פרארי לנד, ברצלונה- הנחה בלעדית ומידע מקיף | Ferrari Land

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

מידע כללי

פרארי לנד (Ferrari Land) הוא פארק שעשועים בנושא יצרנית מכוניות הפאר האיטלקית – פרארי (פארק נוסף אשר לא כל כך נגיש לישראלים נמצא באבו דאבי), אשר נמצא קרוב לטרגונה- במרחק של כשעה וחצי נסיעה מברצלונה שבספרד. הפארק נפתח בשנת 2017, הוא חלק מהמכלול של עולם פורט אוונטורה, הכולל גם את פארק השעשועים פורט אוונטורה ופארק המים קוסטה קאריבה אקווטיק (לכל אחד מהם כניסה בנפרד) יחד עם מספר מלונות.

לפרארי לנד מגוון נרחב של כרטיסים מסוגים שונים- כרטיס כניסה דילוג על התור (שמדלג על התור ברכשית הכרטיס, אך לא על התורים במתקנים), בתוספת תשלום במקום אפשר לרכוש כרטיס המאפשר דילוג על התורים של המתקנים, וכמו כן ניתן לרכוש כרטיס כניסה הכולל הסעה מאורגנת מברצלונה, או הסעה עצמית ברכבת.
כרטיסים נוספים הם הכרטיסים המשולבים- המשלבים את פרארי לנד עם אחד או יותר מהפארקים השכנים במתחם-  פורט אוונטורה וקאריבה אקווטיק. לכרטיסים אלו רמת הסיבוכיות עולה אף יותר משום שיש אפשרויות למספר שונה של ימים (כרטיס ליום אחד לדוגמא יהיה זול יותר אך יאלץ אתכם לבקר בשני הפארקים באותו היום). על כל סוגי כרטיסים אלו פירטנו בנפרד, כל כרטיס בעמוד משלו, כולל המלצות והסברים למי הם מתאימים- תחת כרטיסי כניסה לפארקי פורט אוונטורה.

סרטון המציג את פארק השעשועים פרארי לנד

מה רואים?

בפארק בנוסף למתקנים גם חנויות, מסעדות וסימולטרים של מכוניות מרוץ. תוכלו לראות שם דגמים גדולים של כיכר סן מרקו המפורסמת של ונציה והקולוסיאום של רומא. המתקן המרכזי של הפארק הוא מעלית רכבת הרים אנכית בגובה של 112 מטרים- רד פורס- שנחשבת לרכבת ההרים הגבוהה וגם המהירה ביותר באירופה.

רכבת ההרים הגבוהה והמהירה באירופה, רד פורס שבפרארי לנד
(צילום: ThomasPA34רישיון)

איך מגיעים לפארק פרארי לנד?

ישנן מספר אפשרויות להגיע לפארק פורט אוונטורה. הבחירה באיזו אפשרות עדיפה לך תלויה בתקציב, במספר האנשים, ובשאלה האם התכוונת לשכור רכב פרטי בין כה וכה.

מברצלונה

 • ברכב שכור– זמן הנסיעה: שעה ועשרים. מתאים למי שתכנן לשכור רכב בין כה וכה לצורך טיול אל מחוץ לברצלונה לעוד מקומות. איננו ממליצים לשכור רכב רק בשביל הנסיעה לפארק, למטרה זו כדאי דווקא להזמין במקום כרטיס לפארק הכולל הסעה הלוך ושוב. למידע נוסף על- השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד.
 • בהסעה מאורגנת באוטובוס– זמן הנסיעה: כשעה וחצי. מתאים למשפחות עם ילדים ולכל מי שאינו רוצה להטרטר בתחבורה ציבורית. לא מתאים למי שמתכנן להשאר ללון באחד מהמלונות באזור או להגיע לפארק ליותר מיום אחד. גם לא מתאים למי שמתכנן לשכור רכב.
 • ברכבת– זמן הנסיעה: שעה ועשרים דקות ברכבת, ולכך להוסיף הליכה של 15-20 דקות לפארק מתחנת הרכבת (ואת זמן הנסיעה בתוך ברצלונה לתחנת הרכבת). מתאים למי שרוצה להוזיל בעלויות הנסיעה ומסתדר עצמאית טוב בתחבורה ציבורית. יכול גם להתאים למשפחות אבל מומלץ במקרה כזה רק אם הילדים קצת יותר בוגרים. ידוע לנו על כרטיסים לפורט אוונטורה, אשר רוכשים בתחנת הרכבת, שכוללים גם נסיעה ברכבת במחיר שיוצא שהנסיעה ברכבת היא כמעט חינם, אבל עוד לא ידוע לנו על כרטיס שכזה לפארק פרארי לנד. כדאי לבדוק בתחנה.

מנמל התעופה

אוטובוסים מגיעים לפורט אוונטורה מנמל תעופה אל פראט של ברצלונה (שעה נסיעה) או Reus Airport שבטרגונה (רבע שעה)- מידע כאן (בספרדית), כמו כן הפארק מציעה הסעה מאורגנת מהנמלים כאן (באנגלית) וניתן כמובן גם להגיע במונית.
המלצות "הכל על"

 • דעות המבקרים על הפארק הן חלוקות ולא חד משמעיות לכיוון זה או זה. ישנם אנשים שהיו מרוצים מאוד מהביקור ומהמתקנים ובמיוחד מרכבת ההרים הגבוהה והמהירה, אך יש שטוענים שהתורים ארוכים מדי עם יותר מדי אנשים שדוחפים, שמחיר הכניסה יקר מדי בשביל מה שתמצאו בפנים ושהפארק קטן מדי. לעומת זאת חלק מהמלינים התלוננו שהפארק היה “ריק” מדי. המלצתנו- אם אתם מתלבטים בין פארק זה לבין האחרים (פורט אוונטורה או קוסטה קאריבה)- עדיף לבחור באחרים. ואם אתם רוכשים כרטיס משולב, עדיף להתחיל עם פארק זה ולשמור את האחרים שנחשבים מוצלחים יותר- לסוף כדי להשאר עם הטעם הטוב בפה.
 • להוציא את מה שאמרנו מקודם בצד, כמובן שהפארק מומלץ לאוהבי פרארי, גם מבוגרים- שעוד נשארה בהם רוח השטות של הילדות.
 • הנחה ניתנת לילדים ופנסיונרים, והנחה אף גדולה יותר לבעלי מוגבלות בתנועה (למידע נוסף על- ברצלונה למוגבלי תנועה). כמו כן ניתנת הנחה למשפחות מרובות ילדים (3-6 ילדים)- יש לשאול בקופות באתר ולציין שברצונכם בכרטיס למשפחה גדולה.
 • הפארק לא ממש מוצלח בכל הנוגע לילדים, ובעיקר ילדים קטנים יותר מצאו אותו משעמם. למטרה זו דווקא מומלץ פארק פורט אוונטורה השכן אשר הינו ידידותי לילדים, עם איזור שלם בפארק שמוקדש רק להם. *נכון לשנת 2018 נוסף לפארק אזור ילדים חדש, אך טרם קיבלנו המלצות או חוות דעת אם חלק זה משפר את הפארק מבחינת הידידותיות לילדים. למידע נוסף על- ברצלונה עם ילדים.
 • שימו לב כי האתר פעיל במיוחד בקיץ. בחורף הוא לרוב סגור למעט חודשים מסוימים בהם הפארק פתוח רק בסופי שבוע (שבתות וימי ראשון באירופה) או בחגים מיוחדים.
 • ההגעה עם תחבורה ציבורית לפארק אינה נוחה אך בהחלט אפשרית (ישנה רכבת, ישנה אפילו אפשרות להזמין כרטיסים משולבים לרכבת ולפארק – אך לעיתים היא מסורבלת ולא תמיד ברורה, איטית, דורשת הליכה של כ-15 דקות מהתחנה אל הפארק ויש איתה לא פעם בעיות בזמנים). לכן למי שלא מתכנן להשכיר רכב (מומלץ רק עבור טיול מחוץ לעיר – ראה השכרת רכב בברצלונה והשכרת רכב בספרד) אנו חושבים שהאופציה של הסעה הלוך ושוב היא מעולה. אומנם היא עולה יותר מנסיעה בתחבורה הציבורית, אך מהירה יותר, נוחה יותר ולדעתינו במיוחד עבור משפחות עם ילדים הרבה יותר מתאימה לחוויה נעימה בביקור בפארק. על כרטיסים בלבד המצויינים בעמוד זה אנו ממליצים לקבוצות התיירים הבאות: א. למי שחושב על השכרת רכב, שזו אופציה לא רעה (יש חניה מסודרת בפארק ודי גדולה אם כי לא זולה), אך אנו ממליצים עליה רק למי שמטייל מחוץ לעיר באתרים נוספים ולא רק בפארק (פשוט לטובת נסיעה לפארק לדעתינו יותר יעיל להשתמש בשירות של הסעה הלוך ושוב). ב. למי שמעוניין לחסוך בנסיעה לפארק, במיוחד אם הוא נוסע ללא ילדים ולא מפחד מהתחבורה הציבורית הספרדית שמחוץ למרכז התיירותי של ברצלונה ואין לו בעיה ללכת מהרכבת לפארק עצמו. ג. תיירים שמגיעים לפארק ליותר מיום אחד.

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו ברצלונה למטיילים – Barcelona for travelers

 • פארק פרארי לא שווה יותר משעה. תנצלו את הימים בפורט אוונטורה.
 • מומלץ לקחת לינה במלונות של הפארק הם לא יקרים וכוללים כניסה חופשית ביום הצק אין וביום הצק אאוט. תיכנסו לאתר של הפארק ותבחרי בתי מלון. יש כמה Port aventura park. אנחנו לקחנו מלון כולל כניסה לפארק פרארי לנד. מחירים ממש טובים ומשתלמים.
 • לקראת סופש הפארק עמוס מאוד
 • פארק אוונטורה. ופארק פרארי. המלצות או דיס המלצות.
  והאם אפשרי להספיק את שניהם ביום אחד?? או שאולי כדאי לפצל ליומיים…

  • אנחנו שם כרגע, הגענו ברכבת הכבדה, שעה ורבע נסיעה.
   ממש סבבה פה

   • איך ההגעה עם הרכבת? נוח? מה העלות של הנסיעה?
    מתלבטת אם לשכור רכב או לא.
   • המקום עמוס באמת?? מחכים שעה תור לכל מתקן?
    • הנסיעה לכיוון אחד עלתה משהו כמו 9 יורו לאדם, ירדנו בתחנת פורט אוונטרה ומשם זה קצת הליכה, הנסיעה עצמה סבבה, כמו ברכבת בארץ רק פחות צפוף.לגבי התורים תלוי במתקנים, המתקנים השווים התור ארוך ויש מתקנים נחמדים שאין כמעט תור
     • מאיפה לקחתם את הרכבת לפארק? תודה רבה
    • מעדכנת. היינו. יומיים. וזה גם לא מספיק. המתנו בתור שעתיים ברכבת בפארק פרארי. ארוך והיה שווה. שאר התורים לקחו בין חצי שעה לשעה.
     המלצה. לקחת את הרכבת של 8:14. ולהגיע לשערים מיד עם הפתיחה.
     הרכבות בחזור. זו של 16:48 ישירה. השאר הן מאספות. והנסיעה לוקחת שעתיים וחצי.
  • עדיף יומיים
   יום אחד עמוס מדי לשלוש פארקים
  • היינו שנה שעברה , יום לפארק מים ויום לאוונטרה +פרארי .מומלץ מאוד
 • מתאים לילדה בת 4 וחצי וילד בן שנה או שזה לגדולים יותר?
  • יש מעט מתקנים שמתאימים לגיל הזה
 • שלום לכולם
  האם פארק ״פרארי לנד״ מתאים לבנות בנות 13 ו 9? והאם הוא בכלל מתאים לבנות?

  • עדיף ללכת לפארק אוונטורה הצמוד שהוא עדיף לילדים וממש כיף שמה
  • יש הגבלת גובה לאטרקציות אבל כן, זה מתאים לילדים
 • פארק אוונטורה, פארק המים שם ופארק פרארי- עד כמה מתאימים לילדים בגילאים 12, 9? תודה [הערת מערכת: השאלה נשאלה בחודש פברואר]
  • לא העונה עכשיו לפארק מים
 • האם אפשר לעשות את פארק פורט אוונטורה ופרארי לנד באותו היום?
  ובכללי האם הפארקים האלו מומלצים ושווים נסיעה?

  • פורט אוונטורה מאד מומלץ! אי אפשר באותו היום כי פורט אוונטורה ענקי. פרארי קטן יש בו כחמישה מתקנים אקסטרים בטירוף זה לאוהבי האקסטרים (יש שם גם שלושה מתקנים לקטנים). בכל אופן התורים ארוכים אז כדי להספיק את שניהם צריך לקנות כרטיסי אקספרס לקיצור התור
   • היי
    האם גם בתחילת ספטמבר יש צורך לדעתך לקנות כרטיס אקספרס?

    • לא… בכל אופן את האקספרס לא קונים מראש כך שתגיעו ואם תראו תורים מטורפים תקנו שם
  • אם את מתמקדתברכבות הרים האקסטרימיות ורוכשת תור אקספרס את תספיקי בהחלט.עדיף להוסיף כמה יורו ולהנות מתור מהיר.
  • ניתן עם כרטיס אקספרס להיות בשני הפארקים, עשינו את זה שנה שעברה
  • שווים נסיעה. לא כדאי ביום אחד. ההבדל 10 אירו לאדם בין 2 פארקים יום אחד ל 2 פארקים יומיים. אוומטרה לבד צריך יומיים. פרארי קטן. ממצים בחצי יום.

לקריאה נוספת בעברית:

מידע שימושי על פרארי לנד

שעות פתיחה

לכל תאריך שעות משלו ולא נפרט כאן את כל הטבלה (מה גם שהיא משתנה משנה לשנה לפי תאריכי החגים). ניתן לאמר בכללי שהפארק פתוח בין החודשים אוגוסט ותחילת ספטמבר בין השעות 10:30-20:00, בשאר ספטמבר ואוקטובר בין השעות 10:30-17:00, בנובמבר-דצמבר סגור למעט ימי שבת, ראשון וחגים בין השעות 10:00-17:00, בינואר פתוח רק במשך השבוע הראשון בין השעות 10:00-17:00. שימו לב שבאופן כללי בחורף הפארק סגור (למעט סופשים וחגים אז הוא פתוח), ובקיץ בשיא העונה הוא פתוח עד שעות מאוחרות יותר מאשר בחורף.

כתובת

Km 2, Avinguda de l’Alcade Pere Molas, 43480 Vila-seca, Tarragona, Spain

הגעה
directions_subway

רכבת R. EXPRES מתחנת Barcelona Sants שבברצלונה עד לתחנת Port Aventura (שעה ורבע נסיעה). משם יש הליכה ברגל של 15-30 דקות

טיסה
אוטובוסים מגיעים לפורט אוונטורה מנמל תעופה אל פראט של ברצלונה (שעה נסיעה) או Reus Airport שבטרגונה (רבע שעה)- מידע כאן (בספרדית), כמו כן הפארק מציעה הסעה מאורגנת מהנמלים כאן (באנגלית) וניתן כמובן גם להגיע במונית