7 מלונות מומלצים בפירנצה

NH Collection Firenze Porta Rossa

⭐⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא בעיר העתיקה של פירנצה בסמוך לכיכר הרפובליקה – מאזורי הלינה המבוקשים והאהובים בעיר. המלון מציע ארוחת בוקר אשר זוכה לשבחים ומתקנים ברמה גבוהה. מלון זה מקבל חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בו בעבר, למידע נוסף לחצו כאן.

iQ Hotel Firenze

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור סן מרקו אשר נמצא בקרבת מרכז העיר העתיקה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Ginori Al Duomo

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באזור מבוקש ליד גלריית האקדמיה וארמון מדיצ’י. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, טרסה ואחסון מטען. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Santa Maria Novella – WTB Hotels

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באזור תחנת הרכבת המרכזית של פירנצה סנטה מריה נובלה. אזור זה מאופיין במקומות לינה במחירים נמוכים יחסית לעיר העתיקה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Magenta

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא בסמוך למרכז העיר העתיקה של פירנצה, אזור הלינה המבוקש ביותר בעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Albergo Firenze

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא במרכז העיר העתיקה של פירנצה, אזור הלינה המבוקש ביותר בעיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Nizza

⭐⭐
זהו מלון שני כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה זול אשר נמצ ליד קתדרלת סנטה מריה נובלה בעיר העתיקה, באזור שקרוב יותר לתחנה המרכזית של פירנצה. במלון ישנם חדרים המתאימים לאירוח עד 4 אורחים ובהם ווי פיי ומיזוג אוויר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, למידע נוסף לחצו כאן.

עדכון יולי, 2024

אנו נמצאים בעיצומה של חופשת הקיץ, והביקוש ללינה בפירנצה מגיע לשיא שימשך גם לאורך חודש אוגוסט. ישנם ימים רבים במהלך החודש בהם לא ניתן למצוא מקומות לינה פנויים ולכן מי שעוד לא ביצע הזמנה לחופשה מומלץ מאוד לעשות זאת בהקדם - בין אם מדובר בחופשה החודש או בחודש הבא. למי שחושש מהתחייבות או שינויים אפשריים כדאי להזמין בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. אפשרות נוספת היא להתגמש במיקום וסוג מקום הלינה ולחפש הנחות ברגע האחרון כאן.

תשובות לשאלות נפוצות על מלונות בפירנצה

בין המלונות המומלצים למגיעים עם רכב לפירנצה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hotel Spadai (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 45€ לכל יום), מלון Villa Nardi - Residenza D'Epoca (חניה פרטית במקום בחינם), מלון Palazzo Niccolini al Duomo (חניה פרטית במקום במחיר של 30€ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Arte' Boutique Hotel (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 30€ לכל יום) ומלון שלושה כוכבים 4F Boutique Hotel Florence (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 35€ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור. אנו מאוד ממליצים לקרוא את העמוד המקיף שלנו: מלונות עם חניה בפירנצה. בנוסף אנו ממליצים לקרוא את העמוד שלנו על השכרת רכב בפירנצה (2023) – הנחה בלעדית ואיך להימנע מטעויות.

למשפחות המחפשות ללון בפירנצה אנו ממליצים להסתכל מלון ארבעה כוכבים iQ Hotel Firenze ומלון שלושה כוכבים Boutique Hotel del Corso המתאימים למשפחות עד 7 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Villa Neroli ומלון חמישה כוכבים Villa Tolomei Hotel and Resort המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון ארבעה כוכבים Hotel Ginori Al Duomo המתאים למשפחות עד 9 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

אנו ממליצים לקרוא את העמוד המקיף שלנו על: מלונות למשפחות בפירנצה.

בין המלונות המציעים מתקנים נגישים בפירנצה אפשר למנות את מלון שלושה כוכבים Albergo Firenze , מלון שלושה כוכבים Hotel Magenta , מלון ארבעה כוכבים Grand Hotel Baglioni ומלון ארבעה כוכבים Hotel degli Orafi. בנוסף מלון ארבעה כוכבים Villa Neroli בו קיימת גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

למידע נוסף על מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לפירנצה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים המלונות בפירנצה מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Hotel Ginori Al Duomo , מלון ארבעה כוכבים iQ Hotel Firenze , מלון חמישה כוכבים Villa Tolomei Hotel and Resort ומלון שלושה כוכבים Hotel Mia Cara and Spa שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.  בנוסף מלון ארבעה כוכבים Arte' Boutique Hotel מציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בפירנצה כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Santa Maria Novella - WTB Hotels , מלון שלושה כוכבים Hotel Ester , מלון Villa Nardi - Residenza D'Epoca , מלון שלושה כוכבים Hotel Bonifacio ומלון ארבעה כוכבים Horto Convento שמגישים אוכל טבעוני.

יש מספר אזורים מרכזיים אשר תיירים רבים בוחרים ללון בהם. האזורים הפופולריים ללינה בפירנצה הם העיר העתיקה (יקר יותר ומרכזי יותר מבחינה תיירותית, ניתן לקרוא על כך עוד במלונות בעיר העתיקה של פירנצה) ומצד שני האזור שליד תחנת הרכבת המרכזית של העיר - שהוא נגיש מאוד גם למרכז התיירותי וגם להגעה לעיר ויש בו אפשרויות לינה זולות יותר. לכן למרות שבשנים האחרונות יש פה רחובות קצת פחות נעימים בלילה עדיין תיירים רבים באים ללון דווקא בו (ראו מידע על מלונות באזור זה פה -מלונות ליד תחנת רכבת סנטה מריה נובלה).
אזורים בתוך העיר העתיקה אשר מומלצים ללינה:
מרכז העיר העתיקה-
בין המלונות המומלצים במרכז העיר העתיקה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Spadai , מלון Palazzo Niccolini al Duomo , מלון שלושה כוכבים Hotel Davanzati , מלון ארבעה כוכבים Solo Experience Hotel ומלון שלושה כוכבים Hotel Pendini .
ישנם מלונות מומלצים רבים נוספים באזור זה, לסקירה מלאה ראו מלונות בעיר העתיקה של פירנצה.
סן מרקו-
בין המלונות המומלצים באזור סן מרקו ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים iQ Hotel Firenze , מלון שלושה כוכבים 3110 ArtHotel , מלון כוכב אחד Boutique Hotel Hugo , מלון שלושה כוכבים Hotel Cosmos ומלון ארבעה כוכבים Hotel Rapallo .
לסקירה רחבה על מלונות מומלצים באזור סן מרקו: מלונות באזור סן מרקו.
אזור פלאצו פיטי וגני בובלי-
בין המלונות המומלצים באזור פלאצו פיטי וגני בובלי ניתן למצוא את מלון Palazzo Ridolfi - Residenza d'Epoca , מלון Palazzo Guicciardini , מלון ארבעה כוכבים Horto Convento , מלון שלושה כוכבים Hotel Palazzo Guadagni ומלון ארבעה כוכבים BandB Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio .
ניתן למצוא המלצות נוספות תחת: מלונות ליד פאלאצו פיטי וגני בובולי.
אזור גלריית האקדמיה וארמון מדיצ'י-
בין המלונות המומלצים באזור גלריית האקדמיה וארמון מדיצ'י ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Arte' Boutique Hotel , מלון שלושה כוכבים Hotel Camilla Firenze , מלון שלושה כוכבים Hotel Miceli - Civico 50 ומלון ארבעה כוכבים Hotel Ginori Al Duomo .
להמלצות נוספות ראו מלונות ליד גלריית האקדמיה.

בין המלונות המומלצים באזור תחנת הרכבת המרכזית של פירנצה ניתן למצוא את מלון כוכב אחד Hotel Nella , מלון ארבעה כוכבים Santa Maria Novella - WTB Hotels , מלון שלושה כוכבים Hotel Boccaccio , מלון ארבעה כוכבים Hotel L'Orologio - WTB Hotels ומלון Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca .

למידע מקיף על מלונות מומלצים באזור תחנת הרכבת ראו מלונות ליד תחנת רכבת סנטה מריה נובלה.

בין המלונות המומלצים באזור בית הכנסת של פירנצה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Monna Lisa , מלון שלושה כוכבים Hotel Cardinal of Florence ומלון שני כוכבים Hotel Rita Major.
Hotel d'Azeglio Firenze :
מדובר במלון בעל דירוג של שני כוכבים, נמצא במרחק 6 דקות הליכה מבית הכנסת הגדול של פירנצה, 15 דקות הליכה מגלרית האקדמיה כמו גם מהדואומו של פירנצה.
Hotel Villa Liana:
מדובר במלון בעל דירוג של שלושה כוכבים. ממוקמם במרחק 6 דקות הליכה מבית הכנסת הגדול של פירנצה, 12 דקות הליכה מגלרית האקדמיה ן-15 דקות הליכה מהדואומו של פירנצה.
Hotel Santa Croce:
מדובר במלון בעל דירוג של שני כוכבים, ממוקם במרחק 11 דקות הליכה מבית הכנסת הגדול של פירנצה, 4 דקות הליכה מכיכר הסיניוריה , 7 דקות הליכה מהדואומו של פירנצה ו-8 דקות הליכה מפונטה וקיו.

דירות בקרבת בית הכנסת:
MSNSuites Palazzo dei Ciompi:
מלון דירות הנמצא במרחק 4 דקות הליכה מבית הכנסת הגדול של פירנצה , 9 דקות הליכה מהדואומו של פירנצה ו-9 דקות הליכה מהמוזיאון הלאומי ברג'לו.

Relais Martinez Florence:
מדובר במלון דירות הממוקם במרחק 11 דקות הליכה מבית הכנסת הגדול של פירנצה, 4 דקות הליכה מהדואומו של פירנצה ו-4 דקות הליכה ממוזיאון לאונרדו דה וינצ'י.

ניתן לקרוא מידע נוסף על מלונות בפירנצה לדתיים ושומרי מסורת ופירנצה לדתיים ושומרי מסורת – המדריך המקיף לתכנון החופשה.

כל מה שתצטרכו לדעת על בחירת מלונות בפירנצה

רוב התיירים הישראליים מגיעים לפירנצה ליומיים שלושה, ולעתים אפילו רק ליום, כחלק מטיול כולל בשאר חלקי איטליה (שיכול לכלול את רומא, נגיעה קצרה במילאנואגם גארדה וונציה). פירנצה היא לא עיר כזו גדולה, ומבחינת אתרי התיירות- רובם מרוכזים באזור העיר העתיקה, שהוא הפופלרי ביותר (וגם היקר ביותר) ללינה. בפירנצה כ-350 מלונות בכל דרגות הכוכבים וכמעט אותו מספר של בתי אירוח בסגנון בד-אנד-ברקפסט. בגזרת הדירות, יש בעיר מגוון גדול מהן (מעל 2,200!) וזוהי אופציה מצוינת למשפחות ולקבוצות המחפשות לינה מרווחת יותר.

באיזה אזור מומלץ ללון בפירנצה?

יש מספר אזורים מרכזיים אשר תיירים רבים בוחרים ללון בהם. האזורים הפופולריים ללינה בפירנצה הם העיר העתיקה (יקר יותר ומרכזי יותר מבחינה תיירותית, ניתן לקרוא על כך עוד במלונות בעיר העתיקה של פירנצה) ומצד שני האזור שליד תחנת הרכבת המרכזית של העיר – שהוא נגיש מאוד גם למרכז התיירותי וגם להגעה לעיר ויש בו אפשרויות לינה זולות יותר. לכן למרות שבשנים האחרונות יש פה רחובות קצת פחות נעימים בלילה עדיין תיירים רבים באים ללון דווקא בו (ראו מידע על מלונות באזור זה פה –מלונות ליד תחנת רכבת סנטה מריה נובלה).
אזורים בתוך העיר העתיקה אשר מומלצים ללינה:
מרכז העיר העתיקה-
בין המלונות המומלצים במרכז העיר העתיקה ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Spadai , מלון Palazzo Niccolini al Duomo , מלון שלושה כוכבים Hotel Davanzati , מלון ארבעה כוכבים Solo Experience Hotel ומלון שלושה כוכבים Hotel Pendini .
ישנם מלונות מומלצים רבים נוספים באזור זה, לסקירה מלאה ראו מלונות בעיר העתיקה של פירנצה.
סן מרקו-
בין המלונות המומלצים באזור סן מרקו ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים iQ Hotel Firenze , מלון שלושה כוכבים 3110 ArtHotel , מלון כוכב אחד Boutique Hotel Hugo , מלון שלושה כוכבים Hotel Cosmos ומלון ארבעה כוכבים Hotel Rapallo .
לסקירה רחבה על מלונות מומלצים באזור סן מרקו: מלונות באזור סן מרקו.
אזור פלאצו פיטי וגני בובלי-
בין המלונות המומלצים באזור פלאצו פיטי וגני בובלי ניתן למצוא את מלון Palazzo Ridolfi – Residenza d’Epoca , מלון Palazzo Guicciardini , מלון ארבעה כוכבים Horto Convento , מלון שלושה כוכבים Hotel Palazzo Guadagni ומלון ארבעה כוכבים BandB Hotel Firenze Pitti Palace al Ponte Vecchio .
ניתן למצוא המלצות נוספות תחת: מלונות ליד פאלאצו פיטי וגני בובולי.
אזור גלריית האקדמיה וארמון מדיצ’י-
בין המלונות המומלצים באזור גלריית האקדמיה וארמון מדיצ’י ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Arte’ Boutique Hotel , מלון שלושה כוכבים Hotel Camilla Firenze , מלון שלושה כוכבים Hotel Miceli – Civico 50 ומלון ארבעה כוכבים Hotel Ginori Al Duomo .
להמלצות נוספות ראו מלונות ליד גלריית האקדמיה.

מלונות ודירות בפירנצה המתאימים לטיול כוכב בטוסקנה

רבים בוחרים בפירנצה כמוקד לינה ממנו יוצאים לטייל ברחבים  הצפוניים של טוסקנה. תיירים אילו יקחו לרוב רכב שכור (ראו השכרת רכב בפירנצה) ולכן יחפשו מלונות או דירות פונקציונאליות עם חניה חינם ולא בחלקים המרכזיים של העיר.  אופציות טובות לכך הם: Hotel Emma Small Luxury Hotel, Hotel Villa Betania ו Starhotels Tuscany שימו לב שאנו לא ממליצים על סוג לינה זו למי שמוקד הביקור שלו הוא פירנצה עצמה.

לינה מתאימה למשפחות בפירנצה

אומנם פירנצה, העיר שבה רוב האטרקציות הן גלריות ומוזיאוני אומנות, לא נחשבת ליעד מתאים במיוחד לילדים, אך גם בערש הרנסאנס תוכלו למצוא אטרקציות שמתאימות לקטנטנים. בין האופציות המומלצות ביותר ניתן למנות את: Arte’ Boutique Hotel, Windows On Florence ו Villa Nardi – Residenza D’Epoca, אבל ישנם כמובן עוד אופציות רבות נוספות – ולא לכל המשפחות מתאים אותו סוג לינה (יש לינה המתאימה למי שמבקר עם תינוקות, יש לינה המתאימה למשפחות גדולות, יש לינה המתאימה למגיעים עם רכב). אנו ממליצים למשפחות המבקרות בעיר להביט במדריך שלנו: מלונות מומלצים בפירנצה ודירות נהדרות למשפחות.

המלצות מערכת הכל על לבחירת מלונות בפירנצה

כיצד בחרנו את המלונות המומלצים בפירנצה?

ניתחנו כ-3,500 אפשרויות לינה בפירנצה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בפירנצה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בפירנצה (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

[wpgmza id="16" cat="6" marker="2132" zoom="14"]