מידע כללי

אומנם פירנצה, העיר שבה רוב האטרקיות הן גלריות ומוזיאוני אומנות, לא נחשבת ליעד מתאים במיוחד לילדים, אך גם בערש הרנסאנס תוכלו למצוא אטרקציות שמתאימות לקטנטנים. בין אתרים אלו נמנים טיול בגני בובולימוזיאון לאונרדו דה וינצ׳ימוזיאון גלילאומוזיאון הטבע, שוק סן לורנצו וכמובן גם מקתדרלת המאסט של העיר- הדואומו של פירנצה, ילדים יכולים להנות.

בעמוד זה ריכזנו רשימה של מלונות היכולים להתאים למשפחות המחפשות לינה נוחה ונעימה בפירנצה במחיר משתלם. אנו מפרטים שתי אופציות עיקריות למשפחות- הראשונה היא למצוא דירה מתאימה, והשניה מלון העונה על תנאים המתאימים למשפחות. מומלץ לבחור אחת מהאפשרויות הבאות:

**פרסומת**דירת אירוח

זו אפשרות משתלמת מאוד ברוב המקרים ואנו מאוד ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את השירותים שמקבלים בדרך כלל במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא אם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם. אבל לעומת זאת תרוויחו אפשרות לינה – נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל מהדירות תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה. אלו יתרונות שחשובים יותר מהחסרונות למשפחות רבות.

*בהקשר של דירה חשוב לציין- שמומלץ מאוד לקבוע עם בעלי הדירה שעת הגעה מראש, ולהגיע בזמן, אחרת יכול להיות שתאלצו להמתין עד שימסרו לכם מפתחות הכניסה.

מלון זול המותאם למשפחות

מלון זול ברמה של שניים-שלושה כוכבים (או ארבעה למי שרוצה להתפנק). ניתן לעשות זאת במספר צורות:

האופציה של חדר למספר אורחים היא כמובן זולה יותר – אך “משלמים” בצפיפות, ובמקרה של חדרים מפוצלים ניתן להשיג יותר מרווח ופרטיות לאורחים אך המחיר גבוה יותר. יש לקחת בחשבון שבשני המקרים מרוויחים את השירות של מלון ואת הפינוק והאירוח של מלון אך מפסידים את היתרון הגדול שיש בדירת אירוח (מרחב, מטבח לבישול וכדומה).

כאשר בוחרים במלון, בין אם באופציה של חדרים מפוצלים ובין זו של חדר אחד לכל המשפחה, יש לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – יש לבדוק שהמלון מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמלון יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות לחמם מים חמים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מלונות רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים (לרוב ההגבלה בפירנצה היא 12, אך ישנם לא מעט מלונות עם הגבלת גיל של 3 ומלונות עם הגבלה של 5) ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אלו הקיימות בחדר. ישנם מלונות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). בחלק מהמלונות ניתן להוסיף מיטה ללא תשלום נוסף. דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

מלונות מומלצים בפירנצה המתאימים למשפחות

Hotel Bodoni

מלון שני כוכבים המלון יכול להתאים גם לדתיים ושומרי מסורת משום שהוא במרחק הליכה של 5 דקות מבית הכנסת, למידע נוסף- מלונות בפירנצה לדתיים ושומרי מסורת למידע נוסף...

Boutique Hotel del Corso

מלון שלושה כוכבים מלון זה גם מציע חניה זולה יחסית, למידע נוסף- מלונות עם חניה בפירנצה למידע נוסף...

Hotel Collodi Firenze

★★ מלון זה הוא גם מבין המלונות המומלצים באזור סן מרקו למידע נוסף...

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל