורה ציבורית ויכולים להגיע בעצם לדיסנילנד, למי שמוכן לעשות זאת ובתמורה חוסך במחיר ההגעה. שימו לב כי יש אפשרות לרכוש כרטיס בעבור יום אחד לפארק אחד ובעבור יום אחד לשני הפארקים.

כרטיס ליום 1 כולל הסעה

הכרטיס מתאים למי שרק משלב את דיסנילנד כגיחה קצרה כחלק מטיול קצר בפריז. הוא מתאים למשפחות עם ילדים קטנים ולמטיילים הרוצים להגיע בקלות ובנוחות אל דיסנילנד מהעיר וחזרה, מוכנים לשלם על כך, ולא רוצים להסתבך עם תחבורה ציבורית.

 • דרך טיקטס (נכון לחודש יוני 2022 הצעה זו לא תקפה).

 • דרך גט יור גייד – אופציה א’אופציה ב’. שימו לב שאופציה א’ ניתן לבטל 3 ימים לפני, אך אופציה ב’ אפשר לבטל גם יום אחד בלבד לפני.

כרטיס ל-2 ימים

הכרטיס מתאים למי שרק משלב את דיסנילנד כחלק מטיול ארוך יותר בפריז, מספיק ארוך כך שיש זמן לתת לדיסנילד יומיים. מתאים גם למי שהדיסנילנד היא מטרת הטיול, אך מוגבל בזמן.

כרטיס ל-3 ימים

הכרטיס מתאים למי שדיסנילנד הוא מטרת הטיול ורוצה להפיק ממנו את המירב. מתאים גם למי שזה חלק מטיול בפריז, אך הטיול בפריז מספיק ארוך כדי לאפשר שלושה ימים בדיסנילנד.

כדאי לעשות קצת סדר בשפע האפשרויות שיש לכרטיסים: הפארק מציע סוגים שונים של כרטיסים- כרטיס ליום, ליומיים, לשלושה ולארבעה ימים. שימו לב שככל שתזמינו כרטיס ליותר ימים, המחיר פר יום יהיה נמוך יותר, לכן עדיף להזמין כרטיס ליומיים מאשר שני כרטיסים ליום. בנוסף לפארק דיסנילנד, יש את פארק אולפני וולט דיסני הסמוך, וישנם כרטיסים ליום המאפשרים כניסה לשניהם, אם אתם רוכשים כרטיס ליומיים ומעלה הכרטיס יכלול כניסה לשניהם. ישנה חבילה הכוללת בית-מלון בתוך הפארק וכניסה לפארק, וישנם כרטיסים הכוללים כניסה לדיסנילנד וגם שאטל הלוך וחזור מהעיר פריז (הצעה כזו מתאימה כמובן למי שרוצה להגיע לפארק רק ליום אחד).

למשפחות כדאי לדעת- שאמנם ניתן להזמין כרטיסים מראש ובכך לחסוך כסף וזמן בתור, אבל שבקופות הדיסנילנד עצמן (בפארק עצמו) ניתן להשיג כרטיסים משפחתיים. לכן אנו ממליצים על הזמנה מראש במקרה של בודדים או זוגות וכאשר מדובר בעונות תיירות עמוסות. משפחות שמבקרות במקום שלא בקיץ, יחסכו כסף רב בהזמנה במקום והתורים לא יהיו ארוכים במילא.

בחרו את הכרטיס בהתאם לצרכים שלכם- אם אתם רק משלבים את הפארק בטיול בפריז, מספיק יום אחד, אך אם הוא מטרת הנסיעה כנראה שתרצו להשקיע יותר מיום. כדאי לדעת- קניית החבילה עם השהות בבית המלון (יש מגוון רחב של אפשרויות עם טווח מחירים משתנה) כולל יתרונות כמו לינה קרובה לפארק, הסעות חינמיות ותדירות מהמלון לפארק ואפשרות כניסה מוקדמת, החל משעה 8:00 במקום מ-10:00. עם זאת, שימו לב כי לא כל המתקנים אכן נפתחים בשעה הזו. כמו כן יש לדעת לגבי האופציה של כרטיס ליום אחד בפארק עם הסעה מהעיר, שקניית כרטיסים אלה תחייב אתכם לסיים את הביקור בדיוק ב-20:00, אז ההסעה חוזרת לעיר. זה לא בעייתי עם ילדים קטנים שהמנוע שלהם נגמר בשעות האלה, אבל עם בני נוער אולי תרצו להישאר בפארק עד מאוחר יותר, במיוחד מאחר ומופע הסגירה של הפארק קורה לאחר שעה 20:00.

דיסנילנד פריז חילקו את מחירי הכרטיסים ל-2 סוגים, כרטיסים לתאריך מסויים (בין אם מדובר בכרטיס ליום אחד או כרטיס לעד ארבעה ימים) וכרטיסים לתאריך פתוח, אותם ניתן לרכוש כרטיסים אלו רק בעבור יום אחד והם כרטיסים יקרים יותר. מאחר ומרבית התיירים שמגיעים מישראל יודעים באיזה תאריכים יהיו בפריז אנו ממליצים לבחור מראש יום (או יותר) שיוקדש לפארק, ולבחור בכרטיסים לתאריך מסויים בהתאם ובכך לחסוך כסף.

כרטיסים ופעילויות מומלצות בדיסנילנד פריז

איך רוכשים כרטיסים לדיסנילנד פריז

גם פה יש מספר דרכים שונות לרכוש כרטיסים- כאשר בדרך כלל ככל שהמחיר יהיה זול יותר, כך מידת הספונטניות של התאריך תהיה נמוכה יותר. באופן, כללי, ככל שתזמינו כרטיסים מוקדם יותר כך תוכלו למצוא כרטיסים זולים יותר לכן במקרה זה, הזמן משחק פה גורם חשוב. כמו כן, ישנם ימים מסוימים שהם יקרים יותר (כמו חופשות וחגים מסוימים)- לכן אם בוחרים בימים המבוקשים פחות המחיר יורד. כדאי לשחק בתאריכים שונים האפשריים לכם כדי למצוא את הזולים יותר, במהלך סופי השבוע הכרטיסים יקרים יותר, וכך גם בחגים נוצרים. מעבר לכך, באופן גורף לאורך חודשי הקיץ הכרטיסים לפארק יקרים יותר בהשוואה לחודשי החורף.

למען מציאת המחיר הזול ביותר, כדאי להשוות מחירים בין כל האופציות המוצעות:

כרטיסים ליום אחד

בכל האפשרויות האלה, ניתן לבחור באפשרות של כניסה לשני הפארקים (יקר יותר), או רק לאחד מהם – או דיסנילנד או וולט דיסני סטודיו (זול יותר).

 • חברת טיקטס מציעה הצעה זמנית זולה מהרגילה לכרטיס ליום אחד (אך היא לא תמיד תקופה)- בקישור זה. במקרה שההצעה לא תקפה- זהו הקישור להצעה הרגילה (היקרה יותר) ליום אחד.
 • חברת גט יור גייד מציעה כרטיס ליום אחד בקישור זה. אם לא מצאתם את התאריך הספציפי שאתם רוצים, בדקו גם הצעה זו- כרטיס פלקסיבל ליום אחד (יקר יותר)- המאפשר כניסה בתאריכים יותר מבוקשים.
 • חברת AttractionTickets מציעה כטיס ליום אחד בעבור פארק אחד בקישור הזה, ובעבור יום אחד וכניסה לשני הפארקים בקישור הזה. כרטיסים אלו הינם כרטיסים לתאריך ספציפי, במידה ואין כרטיסים פנויים יש כרטיס לתאריך פתוח ליום אחד בקישור הזה – אפשרות יקרה יותר ולכן פחות עדיפה.
 • חברת Attractiontix מציעה כרטיס ליום אחד בפארק – גם כזה הכולל את שני הפארקים וגם כזה הכולל פארק אחד בלבד – תוכלו לבחור לאיזה מהפארקים להגיע. כלל הכרטיסים שהחברה מציעה זמינים בקישור הזה – הן הכרטיסים ליום אחד והן הכרטיסים למספר ימים, הן כרטיסים לתאריכים ספציפיים וכרטיסים לתאריכים פתוחים.

כרטיסים ליום אחד הכוללים הסעה הלוך חזור מפריז

בכל האפשרויות האלה, ניתן לבחור באפשרות של כניסה לשני הפארקים (יקר יותר), או רק לדיסנילנד (זול יותר).

 • דרך חברת טיקטס – בקישור זה (נכון ליוני 2022 אפשרות זו אינה זמינה).
 • דרך חברת גט יור גייד – אופציה א’, אופציה ב’.. שימו לב שאופציה א’ ניתן לבטל 3 ימים לפני, אך אופציה ב’ אפשר לבטל גם יום אחד בלבד לפני.

כרטיסים למספר ימים

כל הכרטיסים (לא משנה לאיזה מספר ימים תבחרו, 2, 3 או 4) כוללים כניסה לשני הפארקים.

אפשרויות נוספות לרכישת כרטיסים

אפשר לרכוש כרטיסים גם דרך האתר של חברת fanc (נכון להיום די מוגבל מבחינת הבנה של הדברים והממשק). באתר תוכלו ליהנות ממחירים זולים יחסית, אך תאלצו להתחייב על תאריך לביקור. ניתן להזמין עד חמישה ימים לפני מועד ההגעה. חשוב להדפיס את השוברים לאחר הקנייה (שובר לכל כרטיס) ולהגיע איתם לקופות הפארק. החסרון של הרכישה הזו היא שאפשרויות השינוי והביטול של הכרטיס מוגבלות ואינן משתלמות, יש לקחת זאת בחשבון. אתר נוסף שניתן לרכוש דרכו הוא האתר של חברת דיסני עצמה המציע כרטיסים בדרך כלל קצת יותר יקרים מבאתר fanc. הכרטיס הרגיל הוא כרטיס כללי התקף לשנה מרגע הקנייה. אם תקנו לתאריך מסוים, המחיר יהיה נמוך יותר.
אפשרויות רכישה נוספות הן כאשר כבר תגיעו לפריז- דרך חנויות דיסני בפריז, או סניפי carreffur בעיר (רשת סופרמרקט). מדובר באופציה היקרה יותר אך מאפשרת לכם גמישות מקסימלית עם התאריך של הביקור בפארק.

רחובות הפארק מקושטים לקראת חג המולד (צילום מקורי)

מה רואים בפארק דיסנילנד

הכניסה לפארק היא דרך “הרחוב הראשי של ארצות הברית” (Main Street USA) המוביל לטירת היפיפיה הנרדמת המפורסמת. ברחוב הזה מתרחשות התהלוכות המפורסמות, עם הדמויות השונות של דיסני, מוזיקה, במות מתחלפות וזיקוקים בשעות הערב. השביל יוביל אתכם אל ארבעת ה”ארצות” אליהן הפארק מחולק- ארץ המערב הפרוע (Frontierland), ארץ ההרפתקאות (Advantureland), ארץ הפנטזיה (Fantasyland) וארץ התגליות (Discoveryland).

הטירה של היפייפיה הנרדמת מוארת בלילה (צילום מקורי)

בפארק דיסנילנד יש אטרקציות המתאימות לכל גיל ולכל מבקר, החל מאטרקציות המתאימות גם לקטנטנים המגיעים לפארק, דרך רכבות הרים מסתובבות ומסולסלות ועד למבוכי ומתקני אימה.

ארץ הפנטזיה מתאימה יותר לילדים קטנים וכוללת רכיבה על ספלי תה של הכובען המטורף, נסיעה על דמבו המעופף או שיט בין בובות המייצגות את תרבויות העולם השונות ושרות בסגנונות משתנים בהתאם לתרבות את השיר “It’s a small world” שהפך לאייקון בפני עצמו בזכות המתקן (אותו יש גם בפארקים בארצות הברית).

בארץ העתיד והתגליות תמצאו אטרקציות מיוחדות ומקוריות- הר החלל המפחיד המשגר “חללית” לחלל החשוך מלא הכוכבים, שבשנים האחרונות עבר חידוש וכיום הוא בנושא מלחמת הכוכבים, סרט תלת מימד על מדען שמכווץ בטעות את קהל הצופים, לצד מתקן אינטרקטיבי שמתכתב עם הסרט “צעצוע של סיפור” בו תירו קרני לייזר מתוך הקרון בו תסעו.

“שלום” במתקן It’s a small world (צילום מקורי)

ארץ המערב הפרוע אזור זה בפארק מעוצב בנושא החלוצים שהגיעו והתיישבו בארצות הברית, המערב הפרוע ואינדיאנים.

בארץ ההרפתקאות תוכלו בין השאר לעלות על המתקן המפורסם של שודדי הקאריביים, בעקבותיו החברה יצרה את סדרת הסרטים המצליחה. זהו אחד המקרים היחידים בו עשו סרט על בסיס מתקן בפארק ולא להפך – יצרו מתקן בפארק על בסיס סרט שיצא.

המצעד החגיגי בפארק (צילום מקורי)

הרכבת שעוברת ברחוב הראשי של דיסנילנד (צילום מקורי)

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

מה רואים בפארק וולט דיסני סטודיו

פארק זה התחיל כפארק שולי יחסית וקטן בהשוואה לדיסנילנד, אשר המתמקד במאחורי הקלעים של האולפנים- פעלולים, תפאורות ואפקטים. אולם עם השנים הפארק התפתח וגדל ומחולק לארבעה אזורים מרכזיים: העולמות של פיקסאר (Worlds of Pixar), אולפני המצויירים (Toon Studio), חצר ההפקות (Production Courtyard) והמתחם החדש ביותר אשר יפתח לקראת סוף חודש יולי – קמפוס הנוקמים (Avengers Campus).

בעולמות של פיקסאר תוכלו להתחרות על מסלול המרוצים כמו ספידי מקווין בסרט מכוניות, להיכנס לנעליו של רמי הכוכב של הסרט רטטוי (וגם לאכול במסעדה שלו) ולעלות על מגוון מתקנים בנושאי הסרטים הרבים והאהובים של פיקסאר.

המסעדה של גוסטו בתור הכניסה למתקן בנושא הסרט רטטוי (צילום מקורי)

באולפני המצויירים הילדים יוכלו לרכב על השטיח המעופף מאלדין ולצפות במופעים של מיקי מאוס, מיני מאוס, נסיכות דיסני וכוכבי הסרטים המצויירים.

אולפני המצויירים דיסנילנד (צילום מקורי)

הפסל של מיקי מאוס כשוליית הקוסם באזור אולפני המצויירים (צילום מקורי)

בחצר ההפקות נמצא אחד מהמתקנים המפורסמים ביותר – מגדל הוליווד, אשר מדמה נפילה לאורך בניין גבוה ורעוע. עוד בחצר ההפקות תוכלו לצפות באולפן טלווזיה מבפנים, צפייה באנימטורים ובאופן בן יצרו כמה מהדמויות והרגעים האהובים ביותר (ההקרנה באנגלית, אבל גם ילדים שלא מבינים את השפה יוכלו להנות מלראות כיצד יצרו את הדמויות האהובות) וסיור בטראם באולפנים בהם מוצגים אביזרים מפורסמים מסרטים.

קמפוס הנוקמים הוא המתחם החדש ביותר בפארק, בעבר באזור זה הייתה את רכבת ההרים בנושא הסרט ארמגדון שלוותה בשירים של להקת אירוסמית’. ממש בימים אלו פותחים את קמפוס הנוקמים על פי העולם הקולנועי של מארוול – אשר עם השנים הולך והופך משמעותי יותר בחברת דיסני. פתיחת הקמפוס מגיעה לאחר שפתחו בפארק את מלון ניו יורק שמעוצב כולו בהשראת גיבורי העל של מארוול. המגיעים לקמפוס יגוייסו להיות חלק מחבורת הנוקמים, יהיה  מתקן בהשראת ספיידרמן, רכבת הרים מהירה בהשראת קפטן מארוול ואיירונמן, ובקמפוס יסתובבו הנוקמים – כפי שפארק דיסנילנד מסתובבות הנסיכות ושאר הדמויות האהובות.

הכניסה לפארק וולט דיסני סטודיו מקושטת לכבוד הכריסמס בשעת בוקר מוקדמת (צילום מקורי)

ביקור בדיסנילנד פריז בזמן מגיפת הקורונה

בחודשים האחרונים, לאור הירידה בשיעורי התחלואה בצרפת ובאירופה כולה, הוסרו כמעט כל המגבלות שהיו קשורות בקורונה. העדכון האחרון של חלק זה בעמוד נעשה בתאריך 4.7.2022.

איזה אישורים ובדיקות צריך להציג כדי להיכנס לדיסנילנד פריז?

החל מתאריך 14.3.2022 בוטלה ההנחיה לפיה יש להציג תעודת חיסון או בדיקת קורונה שלילית על מנת להיכנס לפארק, והוא פתוח בעבור כולם – מחוסנים, מחלימים או מי שאינו מחוסן. כמו כן, אין הנחיה רשמית שנאכפת בנוגע לעטיית מסכות במרחבים הציבוריים, אך כן יש בקשה מקהל המבקרים לעטות מסכות כהלכה על מנת לשמור על בריאותם ועל בריאות הסובבים אותם.

הנחיות כלליות

 • כל באי הפארק מתבקשים להישמע להנחיות ולהגיע אך ורק במידה והם לא חוו סיפטומים של קורונה, לא שהו בקרבת חולה מאומת ולא נמצאים תחת חובת בידוד (כולל חובת בידוד בכניסה לצרפת במידה וקיימת כזו בעת ביקורכם).
 • ברחבי הפארק הוצבו מעל 2,000 עמדות חיטוי – בכניסה ויציאה מכל מתקן, ברחבי הפארק, בחנויות השונות כמו גם במלונות.

הנחיות ושינויים בעקבות הקורונה במתקני דיסנילנד פריז

 • על מנת להימנע מריכוז מיותר של אנשים בתור למתקנים הפופולארים ביותר בשעות הפופולאריות ביותר ביום (אמצע היום) יש לבדוק באפליקצייה של פארק דיסנילנד האם המתקן עליו אתם רוצים לעלות מצריך שימוש בStandby Pass. במידה ותראו כי קיימת האופציה לבחור בStandby Pass סימן שהמתקן נכלל כעת בין המתקנים אליהם לא ניתן פשוט להגיע ויש להזמין Standby Pass מראש זאת על מנת לווסת את כמות האנשים במתקנים הפופולאריים ביותר. הStandby Pass בעצם מקצה לכם חלון זמן של חצי שעה בו תעמדו בתור ותעלו על המתקן. שימו לב כי ניתן להירשם לStandby Pass למתקן אחד בכל פעם. ברגע שתתחילו לעמוד בתור תוכלו לבצע הזמנה נוספת של Standby Pass למתקן אחר. השירות ניתן כמובן בחינם ואינו כרוך בתשלום נוסף. אם אין אפשרות לStandby Pass למתקן עליו אתם רוצים לעלות באפליקצייה של הפארק סימן שאין בכך צורך ואתם יוכלים להגיע אל המתקן ולעמוד בתור הרגיל. בניגוד לדילוג על התור אפשרות זו הינה חינמית. ניתן לקרוא על כך בהרחבה וכיצד להשתמש באפשרות בעמוד הזה.

הזמנת כרטיסים לדיסנילנד פריז ליום אחד -
5% הנחה רק לגולשי הכל על

המלצות "הכל על" למבקר בדיסנילד פריז

 • ניתן לומר, כי זהו אחד מהאתרים הפופלאריים למגיעים לפריז, במיוחד על אילו המגיעים לעיר עם ילדים. מרבית התיירים מגיעים ליום אחד כאשר הם נוסעים מהעיר לפארק בהסעה מסודרת, או מגיעים ליומיים וישנים לילה אחד ליד הפארק. מיעוט של תיירים מגיעים ליומיים ונוסעים הלוך חזור לעיר (לדעתנו לא מומלץ). מיעוט נוסף מגיע למספר ימים, כאשר הוא נשאר ללון ליד הפארק (מתאים למי שרוצה לחוות את הפארק עד תום ולהינות מחלק מהתקנים מספר פעמים). כל האופציות מתאימות, השאלה היא מה אתם מחפשים.
 • הפארק נגיש מאוד, ישנה רכבת מהירה של 45 דקות המגיע עד אליו ממרכז פריז, ולרוב התיירים זו האופציה הטובה ביותר. יש לה גם כרטיס משולב כפי שפרטנו בחלקים אחרים בעמוד. יש גם צורות אחרות להגיע לפארק, אבל לדעתנו ל50-60% מהתיירים הרכבת היא הפתרון המומלץ והוא גם הפתרון הפופלארי ביותר (במחקר שרץ בשנת 2016 נמצא שלרכבת המהירה יש השפעה משמעותית בבחירת המבקרים להגיע לפארק למרות המרחק ממרכז העיר).
 • ברחוב הראשי תוכלו למצוא רכבת שעוברת ברחבי הפארק ותעזור לכם בהיכרות הראשונית עם המתקנים והאטרקציות. תוכלו להשתמש בה גם כדי להגיע בקלות למתקנים מרוחקים.
 • למגיעים עם ילדים קטנים – אומנם על המפה של הפארק לא כתוב לאיזה גילאים המתקנים מתאימים, אך מסומן בה האם מתקן מסוים יכול להיות בעייתי לילדים קטנים. בנוסף, דעו כי במלונות של הפארק קיים שירות של בייביסיטר לתינוקות (לא זול).
 • ניתן להזמין כרטיסים מראש ובכך לחסוך כסף וזמן בתור, אלא שבמקום עצמו ניתן להשיג כרטיסים משפחתיים. לכן אנו ממליצים על הזמנה מראש במקרה של בודדים או זוגות וכאשר מדובר בעונות תיירות עמוסות- למידע מפורט ראו תחת “איך רוכשים כרטיסים”. משפחות שמבקרות במקום שלא בקיץ, יחסכו כסף רב בהזמנה במקום והתורים לא יהיו ארוכים. אנו מאוד ממליצים למי שמתעניין בהמלצות כגון אלו, להציץ גם בעמוד המקיף הבא: המלצות והנחות לנוסעים לפריז, חובה לבקר לפני הזמנה!
 • קחו בחשבון שתמיד יש מתקנים שסגורים לרגל תיקון שיפוץ או בגלל מזג האוויר (לא להתאכזב). גם בהקשר זה וגם בהקשרים אחרים, מומלץ לעשות שימוש באפליקציה Disneyland Paris שמראה מה פתוח וסגור (וגם איפה כל מתקן עומד, לוחות זמנים, מצב התורים וכדומה). מידע בנושא זה אפשר למצוא גם באתר של הרשמי של הפארק.

**פרסומת** • הפארק מפורסם לא רק בשל היותו קסום ומלא באטרקציות, אלא גם בשל התורים האינסופיים שיש בו (בעיקר באוגוסט). איך ניתן להימנע מהתורים? להגיע למתקנים המבוקשים מוקדם בבוקר או מאוחר בערב, או בזמן התהלוכות. כמו כן, בחלק מהאטרקציות יש אפשרות ל-FastPass, כרטיס מיוחד שניתן לקחת במתקן עצמו או במכשיר אוטומטי ללא תשלום נוסף, המציין את השעה בה תוכלו להיכנס למתקן ללא המתנה בתור. חשוב להגיע בשעה המצוינת ולא לאחר, אחרת תפספסו את התור. בנוסף, הפארק מפעיל שלטים שמראים מה מצב התור במתקנים פופולאריים – נצלו זאת והמנעו מבזבוז זמן. המלצה אחרונה בנושא זה, לחלק מהמתקנים יש תור ליחידים שמאפשר עמידה והמתנה בתור מהיר יותר לאנשים שלא אכפת להם לא להיות עם חברים או משפחה (אופציה שיכולה להיות חסכונית ונהדרת לאינדיווידואליסטים שביניכם שלא רוצים לבזבז כסף על כרטיס מהיר ויקר).
 • מומלץ מאוד להצטייד מראש באוכל– סנדוויצ’ים, חטיפים, פירות וירקות. מחירי האוכל בפארק גבוהים מאוד, התורים עשויים להיות ארוכים והתמורה נמוכה- בעיקר ג’אנק פוד זול. ניתן גם להגיע לקניון אירופה הסמוך, בו יש מבחר אוכל מגוון יותר והמחירים שפויים. גם באזור דיסנילנד ויליג’ אשר נמצא מחוץ לשני הפארקים אפשר למצוא אוכל במחירים זולים יותר מאשר בתוך הפארקים עצמם. באזור זה יש גם חנויות רבות.
 • לפני ההסתערות על המתקנים עם הכניסה לפארק, מומלץ לתכנן עם המפה את המסלול הרצוי כך שתוכלו להספיק את כל המתקנים ולחסוך זמן. לינק למפה המעודכנת של 2022. המפה מפורטת מאוד ומלמדת על מתקנים בעייתים מבחינת הגבלת גובה, או כאלו שיכולים להיות יותר מידי מפחידים או בעייתיים לילדים קטנים או למבקרים עם בעיות בריאותיות (לב, הריון וכדומה). בנוסף, היא מציינת איפה ישנן תחנות של הכרטיס המהיר והשירותים. בקיצור, שווה לעשות בה שימוש!
 • לבעלי מוגבלויות- חלק מהאטרקציות של הפארק נגישות וחלקן לא, הצוות יודע לסייע בחלק גדול מהמקרים, לפרטים.
 • למי שיכול, ההגעה למקום עם רכב פרטי מאוד נוחה. גם מבחינת הנסיעה וגם מבחינת החניה (יש חניה של יותר מ12,000 מקומות חניה). ראו מידע נוסף תחת השכרת רכב בפריז. אולם אנו לא ממליצים לשכור רכב רק בעבור ההגעה לפארק.
 • למי שלא מגיע למקום עם רכב שכור, מומלץ להשתמש באופציות השונות של הסעה לפארק (יש הסעה ישירות משדה התעופה, הסעה ממרכז פריז והסעה הכוללת איסוף מהמלון – כל אחת מהשיטות יש את המחיר שלה).
 • למי שעושה קניות במקום, כדאי לבקש לרכז את כל הקניות למקום אחד ושיינתנו לכם בעת היציאה מהפארק. אין צורך לקחת אתכם את כל הקניות בזמן השהות בפארק ובעת המעבר בין המתקנים השונים.
 • קניתם כרטיסים מראש? יפה. סביר שחסכתם כסף. הקפידו להדפיס את הכרטיסים (לא בפלאפון ולא קבלה – את הכרטיסים עצמם), זה דרוש כדי להיכנס לפארק. בגלל שבחלק מהאפשרויות הדבר כתוב בצרפתית, אנשים לפעמים מפספסים זאת.
 • רבים מעוניינים לצפות באירוע הסגירה של הפארק. השעה שלו משתנה בין העונות והוא מתקיים 20 דקות לפני שעת הסגירה הרשמית. יש לשים לב שמיד אחרי המופע הלחץ והתור למוניות / לשאטל למוניות הוא גדול מאוד. השנה הפארק חוגג 30 שנה, ולכבוד המאורע יצרו מופע חדש ועוצר נשימה בו מעבר להקרנה על הטירה, המזרקות והזיקוקים יש גם מופע רחפנים.
 • ילדים: אם לא פה, אז איפה?

 המתקנים מוארים בתאורת לילה – מחזה מרהיב בפני עצמו (צילום מקורי)

לקריאה נוספת על היורודיסני:

חומרים לקריאה בעברית

חומרים לקריאה באנגלית

תגובות והמלצות של גולשים על דיסנילנד פריז:

תגובות והמלצות שעלו על דיסנלנד פריז בקבוצת הפייסבוק שלנו (הכל על פריז) וקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו (פריז למטיילים)

האם לבוא לבקר בפארק?

 • דנה אלמוג: סיימנו עכשו שבוע מהמם בפריז, לנו היתה חוויה מבאסת נורא ביורדיסני, בעבר היינו בפארק אירופה וציפנו למשהו בסגנון, הפארק עצמו נחמד, התורים אינסופיים והמתקנים לא מעבר לנחמדים חוץ מ2-3, הכל יקר להחריד ויש אינסוף חניות מזכרות הרבה יותר מכל דבר אחר… בקיצור מבחינתנו זאת היתה אכזבה שעלתה הרבה כסף…לדעתי פריז כל-כך יפה ומגוונת שחבל לבזבז יום על יורדסני…

מתי לבוא לבקר בפארק?:

 • לדעתי לא מומלץ לבוא לבקר בפארק בימי החופשה של האירופים, המחירים גבוהים והתורים ארוכים- עדיף לנסות לבוא ולבקר בפארק בימים אחרים.
 • באיזה יום בשבוע הכי פחות עמוס לדיסני, ביולי?
  • מאחר ומדובר בקיץ ויש חופשה גם בבתי הספר בצרפת (ואירופה בכלל) הפארק עמוס לאורך כל השבוע. בסופי השבוע הוא עשוי להיות עמוס מעט יותר.
   מבחינת ההבדל בין הכרטיסים – קשה לי לומר בלי לדעת בדיוק על אילו כרטיסים מדובר, יש מגוון כרטיסים לדיסנילנד והמחיר שלהם משתנה בהתאם למה שהכרטיס מציע – תוכלי לקרוא עליהם בעמוד שלנו על הפארק כאן https://bit.ly/3KmGqbT
   .לגבי פסאט פאס – הפארק כבר לא משתמש בכרטיסי פאסט פאס ובמקום אפשר להוריד את האפליקציה של הפארק ולרכוש באפליקציה עצמה Disney Premier Access. מצרפת קישור לאתר הרשמי של הפארק שמסביר על כך: https://bit.ly/3MFTsTX

המלצות על דרכי ההגעה לפארק

 • כפי שרשמו למעלה התחבורה בהחלט נוחה לשימוש באמצעות מטרו ,ליורודיסני יש אפשרות דרך רכבת שהתחנה שלה ליד שער הניצחון, אנחנו הינו חמישה אנשים ולכן הזמנו הסעה הלוך ושוב אצל איציק הסעות, באו מוקדם בבקר והחזירו בשעה שהרגשנו שמיצינו……
 • היי! לנו לקח 45 דקות נסיעה מהרובע ה- 11 (עם החלפה של רכבת). ממליצה מאוד מאוד לקנות מראש כרטיס לרכבת חזור כי התורים לכרטיסים ביציאה מהפארק מטורפים! (7.6 יורו לכיוון). אנחנו הגענו לפארק ב-2 בצהריים ונשארנו עד הסגירה (19:30), והרגשנו שלא מיצינו (3 גיסות בגילאי 30-40). ממליצה מאוד להגיע ישר כשהמקום נפתח (לא סגורה על השעה) כדי למצות. קחו בחשבון שזה חורף עכשיו אז היתרון הוא שהתורים לא ארוכים (הכי ארוך לקח לנו 20 דקות, והיתר נעו בין 5-15 דק). תהנו!
 • כמה אמורה לעלות נסיעה במונית משארל דה גול ליורו דיסני ל 6 אנשים?
  • תזמינו דרך אובר, זה יכול לעלות 60 יורו והכי משתלם.
  • שאנחנו לקחנו אובר זה הראה לנו שיעלה עד 65 יורו מדיסני לשדה בסוף יצא קרוב ל 80 יורו….
  • ממליץ בחום על איציק הסעות בפריז גם נהג ישראלי, גם יחס אישי, גם כל נוסע מקבל בקבוק מים אישי, סוכריות, WIFI חינם… משתלם!!! וגם הוא עונה ועוזר במהלך כל הטיול. הכי בבית שיש. ובמיוחד בפריז, שחששתי מאוד בקטע הבטחוני, אין כמו נהג ישראלי (ועוד לא דיברתי על זה שאף אחד בעיר לא מדבר אנגלית, שלא נדבר על הנהגים.
 • מישהו יודע כמה עולה רכבת מפריז לדיסנילנד?
  • 15 אירו הלוך חזור
  • קניתי חופשי שבועי כולל לרכבת לדיסנילנד, לורסאי וכ”ו ב- 22.5 אירו.
  • 15 יורו הלוך ושוב למבוגר וחצי לילד
 • אהלן, אשמח לדעת האם יש רכבות אחרי השעה 22:00 מהיורודיסני חזרה לפריז?
  • כשאנחנו היינו בספטמבר, האחרונה הייתה בסביבות 22:30.

**פרסומת**המלצות על בחירת כרטיסים מתאימים לפארק

 • שלום, כרטיסים ליורודיסני עדיף להזמין מהארץ או לקנות בפריז? מישהו מכיר את כרטיס האקספרס?
  • אני לא מכיר ולא שמעתי כרטיס אקספרס, אבל אולי את מתכוונת למתקני ה-Fast Pass? אלו 10 מתקנים (6 בפארק דיסני ו-4 בפארק הסטודיו) שניתן לעלות עליהם ללא תור, אבל מחייבים רישום מראש והגעה בשעה המדוייקת שנקבעה לך. המתקנים הללו מסומנים באותיות FP במפה שתקבלי בכניסה.
   • כנראה שלזה הכוונה. אפשר להזמין את הכרטיס מהארץ?
    • כן. ישנם מספר סוכני נסיעות ישראלים שניתן לרכוש מהם בארץ.
  • איך נרשמים לכרטיס fast pass? זה מחייב תשלום? זה בנוסף למחיר כרטיס?
   • אתמול קניתי אחרי השוואות מחירים – הכי זול ב- 365tickets (האתר אינו פעיל), המחיר שם ירד החל מאתמול שהסתיימה תקופת הכרטיסים הזולים (עד ה- 20.3.18) וכעת מוצעים כרטיסי הנחה במבצע לתקופה הקרובה. לחמישה אנשים יצא למיטב זכרוני בסביבות 1150שח, במקום 1300 באתר של דיסני וסוכנים בארץ, לפחות אלה שבדקתי. לזה הוספתי בערך 50 שח ביטוח ביטול למקרה הצורך, מה שלא ראיתי שקיים באתר הרשמי. אבל הכל תלוי במועד, הזמנתי לתקופה של לפני פסחא, עד ה 29 זה המחיר, משם זה מטפס ומטפס בכל יום.
   • כשקונים באתר 365tickets (האתר אינו פעיל) בהתחלה מקבלים מייל אישור ורק לאחר כמה ימים מייל עם קישור להדפסת הכרטיסים. על אותם כרטיסים יש ברקוד וזה הברקוד שמעבירים בכניסה וכן במכונות הפסט פס ליד המתקנים שיש בהם. אני הכנתי רשימת מתקנים בוורד עם מתקנים נבחרים איזור והאם יש פסט פס.
 • האם הכרטיס של דיסני מאפשר לצאת ולהיכנס חופשי באותו יום?
  • הכרטיס הוא יומי. היה לי את שני הפארקים ועשיתי הלוך חזור ביניהם ובמסעדות שמחוץ לפארקים, בלי בעיות.
 • יש הבדל אם אני קונה כרטיס לדיסני לעוד 3 שבועות או שאני קונה יום לפני?
  • באתר של tickets365 (האתר אינו פעיל) כרטיסים לעוד חודש יעלו זול יותר מאשר כרטיסים לשבוע הבא. מן הסתם, ככה הם מעודדים אותך להקדים ולרכוש. ממה שאני זוכר, באתר של דיסני אין הבדל, אבל אני לא בטוח. בזמנו עשיתי את הבדיקות האלה, אבל בסוף לא הייתי צריך להתעסק עם זה.
  • בדרך כלל מראש יותר זול ויש מבצעים לעיתים. תעשי בדיקה ביותר מאתר אחד. כך אני למשל בדקתי ב3 במקביל וקניתי בהכי זול בסוף. tickets365 (האתר אינו פעיל).
  • זה משתנה. אנחנו נהיה בסוף אפריל והמחיר הכי זול יצא דווקא באתר של דיסני. שימי לב שב- 365 (האתר אינו פעיל) המחיר הוא בפאונד- לא להתבלבל (אלא אם כן הגדרת אחרת).
  • בדקתי בשבוע שעבר, באתר של דיסני היה יותר זול ב-7 דולר מאתר 365 (האתר אינו פעיל) גם לילד וגם למבוגר.
 • ניסיתי לקנות כרטיס זוגי יומי לדיסני, באתר של 365ticket (האתר אינו פעיל). כרטיס לדיסני עולה 165 דולר לזוג ובאתר של דיסני עולה 175 דולר לזוג אבל ל- 10 שעות. זאת אומרת מ-10:00 עד 20:00. הגיוני? מישהו נתקל בזה? מה אומר כרטיס מיני?
  • למיטב הבנתי כרטיס מיני/מג’יק/ סופר מגיק זה לפי הזמנים שרוצים לבקר. למשל על פי האתר של דיסני עכשיו בחודש הזה הכרטיס הוא מסוג מיני. באוגוסט רוב החודש הוא בכרטיס מג’יק פרט לשבוע באמצע אוגוסט שהוא סופר מג’יק.
   • מה ההבדלים בין הכרטיסים?
    • זה ההבדל. כנראה בעונה הבוערת או בזמנים מיוחדים סוג הכרטיס משתנה ובהתאם לכך גם המחיר שלו משתנה. ממה שקראתי, אם אתה קונה כרטיס מיני ומגיע בזמן של כרטיס מג’יק או סופר מגיק היותר יקרים צריך להשלים את ההפרש בקופה בפארק (כך כתוב באתר שקניתי בו את הכרטיסים. עדיין לא נסעתי).
  • מיני זה לפי הזמנים. זה התקופה הכי זולה. אני קניתי מהאתר הזה 2 כרטיסים, לפארק אחד ב- 38 דולר לכרטיס כולל ארוחת בוקר. הפארק פתוח מ- 10:00-20:00. אם אתה לן באחד המלונות שלהם אז הפארק פתוח מ- 8:00-20:00.
 • אנחנו כבר בפריז והחלטנו ללכת לדיסנילנד, אבל עכשיו אנחנו כבר לא יכולים להדפיס את הכרטיס שרכשנו באתר (המדפסת של המארחת התקלקלה) – מי יודע איך זה ישפיע על הכניסה שלנו לפארק?
  • לא צריך להדפיס על נייר, אפשר מהטלפון! מעבירים בסורק את הברקוד שמופיע על הכרטיס שנשלח במייל. כמובן לוודא שהורדתם את צילום הכרטיס, עדיף לשמור בתמונות של הטלפון – לשליפה מהירה.עובד גם ב- fast pass.
  • לא צריך להדפיס. מספיקה התמונה של הכרטיס שנשלחה במייל! עדיף לעשות צילום מסך ולשמור בתמונות.
 • קניית כרטיסים- הבנתי שיש הרבה אתרים שמוכרים. לא חקרתי בזאת, כי קיבלנו מהמלון, אבל שימו לב ‏שאם רכשתם מאתר אחר תצטרכו לעמוד בתור ולהחליף את הכרטיסים שרכשתם בכרטיסי הפארק. הרבה ‏אנשים עמדו סתם בתור כדי להבין זאת.‏
 • יש רכבת מפריז עד לדיסני (תחנה אחרונה זה דיסני). ממש קל ונוח להגיע.
 • כרטיסים רכשתי באתר מוכר בשם 365tickets (האתר אינו פעיל). שלחו לי מייל עם כרטיסים להדפסה, אבל הם היו בעצם וואוצ’ר שצריך להחליף בשירות הלקוחות. זה יכול קצת לבאס, למזלי יש לי ניסיון עם זה מפורט אוונטורה (ברצלונה) אז עמדנו 5 דקות בתור והחליפו לנו לכרטיסים (כמו כרטיס ביקור עם ברקוד). רכשנו כרטיסים ליומיים לשני הפארקים.
 • הזמנתי כרטיסים מראש דרך האתר הזה. המחיר הכי שווה שמצאתי. עלה לי 53 יורו למבוגר ו- 48 יורו לילדה. מקבלים כבר את הכרטיסים במייל ורק מדפיסים. אין צורך לעמוד בתור לקופה (זה לא וואוצ’ר).

המלצות על לינה באזור הפארק

 • ערב טוב טסה עוד יומיים לפריז עם בתי בת 12 מישהו היה במלון ויאנה האוס מג’יק סירקס ביורו דיסני ויכול להמליץ לי עליו?
  • הייתי , גיסי היה ומאד נהנה. אנחנו היינו בקסטל דרים המקסים בכל מקרה באנו רק לישון היינו כל היום בפארקים
 • חברים אני מחפשת מידע עדכני על דיסני פריז יש לי כמה שאלות בבקשה?! הבנתי שמי שלן במלונות הפארק המחיר כולל כניסה. האם זה כולל כניסה לשני הפארקים או רק לשעשועים.? האם גם כשלנים במלונות השותפים (אלו שלא בפארק אבל נמצאים קרוב והם באתר של דיסני רשומים כשותפים) הכניסה גם כלולה במחיר הלינה? אני מאוד מתלבטת כי ההבדל במחיר הוא יחסית גבוה. האם יש לכם המלצות על אחד המלונות בפארק או ליד? ובכלל כל מידע… תודה!
 • חזרנו משם לפני שבוע וחצי ישנו במלון של דיסני . כרטיסים לא כוללים לפארקים רק כניסה לפארק משעה 8
  • גם אני בברורים לפני סגירה של מלון וכרטיסי כניסה, שתף אותנו קצת איך היה ואם מספיק יומיים בפארק??
  • אני עוד לא הייתי בדיסני אבל טסה שבוע הבא. אם קונים חבילה מהאתר של דיסני או מקומות אחרים הכרטיסים כלולים במחיר. אפשר להזמין את המלונות של דיסני מאתרים אחרים כמו בוקינג והוטלס, ואז הכרטיסים לא כלולים.
  • את מלונות הפרטנר אפשר גם להזמין מהאתר של דיסני אן מאתרים אחרים. בבוקינג, הוטלס, בליק, וכו’ כרטיסים הם לא כלולים במחיר. אם את מזמינה מהאתר של דיסני זה כן. זה מה שכתוב:
  • נכון . אנחנו הזמנו דרך בוקינג וכרטיסים לא היו כלולים , עלה לנו עוד 600 יורו 4 כרטיסים ליומיים
  • ממה שאני רואה באתר, רק בדיסנילנד הוטל הכרטיסים לא כלולים
  • לדעתי יומיים מספיקים למרות שהייתי נשאר שם עוד יום בכיף , יש יתרון בלישון במלון של דיסני , הכל קרוב אפשר לנוח בצהריים , לא לפספס בפארק את המצעד של שעה 12 עכשיו זה של הכריסמס ותמצעד של שעה 17:00
  • וכמובן את מופע הסיום של הטירה בשעה 18:00 שזה הכי יפה , וכמובן שהפארק כבר מקושט לכירסמס
  • תודה אנחנו רוצים לנסוע בפסח. אז את הכריסמס נפספס הפעם. תודה על המידע.
  • הינו במלון מרחק 5 דקות נסיעה עם שאטלים הלוך ושוב חינם כל 10 דקות היה מעולה ובמחיר מצחיק של 770 שח ללילה ל7 אנשים (2 חדרים ) לדעתי חבל לשלם סתם על המלון במקום עצמו
  • אבל אז צריך לרכוש כרטיס כניסה ולארבע נפשות ליומיים זה 400 יורו. זה לא יוצא בערך ההפרש?
  • אני לא יודעת לגבי מספר ימים הינו יום אחד במחיר של 38 יורו לכרטיס
  • אני הזמנתי מזמן, אבל כשבדקתי, ההבדל בין להזמין חבילה מהאתר של דיסני לבין להזמין מלון וכרטיסים בנפרד היה כ700-1000 ש”ח (לטובת להזמין בנפרד) לשני אנשים ל-3 ילות ויומיים בפארק.זה היה נכון גם לגבי מלונות דיסני וגם לגבי מלונות הפרטנר. צריך פשוט לבדוק מחירים.
 • טיול עם ילדים מצריך תכנון. יש כמה שאלות שהתלבטנו לגביהן ואכתוב מה בסוף החלטנו ומה לדעתי היה נכון לעשות בהרכב המשפחתי ‏שלנו ולטעמנו האישי בלבד:‏ פאריז ואז יורודיסני או ההפך? התכנון המקורי שלנו היה לטוס מישראל ישר לדיסני ל- 4 לילות ואז ‏להמשיך לביקור במרכז לעוד 3 לילות.‏ בפועל יצא בגלל מצב בטחוני שהיה שהחלטנו להקדים. הפכנו ויצאנו לפריז לפני דיסני. זה היה הדבר הכי נכון ‏לעשות במבט לאחור, ככה הייתה להם סבלנות להתבונן בדברים והמתח וההתרגשות נבנו בהדרגה.‏ יצא לנו בגלל מבצעים וכו’ 4 לילות ו- 4 לילות, עם ילדים בגילאים אלו ושני הורים בכושר מעולה, זה המינימום ‏כדי באמת לחוות משהו לדעתי.‏
  בחירת מלון. יש כמה אופציות: ‏
  – לישון בתוך פריז ולקחת מטרו, שעה לדיסני ולחזור באותו היום או כמה ימים, טירוף עם ילדים קטנים ‏מבחינתי.‏
  – לבחור את אחד מבתי המלון סביב דיסני העובדים בשיתוף איתם ומקיימים הסעות שטלים כל הזמן.
  – לבחור מלון או דירה בעיירה סמוכה שזה 5 דקות משם במטרו, ליד מרכז קניות ענקי שבו ניתן לרכוש אוכל ‏ומזכרות (האופציה השניה הטובה לדעתי אחרי הבחירה שלנו).‏
  – לבחור מלון בתוך דיסני עצמו, זו הייתה הבחירה שלנו. מתוך רצון לקטנים לחוות עד הסוף וכדי לאפשר ‏מנוחת צהריים מהירה לקטנים, בנוסף יש שעה נוספת בבוקר שבה הפארק פתוח רק לאורחי המלונות ‏ואז אפשר לנצל עוד זמן ועוד מתקנים, מה גם שאצלנו המחיר כלל גם כרטיסים לפארקים לשניהם, גם ‏פאסט פאס ונפלנו על מבצע לכבוד 25 שנים לדיסני ככה יצא משתלם.‏ אנחנו הלכנו על מלון “סקויה לודג’ “. מלון סביר, לא מפנק כמו זה בפארז, ישן מעט אבל נקי, שרות מעולה. סה”כ טוב, אבל לא מעולה, המיקום שלו היה העיקר מבחינתי. הוא ממוקם במעין חורשת עצים ליד אגם ‏ומפלים קטנים. אחרי כל המהומה בדיסני, צבעוניות, רעש וכו’, היה תענוג לשוטט בשבילים, להוריד הילוך, ‏להתחבר לטבע ולשמוע ציוץ ציפורים (אמיתיים – לא מרמקול).‏ גם המלון ניו יורק הסמוך נראה מהנה למדי. אם הייתי צריכה לחזור הייתי חוזרת בוודאות למתחם ‏המלונות הזה, רק בוחרת מלון אחר. אולי את New Port Bay שנראה מהמם ומשקיף על האגם. בתי המלון של דיסני ממוקמים בקצה המתחם ויש לעבור דרך “דיסני וילג'” – מתחם ענק, חוויה בפני עצמה עם ‏המון חנויות, מזכרות, בתי קפה והופעות וכו. עד שמגיעים לרחבת הכניסה שם כולם נכנסים מכל מקום.‏ אהבתי כישראלית חרדתית כמעה, חחח, שיש בידוק ושיקוף למזוודות ולתיקי היד גם בתוך המלון בכניסה למלון ‏בכל פעם.‏ זה נתן לי שקט נפשי.
 • לקחנו מונית למלון וינה סירקס הוטל בדיסני – מלון חמוד מאוד לא יקר. לקחנו חדר משפחה 2 מיטות זוגיות בחדר מרווח. 5 דק’ מהדיסני, יש שאטל כל 10 דק מהמלון. נסיעה של תחנה אחת.
 • מלון מומלץ מאוד – Vienna House Dream Castle at Disneyland. שוכן במקום קסום, ליד אגם ונוף נפלא. הזמנתי דרך roomer 3 לילות, עלה כ- 450 יורו, לא כולל ארוחות. ארוחת הבוקר במלון עולה 17 יורו למבוגר ו 10 יורו לילד. ארוחת הערב – בופה שווה ביותר (!!) אוכל מגוון וטעים, עלות של 29 יורו למבוגר ו- 15 בערך לילד. מהמלון יש שאטלים כל 15 דקות לדיסנילנד, נסיעה של 10 דקות בערך.
 • במידה ואתם לוקחים מלון של יורודיסני אתם יכולים להכנס מהשעה 08:30, אבל יש הרבה מתקנים שנפתחים רק בשעה 10:00.

המלצות על תכנון הביקור בפארק (כמה ימים, האם לבוא לפארק? עם מה לחבר אותו? איך לתכנן את הביקור? איך להתנהל מבחינת אוכל וכדומה)

 • כמה ימים מומלץ ליורודיסני?
  • אנחנו פעם ראשונה וטסים ליום 1 שתי הפארקים.
  • יום אחד שני הפארקים לדעתי לא מספיק. אני הייתי כשגם חלק מהמתקנים המרכזיים לא עבדו ולא הספיק לי. לדעתי יום שלם לכל פארק יכול להיות מעולה.
  • אנחנו היינו עם 2 בנות: 6 ו- 8.5 יומיים בפארק אחד וזה היה מעולה.
  • אכן כן ,כרגע יש תורים ועשינ אותם בכייף ובלי לחץ היה מעולה הבנות נהנו בטירוף אני לא הייתי מוותר על הפארק השני היה שם גם סדנת ציור שפספסתי וגם מתקן מדהים של רטטוי שעליתי עליו פעם אחת הבעיה בפארק השני שהרבה מהמתקנים הם לגובה 1.20 ומעלה והקטנה שלי לא עומדת ברף אז זה קצת פחות התאים לנו.
  • אני חבר שלי היינו יום אחד בשני הפארקים, יום עמוס אבל אפשרי. אבל אנחנו היינו באוקטובר לא בקיץ. יכול להיות שכדאי יומיים אם באמת רוצים לחוות את הכל. אם אתם באות רק ליום אחד אין צורך לדעתי מלון ליד דיסנילנד, הרכבת מפריז עוצרת בתוך דיסנילנד וזמן הנסיעה הוא כ 45 דק’. אם באות ליומיים כדאי מלון קרוב כדי לחסוך כמובן את הנסיעות.
 • עד כמה כדאי ללכת ליורודיסני אם מדובר בשני מבוגרים פחדנים במיוחד שמגיעים לפריז ל4 ימים? מצד אחד נראלי פספוס אם לא נלך מצד שני אולי מיותר?
  • יש כל כך הרבה מה לעשות בפריז שחבל “לבזבז” על יורו-דיסני
  • אם אתם באמת מפחדים ולא מתכוונים לעלות על רכבות הרים ודברים בסגנון, קצת חבל ומיותר. אם אתם כן מתכוונים לעלות, אז אל
  • זה לא פארק אקסטרים ככ רכבות ההרים שם הם לייט מאוד תלכו אם אתם אוהבים את דיסני
  • הייתי בזמנו בטיול בת מצווה עם אחייניתי. לא עלינו על רכבת הרים כי שתינו לא בענין. דברים אחרים עשינו לפי מה שהתחשק ונהנינו. מצד שני, וכפי שכבר כתבו, אם דברים אחרים מעניינים אתכם, למה דווקט יורו דיסני?
  • סתם בשל תחושת ההחמצה שלא היינו מעולם
  • מדובר בארבעה ימים וישנם דברים נוספים, שמן הסתם, לא תספיקו. פריז איננה מעבר להרי החושך ואפשר יהיה להגיע בעתיד אם תרצו לבקר במקום זה או אחר. פארקים של דיסני יש במקומות אחרים (וכנראה מוצלחים עו יותר). מאחר ולקחתי את אחייניתי לטיול בת מצווה והיא רצתה מאוד בכך, נסענו למקום. אחרת…הייתי מוותרת בקלות…הייתי מציעה לכם להכנס לאתר המקום ו/או לחפש סרטוני וידאו על המתקנים-יש המון. תתרשמו ותחליטו.
  • כדאי בהחלט.
  • הייתי ביום חמישי ביורודיסני עם בנות 13 ובת בת 17 ..שילמנו 79 יורו לאדם .היה ממש קר וגם אנחנו פחדניות אז לא עלינו על מתקנים מפחידים..יצאנו לאחר 4 שעות קפואות וגם מאוכזבות ציפינו ליותר. מיותר.
 • האם דיסנילנד מתאים לילדים בני 3 ו-6? האם יש מתקנים לגיל שלהם?
  • היינו עם הילדים כשהיו בני 4 ו- 7, מאוד נהננו. שלגיה, פיטר פן, עולם קטן מאוד, דמויות דיסני שמסתובבות בפארק, חוויה מדהימה! רק צריך לקרוא היטב לפני כל מתקן למי הוא מתאים, כי העלנו אותם לשני מתקנים מאוד מפחידים (נמו- שהתגלה כרכבת הרים חשוכה ומפחידה ומעלית הטרור, אגב נמו באורלנדו לעומת זאת הוא מתקן נחמד).
  • לדעתי זה בדיוק הגיל, כל הנסיכות והדמויות ויש מתקנים בדיוק בשבילם.
  • חחח, דיסני מתאים גם לבני 30!
  • יש. אפשר גם להסתכל באתר, יש פירוט. לדעתי מתאים מאוד. כל ההופעות הן לגיל הקטן.
   • המגבלה למתקנים היא לפי גיל או גובה?
    • לפי כמה שאני יודע – גובה
 • יש מה לעשות בפארק של דיסני, או שזה לילדים?
  • למבוגרים ללא ילדים ממליצה על הפארק הצמוד ״סטודיו״. מתקנים יותר מפחידים כמו מעלית הטרור, קראש טרטל עם נמו (מפחיד, לא דומה לנמו באורלנדו), סיור אולפנים ועוד.
  • גם למבוגרים וגם לכל גילאי הילדים.
  • לך לפארק אסטריקס. הרבה יותר אקסטרם מסטודיו. בסטודיו ישעמם לך מאוד מהר לדעתי.
   • מה זה, הפארק אקסטרים הגדול הרגיל?
    • תכתבי parc asterix באינטרנט. הרבה יותר כיף מדיסני למבוגרים. המחיר הוא 50 יורו, חצי שעה מפריז.
 • דיסנילנד בפריז, הבנתי שבשבת- ראשון עמוס יותר מבחינת תורים וכמות אנשים משאר השבוע וגם ברביעי, כי זה סוג של חצי יום בפריז. האם גם בשישי? מה עדיף, ללכת בחמישי או בשישי? תודה!
  • היינו שם בשבוע שעבר ברביעי ובחמישי והיה מעולה.
  • לפני שבועיים הייתי שם ביום שישי והיה רגוע וכיף.
 • יורודיסני בשישי כשיורד גשם. עדיף שלא, או לא נורא?
  • אם אתם גמישים ויש לכם אפשרות להחליף ימים אז ברור שעדיף להחליף. לטייל בפריז בגשם הרבה פחות נורא מאשר לעלות על מתקנים רטובים. בנוסף, הייתי בודק באותו יום באתר, אילו מתקנים סגורים.
 • אפלקציה- יש להם אפליקציה מעצבנת, אבל עובדת, בה ניתן להבין כמה זמן צריך להמתין לכל מתקן ‏‏(וצריך). אנחנו נסענו לא בשיא העונה, לא בחג ולא בשבת ראשון (שמרו נפשותיכם) ועדיין היו תורים של ‏למעלה מ- 40 דקות ולפעמים גם 75 דקות! אפשרויות לקיצור תורים: ‏
  ‏1. רוכשים ‏fast pass‎‏:‏‎ אנחנו קיבלנו כלול בחבילה. הבעיה היא שהוא מצוצמם לכמה מתקנים בלבד ולא נכנסים ישר אלא עוברים לתור מקוצר.‏
  ‏2.לצערי, אבל במקרה שלי בלי זה לא היה אפשרי, יש להם כרטיס מיוחד שמאפשר כניסה ללא תור לכל ‏מתקן\בידוק בפארק. רק במקרים של מגבלות וכו’.‏ לבני הבכור יש סוכרת נעורים (מה שתכלס לא ממש היה מונע מאתנו לעמוד בתורים יכלנו להתמודד, אבל ‏גם ‏ADD‎‏ ‏‎ -‎‏ כאן כבר הטיול היה הופך לסיוט (גם עם הריטלין). אז במקום פאסט פאס הוצאנו “חן פאס” ‏שמו חן, ועשינו מזה חגיגה בדיחה כדי לא להדגיש את הבעיה.‏
  כדי להוציא פתור מתורים ולדעתי כל ילד חמישי בארץ עם הפרעות קשב. פשוט הבאנו מהארץ מסמך באנגלית, ‏חשוב! חתום על הבעיה. ‏
  בכניסה יש אולם‏ Hall ‎‏‏City ‎‏ לשם ניגשים (הם הכי נחמדים) עם הילד/המבוגר עם המוגבלות (הם חייבים ‏להיות נוכחים) מציינים לכמה ימים אתם שם ומקבלים אישור כניסה חופשית ללא תורים לכל ‏השהות לארבעה אנשים, לא יותר (הוגן…). כדי להכנס למתקן פשוט היינו צריכים להציג כרטיס זה ‏‏(איפה שיש סימון של כסא גלגלים קצת מבאס), אבל לחלוף על פני תור של שעה ולדעת שאמיתי לא היה ‏סיכוי שהילד יצליח לשרוד זאת, גרם להמתקת התחושה.‏ החסרון היה שלא יכולנו להתפצל כי היה כרטיס אחד – או שהתפצלנו וניצלנו את הפאסטפס.
  בגדול איך הכל בנוי- מבתי מלון ודרך הדיסני וילג’ הפתוח לכולם עוברים לפארקים עצמם. יש שני פארקים: ‏
  דיסנילנד פארק – בו מרוכזים רוב המתקנים. יש את הכניסה הראשית בה יש בידוק בטחוני וכביש ראשי ‏שמשני צידיו יש חנויות ומזכרות, ממול הטירה הידועה. הוא מחולק ל- 4 אזורים: ‏ Adventureland frontieland fantasyland discoveryland ‎‏. שוב לא אכביר במילים, אבל המינימום ‏מינימום כדי לחוות ממש לעניות דעתי זה יומיים בפארק זה, אם לא שלושה. אנחנו בארבעה ימים וללא ‏תורים (אספר בהמשך) הרגשנו שלא מיצינו.‏
  ‏Walt Disney studios ‏ – פארק בו חווים ולומדים איך יוצרים סרטים מאחורי הקלעים וגם בו יש מגוון ‏מתקנים מצומצם בהרבה, אבל מאוד מאוד מהנה. לא הייתי מוותרת עליו! פארק זה בהחלט ניתן למצות ‏ביום שלם. ‏
  תכנון מקדים של מתקנים- ישבנו בבית וערכנו בנחת (לא שם בלחץ עם הילדים על הראש) רשימה של מתקנים מומלצים, מה לדעתי ‏יתאים לכל ילד לפי אופי – לא רק גובה וגיל (אני פחדנית ולא התחשק לי ליפול על איזה משהו מפחיד). מומלץ לתכנן לפי האזורים כדי שיהיה שיוך, אין טעם לקפוץ מקצה אחד למשנהו.‏
  אוכל- אוכל זו הנקודה הכי בעייתית שעדיין אין לי פתרון ממשי בשבילכם עבורה.‏ ארוחת בוקר עשירה אכלנו במלון (הזמנו את ארוחת הבופה שהיא אקסטרה וגם היא לא ממש קולעת ‏לטעם הישראלי, ביקשנו במיוחד קצת ירקות).‏ קראנו באינטרנט על ה- ‏ meal plan של דיסני , קונים שוברים לארוחות למגוון מסעדות שפזורות בפארק, זה ‏יקר אבל שווה ממש כי כל מסעדה ממש חוויה בפני עצמה. מקבלים ארוחה מלאה עם קינוח ושתיה ולא רק ‏ג’אנק.‏ עם כל זאת נשארנו עם ארוחה נוספת, לתומנו חשבנו שנקנה איזו פיצה או נקניקיה לנשנוש ונפתור זאת, ‏אבל כשביום הראשון (תחזיקו חזק) נכנסנו לפארק והזמנו 4 נקניניות פושטיות בלחמניה פיצית כזו שבארץ ‏עולה 10 שח לאחת, שילמנו 240 ₪. אמיתי! הבנו מה הולך שם. כמובן שזו נהייתה בדיחה משפחתית ‏וקראנו להן נקניקיות הזהב, גם חוויה לאוסף. אבל הבנו שצריך פתרון אחר.‏ יש מגוון מסעדות פזורות מחוץ לפארק, אבל גם שם לא יצאנו מארוחת “סגנון מקדונדלס” הכי הכי פשוטה ‏בפחות מ- 300 שח לארבעה.‏ אין סופרים בסביבה או מכולת להכנת כריכים, יש רק בקניון הקרוב חמש דק’ במטרו. קניון ענק בו ניתן ‏לקנות אוכל. כשאנחנו בפארק לצאת לחזור עם הילדים יעלה לא פחות, בקיצור בעיה. כמובן אפשר היה לאחסן ‏בחדר, להכין כריכים אבל גם אז להסתובב אתם בתיק. לא יודעת, באמת בעייתי עניין האוכל ואני לא מדברת על ‏האיכות התזונתית.‏
 • לדיסני נערכתי (בהמלצת חברים בקבוצה פה) כמו למבצע צבאי. עברתי עם הילדים לפני הטיסה על כל המתקנים, בדקתי מה מעניין אותם (זה גם הכניס אותם לאווירת הטיול כמה שבועות לפני), בהתאם לזה סימנתי במפה מיקומים וככה בחצי יום ראשון בדיסני סיימנו את כל המתקנים החשובים (חלקם אפילו עשינו פעמיים ושלוש כגון רכבות ההרים). חשוב להיעזר בכרטיס ה- “תור מהיר” (fast pass) על מנת לייעל את השהות במקום ולא לעמוד הרבה זמן בתור.
 • אני ממליצה בחום (למי שמאורגן ויש לו סבלנות כמוני) לשבת בבית לפני הטיול מול האתר של דיסני ולכתוב רשימה של מה זה כל דבר והיכן ומה הם המתקנים עליהם רוצים לעלות. אני הכנתי רשימה לפי מיקום וזה כל כך עזר לנו. היינו מאורגנים וזה היה תענוג.
 • האוכל יחסית יקר ולא מאוד מגוון (מנת ילדים 9 יורו ומנת מבוגר 14 כולל שתיה) יש גם עוף דווקא הרבה מאוד מנות הן מעוף. Fast pass זה מכונות ליד מתקנים מבוקשים שנותנות שעה בה יש להגיע ולהיכנס בתור מקוצר. השתמשנו כמה פעמים. מומלץ מאוד, פשוט ונוח. טיפ – לקראת סיום, נניח שעתיים לפני המתקנים מתרוקנים והתורים מתקצרים. שורה תחתונה התורים היו עד 40 דק’ הכי הרבה וזה ממש לא היה נורא.
 • דיסנילנד – האפליקציה מעולה, שווה להוריד אותה. לא לוותר בשום אופן על ה- fast pass במתקנים הרלוונטים (6 מתקנים) – פשוט חוסך זמן יקר ועמידה ממושכת. האוכל זוועה ומה שנורמלי מאוד יקר – מעל 40 יורו לאדם. אנחנו לקחנו לשם כריכים. לכל המתקנים אפשר לעלות עם תיק גב אז זו לא בעיה.
 • היי, איך פריז בתחילת דצמבר? למישהו יצא להיות בדיסנילנד? זה סבל או סביר?
  • קר מאד מאד!
  • קר אבל נסבל, עונה יפהפיה כי העיר לובשת חג ל- Noël (כריסמס).
  • קר בטירוף, אבל יפהפייה לא פחות מאשר בקיץ! ונכנסים הרבה למוזיאונים/בתי קפה להתחמם. הייתי בדיסנילנד בסוף דצמבר- היה קצת קשה לעמוד בתורים בגלל הקור, אבל כל המתקנים עבדו אם זכור לי נכון (חוץ מאחד או שניים שהיו בתיקון).
 • אנו הגענו עם הרכבת בשעה 08:45 והיינו ראשונים בתור הרגיל. השערים נפתחים בשעה 09:30. תורידו את האפליקציה של דיסנילנד פריז היא מראה לכם את המיקום שלכם בגן וזמני ההמתנה לכל מתקן זה מאוד עזר לנו.
  פאסט פאס – יש תחנות בודדות עם פאסט פאס בכניסה לכל תחנה יש עמדה לסריקת קוד הכרטיס כניסה, תקבלו כרטיס קטן שמראה לכם מתי לחזור יש לכם פרק זמן של חצי שעה לחזור בו, אחרת תעמדו בתור. אנו הספקנו לעשות 3 מתקנים וכאשר חזרנו המתנו אולי 8-10 דקות.
  לא להגיע בסופי שבוע. ממליץ על יום שני הרבה יותר רגוע והספקנו לעשות הכל גם בדיסני סטודיו.

המלצות על מופע הסגירה של הפארק

 • היי מישהו יודע במקרה באיזו שעה המופע סגירה של דיסנילנד?
  • 23:00 מופע שאסור לפספס ! ממש מהמם. אנחנו היינו באוגוסט
  • בחורף זה הרבה יותר מוקדם .. אבל ממש בסגירה של המקום. 20 דקות לפני,כי המופע כ- 20 דקות.
  • בשניה שהמופע נגמר יש סגירה ונהירה המונית לרכבת או לשאטל של המלון.
 • הופעות ומופעים- תענוג אמיתי.‏ בכל יום בשעה חמש יש את התהלוכה הראשית הגדולה – לא לפספס! חוויה. ממליצה כבר עשרים דקות ‏קודם לתפוס מקום בכיכר הראשית ולא בכניסה לפארק שם כולם מחכים, כי השיא הוא כשהם מגיעים לשם ‏ורוקדים וכו’. ‏לרוב זה גם יותר פנוי. המופע הלילי מאוחר ממש, בעשר וחצי בלילה, וזה פשוט סיוט לקטנים להיות ערים. ‏לצערי גם עם מנוחת צהריים לא הצלחנו להביא את הקטנציק לראות, הוא התפרק לישון בכל אחד מארבעת ‏הערבים, אבל אנחנו הצלחנו עם הגדול וזו חוויה. החוויה שבאמת קטונתי לתארה במילים, בכיתי אמיתי ‏מהתרגשות (גם בגלל החיבור לילדים), צמרמורות התפעלות, משהו שישאר שנים!! לא לפספס אם יכולים!‏ שאר התהלוכות גם מדהימות, הצוותים רוקדים, מחייכים, לא נראים עייפים, לרגע לא נראים כמו בישראל כאילו ‏לא רוצים להיות שם. כנראה שמחליפים אותם בתדירות רבה, מתגמלים כראוי. נראים כאילו אנחנו ‏הדבר הכי חשוב באותו רגע והם הכי נהנים!‏
 • חובה לראות את התהלוכה בשעה 17 וחובה לראות את מופע הסיום ששעתו משתנה עפ”י הסגירה באותו יום. הוא מתחיל בזמן הסגירה ונמשך חצי שעה. מהמם!
 • למרות שלקחנו מלון בפריז לכל השבוע, החלטנו ברגע האחרון לקחת מלון בדיסני על מנת שהילדים יוכלו להישאר למופע הסיום בעשר וחצי בלילה. שווה מאוד. לא להפסיד.
 • להישאר למופע הסיום, זה שווה כל שניה. לעייפים אני ממליצה לחזור למלון לנוח ואז להגיע לקראת תשע וחצי למופע הסיום.
 • המצעד התחיל בשעה 17:30. היה בהחלט שווה.

חוות דעת והמלצות כלליות

 • היורודיסני הוא אחד המקומות היפים, מושקעים, חלומיים לילדים וגם לנו. בכניסה יש סריקה, הם מקפידים על ביטחון רב לאחרונה ובעיניי זה מעולה.
 • הולכת לשבור מיתוס. היורדיסני בעיניי אכזבה גדולה. מעייף. רגליים כואבות מתקנים נחמדים לא יותר. זמן ממוצע למתקן של כמה דקות כ- 40 עד שעה. זמן ממוצע להצטלם עם בובה כ- 40 דקות. הילדים נהנו בטוחה שהיו נהנים גם בפארק אסטריקס. לא שווה את הכסף. יש כל כך הרבה דברים לעשות עם ילדים בפריז. לדוגמה, בפארק דה לוילט יש מתקנים מדהימים, יער בולון ועוד.
 • רמת התחזוקה בפארק גבוהה ביותר! נקי, מתוקתק, צבוע, חדיש, בטיחותי – אין מילים.‏ צילום עם הדמיות – בגלל החן פאס, לא חיכינו, אז היה שווה, אבל מי שצריך לחכות שעה וחצי לצילום עם ‏מיקי, לא בטוחה כמה זה שווה.‏ אגב, מוכרים פנקס כזה לחתימות במחיר מופקע. תעשו לעצמכם טובה תביאו מישראל זה עבד יופי.‏ בהקשר זה טיפ ממני – אני לא מתכלבת והוצאנו ים כסף על מסעדות איכות, לא חסכנו מאום ושפע, ‏אבל כשבאתי מהארץ וראיתי שכובע עולה 120 שח, שתחפושת ממוצעת תעלה לנו כ- 500 ₪, החלטתי ‏להתכונן ולהפתיע את הילדים בעצמי.‏ מהארץ הזמנתי מעלי אקספרקס כובעים של הדמויות שאוהבים, אקדחי לייזר, משקפי שמש, חולצות מותג ‏מה לא, הכל חדש ועשירית מחיר, עטפתי מהמם והבאתי איתי במזוודה שם הפתעתי בכל יום והוצאתי כמה ‏דברים. כמובן שזה לא הספיק כשרואים את השפע וזה ממש מפתה, אז כמובן הקצאנו להם סכום שיקנו גם ‏שם (והלכנו לקניון סמוך שם חצי מחיר) ונפתרה הבעיה.‏ אחרת זה עלול לעלות כמחיר החופשה או במחיר ילדים ממררים בבכי יומיים (וללא קשר לחינוך)‏.
  צילומים: קנינו את ה-photopass ‎‏ שמצלמים אותך במתקנים ועם הדמיות אז מצד אחד כשמצטלמים עם ‏דמויות המקום חשוך ואי אפשר בפלאפון (נראה לי שעושים בכוונה) ובמתקנים אי אפשר להתצלם מצד שני ‏זה יקר ולא בהמון מתקנים אנחנו בחמישה ימים ועם קיצור תורים הצלחנו לעשות 20 תמונות לא בטוחה ‏ששווה את המחיר, למי שיש מצלמה טובה שיביא אתו עדיף.‏ אגב, בן החמש שלנו בכושר ועדיין היה צריך חצי מהזמן שיסחבו אותו על הכתפיים (בעלי לא רצה שיהיה ‏בעגלה) אולי בצדק אבל, יש שם במקום עגלות לשכור.‏ גם התיקים היינו בעונת מעבר ככה לבשנו שכבות וסחבנו מטריות וכו’. מי שקשה לו יום שלם שישקול ‏תיק קטנטן חמוד עם גלגלים.‏
 • הדיסני היה חביב מאוד, גם לי כמבוגרת. הגישה הנחמדה, הסבלנית והאמרקיאית אפיינה את כל הצוות והם היו מאוד מסבירי פנים. יש להצטייד בשובר וואוצ’ר מבעוד מועד מהבית, על מנת לחסוך עמידה בתור לקופות שיכול לקחת יותר משעה, רק כדי להכנס. מבחינת מתקנים, הכי נהננו ברטטוי ובמלחמת הכוכבים. סוג של מציאות מדומה.
 • מתקנים שלדעתי אסור לוותר עליהם: Big Thunder Mountain, Pirates of the Caribbean, La Cabane des Robinson, Indiana Jones et le Temple du Péril, Le Passage Enchanté d’Aladdin, Le Château de la Belle au Bois Dormant, “it’s a small world”, Peter Pan’s Flight, Les Voyages de Pinocchio, star tours, Buzz Lightyear Laser Blast.
 • הדיסנילנד כיף, קסום, אווירה נהדרת! הצרפתים מאוד מאורגנים, מסודרים, יעילים.
 • מי שהיה בדיסנילנד ארה”ב (כמוני) עלול קצת להתאכזב… המתקנים הרבה פחות “אקסטרים”. מצד שני, עבור בת ה 8 היה מאוד מרגש ומלא בחוויות. יומיים בדיסנילנד ממש הספיקו לנו והרגשנו שמיצינו.
 • חייבת לשתף שקצת התאכזבתי מדיסנילנד (אולי בגלל שהייתי בעבר בדיסנילנד ארה״ב הענק והמטורף?). הרגשתי ש 50% מהפארק חנויות ומסעדות עם מחירים מופקעים. היינו 10 שעות היום ורק ב 2-3 מתקנים ממש שווים. פספסתי משהו?
  • לגמרי! בול! הייתי שבוע שעבר. אכזבה קשה, בקושי היו מתקנים מאתגרים. הרבה דברים לא פעלו. לא היה את כל ה”שואו” של ארהב.
  • הייתי אתמול. מבחינתי זה היה מעט מאכזב בדיוק כמוך. מה שכן, הילד נהנה מכל מה שעשה זה עשה אותי מאושר. עם כל הכבוד ליורודיסני, פארק גארדהלנד באיטליה הרבה יותר טוב לדעתי.
  • אחרי ארה״ב ברור שדיסני פריז יהיה מאכזב. לכן התחלנו ביורודיסני ואז עלינו דרגה לדיסני אורלנדו ומשם ליוניברסל אורלנדו.

המלצות על פארק דיסני סטודיו

 • שלום, האם כדאי ללכת לשני הפארקים יורו דיסני + דיסני סטודיו? או שמספיק רק יורו דיסני?
  • תלוי מה ההרכב. דווקא בפרק השני יש מתקנים מגניבים ואקסטרימיים יותר.
  • אין ספק שהפרק השני מומלץ מאוד. אפשר ללון באחד מבתי המלון השותפים של דיסני ולעשות יומיים של פרקים- כל יום פרק אחר.
  • בהחלט שניהם . לא לוותר על הסטודיו מגניב ביותר עם הרבה אפקטים. היינו 3 ימים. יום בכל פארק וביום השלישי חזרנו למתקנים שאהבנו בכל אחד מהפארקים.
 • המתחם כולל את דיסנילנד הגדול, פארק נוסף קטן יותר בשם דיסני סטודיו, מסעדה של פלאנט הוליווד, תיאטרון, חנות עצומה של מוצרי דיסני ודיסני ווילג’ שזה מסעדות.
 • בפארק השני באולפנים עברנו חוויה משגעת. הסטאנט שואו פשוט מרהיב, לא לפספס! קטנטנים שנבהלים ‏מפיצוצים צריכים לשקול שוב, אבל חוויה אמיתית ומרגשת.‏ את המתקן של רטטוי עשינו פעמיים והייתי עולה שוב, מסעדה של‏chez rami ‎‏ באותו המקום – לא להתקרב! היה ‏פשוט מזעזע, החוויה היחידה הלא נעימה בכל 9 ימים ועשרות מסעדות, פשוט רע.‏ אפרופו מסעדות, חייבת ככה בשלוף כאלו שעבדו על תכנית האוכל שעשינו:‏
  Captain jack ‎‏ מסעדת פיוזן באווירה קאריבית כולם פיראטים טעים ומומלץ!‏ Agarba café‏ בסגנון מרוקאי אלאדין הכל מעוצב ככה, בופה טעים עשיר למי שמתגעגע לקוסקוס ואוכל ‏שמזכיר ישראל, אבל בקטע חוויתי. מאוד מאוד נהננו!‏ מסעדת ‏chez remi‏ אסון. כגודל הציפיה והעיצוב כן גודל האכזבה ממש ככה. מסעדה של קוקו – לא ביקרנו שמענו שמומלץ ונראה ככה. נשנושים: כיף לקנות דלי של פופקורן ולמלא שוב במחיר מופחת. גם הדלי מקסים ונשאר למזכרת.‏
 • הסטודיו פחות מגניב ושווה מהדיסני הגדול, מתקן אחד שכן חובה בסטודיו זה רטטוי, מהמם!
 • לקחנו כרטיס ליומיים ליורודיסני (גם הרגיל וגם הסטודיו). ממליצה לרכוש כרטיס אחד לשני הפארקים ולהכנס קודם לסטודיו, כי הוא נסגר מוקדם ואחר כך ליורודיסני עם כל האטרקציות.

המלצות על קניות ביורודיסני

 • בסביבת הדיסני יש קניון גדול מאוד בשם ואל דיורופ. יש שאטלים מכל המלונות של דיסני וגם השותפים אליו במחיר של 5 יורו למבוגר ו- 2 יורו לילד. מחיר זה הינו המחיר הלוך וחזור. מקבלים כרטיס מהנהג וכל רבע שעה יוצא שאטל חזרה עד 19 בערב. מומלץ לבקר בקניון בעיניי. הוא מרווח, גדול ונקי עם המוני חנויות שונות. רובן במפלס הראשון, אך במפלס התחתון יש סופר גדול מאוד (ויפה) שיש בו שוקולדים מוכרים וזולים יחסית וכן חנות צעצועים ענקית. היא יחסית יקרה, אבל לא בטירוף כך ששווה הצצה. יש בקניון פרימארק הסניף, בניגוד לרבים אחרים בהם ביקרתי בברלין ובלונדון לדוגמה שהיו מבולגנים כמעט ברמת שוק, כאן מאוד מסודר, מרווח ונקי. מחירים זולים מאוד כמובן. יש חלק שלם של מוצרי דיסני. שימו לב, כי זה לא בדיוק המוצרים שתראו בדיסנילנד, אבל עדיין זה יכול להיות תחליף/תוספת/אופציה לקניה זולה הרבה הרבה הרבה יותר! הסחורה בדיסנילנד מאוד יקרה. מבחינת מוצרי דיסני ממה שאני זוכרת יש בפרימארק: שעוני יד, פיג’מות, סווצרים, גרביים, תחתונים, 2 סוגי מאגים, כוסות לשתיה קרה, כובעי מצחיה, איפור, תכשיטים (ילדות) תיקים, ארנקים, פאוצים. אין צעצועים או בובות.
 • הסחורה של דיסני מדהימה ואי אפשר שלא לקנות, הקצבנו לכל ילד סכום מסויים והם נהנו מזה מאוד.
 • במתחם היורודיסני לקחנו רכבת rer לקניון בתחנה האחרונה (לא זוכרת את השם), נסענו לפרימארק ומתחם חנויות שוות.

טיפים, המלצות ותגובות שעלו בקבוצת הפייסבוק הכל על פריז – הקבוצה ממנה מתחילים את הטיול בעיר האורות

 • רוצים לבקר בפריז ולשלב יורודיסני. מה החודש שהכי כדאי לבקר מבחינת עומס/תורים וכו’?
  • צוות הכל על: באופן כללי כדאי להימנע מהקיץ – אז לאורך כל השבוע יש תורים ארוכים, וגם מחופשת האביב (סביב חג הפסחא) אז גם יש תורים ארוכים, ולהימנע מתאריכים מיוחדים כמו כריסמס, יום הבסטיליה וכו’.באופן כללי החודשים הפחות עמוסים הם בחורף, אבל חופשת חורף לא מתאימה לכל אחד. אני טסתי לפני כמה שנים בתחילת ינואר לפריז ונסעתי ליומיים לדיסנילנד. גם בגלל עניין התורים, גם בגלל המחירים הזולים יותר של טיסות ומלונות כי זה אוף סיזן, וגם כי רצינו להגיע לדיסנילנד כשיש עוד קישוטי כריסמס אבל אחרי ההמולה והמחירים היקרים. כמעט ולא עמדנו בתורים, וגם כשעמדנו זה לא היה יותר מ-20 דקות, והאווירה הייתה יותר מקסומה.

מידע שימושי על דיסנילנד פריז

שעות פתיחה

הפארק פתוח כל השנה, אך שעות הפתיחה משתנות על בסיס יומי. במרבית הימים הוא נפתח ב-10:00, כאשר שעות הסגירה נעות בין 18:00 ל-23:00. בקיץ, בסופי שבוע ובחגים שעות הסגירה יהיו מאוחרות יותר. אך כמובן שגם בהתאם התורים יהיו ארוכים יותר. לאלו המתגוררים במלונות המוצעים על ידי הפארק, הכניסה מתאפשרת החל מ-8:00 בבוקר.

כתובת

Disneyland Paris, Marne la Vallee, Ile-de-France

הגעה
directions_subway

RER
קו A לתחנת Marne la Velle Chessy. הנסיעה אורכת כ-40 דקות.

directions_car
רכב

הנסיעה היא על כביש A4 לכיוון Metz, וירידה ביציאה 14 לפארק – השילוט לפארק יחסית נוח ולא קשה לראות אותו (ראו מידע נוסף על השכרת רכב בפריז והשכרת רכב בצרפת). החניה המרכזית עולה 8 אירו ליום לרכב פרטי – כאשר אם אתם לנים במלון בפארק – החניה בחינם (ראו מלונות ביורדיסני / מלונות בדיסנילנד פריז).

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי